Автор Тема: Чи прийме Київ блазня?  (Прочитано 1129 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Чи прийме Київ блазня?
« Reply #30 : Квітня 21, 2019, 06:54:25 18:54 »
Захід на вибори не пішов бо так сказала їм Швобода робити. Гниди...
Зєбільна Сволота - реально найбільші зрадники України.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27311
Re: Чи прийме Київ блазня?
« Reply #31 : Квітня 21, 2019, 07:05:37 19:05 »
Інсайд...
 ...

Эта хтой та таким высером разродился?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Чи прийме Київ блазня?
« Reply #32 : Квітня 21, 2019, 07:07:51 19:07 »
Інсайд...

Нині, о 15-й годині, 12 хвилин, 21 квітня, враховуючи відомі мені "тайни екзіт-пола", можна стверджувати, що новим президентом України буде обрано Зеленського.

Ділюся з вами інсайдом, яким зі мною поділилися всякі різні люди також. Не для самозаспокоєння. Але щоб знати...

Кажуть, Володимир - дуже абмітний і власний чоловік. Не дурень і не паяц. Всю свою "імперію сміху" він створив сам. З нуля. За то йому - повага і всілякі ґратуляції.

З'йомки 95-го кварталу відбуваються саме за його вказівками, сценаріями і настановами. Без нього - нічого. Він там - "імператор". До дрібниць.

Саме головне: він хоче бути Українським Президентом! Є в нього така місія і мрія. Це його особистий фетіш і величезна амбіція. Здавати Україну Путіну ніхто  не буде. Ні Зеленський,ні Коломойський

Він реально хоче щось зробити... Якоби...  І не узалежнитися від Коломойського, як мінімум, та інших впливових кіл.

Чи вийде щось у нього? - Я не знаю.

Як сказала Юля Мостова, - хто такий Зеленський - не знає ніхто. Навіть він сам...

Команда - гімно, єслі чесно. За винятком Сергія Лещенка (шучу :-)

В перші місяці можна триматися на рейтингу Голобородька. Арешти, закон про імпчмент, відкриті списки, розпуск Ради, перевибори, шутки-прибаутки, прямі случайні включення з казнєй... Народ схаває. Але ненадовго...

Далі будуть союзи. Різні. Страшні для молодого президента. Тіпа Юля-Петро-Тягнибок... З осторожною підтримкою Пінчука, Фірташа і Ахметова.

Я людина не вірующа в общим-то... Але в цьому контексті, я сказав би так: вірю в Америку! На все воля Держдепартаменту...

Аби не Кремль... Кремль - то смерть, вбогість, сірість і нікчемність... Не дай Боже!

А там далі якось буде точно! )))

(не моє) ...

Це нагадує хуйню, котру писали про овоча у 2010.  :fp

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Чи прийме Київ блазня?
« Reply #33 : Квітня 21, 2019, 07:08:47 19:08 »
Эта хтой та таким высером разродился?
Чепинога кажись, попадалось в ленте ФБ