Автор Тема: Прогнози на другий тур  (Прочитано 7962 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #60 : Квітня 11, 2019, 01:34:27 13:34 »
прогноз простой -нам писта...

ощущение как перед избранием Януковича

 даже хуже ибо теперь я не просто подозреваю - я точно знаю как все закончится.

И чем закончится?
No money No honey

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #61 : Квітня 11, 2019, 01:41:03 13:41 »
Обрання Овоча було трагедією, а зараз відбуваєся фарс.
А фарс є найменш прогнозованим.
+++

причем организаторы этого фарса заявляют что хаос их не пугает, они совершенно ЗА хаос в Украине....

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #62 : Квітня 11, 2019, 01:48:06 13:48 »
Очікувано. Я про опитування. Муждабаєв правду писав про проросійський реванш. В ІІ турі я і всі мої зробимо правильний вибір. Щоб не було гидко на душі. Щоб совість була чистою. В чому можу бути впевненим, так це в тому, що більше воювати я не піду. Можливо тоді, коли Київ будуть крити артою. Коли кожний громадянин відчує, що таке війна. У мене троє дітей. Про них ніхто крім мене не подбає. А на зебілів надії немає.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #63 : Квітня 11, 2019, 01:50:57 13:50 »
Очікувано. Я про опитування. Муждабаєв правду писав про проросійський реванш. В ІІ турі я і всі мої зробимо правильний вибір. Щоб не було гидко на душі. Щоб совість була чистою. В чому можу бути впевненим, так це в тому, що більше воювати я не піду. Можливо тоді, коли Київ будуть крити артою. Коли кожний громадянин відчує, що таке війна. У мене троє дітей. Про них ніхто крім мене не подбає. А на зебілів надії немає.

Ти правий.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #64 : Квітня 11, 2019, 01:54:19 13:54 »
З іншого боку, розуміючи природу біомаси та зебілівського руху зокрема, вони дуже скоро почнуть жерти одне одного в боротьбі за більш хлібні місця. Найбільший подразник - Петро - зникне, але руйнівне зрадойобство нікуди не подінеться.
Це буде паноптікум.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #65 : Квітня 11, 2019, 01:58:04 13:58 »
Очікувано. Я про опитування. Муждабаєв правду писав про проросійський реванш. В ІІ турі я і всі мої зробимо правильний вибір. Щоб не було гидко на душі. Щоб совість була чистою. В чому можу бути впевненим, так це в тому, що більше воювати я не піду. Можливо тоді, коли Київ будуть крити артою. Коли кожний громадянин відчує, що таке війна. У мене троє дітей. Про них ніхто крім мене не подбає. А на зебілів надії немає.

Киев артой крыть не будут. Зачем? Всё будет происходить очень даже мирно.

Путину нужна относительно целая территория с её ресурсами и населением. Это залог усиления и роста империи.

Комбинация не новая, известна еще со времён династии Ахеменидов (хотя некоторые говорят, что не они это придумали, впрочем тема не об этом).

Проблема в том, чтоб не оказаться под триколором и не двинуть в сторону запада, повторив судьбу бурятов и чеченцев.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #66 : Квітня 11, 2019, 02:03:05 14:03 »
З іншого боку, розуміючи природу біомаси та зебілівського руху зокрема, вони дуже скоро почнуть жерти одне одного в боротьбі за більш хлібні місця. Найбільший подразник - Петро - зникне, але руйнівне зрадойобство нікуди не подінеться.
Це буде паноптікум.

Политическая система Малороссии подразумевает однопартийную систему по образу и подобию метрополии. ЕР + карманные партии и оппозиция. И строгую вертикаль власти, где доступ к "корыту" строго согласно купленным билетам, нарушителей конвенции - уничтожают.

Малоросское быдло в расчёт не берётся. Доказано Крымом и ОРДЛО.
No money No honey

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #67 : Квітня 11, 2019, 02:06:00 14:06 »
Киев артой крыть не будут. Зачем? Всё будет происходить очень даже мирно.

Путину нужна относительно целая территория с её ресурсами и населением. Это залог усиления и роста империи.

Комбинация не новая, известна еще со времён династии Ахеменидов (хотя некоторые говорят, что не они это придумали, впрочем тема не об этом).

Проблема в том, чтоб не оказаться под триколором и не двинуть в сторону запада, повторив судьбу бурятов и чеченцев.
Я це розумію, так само розумію, що нормального життя наврядчи побачу в найближчому майбутньому. Сцуко і жопа реальна маячить.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #68 : Квітня 11, 2019, 02:06:30 14:06 »
Политическая система Малороссии подразумевает однопартийную систему по образу и подобию метрополии. ЕР + карманные партии и оппозиция. И строгую вертикаль власти, где доступ к "корыту" строго согласно купленным билетам, нарушителей конвенции - уничтожают.

Малоросское быдло в расчёт не берётся. Доказано Крымом и ОРДЛО.

Не буде цього, навпаки я очікую плодіння інших клоунів на полі Зю.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #69 : Квітня 11, 2019, 02:12:01 14:12 »
Я це розумію, так само розумію, що нормального життя наврядчи побачу в найближчому майбутньому. Сцуко і жопа реальна маячить.
Время ещё пока есть. Думаю года два.

Думайте.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #70 : Квітня 11, 2019, 02:14:20 14:14 »
Не буде цього, навпаки я очікую плодіння інших клоунів на полі Зю.

А вот напрасно. "Клоун Зе" - это в первую очередь инструментарий. С его помощью будет достигаться цель. Зачем плодить множество других грубых поделок? Пока одна справляется "на пять".
No money No honey

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #71 : Квітня 11, 2019, 02:15:37 14:15 »
А вот напрасно. "Клоун Зе" - это в первую очередь инструментарий. С его помощью будет достигаться цель. Зачем плодить множество других грубых поделок? Пока одна справляется "на пять".
++++++

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #72 : Квітня 11, 2019, 02:17:18 14:17 »
— И помни — это навечно. Всегда найдется лицо, на которое можно наступить сапогом. Всегда найдется вероотступник, враг народа, которого надо будет громить и унижать. Все, что пережил ты, попав в наши руки, а может, и более страшное, — повторится. Слежка, предательство, аресты, пытки, казни, исчезновения — будут всегда. Сплошной мир террора и ликования. И чем сильнее будет становиться Партия, тем меньше у нее будет терпимости, а слабость оппозиции невольно усилит жестокость деспотизма. Гольдштейн и его ереси тоже будут жить вечно. Каждый день, каждую минуту их будут разоблачать, уничтожать, высмеивать, оплевывать — и все равно они будут существовать. Тот спектакль, который я разыгрывал с тобой семь лет, будут разыгрывать снова и снова, из поколения в поколение, и каждый раз все более утонченно. Всегда в наших руках будет инакомыслящий, кричащий от боли, сломленный и презираемый, кающийся в конце концов; спасая его от самого себя, мы доведем его до того, что он добровольно, по своей воле, приползет к нашим ногам. Вот мир, который мы создаем, Уинстон. Мир победы за победой, мир, где мы будем торжествовать и давить, давить властью и торжествовать. Ты начинаешь, я вижу, представлять, каким он будет, этот мир. Но ты не только поймешь, что это будет за мир, ты примешь его и будешь приветствовать, ты станешь частицей этого мира.


(c)

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #73 : Квітня 11, 2019, 02:22:02 14:22 »
уверен они тоже знают что ЗЕ начнет терять рейтинг очень быстро а потому начнут действовать быстрее чем он будет терять рейтинг выдавливая из ситуации максимум...

а значит ни арта по Киеву ни другие треш-сценари не исключение
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline mikrosha

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 59
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #74 : Квітня 11, 2019, 02:33:06 14:33 »
уверен они тоже знают что ЗЕ начнет терять рейтинг очень быстро а потому начнут действовать быстрее чем он будет терять рейтинг выдавливая из ситуации максимум...

а значит ни арта по Киеву ни другие треш-сценари не исключение

Господи. откуда єта тиндежь????
Коломою достаточно сделать несколько посадок. чтобі вся Украина от запада и до востока волала - УРЯ!

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #75 : Квітня 11, 2019, 02:34:49 14:34 »
Господи. откуда єта тиндежь????
Коломою достаточно сделать несколько посадок. чтобі вся Украина от запада и до востока волала - УРЯ!
+++

даже посадок не надо, можно просто отжать у того же Ахметки шонить, как они собирались отжать торговый центр в Киеве, и народ в массе от запада до востока будет целовать им туфли

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #76 : Квітня 11, 2019, 02:37:39 14:37 »
Господи. откуда єта тиндежь????
Коломою достаточно сделать несколько посадок. чтобі вся Украина от запада и до востока волала - УРЯ!
Щось я не доганяю: Мікроба ж наче вазєлінщіца?  :smilie10:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline plus

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #77 : Квітня 11, 2019, 02:37:44 14:37 »
Господи. откуда єта тиндежь????
Коломою достаточно сделать несколько посадок. чтобі вся Украина от запада и до востока волала - УРЯ!

Какие посадки ....разрешат всем завозить бляхи и вернут ВК .... +10% к рейтингу ...

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #78 : Квітня 11, 2019, 02:40:41 14:40 »
+++

даже посадок не надо, можно просто отжать у того же Ахметки шонить, как они собирались отжать торговый центр в Киеве, и народ в массе от запада до востока будет целовать им туфли
Проблема їхня в кормовій базі. Коломойша вже хоче мільярди бабла отримати, а ще й борги віддавати треба. Доведеться пустити під ніж соціальні програми манюпасів, ті ж субсидії наприклад. Соціальні знижки на ліки теж доведеться забути. І щоб манюпас не бузив, коломойші будуть найактивніших убивати.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #79 : Квітня 11, 2019, 02:43:19 14:43 »
Так, так. Синяки 90% будуть голосувати за Зе, бо вони проти мови, проти томосу, а головне за Ху*ла. Тож за кого їм голосувати?

Треба синякам доступно пояснити, що у разі виграшу зедебіла буде девальвація гривні з відповідними наслідками. Можливо так дійде.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #80 : Квітня 11, 2019, 02:51:31 14:51 »
даже посадок не надо, можно просто отжать у того же Ахметки шонить, как они собирались отжать торговый центр в Киеве, и народ в массе от запада до востока будет целовать им туфли

Хрень якась. Манюпасу від віджатого ТЦ чи заводу нічого не перепаде.

Offline esk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 832
  • Стать: Чоловіча
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #81 : Квітня 11, 2019, 02:53:52 14:53 »
Треба синякам доступно пояснити, що у разі виграшу зедебіла буде девальвація гривні з відповідними наслідками. Можливо так дійде.
Не дійде. Будуть "вінавати папєрєднікі"
Russia delenda est.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #82 : Квітня 11, 2019, 03:10:36 15:10 »
Хрень якась. Манюпасу від віджатого ТЦ чи заводу нічого не перепаде.
тут основное, что забрали у олигарха, кровопивцы тоисть, справедлививсть е и они ее вместе выбороли. а то, что манюпас с того кушать ничего не поимеет, это уже второе, ему в ролике расскажут как вырос его процент жиров

Offline plus

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #83 : Квітня 11, 2019, 03:13:56 15:13 »
В принципе если результат заранее известен то можно предложить Пете простой ход .... сняться .... пусть во второй заходит бабка .... єто обвалит всю компанию клоуна .....

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #84 : Квітня 11, 2019, 03:17:52 15:17 »
В принципе если результат заранее известен то можно предложить Пете простой ход .... сняться .... пусть во второй заходит бабка .... єто обвалит всю компанию клоуна .....
Петро хай йде до кiнця - цi пiвтора тижня... ще багато чого треба зробити.
Бабка... хай моркву сосе - у неi був шанс зробити собi гарну компанiю...
Що вони придумала?..
- Пригласим лектора, пусть выступит с докладом, минут так на... сорок.
Ото вона двi години... водила козу, за що чесно отримала... трете мiсце.
 :smilie7:

Offline plus

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #85 : Квітня 11, 2019, 03:36:00 15:36 »
Петро хай йде до кiнця - цi пiвтора тижня... ще багато чого треба зробити.
Бабка... хай моркву сосе - у неi був шанс зробити собi гарну компанiю...
Що вони придумала?..
- Пригласим лектора, пусть выступит с докладом, минут так на... сорок.
Ото вона двi години... водила козу, за що чесно отримала... трете мiсце.
 :smilie7:


Надеюсь сегодня завтра клоуна уепут чем то тяжелым .... переедут виртуальным камазом ....  :laugh:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #86 : Квітня 11, 2019, 03:41:07 15:41 »
Надеюсь сегодня завтра клоуна уепут чем то тяжелым .... переедут виртуальным камазом ....  :laugh:
:smiley24: Разные мысли в голову приходят - жестко - низзя и ждать - времени нет.
Кто ж его уебет, когда оно сидит в своей норе... и света белого боится.
Читал, что наркоту из вен выводят - успеют ли до 21.04?
Скорее всего, Петру %... или дорисуют, в чем я уверен или же... Зе будут танками и артой бомбить.
Но это больше юмор, чем ральность - спецы могут в пол часа шлымазла мордой в пол уложить...
И что дальше - новый Майдан, снова легитимный През и новые Выборы?..
И так... каждые пять лет?..
 :smilie7:

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #87 : Квітня 11, 2019, 03:47:55 15:47 »
Все має свою ціну. І платять всі. Спочатку янучара. Почали кров'ю харкати. Купа переселенців, вбитих, поранених. Тепер клоун. Ще будемо платити. В більшій мірі. Війну Зе не зупинить. Ситуацію економічну не покращить. Не його парафія. Не ті з ним люди. І це буде тривати до тих пір, поки не дійде, що треба власним задом ворушити.


Спеціально для ботів упячки, що лайном поливають присутніх тут. Ви ж тут читаєте, слідкуєте. Звертатися до людей, які забанені адміністрацією та не можуть відповісти на образи, ницо та гидко. В принципі пох.  Від сепарів іншого не варто було і очікувати.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15890
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #88 : Квітня 11, 2019, 03:58:34 15:58 »
+++

даже посадок не надо, можно просто отжать у того же Ахметки шонить, как они собирались отжать торговый центр в Киеве, и народ в массе от запада до востока будет целовать им туфли
Янукович довіджимався , відіб'ються у судах.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46713
  • Never give in!
Re: Прогнози на другий тур
« Reply #89 : Квітня 11, 2019, 07:36:55 19:36 »
Володимир Мартинюк
3 mins ·

Те що Порошенко вийшов до другого туру означає що він у першому турі вистояв і подолав майже 40 кандидатів які люто агітували проти нього. І майже ніхто з них не агітував і навіть не згадував Зеленського - за винятком кількох, які відчули в ньому конкурента для свого виходу в другий тур.
Але навіть і цю критику мало хто чув. Але зараз і це почали згадувати :)

✔️ В другому турі Порошенко перебуває майже в ідеальних умовах - немає масованого поливання його брудом, а якщо він і є, то в очах виборців це, на відміну від першого туру вже чітко асоціюється з Зеленським, який у першому турі "набирав очки" та на "хіхіпозитиві". та на сценічному образі - він, тобто Зеленський це "той хто поза бійкою", "не такий як всі"

✔️ До другого туру Зеленський проскочив без бою - крадучись стороною і хіхікаючи з лютого побоїща яке відбувалося між Порошенком і зграєю решти його опонентів
.
✔️ Зеленський скористався непереборною для багатьох виборців спокусою проголосувати "проти всіх", зімітувавши із себе віртуального персонажа, який "також проти всіх", і який "також по приколу".

✔️ Важливо що значна , якщо не більша частина тих, які проголосували за Зеленського - проголосували не за Зеленського а проти тих 40 кандидатів , тобто не проти Порошенка конкретно - а проти цілої компанії кандидатів, багато з яких дійсно достойні того аби зо них не голосувати. А це значить що у багатьох з них зараз стимул голосувати ще раз за Зеленського можливо не в 40, але точно у кілька раз менший.

✔️В очах виборців Зеленський вигідно протиставлявся і виглядав на фоні цілої бригади кандидатів значно вигідніше аніж на фоні одного конкретного Порошенка - тим більше кандидата за яким є абсолютно конкретні справи і конкретніші досягнення, які не можуть заперечити його вороги.

✔️Від маси кандидатів можна було віджартовуватися і відбріхуватися загальними фразами і розмовами про все і ні про що одночасно.

✔️Але з конкретним Порошенком потрібно говорити конкретні речі. І тут Порошенко перебуває у себе вдома тобто в просторі щоденних справ Президента України.
А Зеленському навряд чи вдасться перетворити другий тур у концерт "95-го кварталу"
If you are going through hell, keep going.