Автор Тема: Как я и предсказыаал. Избрание Зеленского ведёт к присоединение к раше днр  (Прочитано 3258 раз)

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4113
Та не пожива. Кажу ж елементарно їм перестало вистачати на це грошей.

У раши с баблрм все норм

Звр вернулись на уровень до начала аннексии крыма
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline HH

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 22
У раши с баблрм все норм

Звр вернулись на уровень до начала аннексии крыма
Ага, саме тому вони підняли пенсійний вік для своїх і ще хочуть посадити на шию мільйон лугандонських пенсів.

Offline богдан одеський

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 326
Кацапія якраз і веде війни щоб залишатися тим чим є. Це ментальність - імперія завжди має ворогів і війни. Із грошима там якраз проблем немає. Зовсім. Є проблеми суто технологічні через санкції. Фішка в тому, що кацапи якраз чітко витрачають і рахують ресурси як у війні, а Захід не акумулює ресурси проти бо відмовляється навіть думати про військовий конфлікт з ними. Якби це було не так то Меркель ніколи б не згодилась на північні потоки ітп. Хуйло веде досить розумну експансію з обмеженими ресурсами. Він тягне гроші з Європи за газ і в тей же час використовує демократію проти них. Лише Україна спромоглася показати зуби і хто є хто. Але це виявилось недвподоби нікому. Самім українцям на самперед.

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Є лише два варіанти відповіді.

1. Військова наступальна операція і звільнення території.
2. Відмова від окупованих територій і будівництво нового кордону.

Але Київ найбільш вірогідно обере третій варіант - приєднання окупованих територій на умовах Хуйла і його кума. Це той варіант, за який голосували 73%.
Третий вариант не возможен из за Крыма. Будут пытаться объединить 2й и 3й варианты.
sine ira et studio

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
У раши с баблрм все норм

Звр вернулись на уровень до начала аннексии крыма
А як там місцеві бюджети поживають? Банкроти -це норм?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Кацапія якраз і веде війни щоб залишатися тим чим є. Це ментальність - імперія завжди має ворогів і війни. Із грошима там якраз проблем немає. Зовсім. Є проблеми суто технологічні через санкції. Фішка в тому, що кацапи якраз чітко витрачають і рахують ресурси як у війні, а Захід не акумулює ресурси проти бо відмовляється навіть думати про військовий конфлікт з ними. Якби це було не так то Меркель ніколи б не згодилась на північні потоки ітп. Хуйло веде досить розумну експансію з обмеженими ресурсами. Він тягне гроші з Європи за газ і в тей же час використовує демократію проти них. Лише Україна спромоглася показати зуби і хто є хто. Але це виявилось недвподоби нікому. Самім українцям на самперед.
Коли дітей корме Червоний Хрест, цілі райони це грошей  багато?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7123
Коли дітей корме Червоний Хрест, цілі райони це грошей  багато?
Це ж кацапи. Одне іншому не заважає.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Це ж кацапи. Одне іншому не заважає.
А коли половина місцевих бюджетів банкрути?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7123
А коли половина місцевих бюджетів банкрути?
Ну реально, в чому проблема? Це не нормальна країна. Це кацапстан.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Ну реально, в чому проблема? Це не нормальна країна. Це кацапстан.
Так тут пишуть, що з грошима все гаразд

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7123
Так тут пишуть, що з грошима все гаразд
Так і я про це. З грошима гаразд. Кацапи третього сорту (не з влади, не з Москви або Пітеру) голодають та будують півнів з лайна? Всім байдуже.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Так і я про це. З грошима гаразд. Кацапи третього сорту (не з влади, не з Москви або Пітеру) голодають та будують півнів з лайна? Всім байдуже.
А навіщо тоді купу бюджетників і пенсіонерів на себе навісили, війну з нами почали? З любові до мистецтва?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Так тут пишуть, що з грошима все гаразд

З грошима на важливі для них речі - все гаразд. А бидло хай підгодовує ЧХ.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7123
А навіщо тоді купу бюджетників і пенсіонерів на себе навісили, війну з нами почали? З любові до мистецтва?
Ви б мене ще спитали, нащо совок годував та підтримував всю наволоч по всьому світу, коли власні громадяни дупу ізвєстіями підтирали :)
Вони не є нормальними. В них немає нормальної логіки. Якщо я навіть вгадаю її, та скажу вам - ви мені ніц окрім такого  :Sho_za: смайлу відповісти не зможете. Й праві будете. Бо цей смайл - реакція нормальної людини на будь-який прояв узкого міра.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Ви б мене ще спитали, нащо совок годував та підтримував всю наволоч по всьому світу, коли власні громадяни дупу ізвєстіями підтирали

"Схвєра вліянія!"  :idea: :moskali: :fans: :alen

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Ви б мене ще спитали, нащо совок годував та підтримував всю наволоч по всьому світу, коли власні громадяни дупу ізвєстіями підтирали :)
Вони не є нормальними. В них немає нормальної логіки. Якщо я навіть вгадаю її, та скажу вам - ви мені ніц окрім такого  :Sho_za: смайлу відповісти не зможете. Й праві будете. Бо цей смайл - реакція нормальної людини на будь-який прояв узкого міра.
Тому що на мої питання є відповіді.


Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Полли

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 290
  • Стать: Жіноча
зеленкин позвонит путьке и строго попросит прекратить это безобразие  :smilie7:

Offline Полли

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 290
  • Стать: Жіноча
а если серьезно - это жопа, хотя я всегда говорила что не доживу до деоккупации донбасса и крыма.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
а если серьезно - это жопа, хотя я всегда говорила что не доживу до деоккупации донбасса и крыма.
Чим довше вони там, тим нам краще, хай кацапи з ними мучаться.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21644
а если серьезно - это жопа, хотя я всегда говорила что не доживу до деоккупации донбасса и крыма.

увы да
достаточно глянуть абхазию и приднестровье
этой истории уже 30 лет

только когда раша рухнет как совок
но не вижу желания запада

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21644
полли забудьте о малой родине
а может это и к лучшему
нахрен вам нужен тот донбасс

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7123
полли забудьте о малой родине
а может это и к лучшему
нахрен вам нужен тот донбасс
донбас не потрібен нікому, в першу чергу тому, що його - того регіону, де ми жили - більше нема, й залишається він тільки в спогадах, хоч навіть коли завтра кацапстан з моторилами випарується сам собою.
А от унітарна Україна в своїх межах - потрібна.

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
донбас не потрібен нікому, в першу чергу тому, що його - того регіону, де ми жили - більше нема, й залишається він тільки в спогадах, хоч навіть коли завтра кацапстан з моторилами випарується сам собою.
А от унітарна Україна в своїх межах - потрібна.


донбас не потрібен нікому ----- кто уполномочил на такие заявления? Бартка від імені усіх аристрократів Галичини?

А от унітарна Україна в своїх межах - потрібна. ----- В яких своїх? В тих що Путін намалював іхтамнєтами?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7123

донбас не потрібен нікому ----- кто уполномочил на такие заявления? Бартка від імені усіх аристрократів Галичини?

А от унітарна Україна в своїх межах - потрібна. ----- В яких своїх? В тих що Путін намалював іхтамнєтами?
А що за наїзди, власне? Щось конкретно в моєму дописі не зрозуміли, чи просто так?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157

донбас не потрібен нікому ----- кто уполномочил на такие заявления? Бартка від імені усіх аристрократів Галичини?

А от унітарна Україна в своїх межах - потрібна. ----- В яких своїх? В тих що Путін намалював іхтамнєтами?
Це думка. Аргументуйте свою.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7123
Це думка. Аргументуйте свою.
ІМХО там все просто: дядько не знає хто я, й накатав відповіть, читнувши перші три слова, й кілька останніх.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
ІМХО там все просто: дядько не знає хто я, й накатав відповіть, читнувши перші три слова, й кілька останніх.
Він ватник, братів по розуму ображають але хай все-таки аргументує.