Автор Тема: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.  (Прочитано 3632 раз)

0 Користувачів і 9 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #30 : Квітня 27, 2019, 07:04:22 19:04 »
Протягом 28 років формальної незалежності було створено надзвичайно сприятливі умови для кацапської культурної роботи і антиукраїнської пропаганди. Ото й усе.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34310
  • Стать: Чоловіча
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #31 : Квітня 27, 2019, 07:42:57 19:42 »
Может бути все від "дуже погано" до "супер-круто".

Думаю головне не прогнози малювати а ставати до справи.

Десь так. А то прогнозистів-ясновидців всіляких розвелось, як щурів. І все вони знають наперед, і ниють, ниють...  :smilie7: 

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #32 : Квітня 27, 2019, 07:50:57 19:50 »
arrow

Менше не буде. Бо ми - ці люди ВЖЕ ПРОЙШЛИ всю цю пропаганду, всі ці помиї 24/7.

Гео, ще не пройшли основного - переходу до опозиції.
Побачиш, далеко не всі це витримають, згагай хоча б Прола. А який файний порохобот був, нє?
Так цей щур просто першим перевзувся, іншим знадобиться більше часу.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7090
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #33 : Квітня 27, 2019, 08:30:42 20:30 »
arrow

Менше не буде. Бо ми - ці люди ВЖЕ ПРОЙШЛИ всю цю пропаганду, всі ці помиї 24/7.
Ви ж розумієте, що можна зробити нову. З фокусом на нас. Й необов'язково помийну.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27316
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #34 : Квітня 27, 2019, 08:32:54 20:32 »
Ви ж розумієте, що можна зробити нову. З фокусом на нас. Й необов'язково помийну.

Невозможно

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7090
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #35 : Квітня 27, 2019, 08:36:49 20:36 »
Невозможно
Чому ви так вважаєте?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27316
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #36 : Квітня 27, 2019, 08:55:20 20:55 »
Чому ви так вважаєте?

Потому что рейтинг Пороха среди 25% держится на его прошлых заслугах и поведения в целом. Что бы это перебить надо убедить, меня например, в том что подъем армии, томос и безвиз это плохо. Надо убедить меня что связная, спокойная речь в исполнении президента это плохо, а хорошо это обрывки враз и истерические вопли с прыганьем по крышам.
Возмёшся за эту задачу? При том что я знаю что к экономике през имеет опосредованое отношениа, а всякая "антикоррупционая" лабуда меня не интересует в принципе
Единственный минус что я могу предъявить Пороху это ситуация с судами, но я представляю масштаб задачи да и никто не идеален :)

Offline богдан одеський

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 326
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #37 : Квітня 27, 2019, 09:10:58 21:10 »
Швидше за все будуть істерики про вину папєредніков та фальсифікація різних корупційних справ. Але зебіли підсвідомо відчувають головне - при всіх помилках влада Пороха рухала країну в сторону Європи та цінностей західного світу, а "безпомилкова" влада зебілоіда буде дрейфувати в сторону рашки. І тому вони бояться, що їх за то бити будуть боляче.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16151
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #38 : Квітня 27, 2019, 09:17:46 21:17 »
Потому что рейтинг Пороха среди 25% держится на его прошлых заслугах и поведения в целом. Что бы это перебить надо убедить, меня например, в том что подъем армии, томос и безвиз это плохо. Надо убедить меня что связная, спокойная речь в исполнении президента это плохо, а хорошо это обрывки враз и истерические вопли с прыганьем по крышам.
Возмёшся за эту задачу? При том что я знаю что к экономике през имеет опосредованое отношениа, а всякая "антикоррупционая" лабуда меня не интересует в принципе
Единственный минус что я могу предъявить Пороху это ситуация с судами, но я представляю масштаб задачи да и никто не идеален :)
Вас не треба переконувати, що Томос, армія ,віра погані, вас переконають, що Порох поганий фейкобомбардуванням 24/7 нон стоп. Якщо ви зараз вважаєте інакше, то до аналогічної аудиторії просто не дійшли руки.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7090
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #39 : Квітня 27, 2019, 09:22:22 21:22 »
Потому что рейтинг Пороха среди 25% держится на его прошлых заслугах и поведения в целом. Что бы это перебить надо убедить, меня например, в том что подъем армии, томос и безвиз это плохо. Надо убедить меня что связная, спокойная речь в исполнении президента это плохо, а хорошо это обрывки враз и истерические вопли с прыганьем по крышам.
Возмёшся за эту задачу? При том что я знаю что к экономике през имеет опосредованое отношениа, а всякая "антикоррупционая" лабуда меня не интересует в принципе
Единственный минус что я могу предъявить Пороху это ситуация с судами, но я представляю масштаб задачи да и никто не идеален :)
Взагалі-то це має працювати трохи не так. Я маю зробити аналіз "групи-25" для того, щоб виявити, за якими крітеріями нас можливо розділити поміж собою. Між іншим, тут трохи женуть на Arrow через його тезу щодо 17%. Тим не менш, результати в першому турі саме такі, й вони можуть свідчити щодо принаймі можливості того, що 25% може ділитися на 17+8 за умови ілюзії альтернативного вибору. Я наприклад знаю людину, що в першому турі віддала голос за Гриценка, а в другому - за Порошенка. Він - не ви, але для виконання своєї місії я необов'язково маю обробляти вас. Я можу обробити його, це буде явно можливо - а результат той самий. Мінус від 25%.
Чи не так?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7090
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #40 : Квітня 27, 2019, 09:32:13 21:32 »
Вас не треба переконувати, що Томос, армія ,віра погані, вас переконають, що Порох поганий фейкобомбардуванням 24/7 нон стоп. Якщо ви зараз вважаєте інакше, то до аналогічної аудиторії просто не дійшли руки.
На мою думку, це працює трохи інакше. По-перше, є цілковито можливим, що мене, вас та його є неможливим переконати за допомогою впливу ЗМІ. Дехто навіть в полоні не ламається.
Просто це не означає, що такими є усі 25%.
По-друге, нас знов-таки необов'язково переконувати в тому, що Порох поганий. Є купа альтернатив. Наприклад - переконати, що this night is forever, no morning will come. Що тут залишається тільки мігрувати та забити на Україну, прикрутивши до антени автівки прапорці "вибрали-жрітє" та "смачьнова".
Я гадаю що зі мною ніхто не буде сперечатися в тому, що навіть на цьому форумі такі думки звучать від залізобетонних, окрім жартів, патріотів.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #41 : Квітня 27, 2019, 09:42:01 21:42 »
Справа є не у відсотках: 25 чи 16, а те, якими методами було досягнуто 73.
Це медіа-істерія та віртуальна клоунада. І ці фактори нікуди не подінуться, вони навіть посиляться.

Гордон за 2 місяці намалював 6% якомусь хую з нікуди Смєшку, в той час як Гріцацуєв старими методами на цей результат виходив 10 років.

Правила гри змінилися. Бидло піднажерлося, почувається в безпеці й відповідно тепер вимагає шоу. Здується трішки Зю, надують Зя й так далі...

Offline ska

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 617
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #42 : Квітня 27, 2019, 09:42:41 21:42 »
25 далеко не монолитны, но ведь 72 вообще каша

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #43 : Квітня 27, 2019, 09:43:43 21:43 »
25 далеко не монолитны, но ведь 72 вообще каша

Це керована субстанція.

Offline ska

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 617
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #44 : Квітня 27, 2019, 09:50:18 21:50 »
Це керована субстанція.
складнокерована та рiзнорiдна, коломойский зiбрав врожай, посiяний кацапами,

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7090
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #45 : Квітня 27, 2019, 09:59:24 21:59 »
25 далеко не монолитны, но ведь 72 вообще каша
Маєте рацію. Взагалі-то маємо з тієї каши брати відсотки до партії...

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #46 : Квітня 27, 2019, 10:01:10 22:01 »
А це вже якийсь культ особистості створюється. Слів немає просто. Роблять якесь божество. Чи подуріли всі геть?

https://mobile.twitter.com/dmitry_gordon/status/1122178041353068544

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27316
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #47 : Квітня 27, 2019, 10:06:00 22:06 »
Вас не треба переконувати, що Томос, армія ,віра погані, вас переконають, що Порох поганий фейкобомбардуванням 24/7 нон стоп. Якщо ви зараз вважаєте інакше, то до аналогічної аудиторії просто не дійшли руки.

Что значит "Порох поганый"? Вот просто хреновый несмотря на то что он сделал и какой образ жизни ведет? Ну успехов, пусть попробуют. Среди 25% дурных нема, все за Зеленского проголосовали

Взагалі-то це має працювати трохи не так. Я маю зробити аналіз "групи-25" для того, щоб виявити, за якими крітеріями нас можливо розділити поміж собою. Між іншим, тут трохи женуть на Arrow через його тезу щодо 17%. Тим не менш, результати в першому турі саме такі, й вони можуть свідчити щодо принаймі можливості того, що 25% може ділитися на 17+8 за умови ілюзії альтернативного вибору. Я наприклад знаю людину, що в першому турі віддала голос за Гриценка, а в другому - за Порошенка. Він - не ви, але для виконання своєї місії я необов'язково маю обробляти вас. Я можу обробити його, це буде явно можливо - а результат той самий. Мінус від 25%.
Чи не так?

Да по любым критериям, например по отношению к гей парадам.
Фокус в том что эти все критерии для 25% не критичны. Грубо говоря эта група плевать хотела на все критерии кроме тех что озвучены Порошенко в предвыборной кампании. Так же как група 75% плевать хотела на армию мову и виру. Вопрос приоритетов
Для того что бы пользоваться озвученой методой надо для начала убедить людей что эти критерии актуальны. Как это произошло с коррупцией. Но это уже произошло и для 25% неактуально.
Я согласен кстати про 16%, остальные 9% это так сказать примкнувшие и особо рассчитывать на них не стоит. Они и дальше будут голосовать за разный Смешков

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27316
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #48 : Квітня 27, 2019, 10:07:43 22:07 »
А це вже якийсь культ особистості створюється. Слів немає просто. Роблять якесь божество. Чи подуріли всі геть?

https://mobile.twitter.com/dmitry_gordon/status/1122178041353068544

А что, я обязан уважать украинский народ, или 25% это уже не народ. У Леонидмакарыча обострение марксистской демагогии?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34310
  • Стать: Чоловіча
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #49 : Квітня 27, 2019, 10:09:01 22:09 »
Це добре, що старий підор Кравчук таке сказав. Враховуючи його 'популярність', мінус якийсь процент від зебілів   :smilie7: 

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #50 : Квітня 27, 2019, 10:09:24 22:09 »
30 квітня начебто анонсовано старт ГО як базис нової партії порохоботів.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4860
  • Стать: Чоловіча
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #51 : Квітня 27, 2019, 10:12:44 22:12 »
все шо сталося у нас, вже було обкатано на трампі, в нідерландах і британському брекзіті. хоча і з різним результатом. масивний smm від контори середнього розміру - і країни з багаторічними традиціями демократії корячить до повної усрачки.

виборний процес потребує змін. скоро в це впруться всі навколо. і механізм, який зомбує людей стане поза законом.
всі, хто працюватиме з ознаками технологічного впливу медіаканалів на виборчий процес, будуть каратися пожиттєвим сидінням за гратами.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #52 : Квітня 27, 2019, 10:13:00 22:13 »
все должны хорошо понять
нам нужны партии которые наипут зебилов
любая партия типа д7 или прочее не имеет никаких шансов

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #53 : Квітня 27, 2019, 10:13:58 22:13 »
все шо сталося у нас, вже було обкатано на трампі, в нідерландах і британському брекзіті. хоча і з різним результатом. масивний smm від контори середнього розміру - і країни з багаторічними традиціями демократії корячить до повної усрачки.

виборний процес потребує змін. скоро в це впруться всі навколо. і механізм, який зомбує людей стане поза законом.
всі, хто працюватиме з ознаками технологічного впливу медіаканалів на виборчий процес, будуть каратися пожиттєвим сидінням за гратами.

а до этого обкатана на МММ

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #54 : Квітня 27, 2019, 10:16:50 22:16 »
все должны хорошо понять
нам нужны партии которые наипут зебилов
любая партия типа д7 или прочее не имеет никаких шансов

Так д7 анонсували самостійних похід.
Ще один проект намалювався - "люди важливі".

Чи піде на вибори Вакарчук?
____

Це все на полі 16%

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #55 : Квітня 27, 2019, 10:18:02 22:18 »
Так д7 анонсували самостійних похід.
Ще один проект намалювався - "люди важливі".

Чи піде на вибори Вакарчук?
____

Це все на полі 16%

в том и дело
а надо создавать партии которые будут жрать лекторат дебилов

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #56 : Квітня 27, 2019, 10:21:09 22:21 »
в том и дело
а надо создавать партии которые будут жрать лекторат дебилов

Це інше питання.
Але ж головне, що навіть перезд страшною загрозою є ті, хто хоче гратися у власні безглузді проекти.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #57 : Квітня 27, 2019, 10:23:04 22:23 »
Це інше питання.
Але ж головне, що навіть перезд страшною загрозою є ті, хто хоче гратися у власні безглузді проекти.

потому что там проплаченая агентура кремля в комплексе с полезными идиотами

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4860
  • Стать: Чоловіча
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #58 : Квітня 27, 2019, 10:28:21 22:28 »
а до этого обкатана на МММ
ммм - це тінь від теперішнього смм.
тоді не існувало соціальних каналів, в яких штучно будувалися віртуальні групи, збиралася інформація про лекторат, соціальний статус, тощо. миттєве перегрупування їх, у разі необхідності, миттєві вкиди і атаки. після  чого будь-який фейк стовідсотково діставав цілі.  :gigi:
все зроблено методично, вивірено і по теорії маркетингу, яку викладають для продажу мила, кастрюль, або послуг.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34310
  • Стать: Чоловіча
Re: Зебилы совершенно не зря начали бороться с 25%.
« Reply #59 : Квітня 27, 2019, 10:31:14 22:31 »
Что значит "Порох поганый"? Вот просто хреновый несмотря на то что он сделал и какой образ жизни ведет? Ну успехов, пусть попробуют. Среди 25% дурных нема, все за Зеленского проголосовали

Да по любым критериям, например по отношению к гей парадам.
Фокус в том что эти все критерии для 25% не критичны. Грубо говоря эта група плевать хотела на все критерии кроме тех что озвучены Порошенко в предвыборной кампании. Так же как група 75% плевать хотела на армию мову и виру. Вопрос приоритетов
Для того что бы пользоваться озвученой методой надо для начала убедить людей что эти критерии актуальны. Как это произошло с коррупцией. Но это уже произошло и для 25% неактуально.
Я согласен кстати про 16%, остальные 9% это так сказать примкнувшие и особо рассчитывать на них не стоит. Они и дальше будут голосовать за разный Смешков

Ну, група 73% теж неоднорідна. Від неї можна нормально нашинкувати, твердої вати там менше половини, тобто десь біля 30% від виборців.

Решта - різні хіпстери, малолітні долбойоби, ТБ-залежні та всілякі любителі халяви.

Тут проблема в іншому - на нашому, так би мовити, фланзі є ще конкуренти, тут би розібратись.

Каломойші 100% будуть гріти Тягнипуксів, ще й кацапи підсоблять.

З самонемічами-гріцацуєвими фіг знає, вони неслабо попалились. Але реанімувати теж можуть, просто щоби відкусити прОцент.

Ну і основна проблема - Хронт Сєні Пітровича & Со. Ці точно полізуть до корита, плюс авакяни їхні там будуть сраки рвати нєподєцкі.

Я навіть тему тиждень чи два тому відкривав про те, що з цими чмирями робити. Зараз ніби коаліція в ВР, тобто треба проявляти стриманість. Але ближче до виборів питання стане однозначно.   

 
« Останнє редагування: Квітня 27, 2019, 10:35:24 22:35 від RG »