Автор Тема: Вибори Верховної Ради 2019  (Прочитано 15011 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20675
Re: Вибори Верховної Ради 2019
« Reply #300 : Червня 14, 2019, 12:42:34 12:42 »
вы что не понимаете что интернет идеальная платформа для создания фейкового образа????

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8317
Re: Вибори Верховної Ради 2019
« Reply #301 : Червня 14, 2019, 12:43:14 12:43 »
свіжі рейтинги - Жюлька падає, Петро росте , ПР просіла. Голос не попадає, смішко пролазить

"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Вибори Верховної Ради 2019
« Reply #302 : Червня 14, 2019, 12:43:48 12:43 »
Так от ЄС не зробила жодного кроку в цьому напрямку.
Відбувся лише ребрендинг БПП.
Праймеріз, принаймні частковий, мусив би закласти механізм внутрішньої демократії, але його тупо використали як піар.
а когда им было успеть делать эти шаги? после зебилоидного указа до съезда было недели две, за это время ничего не изобразишь, итак сделали нормально, просто надо понимать, что это все вынужденно, быстро, потому поправку делать и не ждать чудес.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8317
Re: Вибори Верховної Ради 2019
« Reply #303 : Червня 14, 2019, 12:45:51 12:45 »
У зеленского, как у диктаора голосов... :fp2
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Вибори Верховної Ради 2019
« Reply #304 : Червня 14, 2019, 12:49:41 12:49 »
а когда им было успеть делать эти шаги? после зебилоидного указа до съезда было недели две, за это время ничего не изобразишь, итак сделали нормально, просто надо понимать, что это все вынужденно, быстро, потому поправку делать и не ждать чудес.

Коли?
Після першого туру, коли Петро заявив, що "я вас почув". Минуло 2.5 місяці.
У мене дійсно з'явилася надія, що почнетьсь розгортання справжньої партії після оголошення праймеріз через ГО.
Всі мої дописи про це є.
Але сталося, що сталося. Партії не буде, Петро пішов на технологічний ребрендинг від Сюмар і очолив персоноально підібрнаних персонажів в поході до ВР. Після виборів навіть натяки на "партійне перезавантаження" зникнуть. Всі вільні.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Вибори Верховної Ради 2019
« Reply #305 : Червня 14, 2019, 12:54:35 12:54 »
Коли?
Після першого туру, коли Петро заявив, що "я вас почув". Минуло 2.5 місяці.
У мене дійсно з'явилася надія, що почнетьсь розгортання справжньої партії після оголошення праймеріз через ГО.
Всі мої дописи про це є.
Але сталося, що сталося. Партії не буде, Петро пішов на технологічний ребрендинг від Сюмар і очолив персоноально підібрнаних персонажів в поході до ВР. Після виборів навіть натяки на "партійне перезавантаження" зникнуть. Всі вільні.
ну вот речь идет о разворачивании, но на это тоже время надо. почитайте отстраненно тот же чат ГО - там сейчас этап поиска и настроек, не чувствуется четкого плана с таймингом и УЖЕ готовыми исполнителями/командой. А значит проекту нужно время.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Вибори Верховної Ради 2019
« Reply #306 : Червня 14, 2019, 12:59:44 12:59 »
ну вот речь идет о разворачивании, но на это тоже время надо. почитайте отстраненно тот же чат ГО - там сейчас этап поиска и настроек, не чувствуется четкого плана с таймингом и УЖЕ готовыми исполнителями/командой. А значит проекту нужно время.

Немає стратегічного бачення розвитку партії від самого Петра - дивіться в корінь.
Ось тому вся ця ініціатива з праймеріз і перетворилася на постановку.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Вибори Верховної Ради 2019
« Reply #307 : Червня 14, 2019, 01:09:56 13:09 »
Немає стратегічного бачення розвитку партії від самого Петра - дивіться в корінь.
Ось тому вся ця ініціатива з праймеріз і перетворилася на постановку.
я не могу говорить за Пороха, я могу за свое понимание говорить, - имхо, он и не будет сейчас (в условиях маячущего 21 июля) партстроительством заниматься, ему надо сейчас а) зайти в Раду, б) как можно лучше в кол-ве зайти. Потому что, смотрим правде в глаза, на сейчас его бойцов будет до 3х десятков, и то это могут отщипнуть. потому сейчас, опять имхо, он должен себя и свою команду "продавать" как супер-мупер горшок из телевизора. да, это звучит некрасиво, но ничего не поделаешь - те, кто твердозапетра, те есть и будут с ним, ему надо откусить у зебила и Голоса тех, кто "устал/разочаровался", а им не партидеалогия нужна, а щастя уже вчера, увы...

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Вибори Верховної Ради 2019
« Reply #308 : Червня 14, 2019, 01:14:16 13:14 »
я не могу говорить за Пороха, я могу за свое понимание говорить, - имхо, он и не будет сейчас (в условиях маячущего 21 июля) партстроительством заниматься, ему надо сейчас а) зайти в Раду, б) как можно лучше в кол-ве зайти. Потому что, смотрим правде в глаза, на сейчас его бойцов будет до 3х десятков, и то это могут отщипнуть. потому сейчас, опять имхо, он должен себя и свою команду "продавать" как супер-мупер горшок из телевизора. да, это звучит некрасиво, но ничего не поделаешь - те, кто твердозапетра, те есть и будут с ним, ему надо откусить у зебила и Голоса тех, кто "устал/разочаровался", а им не партидеалогия нужна, а щастя уже вчера, увы...

Ні, у Петра вже 5 років як "немає часу" на партію.
Вона йому просто не потрібна, як і всім топовим політикам України.
Партії не потрібні й 99% насєлєнія.
Життя йде від виборів до виборів, і всі добре знають кого слід ненавидити, а кому "вєріть".
Це середньовічний феодалізм - стадія соціального розвику України.
І так, Петро Порошенко на 100% феодальний політик. Й одночасно державник та патріот.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Вибори Верховної Ради 2019
« Reply #309 : Червня 14, 2019, 01:29:17 13:29 »
Збирався на 100% за ЄС.
Якщо вони не адресують проблему формування власного списку, я буду думати.
Є лиш 2 інших варіанти - не голосувати взагалі чи Голос, який теж політичним проектом, а не партією, тобто не відрізняється в цьому плані.
ДемСокира, яка намагається збудуавати класичну партію, з внутрішньою демократією, на вибори по списках не йде.
Отрезвитесь виртуально и голосуйте за ЕС.
Сбросьте туман,которым нас окружил мордор,и голосуйте за ЕС.
Лучше синица в руках, чем журавль в небе.
Лучшее- враг хорошего.
НЕ ДО ЖИРУ - БЫТЬ БЫ ЖИВУ !
я вас убедила ?
 :smilie1:


Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4788
  • Стать: Чоловіча
Re: Вибори Верховної Ради 2019
« Reply #310 : Червня 14, 2019, 01:35:43 13:35 »
критика була можливою (і потрібна) на час формування парт. списків.
подобається окремий кандидат - не подобається, тому час пройшов.

тим більше, шукати скелетів можна до нескінченності, доводячи критиканство до істеричного пафосу, прикриваючись вічною тезою - "а я попереджа-а-ав!"

список непоганий, у кожного знайдеться своє окреме зауваження, але, на цю мить, воно потрібне лише конкретно вам.
я буду голосувати за єс. бо загальні цілі, які сповдуються, не суперечать моїм бажанням по зберіганню держави.

тому, пропоную стулити пельки і пам'ятати, що 73 відсотка досі об'єднані попри все. і ціль у них лишилася незмінною - "аби не петро". всі інші свої розбіжтості вони закинули на горище. і ця стратегія спрацює на виборах безумовно.

тож тримайте стрій.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Вибори Верховної Ради 2019
« Reply #311 : Червня 14, 2019, 01:39:43 13:39 »
Отрезвитесь виртуально и голосуйте за ЕС.
Сбросьте туман,которым нас окружил мордор,и голосуйте за ЕС.
Лучше синица в руках, чем журавль в небе.
Лучшее- враг хорошего.
НЕ ДО ЖИРУ - БЫТЬ БЫ ЖИВУ !
я вас убедила ?
 :smilie1:

Ні, емоційні фішки мені в політиці не потрібні.
Швидше за все, я проголосую за ЄС лише в якості умовного запобіжника, за державницьку позицію особисто Петра.
Але для модернізації політичної системи цей проект є так само беззмістовним, як і решта "прохідних".

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Вибори Верховної Ради 2019
« Reply #312 : Червня 14, 2019, 02:02:19 14:02 »
КИЇВ. 14 червня. УНН. Спікер Верховної Ради передав до Конституційного суду заяви народних депутатів про вихід з коаліції та інші документи, щоб довести існування коаліції. Про це заявив спікер парламенту Андрій Парубій журналістам під час форуму, передає кореспондент УНН.

"Я передав як голова Верховної Ради України до Конституційного суду кілька важливих документів. Один з них – це документ чисельності двох фракцій. Передав і інший документ. Усі заяви, які надходили в апарат Верховної Ради про вихід народних депутатів з коаліції", - зазначив Парубій.

За його словами, Спікер підкреслив, що в КСУ передані документи тільки про вихід тих депутатів, які написали відповідні заяви.

"Як коаліція на початку свого утворення налічувала 302 народних депутати, я передав усі заяви депутатів, які писали заяви про вихід. І якщо відняти ці заяви від цифри 302, теж виходить більше, ніж 226", - додав Парубій.

Як наголосив спікер ВРУ, це підтверджує твердження, що на момент виходу з коаліції фракції "Народного фронту" коаліція існувала.

Крім того, за його словами, до коаліції входило кілька позафракційних нардепів.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Вибори Верховної Ради 2019
« Reply #313 : Червня 14, 2019, 02:26:49 14:26 »
Ти притомний?
Сподіваюсь, що так, а от стосовно тебе починаю сумніватись.
Ти здається просто не доганяєш про що я пишу і не докладаєш ніяких зусиль, щоб спробувати зрозуміти.
Праймеріз проводиться лише серед членів або зареєстованих прибічників партії.
Вивчи ази, потім коментуй.
Я знаю, що навіть в Штатах наш Цинік пішов собі на праймеріз та голоснув за Трампа, щоб республіканцям підісрати, яких ненавидить. А в нас в умовах тотальної продажності журнашлюх будь-які праймеріз - це профанація.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Вибори Верховної Ради 2019
« Reply #314 : Червня 14, 2019, 03:26:20 15:26 »
Сподіваюсь, що так, а от стосовно тебе починаю сумніватись.
Ти здається просто не доганяєш про що я пишу і не докладаєш ніяких зусиль, щоб спробувати зрозуміти.Я знаю, що навіть в Штатах наш Цинік пішов собі на праймеріз та голоснув за Трампа, щоб республіканцям підісрати, яких ненавидить. А в нас в умовах тотальної продажності журнашлюх будь-які праймеріз - це профанація.

Так, так, на все воля Петра.
І так далі - в кожнному лідерському проекті.
І ці люди хочуть в НАТО і ЄС.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4788
  • Стать: Чоловіча
Re: Вибори Верховної Ради 2019
« Reply #315 : Червня 14, 2019, 03:57:18 15:57 »
зустрів сьогодні знайомого. в місцевому унвері працює.  :smilie5:
якийсь похнюплений. заговорили, те-се.
ну й за політику - він рукою махнув.

шо так?, питаю.
він мнеця, очі відводить.

я - ааа, жаба зелена, за голобородька голосував!
той витріщився, оглядається.- нє-нє.
розговорилися. виявляється, що порохобот. але каже, ніби весь універстет дфс - самі зелєбоби, всі розмови марні, хоч тікай куди очі бачуть. божевілля з першого поверху до сьомого.

наостанок питає: ти мельника пам'ятаєш?
ну?, кажу - помер пів року тому, а шо?

він: а знаєш, шо посля похорон, ще два тижні у фойє стояли збирачі підписів? збирали на перейменування вул.університетської на вул.мельника! отаке. вчені люди. науковці. за нове життя.   :smilie5:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча
Re: Вибори Верховної Ради 2019
« Reply #317 : Червня 15, 2019, 10:05:46 22:05 »
Епічно, бля  :weep:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9399
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Вибори Верховної Ради 2019
« Reply #318 : Червня 15, 2019, 10:08:02 22:08 »
З якого це дива? :smilie8:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15887
Re: Вибори Верховної Ради 2019
« Reply #319 : Червня 15, 2019, 10:13:30 22:13 »
 Я Зелі в ФБ закинув, хай почитають.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Вибори Верховної Ради 2019
« Reply #320 : Червня 17, 2019, 02:24:56 14:24 »

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Вибори Верховної Ради 2019
« Reply #321 : Червня 19, 2019, 12:47:20 12:47 »
ЄвроМайдан – EuroMaydan поделился(-ась) публикацией.
23 мин. ·

Свіжі результати моніторингу електоральних настроїв населення від групи "Рейтинг".

Найцікавіше:

1. Рейтинги партій:

Слуга народу 47,1
Опозицiйна платформа 11,1
Голос 8,1
Батькiвщина 7,3
Європейська Солiдарнiсть 5,0
Сила i честь 4,1
Громадянська позицiя 2,2
Свобода 2,1
Радикальна партiя 2,1
Українська стратегiя 1,9
Опозицiйний блок 1,8
Самопомiч 1,2
Платформа Н.Савченко 0,6
Аграрна партiя України 0,4
УДАР 0,3
Сила людей 0,3
Хвиля 0,2
Iнша партiя 4,0
...
2. 35% громадян вважають, що Україна рухається в правильному напрямку. Це максимум з початку вимірів даного показника.
...
3. 49% задоволені Зеленським на посаді президента України
...
4. Очікування від президента:
Припинення вогню на Донбасi 50%
Зниження тарифiв 38%
Зменшення впливу олiгархiв на полiтику 22%
Пiдвищення соцiальних стандартiв 20%
Покарання винних в корупцiї високопосадовцiв 19%
Скасування недоторканостi народних депутатiв 17%
Пiдвищення якостi медицини 16%
Активiзацiї спiвпрацi з НАТО, ЄС 13%
Налагодження спiвпрацi з Росiєю 12%
Змiцнення української армiї 12%
...
Аудиторія: населення України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%. Терміни проведення дослідження: 8-12 червня 2019 р.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Вибори Верховної Ради 2019
« Reply #322 : Червня 19, 2019, 12:55:01 12:55 »
(с)пионерено у Шрайка


Динамика предполагаемого распределения мандатов исходя из последнего опроса:

Слуга народа - 134 ➡️ 135

Оппоплатформа - 30 ➡️ 32

Голос - 18 ➡️ 23

Батькивщина - 21 ➡️ 21

ЕС Порошенко - 22 ➡️ 14

Еще 199 мандатов будут разыграны в мажоритарных округах.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4788
  • Стать: Чоловіча
Re: Вибори Верховної Ради 2019
« Reply #323 : Червня 19, 2019, 12:55:46 12:55 »
Цитувати
4. Очікування від президента:
Припинення вогню на Донбасi 50%
Зниження тарифiв 38%
Зменшення впливу олiгархiв на полiтику 22%
Пiдвищення соцiальних стандартiв 20%
Покарання винних в корупцiї високопосадовцiв 19%
Скасування недоторканостi народних депутатiв 17%
Пiдвищення якостi медицини 16%

Активiзацiї спiвпрацi з НАТО, ЄС 13%
Налагодження спiвпрацi з Росiєю 12%
Змiцнення української армiї 12%

підкреслене - це не прерогатива призедента. шо вони там опитують?

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Вибори Верховної Ради 2019
« Reply #324 : Червня 19, 2019, 01:14:06 13:14 »
шо вони там опитують?
шо мудрый нарид фантазирует, то они и показывают

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15887
Re: Вибори Верховної Ради 2019
« Reply #325 : Червня 20, 2019, 04:38:01 16:38 »
Розпуск Ради: у Зеленського очікують рішення КС вже сьогодні
У команді президента Володимира Зеленського очікують рішення Конституційного Суду за поданням 62 народних депутатів щодо конституційності Указу Президента від 21 травня про достроковий розпуск Верховної Ради вже сьогодні, 20 червня.
Розпуск Ради: у Зеленського очікують рішення КС вже сьогодні

, про це повідомив "Судово-юридичній газеті" представник Президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук, в команді глави держави очікується, що рішення за поданням нардепів буде винесено 20 червня.

При цьому Стефанчук переконаний, що воно буде на користь дострокових виборів: "По суті, це буде рішення, яке відображає волю народу на перезапуск системи".

"Навіть якщо рішення КСУ виявиться не на користь Президента, то це не означає, що процес підготовки до дострокових виборів у парламент припиниться. Є безперервність виборчого процесу, гроші витрачені, і найголовніше - на це є запит народу. Нинішня робота депутатів - просто ганьба парламентаризму в Україні", - повідомив виданню Стефанчук.

Представник Зеленського у ВР додав, що згоден з думкою глави Центральної виборчої комісії Тетяни Сліпачук, яка 18 червня повідомила, що процес дострокових виборів у парламент фактично зупинити вже неможливо, оскільки КСУ не може зупинити самі вибори своїм рішенням, а може тільки визначити, чи відповідає указ Конституції, чи ні.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15887
Re: Вибори Верховної Ради 2019
« Reply #326 : Червня 20, 2019, 04:47:07 16:47 »
Заява Прес-служби Конституційного Суду України
Версія для друку
Заява Прес-служби Конституційного Суду України

 

Останнім часом у засобах масової інформації та соціальних мережах масово поширюється інформація щодо наслідків ухвалення рішення Конституційного Суду України у справі за конституційним поданням 62 народних депутатів України щодо конституційності Указу Президента України «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів» від 21 травня 2019 року № 303/2019.

Зокрема, лунають заклики до невиконання рішення Конституційного Суду України, притягнення до відповідальності суддів Конституційного Суду України за ухвалене ними рішення, а також інші категоричні заяви, що є неприпустимим у правовій державі. Особливу стурбованість викликає той факт, що до поширення зазначеної інформації долучаються державні діячі та окремі політики.

Водночас Конституційний Суд України продовжує розгляд цієї справи. Так, 11 червня 2019 року Велика палата Конституційного Суду України на відкритій частині пленарного засідання у формі усного провадження розглядала справу щодо відповідності Конституції України (конституційності) Указу Президента України «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів». Конституційний Суд України заслухав учасників та залучених учасників конституційного провадження. Після цього відповідно до Закону України «Про Конституційний Суд України» Суд перейшов до закритої частини пленарного засідання для ухвалення рішення у справі, у якій, зокрема, досліджуються висновки членів Науково-консультативної ради Конституційного Суду України, amicus curiaе від експертів та науковців у галузі права, висновки представників громадських організацій щодо питань, порушених у конституційному поданні, аналізується досвід органів конституційного контролю зарубіжних країн та численні звернення громадян України.

Ситуація, що створюється навколо ухвалення рішення Конституційного Суду України у цій справі, викликає глибоку занепокоєність, оскільки вона дестабілізує суспільно-політичну ситуацію в країні та допускає здійснення неправомірного впливу на Конституційний Суд України загалом і окремих суддів Конституційного Суду України зокрема

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Вибори Верховної Ради 2019
« Reply #327 : Червня 20, 2019, 11:13:06 23:13 »
За цим посиланням на сайті ЦВК можна в алфавітному порядку переглянути зареєстрованих кандидатів в депутати. Всі в купі і мажоритарники і від партій. Вказаний або номер в списку, або номер округу https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp401pt001f01=919.html

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Вибори Верховної Ради 2019
« Reply #328 : Червня 20, 2019, 11:17:23 23:17 »
На Прямому зараз якийсь політолог виступав. Він сказав, що проект Голос - це як подяка Зе від Пінчука за те, щоб той призначив Кучму у Мінск. Сказав, що Зе дуже не бажає бачити у ВР партію ЄС. І от проект Голос спецом зробив Пінчук, щоб Славко відкушував у ЄС голоси. І гроші великі Пінчук туди ллє.
Насправді Голос - то повні сателіти будуть для Слуги Народу. Славко про це все знає і виконує команду Пінчука.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків