Автор Тема: Порохоботам про зебілів.  (Прочитано 1875 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16150
Re: Порохоботам про зебілів.
« Reply #30 : Травня 09, 2019, 06:41:31 06:41 »
Когда я говорю про битье головой о стену, то речь идет не о реальной жизни с наличнім населением и политиками, а о появившихся различных "разборах полетов". В реальности наш голос действительно одна двадцатимиллионная, но в кругу спорящих она может быть одной двадцатой и уже есть смысл поупираться.
Я бы согласился полностью с доводами про процент идиотов в каждой стране, если б не одно но... - предыдущие выборы, с тем же процентом "идиотов" и совсем другим результатом. 1+1 и Интер? А раньше их не было? Было еще очень много вредного - русские сериалы, соцсети, гастроли артистов, тот же Квартал не в 2014 году появился, и т.д.,  но это не помешало Пете в один тур.

Теперь можно гадать - толи дорогу в процессе движения развезло и водитель не справился с управлением, толи дорога та же, но водитель слегка увлекся и вылетел с трассы. В любом случае, когда из салона кричат "не мешки везешь!" рассудительный водитель должен прислушаться, а не педальку в пол давить.
Ви самі ж і відповіли на своє питання: зебіл не цікавиться причинами, а тільки бачить наслідки і то тільки ті , які створюють йому незручності або коли йому навіяли ,що створюють.
« Останнє редагування: Травня 09, 2019, 06:44:37 06:44 від Yuras Yuras »

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Порохоботам про зебілів.
« Reply #31 : Травня 09, 2019, 11:37:47 11:37 »
Когда я говорю про битье головой о стену, то речь идет не о реальной жизни с наличнім населением и политиками, а о появившихся различных "разборах полетов". В реальности наш голос действительно одна двадцатимиллионная, но в кругу спорящих она может быть одной двадцатой и уже есть смысл поупираться.
Всі генерали завжди готуються до попередніх воєн, тому "розбори польотів", як і покарання невиннуватих та нагородження непричетних мають зараз нульову цінність. Точно те ж саме можу сказати і про суперечки з зебілами. Хоча я навіть намагався. Але результативно сперечатись можна лише з тими хто спирається на ту ж саму аксіоматику та слідує тим же самим правилам виведення. А там все геть не так. Плюс горизонт планування у зебілів в кращому випадку місяць. А далі прірва. Їм не зрозуміти моїх прагненнь, мені їхніх проблем.

Я бы согласился полностью с доводами про процент идиотов в каждой стране, если б не одно но... - предыдущие выборы, с тем же процентом "идиотов" и совсем другим результатом. 1+1 и Интер? А раньше их не было? Было еще очень много вредного - русские сериалы, соцсети, гастроли артистов, тот же Квартал не в 2014 году появился, и т.д.,  но это не помешало Пете в один тур.
Відсоток ідіотів був той самий. Просто перелякані зебіли після розстрілу Майдану і початку війни діяли під впливом найпростіших інстинктів, а от коли вони спробували "думати" ми отримали нинішні вибори.

Теперь можно гадать - толи дорогу в процессе движения развезло и водитель не справился с управлением, толи дорога та же, но водитель слегка увлекся и вылетел с трассы. В любом случае, когда из салона кричат "не мешки везешь!" рассудительный водитель должен прислушаться, а не педальку в пол давить.
Ну це якщо притримуватись думки, що для водія головне щоб його з роботи не погнали. А якщо уявити що водію набагато важливіше вивезти цей автобус з зебілами з палаючого лісу і відвести його якомога далі від пожежі, байдуже по шосе, грунтовці чи бездоріжжю, зберегти побільше життів, незважаючи на те що кричатимуть йому з салону, навіть на те що половина з пасажирів порозливає собі півасік на штани чи навіть порозбиває лоби. Час все одно розставить усе по місцях. Мені здається для Порошенко залишитись в історії більш важливо ніж сподобатись сучасникам. І як на мене він з цією задачею впорався.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: Порохоботам про зебілів.
« Reply #32 : Травня 09, 2019, 12:13:28 12:13 »
Якщо людина розуміє причинно-наслідкові зв'язки, то вона повинна розуміти причину високих тарифів і наслідки низьких...

 ВИ НАМАГАЄТЕСЬ ВИПРАВДАТИ ДУРІСТЬ ВИБОРЦІВ ЗЕЛІ,якщо одним речення, чомусь для вас чиясь тупість є достатнім виправданням.
У высоких тарифов тоже есть свои последствия и еще никто не знает,  чем обернется нарастающий итог неплатежей по коммуналке и никто не скажет достоверно, что лучше - планово-убыточный Нафтогаз или неоплаченные высокие тарифы и высокие прибыли Нафтогаза, которые придется взаимно списать. Раз неясно, то можно было бы махнуть рукой, если бы не один момент - на этих диспропорциях кто-то неплохо зарабатывает деньги или политический капитал, который потом будет все равно сконвертирован в деньги. Какими бы тупыми зебилы не были, но в данном случае их скудного ума хватит, что бы понять что к чему.

Я пытаюсь не оправдывать дурость избирателей -  (как можно оправдывать холод зимой или жару летом?..  это просто ЕСТЬ)-  я призываю ее учитывать, если собираешься продлить срок своих полномочий и работу по воспитанию и исправлению "дураков".

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: Порохоботам про зебілів.
« Reply #33 : Травня 09, 2019, 01:01:07 13:01 »
Всі генерали завжди готуються до попередніх воєн, тому "розбори польотів", як і покарання невиннуватих та нагородження непричетних мають зараз нульову цінність. Точно те ж саме можу сказати і про суперечки з зебілами. Хоча я навіть намагався. Але результативно сперечатись можна лише з тими хто спирається на ту ж саму аксіоматику та слідує тим же самим правилам виведення. А там все геть не так. Плюс горизонт планування у зебілів в кращому випадку місяць. А далі прірва. Їм не зрозуміти моїх прагненнь, мені їхніх проблем.
Відсоток ідіотів був той самий. Просто перелякані зебіли після розстрілу Майдану і початку війни діяли під впливом найпростіших інстинктів, а от коли вони спробували "думати" ми отримали нинішні вибори.
Ну це якщо притримуватись думки, що для водія головне щоб його з роботи не погнали. А якщо уявити що водію набагато важливіше вивезти цей автобус з зебілами з палаючого лісу і відвести його якомога далі від пожежі, байдуже по шосе, грунтовці чи бездоріжжю, зберегти побільше життів, незважаючи на те що кричатимуть йому з салону, навіть на те що половина з пасажирів порозливає собі півасік на штани чи навіть порозбиває лоби. Час все одно розставить усе по місцях. Мені здається для Порошенко залишитись в історії більш важливо ніж сподобатись сучасникам. І як на мене він з цією задачею впорався.
так как согласен со сказанным на 90%, то соглашусь полностью))
политика - искусство возможного и никакая сила не освободит Зелю, стоящих за ним и голосовавших за него  от испытания этого на своей шкуре.
остальные тоже поучаствуют, но у них будет моральный  спасательный круг "я за него не голосовал"

Выборы в ВР по сути будут установкой коэффициента Зеленскому, либо 0,1 и его фактор  станет мизерным, либо 5 и тогда начнется "по настоящему".
Как в анекдоте про фею и танкистов.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7084
Re: Порохоботам про зебілів.
« Reply #34 : Травня 09, 2019, 02:28:04 14:28 »
«Я призывала хуту убивать тутси. Я должна была называть в эфире места, где они скрывались. Организация геноцида была очень тщательной. На всех уровнях мы получали информацию о местах их нахождения. Мы объясняли по радио, что тутси прячутся, чтобы потом напасть на хуту. Мы совершили глупость. Мы не были бдительными. Мы верили в то, что говорили наши власти. Мы им доверяли. Мы признаем, что мы согрешили, поэтому сегодня мы становимся на колени и просим прощения»[7].
Здавалося б, до чого тут Г+Г  :gigi:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7084
Re: Порохоботам про зебілів.
« Reply #35 : Травня 09, 2019, 02:39:11 14:39 »
Якщо людина розуміє причинно-наслідкові зв'язки, то вона повинна розуміти причину високих тарифів і наслідки низьких
Насправді це не так. Людина може розуміти зв'язки, й знати причину високих/наслідки низьких.
В теорії.
Аж настає реальність. Й людина має... сказати, чи є її тариф високим чи низьким. Й чи то є обгрунтовано.
Навіть якщо людина цим цікавиться, та має змогу з особистого досвіду порівнювати - все одно не буде однієї твердої відповіді щодо конкретного запитання по конкретному тарифу серед групи людей.
А багато хто цим не особливо цікавиться. Й де вони тоді беруть оце калібрування?
А зі ЗМІ.
А там що?
А там кажуть що тарифи зараз є високими, бо з них оту частку, що робить їх високими, крадуть. А оті низькі - то не низькі, а оптимальні, щоб типу якраз нічого зайвого.
І все, поїхала ваша людина голосувати за наркомана з повним розумінням всіх причин та наслідків. Що не дають їх анічогісінько, бо калібрування системи збито.

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: Порохоботам про зебілів.
« Reply #36 : Травня 09, 2019, 04:09:11 16:09 »
Все, что может требовать власть от рядовых граждан - быть законопослушными и самим показывать образец законопочитания.
Об остальном только просить, уговаривать, завлекать.
Заставить радоваться манюпаса высокому тарифу только по той причине, что он "правильный" по мнению чиновника с двадцатикратно большей зарплатой - невозможно.
Невозможно манюпасу проникнуться так популярным сейчас объяснением причин несопоставимо больших зарплат высоких и средних чиновников - "это чтоб не воровали". Он своим недалеким умом дебила всегда думал, что много платят за много работы, а чтоб не воровали существует тюрьма. "Дебил" прикидывает, что врядли ему много заплатят за то, что он не украл моток изоленты или жменю саморезов, зато сесть может с гораздо большей вероятностью, чем прокурор за поместье... и выбирает Польшу.

Из 75% голосов Зе для подавляющего большинства это был жест отчаяния "Да гори оно все пламенем". В случае с президентом это получилось, с Радой не прокатит, после выборов мы увидим те же до боли любимые лица.
возможно это пессимизм.)

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4447
  • Be my guest
Re: Порохоботам про зебілів.
« Reply #37 : Травня 09, 2019, 05:40:11 17:40 »
Здавалося б, до чого тут Г+Г  :gigi:

Я думаю, что адекватную оценку того, что сотворили медиашлюхи ещё не дали.

Вот простой пример:


240 километров. Блин.

Украина ещё долго будет выкашливать эту "свободу слова".
No money No honey

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7084
Re: Порохоботам про зебілів.
« Reply #38 : Травня 09, 2019, 06:37:08 18:37 »
Я думаю, что адекватную оценку того, что сотворили медиашлюхи ещё не дали.
Та дали насправді. Гаманцем. Тому власне вони майже всі й сидять на дотаціях від фсб та олігархів: ніхто більш за це не платить. Нікому не потрібні ані "новини" типу цієї, ані "оналітіка" від якихось мікробів з дев'ятьма класами освіти та прогуляною літературою. Ніхто не купує.
P.S.
Як не смішно, найпоряднішою публікою з тусовки виявилися колективи журналів типу "Наталі", й публіцисти  :smilie5:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16150
Re: Порохоботам про зебілів.
« Reply #39 : Травня 09, 2019, 06:51:57 18:51 »
У высоких тарифов тоже есть свои последствия и еще никто не знает,  чем обернется нарастающий итог неплатежей по коммуналке и никто не скажет достоверно, что лучше - планово-убыточный Нафтогаз или неоплаченные высокие тарифы и высокие прибыли Нафтогаза, которые придется взаимно списать. Раз неясно, то можно было бы махнуть рукой, если бы не один момент - на этих диспропорциях кто-то неплохо зарабатывает деньги или политический капитал, который потом будет все равно сконвертирован в деньги. Какими бы тупыми зебилы не были, но в данном случае их скудного ума хватит, что бы понять что к чему.

Я пытаюсь не оправдывать дурость избирателей -  (как можно оправдывать холод зимой или жару летом?..  это просто ЕСТЬ)-  я призываю ее учитывать, если собираешься продлить срок своих полномочий и работу по воспитанию и исправлению "дураков".
По "Нафтогазу" і тарифам вже все сказано і доведено Юлькою. Дійсно, багато треба розуму аби розуміти , що хтось на тарифах заробляє, жаль, що не цікавляться хто і наслідками.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4447
  • Be my guest
Re: Порохоботам про зебілів.
« Reply #40 : Травня 10, 2019, 12:46:45 12:46 »
Та дали насправді. Гаманцем. Тому власне вони майже всі й сидять на дотаціях від фсб та олігархів: ніхто більш за це не платить. Нікому не потрібні ані "новини" типу цієї, ані "оналітіка" від якихось мікробів з дев'ятьма класами освіти та прогуляною літературою. Ніхто не купує.
P.S.
Як не смішно, найпоряднішою публікою з тусовки виявилися колективи журналів типу "Наталі", й публіцисти  :smilie5:

Вот так правильнее:

No money No honey

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7084
Re: Порохоботам про зебілів.
« Reply #41 : Травня 10, 2019, 01:06:48 13:06 »
Вот так правильнее:


Правильним було б принаймі щось одне. А не оце як в нас, коли медіаспільнота розганяє будь-що проти проукраїнської влади, та тихенько мовчить собі коли вона проросійська.

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: Порохоботам про зебілів.
« Reply #42 : Травня 10, 2019, 11:08:27 23:08 »
Вот так правильнее:




В 1981 году сингапурцы за американский доллар отдавали два своих, сегодня американцы удовлетворяются 1,35-мя  сингапурскими.

Пока у нас будет мерзкое наплевательское отношение к нац. валюте, какими бы "уважительными" причинами это не объяснялось говорить про порядок, благосостояние и кучу остальных параметров, в т.ч. фейки в СМИ выглядит так, как у человека туберкулез, а он обеспокоен заусенцами на ногте мизинца.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Порохоботам про зебілів.
« Reply #43 : Травня 10, 2019, 11:41:43 23:41 »

В 1981 году сингапурцы за американский доллар отдавали два своих, сегодня американцы удовлетворяются 1,35-мя  сингапурскими.



"Ви так гаварітє, как будта ета харашо"  :smilie8:

А от японці настільки "наплєватєльскі атносяцца к сваєй валютє", що у них мало не національний траур, коли за долар менше 100 йен дають і вони, суки, всіляко її нагинають назад у 100+, замість радіти "долару па восєм"(с)

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16150
Re: Порохоботам про зебілів.
« Reply #44 : Травня 11, 2019, 05:51:00 05:51 »

В 1981 году сингапурцы за американский доллар отдавали два своих, сегодня американцы удовлетворяются 1,35-мя  сингапурскими.

Пока у нас будет мерзкое наплевательское отношение к нац. валюте, какими бы "уважительными" причинами это не объяснялось говорить про порядок, благосостояние и кучу остальных параметров, в т.ч. фейки в СМИ выглядит так, как у человека туберкулез, а он обеспокоен заусенцами на ногте мизинца.
Маячня якась. Про економіку не чули?

Offline Старий знайомий

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 91
Re: Порохоботам про зебілів.
« Reply #45 : Травня 11, 2019, 07:22:24 07:22 »
Для мене прикрістю було взнати, що багато студентіа гллосувало за Зє. ЗМ(д)І створили ситуацію, коли само собою Порошенко відеидався як “неваріант”, без обговорення. “Свинарчуки та корупція ”. ВСЕ.
В ГОЛОВИ людей закладали готові відповіді. Це маніпуляція. Афера