Автор Тема: Зеля графоманит.  (Прочитано 1628 раз)

0 Користувачів і 8 Гостей дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Зеля графоманит.
« : Квітня 27, 2019, 11:07:21 23:07 »

Володимир Зеленський
6 мин. ·
З приводу заяв президента РФ Володимира Путіна хочу зазначити наступне.

По-перше, я би не радив російській владі даремно витрачати час, намагаючись спокусити громадян України паспортами РФ. Можливо, і знайдеться хтось, хто й досі перебуває під впливом пропаганди. Можливо, хтось зробить це заради заробітку або ховаючись від кримінальних розслідувань. Ми навіть можемо надати Володимиру Путіну перелік тих громадян України, яким у найближчий час стане дуже некомфортно у країні, яку вони цинічно грабували, зловживаючи високими посадами. Нехай Росія знову вирішує, де найбільше їй потрібні такі «професіонали» - у Ростові чи Магадані.

Але відмінність України, зокрема, полягає у тому, що ми, українці, маємо у своїй країні свободу слова, і вільні ЗМІ, і інтернет. Тому ми чудово знаємо, що російський паспорт надає насправді.
Це право бути заарештованим за мирний протест.
Це право не мати вільних та конкурентних виборів.
Це право взагалі забути про наявність природних прав та свобод людини.
Тому не варто розраховувати, що багато українців захочуть стати «новою нафтою», на яку влада Росії намагається перетворити власний народ.

Українці – це вільні люди у вільній країні. Незалежній, суверенній та неподільній.
Громадянство України – це свобода, гідність і честь. Це те, що ми захистили, і будемо захищати.

Україна не відмовиться від своєї місії бути прикладом демократії для пострадянських країн. І частиною цієї місії буде надання захисту, притулку та українського громадянства всім, хто готовий боротися за свободу. Ми будемо надавати притулок та допомогу всім - всім, хто готовий боротися пліч-о-пліч з нами за нашу і вашу свободу.

Ми будемо надавати українське громадянство представникам усіх народів, які страждають від авторитарних та корумпованих режимів. У першу чергу – росіянам, які сьогодні страждають чи не найбільше.

Не слід говорити з Україною і українцями мовою загроз, військового та економічного тиску. Це не найкращий шлях до припинення вогню та розблокування Мінського процесу.

Я ще раз наголошую, що готовий до переговорів. Я сподіваюсь, що на найближчий зустрічі у Норманському форматі Росія продемонструє готовність до деескалації. Конкретним підтвердженням цієї готовності має стати взаємний обмін нашими громадянами у форматі «всіх на всіх». Без виключень. З нашого боку ми готові обговорювати нові умови співіснування України та Росії. З розумінням того, що справжня нормалізація відбудеться тільки після повної деокупації. Як Донбасу, так і Криму. Україна не здається! У всіх сенсах цього слова.

Але я маю надію, що у Росії все ж більше прагнуть говорити, ніж стріляти.

Я дійсно не Бог, щоби мої бажання здійснювалися. Але я також пам‘ятаю, що всім можновладцям прийде час дати чесну відповідь за свої вчинки саме перед Ним. Ніхто не потрапить відразу до Раю. Спочатку буде Суд.

Для повного та недвозначного розуміння моєї позиції надаю цей текст також російською мовою, аби нас почули всі.

По поводу заявлений президента РФ Владимира Путина хочу отметить следующее.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Зеля графоманит.
« Reply #1 : Квітня 27, 2019, 11:08:50 23:08 »
" Ми навіть можемо надати Володимиру Путіну перелік тих громадян України, яким у найближчий час стане дуже некомфортно у країні, яку вони цинічно грабували, зловживаючи високими посадами. Нехай Росія знову вирішує, де найбільше їй потрібні такі «професіонали» - у Ростові чи Магадані."

---------
Это что означает ? как это понимать ?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Зеля графоманит.
« Reply #2 : Квітня 27, 2019, 11:10:14 23:10 »
" І частиною цієї місії буде надання захисту, притулку та українського громадянства всім, хто готовий боротися за свободу. Ми будемо надавати притулок та допомогу всім - всім, хто готовий боротися пліч-о-пліч з нами за нашу і вашу свободу.

Ми будемо надавати українське громадянство представникам усіх народів, які страждають від авторитарних та корумпованих режимів. У першу чергу – росіянам, які сьогодні страждають чи не найбільше."

---------
вот это - дааааа,россиянам будут паспорта давать...путину такое и не снилосьььь.
« Останнє редагування: Квітня 27, 2019, 11:21:17 23:21 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Зеля графоманит.
« Reply #3 : Квітня 27, 2019, 11:12:43 23:12 »
"З нашого боку ми готові обговорювати нові умови співіснування України та Росії. З розумінням того, що справжня нормалізація відбудеться тільки після повної деокупації. Як Донбасу, так і Криму. Україна не здається! У всіх сенсах цього слова.

Але я маю надію, що у Росії все ж більше прагнуть говорити, ніж стріляти.
--------
Ага.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Зеля графоманит.
« Reply #4 : Квітня 27, 2019, 11:19:53 23:19 »
Комменты

Олександр Палій     Громадянство роздавати нікому не треба. Кому це ви так масово збираєтеся його роздавати? Громадянство - це честь, яку треба заслужити перед Україною.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
Re: Зеля графоманит.
« Reply #5 : Квітня 27, 2019, 11:21:14 23:21 »
" Ми навіть можемо надати Володимиру Путіну перелік тих громадян України, яким у найближчий час стане дуже некомфортно у країні, яку вони цинічно грабували, зловживаючи високими посадами. Нехай Росія знову вирішує, де найбільше їй потрібні такі «професіонали» - у Ростові чи Магадані."

---------
Это что означает ? как это понимать ?

это написано для жителей востока. у них программа - коррупционер - вор - сибирь. писалось аналитиками для вызова соответсвующих эмоций. ничего реального этот текст не несет.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7090
Re: Зеля графоманит.
« Reply #6 : Квітня 27, 2019, 11:22:01 23:22 »
Комменты

Олександр Палій     Громадянство роздавати нікому не треба. Кому це ви так масово збираєтеся його роздавати? Громадянство - це честь, яку треба заслужити перед Україною.
Та це взагалі. Оце звідти нам лайна не вистачає тільки в громадянах, ніби свого замало  :smilie9:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Зеля графоманит.
« Reply #7 : Квітня 27, 2019, 11:22:38 23:22 »
это написано для жителей востока. у них программа - коррупционер - вор - сибирь. писалось аналитиками для вызова соответсвующих эмоций. ничего реального этот текст не несет.
Его текст звучит как угроза.
Могут сдать ФСБ кого-нибудь.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7090
Re: Зеля графоманит.
« Reply #8 : Квітня 27, 2019, 11:23:48 23:23 »
это написано для жителей востока. у них программа - коррупционер - вор - сибирь. писалось аналитиками для вызова соответсвующих эмоций. ничего реального этот текст не несет.
Пропоную все ж не вигадувати міфи про якісь сибірські програми мешканців сходу :)

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Зеля графоманит.
« Reply #9 : Квітня 27, 2019, 11:26:19 23:26 »
Олександр Палій
9 мин. ·
Зелефани, тут на вашу жилплощу вже натовпи росіян претендцють, що скажете? Зеленський зібрався роздавати громадянство України якимось росіянам. Одного грузина ледь здихалися, а він обіцяє натовпи якихось росіян та інших/

Цікаво, яких це ще росіян планують до влади над українцями?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7090
Re: Зеля графоманит.
« Reply #10 : Квітня 27, 2019, 11:29:00 23:29 »
Олександр Палій
9 мин. ·
Зелефани, тут на вашу жилплощу вже натовпи росіян претендцють, що скажете? Зеленський зібрався роздавати громадянство України якимось росіянам. Одного грузина ледь здихалися, а він обіцяє натовпи якихось росіян та інших/

Цікаво, яких це ще росіян планують до влади над українцями?
А немає різниці. "Страітєль другой расії" для нас такий самий ворог, як й будь-який інший імперець, бурят чи запорєбрік.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Зеля графоманит.
« Reply #11 : Квітня 27, 2019, 11:30:47 23:30 »
А немає різниці. "Страітєль другой расії" для нас такий самий ворог, як й будь-який інший імперець, бурят чи запорєбрік.
Кошмар.
Саака будет украинским гражанином.

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Re: Зеля графоманит.
« Reply #12 : Квітня 27, 2019, 11:41:58 23:41 »

Я дійсно не Бог, щоби мої бажання здійснювалися. Але я також пам‘ятаю, що всім можновладцям прийде час дати чесну відповідь за свої вчинки саме перед Ним. Ніхто не потрапить відразу до Раю. Спочатку буде Суд.


Ого, Вован другий спіймав зірочку і вже хоче балатуватися на Бога  :smiley16:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
Re: Зеля графоманит.
« Reply #13 : Квітня 27, 2019, 11:57:34 23:57 »
Пропоную все ж не вигадувати міфи про якісь сибірські програми мешканців сходу :)
сибирские ассоциации для кого пишутся? магадан? жители старшего возраста советского воспитания. простите если чем обидел.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
Re: Зеля графоманит.
« Reply #14 : Квітня 27, 2019, 11:58:33 23:58 »
Ого, Вован другий спіймав зірочку і вже хоче балатуватися на Бога  :smiley16:

Бог - это в контексте Пасхи. блин там текст - психологами пишется. как работает аналитика, думаю они ключевые слова гугло поиска изучают тренды и т.д.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Зеля графоманит.
« Reply #15 : Квітня 28, 2019, 12:18:53 00:18 »
При Зе половина ГРУ та ФСБ отримають наше гроимадянство. :smiley23:
Що за фуйня? Я не згодна.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34310
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеля графоманит.
« Reply #16 : Квітня 28, 2019, 12:19:16 00:19 »
Дійсно куйня якась графоманська   :smiley23:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Зеля графоманит.
« Reply #17 : Квітня 28, 2019, 12:26:21 00:26 »
Спочатку почав непогано, потім з нього подізло його совкове лайно. :smiley23:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34310
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеля графоманит.
« Reply #18 : Квітня 28, 2019, 12:29:44 00:29 »
Просто дохера пустих слів.

Зєлєпукін думає, що це йому напівбухим курортникам байки зі сцени тулити  :fp2

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеля графоманит.
« Reply #19 : Квітня 28, 2019, 12:34:39 00:34 »
 :Sho_za: Герич, панове, це тяжка хвороба - це була проба пера, що далi?..

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
Re: Зеля графоманит.
« Reply #20 : Квітня 28, 2019, 12:37:59 00:37 »
https://trends.google.com/trends/trendingsearches/daily?geo=UA

инструмент для управления государством ЛОЛ.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Зеля графоманит.
« Reply #21 : Квітня 28, 2019, 12:47:06 00:47 »
А ви звернули увагу, що у БУДЬ-ЯКІЙ своїй промові, де треба і не треба, Зе каже про якись посадки когось. Саме на цьому Зе будує свій авторитет.
Хоча судово-слідча справа не входить в його обов*язки.
Він Бойка за вишки посадить чи Мудачука?
І як він збирається домовлятися з судами? Через Портнова?

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Зеля графоманит.
« Reply #22 : Квітня 28, 2019, 12:50:24 00:50 »
Зеля і сам не помітить, як стане Ху*лом.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7090
Re: Зеля графоманит.
« Reply #23 : Квітня 28, 2019, 12:59:33 00:59 »
сибирские ассоциации для кого пишутся? магадан? жители старшего возраста советского воспитания. простите если чем обидел.
Та ну. Я чудово знаю, що ви не ставите на меті мене ображати  :smiley15: я здебільшого до того, що мені месидж зеленського не є зрозумілим, а отже навряд чи це спрямовано саме на мешканців сходу.
Як на мене, він це написав навіть не для когось, а тому що сам він квазікацап (проводив настільки багато часу в російському медіа- та реальному просторі, що понабрався отого лайна, й йому вже не муляють ані "блакитні ведерка" на машинах якихось кортежів у роліках, ані оці маганадські асоціації).

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7090
Re: Зеля графоманит.
« Reply #24 : Квітня 28, 2019, 01:01:37 01:01 »
При Зе половина ГРУ та ФСБ отримають наше гроимадянство. :smiley23:
Що за фуйня? Я не згодна.
Навіть якщо там будуть стовідсоткові кацапські "дисиденти", "ліберали" та професійні борці з хуйлом - нам це лайно не потрібно так само.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7090
Re: Зеля графоманит.
« Reply #25 : Квітня 28, 2019, 01:03:56 01:03 »
Зеля і сам не помітить, як стане Ху*лом.
Ой. Та це мрія кожного бета-самця з кацапського культурного простору (провідником якого він є). Просто що ніхто не зацікавлений в тому, щоб він тут став царем. Починаючи від його власного виборця, й закінчуючи власне кацапами, котрі чітко перейшли від стратегії "керований проросійський лідер в Україні" до стратегії "жодного лідера в Україні, й самої України".

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Зеля графоманит.
« Reply #26 : Квітня 28, 2019, 01:48:32 01:48 »
Це він одночасно з крутінням очком перед кацапами писав? :smilie8:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
Re: Зеля графоманит.
« Reply #27 : Квітня 28, 2019, 03:09:47 03:09 »
Та ну. Я чудово знаю, що ви не ставите на меті мене ображати  :smiley15: я здебільшого до того, що мені месидж зеленського не є зрозумілим, а отже навряд чи це спрямовано саме на мешканців сходу.
Як на мене, він це написав навіть не для когось, а тому що сам він квазікацап (проводив настільки багато часу в російському медіа- та реальному просторі, що понабрався отого лайна, й йому вже не муляють ані "блакитні ведерка" на машинах якихось кортежів у роліках, ані оці маганадські асоціації).

я уверен это писал не он 100%. он вообще как перчатка. за ним сидят решалы и крутят этим клоуном на веревочках. читайте историю партии 5 звезд италии. все сообщения тщательно анализируются подаются в нужный момент и с нужным контекстом чтобы отразить наибольшее количество электората.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16151
Re: Зеля графоманит.
« Reply #28 : Квітня 28, 2019, 07:20:18 07:20 »
А ви звернули увагу, що у БУДЬ-ЯКІЙ своїй промові, де треба і не треба, Зе каже про якись посадки когось. Саме на цьому Зе будує свій авторитет.
Хоча судово-слідча справа не входить в його обов*язки.
Він Бойка за вишки посадить чи Мудачука?
І як він збирається домовлятися з судами? Через Портнова?
Можуть атакувати Порохаі його коло.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5591
Re: Зеля графоманит.
« Reply #29 : Квітня 28, 2019, 08:32:17 08:32 »
Не вірю :smilie7:
Це мені нагадує заяви Януковича про вступ до Євросоюзу
« Останнє редагування: Квітня 28, 2019, 08:49:56 08:49 від optimist »