Автор Тема: Чомусь не отримала достатньо уваги пресуха Зе  (Прочитано 509 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Як на мене варто поширити

https://twitter.com/botzman_/status/1113097829155770368
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Глас вопіющего в пустіне (с)
Ну, хто буде аналізувати, що сказав Зе? Може Прямий канал. Все! Для усіх інших - це не той контент. Зе для них прапор і їм байдуже, що каже Зе. Навіть, якщо б він заакликав завтра стати частиною Мордви, жоден канал цього б і не показав і прибічників його менше б не стало.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Глас вопіющего в пустіне (с)
Ну, хто буде аналізувати, що сказав Зе? Може Прямий канал. Все! Для усіх інших - це не той контент. Зе для них прапор і їм байдуже, що каже Зе. Навіть, якщо б він заакликав завтра стати частиною Мордви, жоден канал цього б і не показав і прибічників його менше б не стало.
Тут не треба аналізувати. В цьому відео. В тому і прикол
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Вчора гриша пробував переконати сторонника грища.Його аж перекосило від люті,якоїсь ненависті до Пороха,тупої,незрозумілої.Як це все може бути?Як людину,яка дала півтора міліарда власних грошей на Армію,можна обзивати мародером?
Пенсії малі,я згідний.Але якщо платити пенсії ордло-пенсії переполовинять.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20835
Вчора гриша пробував переконати сторонника грища.Його аж перекосило від люті,якоїсь ненависті до Пороха,тупої,незрозумілої.Як це все може бути?Як людину,яка дала півтора міліарда власних грошей на Армію,можна обзивати мародером?
Пенсії малі,я згідний.Але якщо платити пенсії ордло-пенсії переполовинять.

гриценко посетил наркомана
закономерный итог

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Кошмар...
Ця людина... особа справдi вважае себе майбутнiм Гарантом?..
&feature=youtu.be
 :smilie7: