Автор Тема: президент ЗЕ  (Прочитано 200497 раз)

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2190 : Серпня 27, 2020, 07:44:34 07:44 »
Активістка Аліна Новикова (Рибка Дніпро), яку побила охорона Зеленського в Дніпрі звинуватила УДО в брехні та опублікувала довідку про нанесення їй побоїв.

Доки я отримую зворушливі співчуття від багатьох українців, Зеохорона цинічно спростовує, що мене били і поламали ребро під час мирної (!) акції Руху опору капітуляції на очах у самого Володимира Олександровича.

Тому змушена ще раз ткнути їх усіх зеленим носом в офіційні результати мого медичного обстеження.

На цьому заході я хотіла задати їх потерпілому босу кілька питань:
1. Чи готовий він заплатити відставкою за капітуляцію, якої не хоче український народ?
2. Чи дійсно він хоче провести вибори в ОРДЛО і зробити депутатами сепарастів, які різали животи за український прапор і рубали руки за тризуб українцям на моєму рідному Донбасі?
3. Як йому спиться після загибелі українського воїна Журавля, який стік кров‘ю на спеці, в той час, як Зе «взяв питання на особистий контроль» і поїхав у відпустку?

Але замість вибачитися, розібратися, відкрити кримінальне провадження і притягнути винних у побитті людей (а нас декілька постраждалих, в тому числі Надія Святун і Валерій Гарагуц), вони знову брешуть і сцуть нам всім ув очі.

Тому я прошу мешканців наступного українського міста, в якому гастролюватиме Зе, здається, це будуть Черкаси, задати йому в очі мої питання, а також додати пару-трійку своїх.

Такий собі «дніпровський челендж».

А моє ребро зростеться, загоїться до весілля і колотиме хіба у брехливі позичені Зеочі.





Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2191 : Серпня 27, 2020, 10:59:50 10:59 »
Олешко - про Шоу та псевдо-Преза Зеленського, який 24.08.2020 року... влаштував власний парад фрiкiв...
&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1tvKn9n3vjFn4z5O_aRRFlad724eacZOq1IzkjxNBK9gFzmtke3H37vW8
 >:(

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2192 : Серпня 27, 2020, 02:10:04 14:10 »
олешко далеко не порохобот, але зараз дуже непагано виступив.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2193 : Серпня 27, 2020, 05:13:02 17:13 »
Олешко - про Шоу та псевдо-Преза Зеленського, який 24.08.2020 року... влаштував власний парад фрiкiв...
&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1tvKn9n3vjFn4z5O_aRRFlad724eacZOq1IzkjxNBK9gFzmtke3H37vW8
 >:(

Гліб Бабіч:

У День Незалежності особа, яка за трагічним збігом обставин займає посаду голови моєї держави, підготувала (або благословила) шоу, яке максимально принизило мою державу.

Я, навіть, не про сам набір клоунського ідіотизму, який повинен був опустити країну і головне свято на рівень нижче «кварталу» та «сватів». Це було цілком передбачувано.

Я про прапор. Який перетворили на подіум. Який найбільший з відомих мені нікчем весело топтав ногами.

Більш того. Туди наказали стати військовим з почесної варти. І на цю ганьбу з гидливістю і подивом дивився весь світ.

Доповідаю тобі, пок#дьок. До цього прапор України топтали тільки наші вороги...

Під цим прапором, нав@лоч, вмирали мої друзі. Іноді разом з прапором. Страшно і некрасиво. У шматки. Або в попіл. Разом з бліндажем або технікою.

За цей прапор вмирали найдостойніші з людей. Просто тому, що не могли зрадити його, і те, що він символізує.
За нього помер Рибак, поки ти, ск@тина, разом зі своїми клоунами веселив сепарів в Горлівці.
Цей прапор вирізали, разом з татухами, з живого тіла у наших полонених.
Його на труну нашим загиблим кладуть, ур@д.

Виховувати тебе марно. Горбатого, як відомо - могила виправить. Відмінна, до речі, терапія. Хоча всім горбатим я бажаю зцілення іншими методами, і довгих років життя.

Тобі - ні!

Я ось що зроблю. Я собі килимок під дверима заведу. З обличчям найвпливовішого політика світу. А що? Можна ж. Більш за те, ти ж напевно прапор під ноги «з великої поваги» втулив?

Ось і я «з великої поваги».
Буду берці свої від осінньої багнюки витирати об нього. Не поспішаючи і з насолодою.
І гості мої. І сусідам моїм об мій килимок дозволю ноги витирати. І навіть якщо їх собака на нього напаскудить - я не буду нервувати. Тварини, вони більше нашого розуміють. У них природні інстинкти.

І знаєш що? Я не те, що б найвідоміша людина в цій країні. Про шльопкі не співаю, і хером на роялі не граю.

Але тренд створити можу. Моду. І нехай будуть такі килимки при дверях і в туалетах по всій країні.
І про туалетний папір - теж можна подумати. Це буде той унікальний випадок, коли ти будеш приносити незаперечну користь людям. Як обіцяв. Служити.

Загалом, ти давно зробив багато того, що для мене особисто ставить тебе поза законом.

Але зараз, ти поставив жирну крапку. Печатку. Своїми підошвами на моєму прапорі.

Я, хоч і битий життям і війною - людина досить стримана. І в основному - чемна.

І, напевно, цим всім багатьох здивував. Але мене зрозуміють.
Тому, що ти зовсім берега поплутав. Тому, що за тобою йдуть зрада, ганьба і приниження. Тому, що мені все одно - вб'єш ти цю країну через недогляд, чи зі злого наміру.
Тому, що людина, яка настільки не розуміє, не приймає, і ненавидить Україну - знищить її точно. Або зведе до свого рівня. Що теж смерть, тільки ганебна.

Тільки ти не встигнеш. Лайно, яке тебе оточує, і яке ти плекаєш, поглине тебе раніше, ніж увірветься терпець нормальних людей.

Іди сам. Біжи. Ми не пробачимо. Але, можливо - відвернемося.

P.S. Ти не тільки по прапору - ти по нашій неньці топтався. Але думок набити на килимок зображення твоєї матері - у мене немає. Хоча в моєї мами, коли вона побачила цей непотріб у новинах, заболіло серце.

Я не стану. Тому, що я нормальна людина. І у мене є святе.
У тебе немає. І ти - нікчема.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2194 : Серпня 27, 2020, 05:15:26 17:15 »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2195 : Серпня 28, 2020, 09:25:49 09:25 »
Пiсюн гребаний...

 :ap

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2196 : Серпня 28, 2020, 12:34:22 12:34 »

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9310
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: президент ЗЕ
« Reply #2197 : Серпня 28, 2020, 11:14:34 23:14 »


Тепр залишилось лишень з журавлями політати і амфору зі дна моря дістати. І слава Х..ла йому забезпечена.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2198 : Серпня 29, 2020, 03:15:19 15:15 »
Офіс президента руками КС вдарив по Національному антикорупційному бюро
 Юрій Бутусов


Як це було, хто замовив і які наслідки?
По данным источника Цензор.НЕТ, близкого к НАБУ, голосование Конституционного суда по признанию неконституционным назначения директора НАБУ Артема Сытника не могло обойтись без влияния со стороны Офиса президента. Еще утром 28 августа в КС было всего 6 голосов против НАБУ, но через несколько часов, 10 судей КС проголосовали за признание приказа о назначении Сытника директором НАБУ неконституционным.

Это стало частью кампании по смене руководства антикоррупционных органов, которую открыл Офис президента. То, как ведется эта кампания, говорит не о желании изменить методы работы, а о желании назначить на ключевые должности удобных людей, устранить контроль и прикрыть уголовные дела типа хищения средств "Приватбанка". Это не игра по правилам. Что указывает на давление ОП?

Напомню, представление о признании неконституционным указа президента Порошенко о назначении директором НАБУ Артема Сытника было направлено в Конституционный суд 20 мая. Его подписали 51 народный депутат Верховной Рады, во главе с "Слугой народа" Александром Дубинским, представляющим во фракции группу влияния Игоря Коломойского, и лидером пророссийской "Оппозиционной платформы" Виктором Медведчуком. Одновременно с этим представлением в Верховную Раду 28 апреля был подан законопроект об увольнении директора НАБУ Артема Сытника. А 26 мая генеральный прокурор Ирина Венедиктова заявила о расследовании деятельности главы Специализированной антикоррупционной прокуратуры Назара Холодницкого.

Сейчас Холодницкий досрочно уволился, но Сытник уходить раньше времени не собирается. И вот КС в рекордные сроки рассмотрел обращение Дубинского, и вынес решение, которое откровенно попирает основы государства. Суд вмешался не в свою сферу ответственности, отменяя решение президента. Без политической поддержки КС не посмел бы действовать так бесцеремонно, как никогда себе еще не позволяли судьи.

Какие последствия решения Конституционного суда для НАБУ?

1. Сытник остается, его полномочия директора решение КС непосредственно не затрагивает. Все его действия за 5 лет не будут пересматривать, но что касается будущего - открыта правовая коллизия. То есть его назначили якобы с нарушением процедуры, но при этом любые документы, которые Сытник подписывал, сохранили свою секретность.

2. Однако политически это громкое решение будут использовать для дискредитации дальнейших действий НАБУ, и возможно, других судебных решений, направленных на блокирование работы бюро.

3. Конституционный суд сам нарушил законы де-факто, вторгнувшись не в свою сферу ответственности в государстве.

4. Наши западные партнеры, и прежде всего США, которые многим помогали в создании НАБУ, получили наглядное свидетельство, что ключевыми игроками украинской политики являются олигархи, государство самоустраняется и не контролирует беспредел в КС.

5. Дело о подозрении семи судьям Окружного административного суда, которое открыло НАБУ, требует максимального освещения и информационной поддержки. Кланы в судебной власти открыто противодействуют антикоррупционному расследованию по ОАСКу. Атаку в КС можно рассматривать и как прямую угрозу блокировать расследование по скандальному судье Вовку и его подельникам. То, как цинично используются суды в борьбе с расследованиями, показывает глубину деградации нашего правосудия.

Джерело: https://censor.net.ua/ua/r3216515

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2199 : Серпня 29, 2020, 06:40:23 18:40 »
Члены президентской команды от имени главы государства "отрабатывают" сценарии, которые пишутся в Кремле
 https://censor.net.ua/n3216561


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33105
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2200 : Серпня 30, 2020, 12:57:41 00:57 »
Брати :weep:



Offline BEDUIN

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 248
Re: президент ЗЕ
« Reply #2201 : Серпня 30, 2020, 01:37:15 01:37 »

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2202 : Серпня 30, 2020, 08:19:10 08:19 »
Телеканал Прямий
АМЕРИКАНСЬКА ПРАЛЬНЯ КОЛОМОЙСЬКОГО | WATCHDOGS.РОЗСЛІДУВАННЯ

11 компаній Зеленського задіяні у відмиванні грошей Коломойським через Приватбанк.


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: президент ЗЕ
« Reply #2203 : Вересня 01, 2020, 08:16:05 20:16 »


Продовжує пердолити. :at

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2204 : Вересня 02, 2020, 12:58:17 12:58 »
всьо о странє думаєт  :ak




Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9310
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: президент ЗЕ
« Reply #2205 : Вересня 02, 2020, 10:18:57 22:18 »
Хтось із них явно бреше. Або Арахамія і Шмигаль про те, що гроші з фонду по боротьбі з коронавірсом пішли на будівництво доріг, і їх там залишилось ледь-ледь, або Зеленський, який стверджує, що гроші на місці. Саме смішне те, що він посилається на прем"єра.

https://censor.net/ua/news/3217186/z_fondom_borotby_z_koronavirusom_use_garazd_u_nomu_ye_mayije_vsi_koshty_zelenskyyi

З Фондом боротьби з коронавірусом усе гаразд, у ньому є майже всі кошти, - Зеленський
Президент України Володимир Зеленський зазначає, що у Фонді боротьби з COVID-19 є кошти, а поширювана щодо нього інформація не відповідає дійсності.

"Це неправда, це історія з великим фейком, які підігрівають різні люди, журналісти. Запитуйте, будь ласка, міністра охорони здоров'я, прем'єр-міністра. Вони доволі часто комунікують цю інформацію. З COVID-ним фондом - усе гаразд", - сказав він на брифінгу в середу під час робочої поїздки в Харківську область, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Зеленський зауважив, що в зазначеному фонді "є майже всі кошти".


Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2206 : Вересня 03, 2020, 10:15:51 10:15 »
Офіс президента руками КС вдарив по Національному антикорупційному бюро

Олігархи проти реформ. Західні ЗМІ про рішення КC щодо Артема Ситника

https://www.bbc.com/ukrainian/press-review-53996309

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2207 : Вересня 03, 2020, 11:20:18 11:20 »
злобные соцсети отобрали у Зепапы денежку  :ak


Obozrevatel.ua, [03.09.20 11:01]
[ Photo ]
Стипендія для батька Зеленського: у мережі заявили про рішення Кабміну

У соціальних мережах почався поширювати фейк, нібито президент України Володимир Зеленський указом присвоїв своєму батькові Олександру Зеленському довічну стипендію, як видатному діячеві освіти

Проєкт указу був опублікований (https://www.obozrevatel.com/ukr/society/stipendiya-dlya-batka-zelenskogo-u-merezhi-zayavili-pro-rishennya-kabminu.htm?utm_source=Telegram&utm_medium=channel&utm_campaign=subscription) на офіційному сайті Кабінету міністрів України

Розгляд питання було винесено на засідання Кабінету міністрів в середу, 2 вересня, але потім в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет зняв це питання з розгляду



ГОНЧАРЕНКО, [03.09.20 09:44]
ВАЖНОЕ!

Сейчас в СМИ пошла информация, что Кабмин выделил пожизненную стипендию отцу Зеленского. Это не правда. Его фамилия действительно была в списках на получение пожизненной стипендии. Но пункт 2.3 (о присвоении пожизненных стипендий) сняли с рассмотрения. Вот ссылка на трансляцию с тайм-кодом: https://youtu.be/zgYjdKvcI0E?t=1700

Не ведитесь на манипуляции и читайте мой телеграм. Тут всегда все объективно 😉

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2208 : Вересня 03, 2020, 01:21:26 13:21 »

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9310
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: президент ЗЕ
« Reply #2209 : Вересня 03, 2020, 10:12:57 22:12 »
злобные соцсети отобрали у Зепапы денежку  :ak


Obozrevatel.ua, [03.09.20 11:01]
[ Photo ]
Стипендія для батька Зеленського: у мережі заявили про рішення Кабміну

У соціальних мережах почався поширювати фейк, нібито президент України Володимир Зеленський указом присвоїв своєму батькові Олександру Зеленському довічну стипендію, як видатному діячеві освіти

Проєкт указу був опублікований (https://www.obozrevatel.com/ukr/society/stipendiya-dlya-batka-zelenskogo-u-merezhi-zayavili-pro-rishennya-kabminu.htm?utm_source=Telegram&utm_medium=channel&utm_campaign=subscription) на офіційному сайті Кабінету міністрів України

Розгляд питання було винесено на засідання Кабінету міністрів в середу, 2 вересня, але потім в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет зняв це питання з розгляду



ГОНЧАРЕНКО, [03.09.20 09:44]
ВАЖНОЕ!

Сейчас в СМИ пошла информация, что Кабмин выделил пожизненную стипендию отцу Зеленского. Это не правда. Его фамилия действительно была в списках на получение пожизненной стипендии. Но пункт 2.3 (о присвоении пожизненных стипендий) сняли с рассмотрения. Вот ссылка на трансляцию с тайм-кодом: https://youtu.be/zgYjdKvcI0E?t=1700

Не ведитесь на манипуляции и читайте мой телеграм. Тут всегда все объективно 😉

Це просто ганьба. Боротьба з корупцією в дії. Все починається з дрібниць, або риба псується з голови. :smilie2:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2210 : Вересня 03, 2020, 11:43:43 23:43 »
Це просто ганьба. Боротьба з корупцією в дії.
Все починається з дрібниць, або риба псується з голови. :smilie2:
Чуе, сука, що Лерос до всiх в гостi прийде, тому вирiшив не ризикувати...
 >:(

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9310
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: президент ЗЕ
« Reply #2211 : Вересня 03, 2020, 11:52:54 23:52 »
Тут Тарас Чорновіл про Зе висловився.


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2212 : Вересня 04, 2020, 10:58:43 10:58 »
Скатился Клоун - уже урочисто вiдкривае... трансформаторнi будки...
http://uareview.com/zelenskyi-pererizav/?fbclid=IwAR3jP2zNERkz2UuInSRmqbbpUIXQiYOiQmr9wXlKoywAPTeYLinGRb1w2us
 :ap

Offline esk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 832
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2213 : Вересня 04, 2020, 11:06:59 11:06 »
Скатился Клоун - уже урочисто вiдкривае... трансформаторнi будки...
http://uareview.com/zelenskyi-pererizav/?fbclid=IwAR3jP2zNERkz2UuInSRmqbbpUIXQiYOiQmr9wXlKoywAPTeYLinGRb1w2us
 :ap

Це краще: http://uareview.com/vovchytsya/
Цитувати
У п’ятницю на Черкащині, під час того, як падав безжалісно град та била блискавиця, молода вовчиця гріла під серцем вовчат.

Про це повідомив 44-річний Олег, який виник незрозуміло звідки.
Russia delenda est.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2214 : Вересня 04, 2020, 12:08:27 12:08 »
03.09.20

Юрий Бутусов
17 год ·

Меня вызвали на допрос по делу о спецоперации по задержанию 28 "вагнеровцев" - по делу, которого официально не существует! Ну что ж, это огромный шаг вперед - ведь первоначально власти заявил, что никакой операции по "вагнеровцам" не было, комментировать нечего, но, наконец-то, здравый смысл возобладал.

9 сентября в качестве свидетеля меня пригласили для допроса в Генеральную прокуратуру, к замначальника отдела департамента по военным преступлениям Андрею Ткаченко, старшему группы прокуроров по уголовному делу №42014000000000457 по факту ведения РФ агрессивной войны против Украины. Именно в рамках этого большого дела документировали "вагнеровцев".

Я сообщу всю известную мне информацию по делу, свои подозрения и доводы по тем, кто именно в кабинете президента дал приказ об отмене захвата террористов. Дело о предательстве в Офисе президента удалось сдвинуть с мертвой точки, теперь все, что я писал, будет процессуально закреплено в деле, и если Генпрокуратура и СБУ не проведут следствие, значит, кто-то из прокуроров будет вынужден взять на себя ответственность за сокрытие утечки информации.

Президент Зеленский, глава ОП Ермак, начальник комитета по разведке Демченко получили информацию, что спецоперация проводится совместно со спецслужбами США, что курирует ее непосредственно сотрудник Т., что в эту операцию вложены немалые ресурсы как украинских так и американских спецслужб. И тем не менее, было принято решение не портить отношения с Россией, не портить отношения с представителем Путина Дмитрием Козаком.

Уголовное дело это получит свою правовую оценку также, как когда-то получит свою правовую оценку Иловайск. Тайные переговоры с РФ и уступки РФ во время войны - за такое надо нести ответственность. А тем более, если есть подозрения в предательстве и работе на российские спецслужбы ряда высших руководителей, принимающих решения в ОП.


Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2215 : Вересня 04, 2020, 12:13:11 12:13 »
04.09.20

ПреЗЕденту не довіряють 49% громадян, Верховній Раді України — 75%, Уряду України — 72%, державному апарату (чиновникам) — 78%., - опитування Центру Разумкова і Фонду "Демініціативи"

Фінансування опитування здійснене в рамках проекту МАТРА Посольства Королівства Нідерландів.

http://razumkov.org.ua/napriamky/sotsiologichni-doslidzhennia/pochatok-novogo-politychnogo-roku-dovira-do-sotsialnykh-instytutiv-lypen-2020r

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9310
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: президент ЗЕ
« Reply #2216 : Вересня 04, 2020, 11:26:16 23:26 »
03.09.20

Юрий Бутусов
17 год ·

Меня вызвали на допрос по делу о спецоперации по задержанию 28 "вагнеровцев" - по делу, которого официально не существует! Ну что ж, это огромный шаг вперед - ведь первоначально власти заявил, что никакой операции по "вагнеровцам" не было, комментировать нечего, но, наконец-то, здравый смысл возобладал.

9 сентября в качестве свидетеля меня пригласили для допроса в Генеральную прокуратуру, к замначальника отдела департамента по военным преступлениям Андрею Ткаченко, старшему группы прокуроров по уголовному делу №42014000000000457 по факту ведения РФ агрессивной войны против Украины. Именно в рамках этого большого дела документировали "вагнеровцев".

Я сообщу всю известную мне информацию по делу, свои подозрения и доводы по тем, кто именно в кабинете президента дал приказ об отмене захвата террористов. Дело о предательстве в Офисе президента удалось сдвинуть с мертвой точки, теперь все, что я писал, будет процессуально закреплено в деле, и если Генпрокуратура и СБУ не проведут следствие, значит, кто-то из прокуроров будет вынужден взять на себя ответственность за сокрытие утечки информации.

Президент Зеленский, глава ОП Ермак, начальник комитета по разведке Демченко получили информацию, что спецоперация проводится совместно со спецслужбами США, что курирует ее непосредственно сотрудник Т., что в эту операцию вложены немалые ресурсы как украинских так и американских спецслужб. И тем не менее, было принято решение не портить отношения с Россией, не портить отношения с представителем Путина Дмитрием Козаком.

Уголовное дело это получит свою правовую оценку также, как когда-то получит свою правовую оценку Иловайск. Тайные переговоры с РФ и уступки РФ во время войны - за такое надо нести ответственность. А тем более, если есть подозрения в предательстве и работе на российские спецслужбы ряда высших руководителей, принимающих решения в ОП.

А що, пан Зеля й донині не в курсі, що в нас вже давно з рашкою відносини спорчені? :Ganba:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2217 : Вересня 05, 2020, 12:13:06 00:13 »
...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2218 : Вересня 05, 2020, 10:34:34 10:34 »
Евген Шевченко: Дно Зеленського, навiть цiлих пять...
https://krainanews.co.ua/yevgen-shev/?fbclid=IwAR3-OQlwwCaOvlFI8vTU7lKNxlJ9om7MBFJMyyPzkTHzpEDq8Zh8OWyjWxE
 >:(

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33105
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2219 : Вересня 07, 2020, 12:26:40 00:26 »
 :smilie7: