Автор Тема: Через який час в нас з"являться "жовті жилети"?  (Прочитано 828 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Ось чуйка в мене, що щось подібне Франції у нас може відбутися.  73% бидла то дуже багато.  Воно, це бидло, хоче крові і бабла. А ні того ні іншого їм ні хто не дасть.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
ЖЖ у нас не появятся. Почва не та. ЖЖ появятся при обратном соотношении 73% вменяемых , а 25% совковых левацких дегенератов.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
ЖЖ у нас не появятся. Почва не та. ЖЖ появятся при обратном соотношении 73% вменяемых , а 25% совковых левацких дегенератов.

Ти мабуть плутаєш Майдан з погромами. 
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Ти мабуть плутаєш Майдан з погромами.

Как раз нет. ЖЖ это левацкие большевистские погромы , чем они сегодня и занимаются во Франции. Они типа ломают систему (лозунг ничего не напоминает?) а сегодня в Украине зебилы сами типа система.
« Останнє редагування: Квітня 28, 2019, 04:10:42 16:10 від Южанин »

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
ЖЖ мають чималенький список лівацьких вимог.
У нас хочуть дешевої комуналки, але щось не пригадаю масових протестів. Хто дійсно малозабезпечений, то давно має субсидію.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16151
Как раз нет. ЖЖ это левацкие большевистские погромы , чем они сегодня и занимаются во Франции. Они типа ломают систему (лозунг ничего не напоминает?) а сегодня в Украине зебилы сами типа система.
+
Зебіли у нас мають і так багато ніштяків, яких ЖЖ ніколи не отримають і навіть не мріють про них. Зебілів у принципі і так все влаштовує,  але їм в голови вклали незадоволення і можливість здійснення фантастичних насправді бажань. Грубо кажучи, наші Зебіли лохі, а лохі максимум що можуть - піти у поліцію.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Зебіли - це продукт телевізійної ненависті до Порошенка і України, вихований впродовж останніх п'яти років.

Ця ненависть буде і далі литися з телевізрра допоки Порошенко залишатиметься в політиці, бо він є справді єдиним  проукраїнським політиком і патріотом на відміну від решти, як би та решта не камуфлювалася.
If you are going through hell, keep going.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Зебіли - це продукт телевізійної ненависті до Порошенка і України, вихований впродовж останніх п'яти років.

Ця ненависть буде і далі литися з телевізрра допоки Порошенко залишатиметься в політиці, бо він є справді єдиним  проукраїнським політиком і патріотом на відміну від решти, як би та решта не камуфлювалася.

Так.
І ще належить побачити, скільки тих, хто до другого туру підтримували Петра, перефарбуються в зелене.
Я вже бачу початок симптоматики.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34310
  • Стать: Чоловіча
Так.
І ще належить побачити, скільки тих, хто до другого туру підтримували Петра, перефарбуються в зелене.
Я вже бачу початок симптоматики.

Знову скиглиш, ясновидець ти наш   :weep:

За ідею ниєш, чи підробляєш на комуналку ?  :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Ось чуйка в мене, що щось подібне Франції у нас може відбутися.  73% бидла то дуже багато.  Воно, це бидло, хоче крові і бабла. А ні того ні іншого їм ні хто не дасть.

Проти чого будуть ці жилети? Зараз їхній презедент - жилет, що їм ще треба?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Проти чого будуть ці жилети?
Зараз їхній презедент - жилет, що їм ще треба?
:smiley24:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34310
  • Стать: Чоловіча
Проти чого будуть ці жилети? Зараз їхній презедент - жилет, що їм ще треба?

Кацапам це похер, будуть таким чином Зєлєпукіна жучити, щоб слухався. Для них головне - щоб срач максимально роздмухувати.

Хряк теж їхній був, асе вони все одно його по різних напрямках чмирили.   

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Проти чого будуть ці жилети? Зараз їхній презедент - жилет, що їм ще треба?

А що тім ЖЖ у Парижі потрібно при Макроні? Прийшов популіст, наобіцяв кучу плюшек, а підняв ціни на бензин.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16151
А що тім ЖЖ у Парижі потрібно при Макроні? Прийшов популіст, наобіцяв кучу плюшек, а підняв ціни на бензин.
Так а наш нічого не обіцяв. Він саме так і скаже лохторату, а той з круглими очима буде яка риба рот відкривати і німувати. Як відійде від шоку полається та й і все.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Как раз нет. ЖЖ это левацкие большевистские погромы , чем они сегодня и занимаются во Франции. Они типа ломают систему (лозунг ничего не напоминает?) а сегодня в Украине зебилы сами типа система.

+

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Зебіли - це продукт телевізійної ненависті до Порошенка і України, вихований впродовж останніх п'яти років.

Ця ненависть буде і далі литися з телевізрра допоки Порошенко залишатиметься в політиці, бо він є справді єдиним  проукраїнським політиком і патріотом на відміну від решти, як би та решта не камуфлювалася.

+

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Проти чого будуть ці жилети? Зараз їхній презедент - жилет, що їм ще треба?

Неомарксистам що потрібно? Ну, явно, не капіталістичний Євросоюз. Хоча він і так в соціалізм скочується, але лівакам цього замало.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Це - дике левачьйо. Натуральні шарікови Євросоюза. Вони поки все не розвалять і не спалять - не заспокояться. Я їх на власні очі бачивв Італії. Всіх цих 22-річних дебільних "Сommunista".