Автор Тема: Ганьба пресслужби Порошенка та Мінстеця продовжується  (Прочитано 483 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Поліщук

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 162
Діючий президент - у Львові. Відбувається анонсована зустріч з народом біля пам'ятника Шевченка. Чи організована офіційна трансляція, чи видається картинка та звук для телеканалів - НІ. Лише прямий канал щось показує "з руки". Звук - жахливий, ватний, мабуть з мікрофона камери. Краще чути, про що гомонять у натовпі, ніж те, що говорять у єдиний(!) мікрофон на сцені. Ведучого на сцені - немає... 

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Нормально. Людям дають зрозуміти що вони вже в опозиції,  і ніштяків вже не буде.Так само було і в Києві.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5594
Пане Поліщук. Ганьба це коли 73% голосують не за професійного політика і діпломата а за блазня.
А Порох зустрічається з людьми що його поважають і ця зустріч для них а не для решти.

Offline Поліщук

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 162
Пане Оптиміст, я повністю згоден з вами. Але хиба ПОП, та люди, які за нього голосували по всій України не заслуговують на якісне висвітлення цих зустрічей?
Скоро лише через блогерів чи шпарини маємо підглядати, щоб дізнатися, як і що відбувалося? Я звернув лише увагу на аматорський відеосигнал.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Пане Оптиміст, я повністю згоден з вами. Але хиба ПОП, та люди, які за нього голосували по всій України не заслуговують на якісне висвітлення цих зустрічей?
Скоро лише через блогерів чи шпарини маємо підглядати, щоб дізнатися, як і що відбувалося? Я звернув лише увагу на аматорський відеосигнал.

Це тому що, якщо Ви в курсі, сама ініціатива зустрічей - аматорська. Метою якої є таке собі напів-приватне спілкування з тими хто прийшов.
Загал любих співвітчизників і далі може дивитися якісний 95й квартал.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Діючий президент - у Львові.
Відбувається анонсована зустріч з народом біля пам'ятника Шевченка.
Чи організована офіційна трансляція, чи видається картинка та звук для телеканалів - НІ.
Лише прямий канал щось показує "з руки".
Звук - жахливий, ватний, мабуть з мікрофона камери. Краще чути, про що гомонять у натовпі, ніж те, що говорять у єдиний(!) мікрофон на сцені.
Ведучого на сцені - немає...
Канал Украiна в "Сьогоднi - новинах показав, як ПАПу вiтають на Львiвщiнi, де його виборцi видали найбiльшiй % голосiв.
Контрастом показали невеликий сюжет вiдпочiнку тов. Зеленського, де вiн вiдвертаеться вiд Рос. блогерiв та журналiстiв.
 :smilie7: