Автор Тема: Отаке привозять бійцям на "нуль"  (Прочитано 2010 раз)

0 Користувачів і 8 Гостей дивляться цю тему.

Offline Сторонній

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 641
Re: Отаке привозять бійцям на "нуль"
« Reply #30 : Травня 13, 2019, 01:08:23 13:08 »
я просто уявляю, що робиться в душі, того, хто тримає цей малюнок.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Отаке привозять бійцям на "нуль"
« Reply #32 : Травня 13, 2019, 02:01:33 14:01 »
Яких зусиль доклав Порошенко?
Якось під час перемир'я 2014 розповідав, що війна закінчилася і будуть домовлятися.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Отаке привозять бійцям на "нуль"
« Reply #33 : Травня 13, 2019, 02:11:31 14:11 »
 Ну, що ж, це тільки початок. Літо принесе багато веселощів, а якщо продуємо і парламентські ...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17675
  • Стать: Чоловіча
Re: Отаке привозять бійцям на "нуль"
« Reply #34 : Травня 13, 2019, 02:13:32 14:13 »
Якось під час перемир'я 2014 розповідав, що війна закінчилася і будуть домовлятися.

? Не чув такого.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Отаке привозять бійцям на "нуль"
« Reply #35 : Травня 13, 2019, 02:33:06 14:33 »
? Не чув такого.
Влітку чи восени 2014, до виборів. Тоді ще зраду розганяли, що з-за його слів зменшилися пожертви з-за кордону, бо важко пояснити що йде далі війна, якщо Президент каже протилежне.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17675
  • Стать: Чоловіча
Re: Отаке привозять бійцям на "нуль"
« Reply #36 : Травня 13, 2019, 02:48:59 14:48 »
Мне в Вайбер только что скинули...

Комменты почитайте

рашка боты
наша сепарня
бойкомедведчуковско-зеленые

столько постов нахерачили, что это просто звиздец...


Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Re: Отаке привозять бійцям на "нуль"
« Reply #37 : Травня 13, 2019, 02:51:31 14:51 »
Мне в Вайбер только что скинули...

Комменты почитайте

рашка боты
наша сепарня
бойкомедведчуковско-зеленые

столько постов нахерачили, что это просто звиздец...



це те саме, на що Аутлендер вище давав посилання на Обоз

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Re: Отаке привозять бійцям на "нуль"
« Reply #38 : Травня 13, 2019, 02:52:50 14:52 »
а мамашку бережної згадайте з черними кульками на лінійці у Києві

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17675
  • Стать: Чоловіча
Re: Отаке привозять бійцям на "нуль"
« Reply #39 : Травня 13, 2019, 02:59:44 14:59 »
це те саме, на що Аутлендер вище давав посилання на Обоз

КОМЕНТИ почитайте. На "Обозі" такого нема. Я заради коментів запостив.

Offline богдан одеський

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 326
Re: Отаке привозять бійцям на "нуль"
« Reply #40 : Травня 13, 2019, 03:02:03 15:02 »
В них з'явився шанс і вони ним користуються. З відходом Пороха все буде залежати від активної частини суспільства. Я думаю, що вже готові малюнки "в полоні вас чекає російське гостепрєімство".

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17675
  • Стать: Чоловіча
Re: Отаке привозять бійцям на "нуль"
« Reply #41 : Травня 13, 2019, 03:06:31 15:06 »
Влітку чи восени 2014, до виборів. Тоді ще зраду розганяли, що з-за його слів зменшилися пожертви з-за кордону, бо важко пояснити що йде далі війна, якщо Президент каже протилежне.

Можна якесь посилання, чи цитату?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Отаке привозять бійцям на "нуль"
« Reply #42 : Травня 13, 2019, 03:14:27 15:14 »
Можна якесь посилання, чи цитату?
Пошукаю

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17675
  • Стать: Чоловіча
Re: Отаке привозять бійцям на "нуль"
« Reply #43 : Травня 13, 2019, 03:17:07 15:17 »
Це?

20 червня 2014 року Порошенко під свого першого робочого візиту на Донбас оголосив перемир'я з 18:30 до 27 червня. Він заявив, що це робиться для того, щоб терористи могли скласти зброю, а ті, хто цього не зроблять, будуть знищені. Під час поїздки він представив свій мирний план з урегулювання конфлікту в Донецьку та Луганську, який передбачав децентралізацію й дострокові вибори на Донбасі. Але перемир'я було одностороннім, оскільки бойовики продовжили обстрілювали позиції сил АТО. Під час «перемир'я» мав декілька телефонних розмов у нормандському форманті з Путіним, Меркель та Олландом. 27 червня, в день підписання Угоди про асоціацію з ЄС, перемир'я було продовжено ще на 72 години.

О 22:00 30 червня після закінчення терміну дії одностороннього припинення вогню, Порошенко заявив: «Ми будемо наступати і звільняти нашу землю». Станом на 27 липня в Донецькій та Луганській областях українською армією було визволено понад 60 міст та сіл. 27 серпня на територію України були введені регулярні російські війська.
....
https://www.bbc.com/ukrainian/politics/2014/06/140620_poroshenko_donbass_it
На сході України запровадили одностороннє припинення вогню, яке триватиме сім днів - до 27 червня. Такий наказ віддав під час першого візиту на Донбас президент Петро Порошенко.

Про це повідомляє о фіційний сайт голови держави.

У повідомленні сказано, що президент України "віддав наказ про припинення вогню на тиждень усіма підрозділами Збройних сил, Національної гвардії та Прикордонної служби" після того, як прийняв рапорт генерала Муженка про запровадження на державному кордоні режиму оборони.
"Українська армія припиняє вогонь! Але це не означає, що ми не дамо відсіч у випадку агресії щодо наших військових, ми робитимемо все для захисту території нашої держави", - заявив Петро Порошенко.
За словами президента України, "Питання територіальної цілісності обговоренню не підлягає!"

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Отаке привозять бійцям на "нуль"
« Reply #44 : Травня 13, 2019, 03:38:09 15:38 »
 Мова йшла не про самі перемир'я, а про наслідки, сприйняття їх людьми.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17675
  • Стать: Чоловіча
Re: Отаке привозять бійцям на "нуль"
« Reply #45 : Травня 13, 2019, 03:43:39 15:43 »
Мова йшла не про самі перемир'я, а про наслідки, сприйняття їх людьми.

Це?:

Yuras Yuras
"Якось під час перемир'я 2014 розповідав, що війна закінчилася і будуть домовлятися." ?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Отаке привозять бійцям на "нуль"
« Reply #46 : Травня 13, 2019, 03:52:00 15:52 »
Це?:

Yuras Yuras
"Якось під час перемир'я 2014 розповідав, що війна закінчилася і будуть домовлятися." ?
І як мої слова можуть підтвердити мої ж слова?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17675
  • Стать: Чоловіча
Re: Отаке привозять бійцям на "нуль"
« Reply #47 : Травня 13, 2019, 03:53:07 15:53 »
І як мої слова можуть підтвердити мої ж слова?

Як Ваші слова можуть підтвердити слова і дії Порошенка? Ось, що мені цікаво.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17675
  • Стать: Чоловіча
Re: Отаке привозять бійцям на "нуль"
« Reply #48 : Травня 13, 2019, 03:55:06 15:55 »
ТОБТО!

ВИ написали: Якось під час перемир'я 2014 (Порошенко) розповідав, що війна закінчилася і будуть домовлятися.

Я надав історичні дії і факти, що було по факту.


Тепер питання. ДЕ "якось під час перемир'я 2014 (Порошенко) розповідав, що війна закінчилася і будуть домовлятися."

?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Отаке привозять бійцям на "нуль"
« Reply #49 : Травня 13, 2019, 04:05:15 16:05 »
Як Ваші слова можуть підтвердити слова і дії Порошенка? Ось, що мені цікаво.
Якщо цікаво, то перше, що приходе на думку є обіцянка закінчити війну за пару тижнів. Чи за скільки там Порох обіцяв? І він дійсно намагався її виконати. Чи може я помиляюсь?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17675
  • Стать: Чоловіча
Re: Отаке привозять бійцям на "нуль"
« Reply #50 : Травня 13, 2019, 04:12:13 16:12 »
Якщо цікаво, то перше, що приходе на думку є обіцянка закінчити війну за пару тижнів. Чи за скільки там Порох обіцяв? І він дійсно намагався її виконати. Чи може я помиляюсь?

Це, коли він сказав, що тільки при умові повного контролю ЗСУ над ВСІМ кордоном з рашкою? Чи може я помиляюсь?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Отаке привозять бійцям на "нуль"
« Reply #51 : Травня 13, 2019, 04:12:50 16:12 »
Телебачення в Україні працює на ворога з 1991 року. Дивуватися тут нічому.
А команда Зе із камандіром має закінчити в канаві із простріленими животами. Бо саме вона веде війну проти України.
If you are going through hell, keep going.

Offline Сторонній

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 641
Re: Отаке привозять бійцям на "нуль"
« Reply #52 : Травня 13, 2019, 04:15:10 16:15 »
мандат від 73 відсотків...що ж ти хочеш? 

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17675
  • Стать: Чоловіча
Re: Отаке привозять бійцям на "нуль"
« Reply #53 : Травня 13, 2019, 04:16:28 16:16 »
Чи, коли там були "Вагнерівці", "казачкі", Гіркін..... і ЩЕ не було російських РЕГУЛЯРНИХ частин озброєних Т-72 Б3, РСЗО "Ураган", САУ "Мста" і "Точка У"?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Отаке привозять бійцям на "нуль"
« Reply #54 : Травня 13, 2019, 04:25:25 16:25 »
 От трохи журналісти попрацювали, навели цитати (у статті є посилання) і як ті слова трактувати?

АТО триватиме години"
Невиконана обіцянка Порошенка, про яку згадують мало не найчастіше, – швидко закінчити антитерористичну операцію, – насправді зроблена ним ще не в якості президента.

Слова "Антитерористична операція не може і не буде тривати два-три місяці. Вона повинна і буде тривати години" він вимовив у ніч після президентських виборів-2014, після оголошення результатів екзит-полів, уже будучи практично впевненим у своїй перемозі.

Менше згадують про ранішу заяву Петра Порошенка. У квітні 2014 року, зустрічаючись зі студентами Харківського юридичного університету, він пообіцяв "швидко і ефективно" налагодити стосунки з Росією.

"Три місяці я відводжу, щоб відносини з Росією були нормалізовані", - заявив він.

Копирайт изображенияWITTER.COMPOROSHENKO
Image caption
У ніч після президентських виборів Петро Порошенко заявив, що АТО триватимене місяці, а години
У червні 2014 року президент оголосив про намір підписати указ про припинення вогню строком на тиждень.

"Я підпишу указ про припинення вогню строком на тиждень. Ті, хто протягом тижня не роззброяться, повинні бути знищені", - констатував він.

Наказ про припинення вогню Порошенко справді віддав – у той же день. Однак невдовзі військові дії на Донбасі поновилися. Бойовиків самопроголошених "республік", які не склали зброю, всупереч заяві президента, не знищили.

Про "визначальну" точку у конфлікті на Донбасі президент заявив і в жовтні 2014-го, представляючи нового очільника Луганщини Геннадія Москаля.

"Наступний тиждень буде визначальним. Нібито з росіянами ми про все домовилися. Наскільки щирі ці домовленості, наступний тиждень покаже", - сказав тоді Петро Порошенко.


Попри те, що жодних критичних з військової та політичної точки зору подій на Донбасі протягом наступного тижня не відбулося, сьогодні пост-фактум важко стверджувати, про що тоді насправді "домовилися

https://www.bbc.com/ukrainian/politics/2016/04/160425_poroshenko_promises_upd_sx
Хоча визнаю, що сформулював свою думку невдало

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Отаке привозять бійцям на "нуль"
« Reply #55 : Травня 13, 2019, 10:32:24 22:32 »
Скандальну виставку з малюнками про дружбу з РФ, відкриту до Дня перемоги в одній з київських шкіл, назвали "прикрим конфузом" і прибрали
У школі №255 міста Києва прибрали тематичну виставку дитячих малюнків до Дня перемоги, на якій у дружніх тонах були зображені український і російський прапори.
Скандальну виставку з малюнками про дружбу з РФ, відкриту до Дня перемоги в одній з київських шкіл, назвали "прикрим конфузом" і прибрали

Про це повідомив волонтер Роман Синіцин, передає Цензор.НЕТ.

Так, виставка не провисіла в школі і дня, її прибрали відразу після резонансу, який виник у ЗМІ і соцмережах.

"Директор школи - абсолютно проукраїнська жінка, у завуча зять - учасник АТО, чоловік і дочка - військовослужбовці ЗСУ. Учні школи свого часу допомагали збирати допомогу для АТО, коли це було потрібно. Вони самі обурені цим і називають "прикрим конфузом", кажуть, що не бачили, що там повісили", - пише Синіцин.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Колорадка", радянські символи, прапор РФ - провокаційні малюнки до Дня перемоги помічено в школах Миколаєва та Києва. ФОТО

Зазначається, що малюнки дітей, підготовлені як домашнє завдання, розмістила молода вчителька початкових класів, з якою вже провели бесіду.

"Також домовилися про уроки з патріотичного виховання для дітей за участю ветеранів АТО Дарницького району. За моєю інформацією, в процес також включилася і СБУ, провели відповідні розмови", - резюмує волонтер.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Отаке привозять бійцям на "нуль"
« Reply #56 : Травня 13, 2019, 10:59:07 22:59 »
З тою "вчителкою" не бесіду треба було проводити, а вигнати нахуй і вислати назад в динири.   :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Отаке привозять бійцям на "нуль"
« Reply #57 : Травня 13, 2019, 11:08:47 23:08 »
З тою "вчителкою" не бесіду треба було проводити, а вигнати нахуй і вислати назад в динири.   :smilie9:
Здаеться, все то подстава - трафарет двох ладонь... може, хто пiд дитину малював - думав, проскоче, а тут такий гвалт за тi два прапора...

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
Re: Отаке привозять бійцям на "нуль"
« Reply #58 : Травня 14, 2019, 09:03:15 09:03 »
Звичайна дівчинка. Звичайні українські сєпари вчителі звичайної української колаборантської школи. Звичайні батьки 75%.
вони живуть не в Україні