Автор Тема: Адвокат президента Трампа Руді Джуліані скасував свою зустріч з Зеленським  (Прочитано 6219 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
В нас тут іншого преЗЕдента телевізор призначив   :at

Ну як там щодо колюжн?

Загребли все під килимок  :smilie7:

Та я в курсі ... це просто якийсь піпець і кошмарний сон.

Нічого там було загрібати. Навіть якщо супермотивований Мюлер та його команда нічого не знайшли ...

А ось по темі топіка дуже цікаво.  Хто цей олігарх, про кого сказав Джуліані, що він ховався у Росії і зараз за спиною у Зе?

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34345
  • Стать: Чоловіча
Та я в курсі ... це просто якийсь піпець і кошмарний сон.

Нічого там було загрібати. Навіть якщо супермотивований Мюлер та його команда нічого не знайшли ...

А ось по темі топіка дуже цікаво.  Хто цей олігарх, про кого сказав Джуліані, що він ховався у Росії і зараз за спиною у Зе?

Я про це теж питав. Щось всі супераналітики мовчать, не хочуть сказати правду простій людині  :smilie2:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
а ось це вже зовсім не лафа для України в цілому,коли американи у своїх внутрішніх розбірках починають використовувати наших шісток як інструмент впливу на противника.Бо якщо зеля стане чітко на сторону трампа а в 20 байден прийде до влади,то зеля буде в черевиках сьогоднішнього евроквартирника.різниця бцуде тільки в тому,що борода з квартирою ніхто а зеля на  той час і далі буде презом.А це не кайф для України  в такій ситуації.

Треба не догоджати тому чи іншому кандидату, а співпрацювати із відповідними державними органами. І не займатися всякими протухлими оселедцями. Я не особливо слідкувала за нюансами, але розумію, що амбарну книгу не визнали автентичною з правової точки зору.

Також Джуліані сказав, що принаймі частина фейкового досьє "золотий дощ" була написана в Україні. Так що дехто просто із штанів вискакував, щоб допомогти Клінтонисі. Смішно спостерігати, як Лєщенко у своєму стрімі намагається довести, що нібито він сприяв американському правосуддю, зливаючи амбарну книгу  :lol: Якщо хочете повтішатися, то дивіться тут:


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Нічого. Навіть забула вже, як відповіді писати.

А вам, бачу,  не ймьотся  :laugh: шукаєте мене у інших, хехе.
А що там шукати? Слова і поведінка один в один. І ви якось так швиденько з'явилися після згадки вас...

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
А що там шукати? Слова і поведінка один в один. І ви якось так швиденько з'явилися після згадки вас...

Ну спитайте модераторів. Це я так ще ввічливо відповідаю.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
До речі, ця пані Тереза - справжній asset на форумі. Видно, що вона спеціаліст і, напевно, працює на особливі агенції в США, якщо ви розумієте, про що я.  І хто вже її встиг дістати?
Иииииииииииии. :lol:  :weep: :lol:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Я про це теж питав. Щось всі супераналітики мовчать, не хочуть сказати правду простій людині  :smilie2:
Насправді ситуація наступна:
1) Дідо на замовлення Додіка копає під Байдена щоб помножити останнього на ноль перед виборами. Найбільш перспективно копають в сторону його сина Хантера, що працював на Злочевського.
2) Дідо попросив компромат на Злочевського, і Луценко просто злив йому "справу Курченко", по якій Злочевський один з підозрюваних.
3) Єдиний хто хоч якось підходить під визначення "олігарх, що ховається в Росії" - Курченко, але жодних даних що він стоїть за кимось "у зеленского" немає. Єдиний зв'язок Курченко з цією справою в тому що "справу Злочевського", у якого працював Хантер, рослідували в рамках більш широкої "справи Кучренко".
4) Злочевський в Росії не переховувався, він втік до ОАЕ, а потім взагалі до України повернувся. Та і знову ж таки прив'язати його до когось "у зеленского" поки ніби важко.
5) Коломойський, який насправді і стоїть за Зебілом і усією його шоблою, в Мордорі не переховувався.
6) Скоріше за все Джуліані мав на увазі Курченко, але прив'язав він його до цієї справи або випадково - не сильно розбираючись в тубільних реаліях, або ціленаправлено - розраховуючи що в тубільних реаліях не розбираються виборці його підзахисного, а словами "біглий олігарх", "Росія", "корупціонер" можна нагнати більше саспенсу.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
А що там шукати? Слова і поведінка один в один. І ви якось так швиденько з'явилися після згадки вас...
Не було більше півроку. Останні повідомлення до цього - вересень 2018. А тут раптом як згадали, з'явилась через 15 хвилин.  :gigi:

А її другий віртуал, якого вона вирішила тут порекламувати ще прикольніший. Аватарка - лички підполковника армії США. Статус під аватаром - цитата з визначення DIA (Розвідуправління міноборони США).  От тільки ніхто з тубільців цих дрібниць не зауважив і на коліна падати перед Бондіхою не став. Довелось "канадійці" виходити на сцену і робити вже ну дуже товсті натяки.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4864
  • Стать: Чоловіча
якось у вас тут все заплутано.  :smilie5: подвійні-потрійні агенти планетарного мачтапу.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
якось у вас тут все заплутано.  :smilie5: подвійні-потрійні агенти планетарного мачтапу.
Це тобі не упячка. Тут все серйозно.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Дебіли, я до цієї пані не маю ніякого відношення. І з моменту свого виходу з форуму тут писала хіба декому в приват.

Це так само як деякі недолугі обвинувачували мене в писанні під впеном і ольготейлорстві.

А ця дописувачка досить цікава. Сподіваюся, вона залишиться.
До речі, на Дурдомі теж подібний персонаж мешкає, тільки чоловічого роду, за легендою атошник, наскільки пам'ятаю Сармат.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
До речі, на Дурдомі теж подібний персонаж мешкає, тільки чоловічого роду, за легендою атошник, наскільки пам'ятаю Сармат.
На упячці а пізніше на фомоголіку був такий собі Сіленціо. Радник усього вищого політичного естеблішменту США, інсайдер усіх інсайдів, "тридцать пять тысяч одних курьеров". Юльки та зебілята також йому в рота заглядали, та постійно питали "а що ж тепер буде, розкажи міл-члавєк, інкогніто із Дістрікт Калумбія".  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Не було більше півроку. Останні повідомлення до цього - вересень 2018. А тут раптом як згадали, з'явилась через 15 хвилин.  :gigi:

А її другий віртуал, якого вона вирішила тут порекламувати ще прикольніший. Аватарка - лички підполковника армії США. Статус під аватаром - цитата з визначення DIA (Розвідуправління міноборони США).  От тільки ніхто з тубільців цих дрібниць не зауважив і на коліна падати перед Бондіхою не став. Довелось "канадійці" виходити на сцену і робити вже ну дуже товсті натяки.  :gigi:

Точно она! Наша Звездочка ясная...  :weep:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Аутлендер просто ахуєнний вибачте довбойоб.
Йому головне, аби прокляті американці не заважали побудові автентичної дємократії в Україні. Але цього не буде. Буде лише суровая правда жізні - відповідно до бажань 73% припиздеканого насєлєнія України буде русскій мір.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Щодо Лєщєнкі, то він втрутився у політичний процес в США, і за це його виіпуть. Послицю вже оформили. Виіпуть і його, і можливо цілу Україну із-за нього.
Ібо нє...уй.
If you are going through hell, keep going.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34345
  • Стать: Чоловіча
Аутлендер просто ахуєнний вибачте довбойоб.
Йому головне, аби прокляті американці не заважали побудові автентичної дємократії в Україні. Але цього не буде. Буде лише суровая правда жізні - відповідно до бажань 73% припиздеканого насєлєнія України буде русскій мір.


Такі американці, як ти ?  :weep:

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Упырь фердушка, явно перебухал на день победобесия. Вот уродец  :fp

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Упырь фердушка, явно перебухал на день победобесия. Вот уродец  :fp
Його альтер его за дупу вщипнули.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
https://startko.co.ua/12/12/2801/bogun/

Юристи Білого дому впритул займуться командою Зеленського. А ось тепер найцікавіше…


(читати йдіть по ссилці бо багатобукфф)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
 На цю тему теж посилання з багатьма літерами і скрін дуже цікавого твіта Лєща від 2016 року: https://ibigdan.livejournal.com/23670571.html

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Коли Лєщєнка злив компромат на Манафорта, стало зрозуміло, що це було зроблено насамперед з метою підставити Пороха. Якщо ви думаєте, що Порох не пояснив це Трампу і його людям як і те, що таке Зє і хто за ним стоїть, то ви дуже помиляєтеся.
If you are going through hell, keep going.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Упырь фердушка, явно перебухал на день победобесия. Вот уродец  :fp

Кацап Абригенич під іншим ніком вже тут як тут.
Куди модери дивляцця?... :Sho_za:
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
:smiley24:
Згоден.  :gigi:

У своїй тупості і непоінформованості...
If you are going through hell, keep going.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
У своїй тупості і непоінформованості...
От дивись. Я ж тебе ніколи не чіпав і не ображав. Я взагалі з усіма стараюсь розмовляти вічливо, і на особистості не переходити. Тим більше я це стараюсь робити тут, де всі більш-менш однодумці. Я навіть спробував перевести на жарт твій невмотивований наїзд на мене. Ти вирішив продовжити. Не впевнений що у тебе вистачило б духу так розмовляти зі мною в реалі. Віртуал дає тобі таку можливість, але невже ти думаєш що така твоя поведінка додає тобі очків в очах хоч у когось? Хоча якщо справді так думаєш - продовжуй, не заважатиму.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Вибачаюсь...
Але іноді ваш анти-Трампізм зай...бує.
Звідки оця звичка вкусити руку, яка надає допомогу?
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
От дивись. Я ж тебе ніколи не чіпав і не ображав. Я взагалі з усіма стараюсь розмовляти вічливо, і на особистості не переходити. Тим більше я це стараюсь робити тут, де всі більш-менш однодумці. Я навіть спробував перевести на жарт твій невмотивований наїзд на мене. Ти вирішив продовжити. Не впевнений що у тебе вистачило б духу так розмовляти зі мною в реалі. Віртуал дає тобі таку можливість, але невже ти думаєш що така твоя поведінка додає тобі очків в очах хоч у когось? Хоча якщо справді так думаєш - продовжуй, не заважатиму.

Ти на мене і на Терезу навів наклеп. Хоча ми абсолютно різні люди. І ще кацап аборигенич знову приліз із своєю тупістю.

Не подобається правда - іди до модераторів.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Характерно, що як тільки хтось із північноамериканських дописувачів намагається заперечити брехні щодо адміністрації СЩА, то одразу вискакують дєятєлі і починають срач.
Щодо Ольги Тейлор на ФУПі, то важко знайти більш проукраїнську дописувачку там, але і модери і ціла зграя придурошних "патріотів" закидують її гівном за те що вона пише правду.
If you are going through hell, keep going.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34345
  • Стать: Чоловіча
І Сідор, Сідор ще ахеренний патріот, про нього забули  :smilie5:

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Ти на мене і на Терезу навів наклеп. Хоча ми абсолютно різні люди. І ще кацап аборигенич знову приліз із своєю тупістю.

Не подобається правда - іди до модераторів.

Нагло врать, хамить, писать со второго ника и думать, что это мы не заметим? Еще и делить юзеров на касты. Типа он русскоговорящий, значит вообще слова не имеет. Очень гибридненько и выглядишь, как всегда отвратительно. От тебя тошнит. :at