Автор Тема: Патріот Зеленський погрожував переїхати в Росіюшку ))  (Прочитано 560 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Если все не сложится, то есть и политически на нас будут давить, и общество журналистов будет настроено утопить, мы всей командой можем уехать в Россию. Естественно, там нам никто не даст шутить про политику, но нас ждут с другими проектами, будем снимать кино. На СТС — "Вечерний квартал" — пожалуйста. На Первый российский меня зовут уже несколько лет вести разные программы. И зарплата больше, чем здесь. Я понял, что бессмысленно бороться, потому что я на самообладание и моральные вопросы с собой трачу очень много времени.



https://glavred.info/stars/192449-vladimir-zelenskiy-strashnovato-bylo-shutit-pro-klichko-no-oboshlos.html

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Если все не сложится, то есть и политически на нас будут давить, и общество журналистов будет настроено утопить, мы всей командой можем уехать в Россию. Естественно, там нам никто не даст шутить про политику, но нас ждут с другими проектами, будем снимать кино. На СТС — "Вечерний квартал" — пожалуйста.
На Первый российский меня зовут уже несколько лет вести разные программы.
И зарплата больше, чем здесь. Я понял, что бессмысленно бороться, потому что я на самообладание и моральные вопросы с собой трачу очень много времени.
:smiley24: Знаете, Добродiй, я сьогоднi витратив час подивитися дещо з того, що виробляе Квартал, тому... повнiстю згоден з Кловуном - нащо молодому талановитому пацану витрачати час на полiтичнi баталii, коли е арена для творчостi, телеканали стоять в черзi за Вовчiком, може ще й Голлiвуд його до себе запросить - все може бути, коли ВЖЕ такi настроi...
« Останнє редагування: Квітня 29, 2019, 10:38:07 22:38 від Бувалий »

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
могу только Москаля процитировать

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
могу только Москаля процитировать
Та пiшов вiн нах...?
 :smilie1:

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Це він про свою зеко_манду? Будуть топити, обов'язково будуть. Тебе, притирка, для цього й "обирали". Так що можеш вже зараз валізи пакувати, вундеркінд хренов...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Це він про свою зеко_манду? Будуть топити, обов'язково будуть. Тебе, притирка, для цього й "обирали".
Так що можеш вже зараз валізи пакувати, вундеркінд хренов...
:smiley24:
Ну що ви таке кажете - хай вже покаже, чого воно варте, як Державник - може справдi, Порох помилявся...
Не думаю, що Першопрестольна... буде Вовчiка на руках носити - всi знають, як Хуйло обожнюе акторiв...

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33087
  • Стать: Чоловіча
А чого не переїхав ?  :smilie7:

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668

хай вже покаже, чого воно варте

Він вже все показав.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
 :smiley24: Зрозумiло...
Пiсля цього може ще й з Буловою пограти - йому ж все одно - Томос-Термос...