Автор Тема: Перші депресняки пройшли?  (Прочитано 2121 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Перші депресняки пройшли?
« : Травня 03, 2019, 05:39:30 17:39 »
Після обрання зебіла.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Перші депресняки пройшли?
« Reply #1 : Травня 03, 2019, 05:43:45 17:43 »
У мене був депресняк, дня три-чотири.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4447
  • Be my guest
Re: Перші депресняки пройшли?
« Reply #2 : Травня 03, 2019, 06:21:16 18:21 »
У мене був депресняк, дня три-чотири.

Я думаю, что ещё до большинства, даже из 25%, ещё не дошло понимание пиздеца случившегося.
No money No honey

Offline Листок

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 217
  • Стать: Чоловіча
  • Крим це Україна
Re: Перші депресняки пройшли?
« Reply #3 : Травня 03, 2019, 06:45:19 18:45 »
У мене був депресняк, дня три-чотири.

День на переосмислення.
Головне - кінцевий результат

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21644
Re: Перші депресняки пройшли?
« Reply #4 : Травня 03, 2019, 06:54:32 18:54 »
Я думаю, что ещё до большинства, даже из 25%, ещё не дошло понимание пиздеца случившегося.
да как раз мы весь писдец понимаем

а вот быдло пока еще скачет

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Перші депресняки пройшли?
« Reply #5 : Травня 03, 2019, 06:56:04 18:56 »
ну це реально був депресняк, чи ні? хочу зрозуміти, це ж не я такий унікальний?

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: Перші депресняки пройшли?
« Reply #6 : Травня 03, 2019, 06:58:19 18:58 »
Депресняку не було. Сум був. Сором. Ну а так чого переживати? Живі, відносно здорові. Все буде ОК

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Перші депресняки пройшли?
« Reply #7 : Травня 03, 2019, 07:00:21 19:00 »
Клован непередбачуваний, тож наразі важко передбачити як його вихід на табуретку вплине особисто на мене. Не скажу за депресняк, але було розчарування у тому, що народ зробив такий вибір.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: Перші депресняки пройшли?
« Reply #8 : Травня 03, 2019, 07:01:31 19:01 »
Я думаю, что ещё до большинства, даже из 25%, ещё не дошло понимание пиздеца случившегося.

До меня точно дошло. Я уже созвонился давно с "ППД".  :smilie9:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Перші депресняки пройшли?
« Reply #9 : Травня 03, 2019, 07:11:01 19:11 »
Злився десь дні два

Поки не згадав, що живу в країні , яка вивела стрибання по граблях в національний вид спорту

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7122
Re: Перші депресняки пройшли?
« Reply #10 : Травня 03, 2019, 07:35:38 19:35 »
ну це реально був депресняк, чи ні? хочу зрозуміти, це ж не я такий унікальний?
Технічно, в багатьох був шок та деморалізація, а зараз (до початку реального президентства зеленського та старту передвиборчої кампанії до Ради) це має переходити в агресію, котру треба буде кудись сублімувати.
Втім я на психології мас не знаюся, це чисто персональна думка :)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Перші депресняки пройшли?
« Reply #11 : Травня 03, 2019, 07:43:17 19:43 »
 :smiley24: Не вiд програшу Пороха - вже в 1 турi було ясно, хто повзе на Табуретку та що там за Цирк буде - за Медiа був сором.
Як швидко вони "поховали" Пороха - наче почався вiдстрiл невгодних, якась змова - у всiх новинах ДВА ТИЖНI ТОМУ... вже лунало... -  Новоiзбраний Президент Зеленський - який, бл..., новоiзбраний, коли на той час оф. заяви ЦВК не було, Iнавгурацii - тим паче.
Може воно ще Цирк з тоi Iнавгурацii влаштуе - ми ще подивимося, що воно таке - Тямур та його команда...
Сум був, депресii... майже не було - просто не вiрилося, що в Пороха... стiльки стрiл випустять - стадiон так стадiон... - все це треба пережити...

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27341
Re: Перші депресняки пройшли?
« Reply #12 : Травня 03, 2019, 09:10:44 21:10 »
ну це реально був депресняк, чи ні? хочу зрозуміти, це ж не я такий унікальний?

Ты не уникальный
Я тоже день мучился, а потом забил

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Перші депресняки пройшли?
« Reply #13 : Травня 03, 2019, 09:23:08 21:23 »
Ты не уникальный
Я тоже день мучился, а потом забил
Весной... смена настроения, как и погоды - вполне нормальное явление (гормональные перебои).
Не только ради Выборов, но и погода, авитоминоз и пр. радости жизни...
 :smilie7:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34345
  • Стать: Чоловіча
Re: Перші депресняки пройшли?
« Reply #14 : Травня 04, 2019, 09:18:32 09:18 »
Зло на народ-богоносець-долбойоб було.

Воно й нікуди не поділось, просто по життю не люблю тупих мудаків   :smilie9:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Перші депресняки пройшли?
« Reply #15 : Травня 04, 2019, 09:57:25 09:57 »
П'ятитисячний проросійський марш "Безсмертного полку" пройде у Києві 9 травня

У Києві   відбудеться проросійський марш "Безсмертного полку" 9 травня. На ньому очікують 5 тисяч учасників. Організатор акції – Київська міська організація ветеранів
 
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Перші депресняки пройшли?
« Reply #16 : Травня 04, 2019, 10:00:31 10:00 »
П'ятитисячний проросійський марш "Безсмертного полку" пройде у Києві 9 травня

Київська міська організація ветеранів

Ветеранов чего?  :smilie7:

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4864
  • Стать: Чоловіча
Re: Перші депресняки пройшли?
« Reply #17 : Травня 04, 2019, 10:09:55 10:09 »
У Києві   відбудеться проросійський марш "Безсмертного полку" 9 травня. На ньому очікують 5 тисяч учасників. Організатор акції – Київська міська організація ветеранів
підеш?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Перші депресняки пройшли?
« Reply #18 : Травня 04, 2019, 10:58:28 10:58 »
П'ятитисячний проросійський марш "Безсмертного полку" пройде у Києві 9 травня
У Києві   відбудеться проросійський марш "Безсмертного полку" 9 травня. На ньому очікують 5 тисяч учасників. Організатор акції – Київська міська організація ветеранів
:Sho_za: Гей-парад ветеранов?..
Нащо воно нам?..
Який ще Бессмертний полк?..



Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34345
  • Стать: Чоловіча
Re: Перші депресняки пройшли?
« Reply #19 : Травня 04, 2019, 12:03:59 12:03 »
П'ятитисячний проросійський марш "Безсмертного полку" пройде у Києві 9 травня

У Києві   відбудеться проросійський марш "Безсмертного полку" 9 травня. На ньому очікують 5 тисяч учасників. Організатор акції – Київська міська організація ветеранів

Фінікси маршируватимуть ?  :smilie7:

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4447
  • Be my guest
Re: Перші депресняки пройшли?
« Reply #20 : Травня 04, 2019, 02:00:40 14:00 »
Технічно, в багатьох був шок та деморалізація, а зараз (до початку реального президентства зеленського та старту передвиборчої кампанії до Ради) це має переходити в агресію, котру треба буде кудись сублімувати.
Втім я на психології мас не знаюся, це чисто персональна думка :)

Лично мне до боли жалко не столько утраченных колоссальных возможностей лично мной, сколько времени. И даже не того времени, что уже прошло, а того, что будет просрано в одной лодке с долбоёбами.
No money No honey

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Перші депресняки пройшли?
« Reply #21 : Травня 04, 2019, 02:03:53 14:03 »
Почуваюся позитивно.

Біомасовість насєлєнія для мене ніколи не була під сумнівом.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4864
  • Стать: Чоловіча
Re: Перші депресняки пройшли?
« Reply #22 : Травня 04, 2019, 03:19:35 15:19 »
мене схоже скоро звільнять.  :smilie7:
поцупився з керівництвом. політика доведе до клямки, - буду макулатуру по дворах збирати.
знову петя винуватий.  :weep:

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Re: Перші депресняки пройшли?
« Reply #23 : Травня 04, 2019, 03:26:02 15:26 »
мене схоже скоро звільнять.  :smilie7:
поцупився з керівництвом. політика доведе до клямки, - буду макулатуру по дворах збирати.
знову петя винуватий.  :weep:

Як казала мені колись внучата племінниця Ільї Еренбурга Фаина Соломоновна, головне, щоб у вас вдома все було гаразд.

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Re: Перші депресняки пройшли?
« Reply #24 : Травня 04, 2019, 03:32:17 15:32 »
:smiley24: Не вiд програшу Пороха - вже в 1 турi було ясно, хто повзе на Табуретку та що там за Цирк буде - за Медiа був сором.
Як швидко вони "поховали" Пороха - наче почався вiдстрiл невгодних, якась змова - у всiх новинах ДВА ТИЖНI ТОМУ... вже лунало... -  Новоiзбраний Президент Зеленський - який, бл..., новоiзбраний, коли на той час оф. заяви ЦВК не було, Iнавгурацii - тим паче.
Може воно ще Цирк з тоi Iнавгурацii влаштуе - ми ще подивимося, що воно таке - Тямур та його команда...
Сум був, депресii... майже не було - просто не вiрилося, що в Пороха... стiльки стрiл випустять - стадiон так стадiон... - все це треба пережити...

Мене теж вразила поведінка медіа. Наввипередки однее перед одним лайном кидалися в захваті. Це їх так простимулювали чи вони насправді такі геть недорогеньки? Чи стидалися опинитися не в тренді? Загадка...

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Перші депресняки пройшли?
« Reply #25 : Травня 04, 2019, 03:39:05 15:39 »
Мене теж вразила поведінка медіа. Наввипередки однее перед одним лайном кидалися в захваті. Це їх так простимулювали чи вони насправді такі геть недорогеньки? Чи стидалися опинитися не в тренді? Загадка...

єсть такоє йомкоє апріділєніє - мєдіабляді
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Re: Перші депресняки пройшли?
« Reply #26 : Травня 04, 2019, 03:43:21 15:43 »
єсть такоє йомкоє апріділєніє - мєдіабляді

Еге ж
#медіап**дота ще з часів акредитацій в дирі

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Перші депресняки пройшли?
« Reply #27 : Травня 04, 2019, 05:58:51 17:58 »
Мене теж вразила поведінка медіа. Наввипередки однее перед одним лайном кидалися в захваті. Це їх так простимулювали чи вони насправді такі геть недорогеньки? Чи стидалися опинитися не в тренді? Загадка...
Петро Порошенко пiдписав Указ про звiльнення з посади п. Артемена - голову Нац. ради по ТБ.
Так, як Нац. рада "боролося" з Iнтером та Плюсами... не треба нам такого сорому.
Крiм того, сама по собi Нац. рада не може вчасно реагувати на подii та скандали з Медiа...
Згадайте, скiльки було бурчання про закриття Па-Рашних телеканалiв, але всi вони мають сторiнки на Ю-Тубi...
Ну й те, що Вибори показали, як у нас чудово Медiа манiпулюють мозгом глядача - Плюси - чудовий приклад того, як олiгархiчний канал топив за одного кандидата, коли iншiй навiть в прямий ефiр не мiг прийти...
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Перші депресняки пройшли?
« Reply #28 : Травня 04, 2019, 06:17:34 18:17 »
Я для себе маю правило - не вірити жодному слову криворізького виблядка і його каманди.
Вони - вороги.
If you are going through hell, keep going.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Перші депресняки пройшли?
« Reply #29 : Травня 04, 2019, 07:51:21 19:51 »
Вот именно про депресняк именно сейчас как-то и не знаю, наверное да....

Когда в 1989 году отказалась вступать в комсомол и классный руководитель грозила всеми карами в характеристике и не получением медали (по итогу таки срезала и серебрянная медаль из-за класной) вот реально было пофиг. Когда в 1991-2 году до хрипа воевала с родителями что только не Кравчук и выслушивала что молоко на губах не обсохло - понимала что рано и нэначаси. Когда в 2004 за оранжевую ленточку в маршрутке обплевывали и в глаза говорили "фашистка" и ребенку показывали как экспонат, а на рынке тетки ревели, видя оранжевую , а в это время фирма официйно открывала представительство и на любую скрепку мне надо было брать счет и это с оранжевой ленточкой на сумке - было страшно и обидно почему так, а в третий тур было радостно что нас тут, в этом прорасийском болоте 25%. Когда весной 2014 года смотрела на Крым, потом Донбасс, видела типочков с говором в городе под памятн ком Ленину с повязками Нацдружини - было страшно, что дочь остагется в Украине т.к. учиться в Черновцах, а мы в жоппе.... когда она приехала домой и выежала 3 мая 2014 года, через Одессу после 2 мая канешно ж, я ее обсмотерала до мелкой резинки на трусах и сняла все, что было украинского, потому что одного ребенка я уже похоронила и у меня она осталась единс венная, да, я была очень непатриотичной а просто человеческой самкой, которая до дрожи боится за своего дитя, ибо двумя неделями раньше мы ехали через Одессу и я прятала смарфон от мимопроходящих каларацкиж типочкофф коих в райлне ж/двокзала и Куликова было шо тараканов, я понимлала что после 2 мая мое дитя должно в промежутке переездм пробыть там минимум час, и мне было не до патриотизма, да, я просто человек, не знаю насчет совести в тот момент.
Единственный раз, когда я участвовала в выборах типа в штабе это май 2014 и жто штаб Пороха, и мне не стыдно.

Сейчас мне опять страшно - в моем городе нет типочкофф как в 2014, которые на нетипичном русском языке спрашивали меня за супермаркеты где купить еды (в моих камышах слово "супермаркет" не знают и не произносят, а мой посыл на областную сеть магазинов вызвал вопрос "што?"  тоисть это понаехавшие и нивкугсе ху из где, НО -сейчас люди вокруг абсолютно НЕвникающие в озвучиваемые ими тезисы, они как куклы, которым вставили некий ими принимаемый заряд и они его ретранслируют.... в промежутках между турами я говорила, что Зе! вывели продажники, банальная техника продаж фуфлоблендера сработала.

И она сработает и осенью, и две-три олигархогниды распишут Украину между собой...

Я не понимаю как этому противостоять и как с этим жить.... выть хочется, вот просто выть от безисходности....
« Останнє редагування: Травня 04, 2019, 07:56:53 19:56 від Надин »