Автор Тема: Заява Пастора  (Прочитано 2057 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Заява Пастора
« Reply #30 : Травня 17, 2019, 09:38:22 21:38 »
БЮТ - це завжди був як своєрідний стовп української політики.
Але це такий стовп, до якого завжди могла підійти й об нього почухатись будь-яка свиня.

БЮТ - ГІВНО української політики. Сміттєвий Бак!

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Заява Пастора
« Reply #31 : Травня 17, 2019, 09:40:27 21:40 »
бумеранг
корни зеилов выросли из бюта

подумай на досуге

и босс один

Ні-ні, не згоден. Ніколи Коломой не був БЮТівським босом.
І Зебіл-партія розвивалась абсолютно не перетинаючись з БЮТом.

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Re: Заява Пастора
« Reply #32 : Травня 17, 2019, 09:41:54 21:41 »
Не забувай, Пастор - то БЮТівська школа (Лазаренківсько-Тимошенківська)

Завдяки Пастору Україна втримала хоча б ті території, які сьогодні контролює.
Пастор був  партійним соратником ще Павла Івановича, в партії "Громада"( хай Господь дасть йому здоров"я і швидке повернення в Україну).

Але Пастор за всі ті роки трохи втомився, морально. І тому в 2014 р. пішов з Батьківщини, бо чиї ж нерви все це витримали б.

Як держ. чиновник всі 5 років Пастор відпрацював відмінно. З усіх Президентів Пастор був найкращий, хоча й пропрацював тільки 107 днів і ще й з приставкою В.О.

Він не втомився. У 2014 багато хто проявився так би мовити. І все стало ясно. Ну, і ніадинтанк теж свою ролю зіграв

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: Заява Пастора
« Reply #33 : Травня 17, 2019, 09:42:17 21:42 »
Не забувай, Пастор - то БЮТівська школа (Лазаренківсько-Тимошенківська)

Прийшов макаківець і висрався на пастора.  :smiley23:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Заява Пастора
« Reply #34 : Травня 17, 2019, 09:44:39 21:44 »
БЮТ - ГІВНО української політики. Сміттєвий Бак!

Да? А де був би Ющенко в 2004-му році, якби не дієва участь БЮТівців ?
Був би там, де зараз Саакашвілі ( чи Садовий).

І де був би Ющенко в 2007-мому, якби Юля не погодилась на розпуск ВР. Ющенкові ПРдуни лапті сплели б, навіть без Закону про імпічмент.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Заява Пастора
« Reply #35 : Травня 17, 2019, 09:47:19 21:47 »
Прийшов макаківець і висрався на пастора.  :smiley23:

Нехай сере на Портнова, кіллєра-латіфундатора  і 51 !!!"тушок" БЮТ і кацапських Міністрів Оборони ФСБ!

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Заява Пастора
« Reply #36 : Травня 17, 2019, 09:48:14 21:48 »
Він не втомився. У 2014 багато хто проявився так би мовити. І все стало ясно. Ну, і ніадинтанк теж свою ролю зіграв

Я цей мем вже чую 5 років. І я вже не раз на нього відповідав.

Юля вийшла з тюрми 22.02.2014, не обіймала жодної держ.посади, а на те засідання РНБО була запрошена як просто досвідчений політик і який найбільше постраждав від янучарів. І жодне висловлювання Юлі там на тому засіданні чи порада не мала жодного юридичного навантаження.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Заява Пастора
« Reply #37 : Травня 17, 2019, 09:49:02 21:49 »
Да? А де був би Ющенко в 2004-му році, якби не дієва участь БЮТівців ?
Був би там, де зараз Саакашвілі ( чи Садовий).

І де був би Ющенко в 2007-мому, якби Юля не погодилась на розпуск ВР. Ющенкові ПРдуни лапті сплели б, навіть без Закону про імпічмент.


де була б твоя ФСБшна курва Юля, якщо б її ЮЩ не підняв з подворотні зі сміттєвого баку? Ющ - ідіот, що дав цій дніпропетровській  "воровкє на доверіі" великий шлях у політику!  :smiley23:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Заява Пастора
« Reply #38 : Травня 17, 2019, 09:50:24 21:50 »
Я цей мем вже чую 5 років. І я вже не раз на нього відповідав.

Юля вийшла з тюрми 22.02.2014, не обіймала жодної держ.посади, а на те засідання РНБО була запрошена як просто досвідчений політик і який найбільше постраждав від янучарів. І жодне висловлювання Юлі там на тому засіданні чи порада не мала жодного юридичного навантаження.

Нажаль.

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Re: Заява Пастора
« Reply #39 : Травня 17, 2019, 09:53:25 21:53 »
Я цей мем вже чую 5 років. І я вже не раз на нього відповідав.

Юля вийшла з тюрми 22.02.2014, не обіймала жодної держ.посади, а на те засідання РНБО була запрошена як просто досвідчений політик і який найбільше постраждав від янучарів. І жодне висловлювання Юлі там на тому засіданні чи порада не мала жодного юридичного навантаження.

Після її виступу,Пастор її прямо спитав,Ви пропонуєте нічого не робити? У відповідь вона почала якусь ахінею нести про запрошення західних партнерів у Крим на конференцію для консультацій. Ось тут і стало все на свої місця. І для Пастора також. Він на тот момент був головою держави з офігенним траблом на теріторії, а Юля просто вийшла з в'язниці... Ага.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Заява Пастора
« Reply #40 : Травня 17, 2019, 09:55:27 21:55 »
Прийшов макаківець і висрався на пастора.  :smiley23:

Було б купити окуляри і всі минулі 5 років уважніше читати мої пости й сабжі (тут).
То може б ти розумніший був би. Єдине що тебе батьки навчили - це матюкатися.
Після цього твій розумово-інтелектуальний розвиток зупинився і більше  не відновлювався.

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Re: Заява Пастора
« Reply #41 : Травня 17, 2019, 09:56:19 21:56 »
 І так, це не мем. Це виступ Юлі на тому РНБО по її  ж наполяганню. Слово їй надали після її зауваження Пастору, що він її не помічає

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Заява Пастора
« Reply #42 : Травня 17, 2019, 10:01:25 22:01 »

де була б твоя ФСБшна курва Юля, якщо б її ЮЩ не підняв з подворотні зі сміттєвого баку? Ющ - ідіот, що дав цій дніпропетровській  "воровкє на доверіі" великий шлях у політику!  :smiley23:

По-перше щлях в політику Юлі дав Павло Лазаренко і "воровкою на довєрії" вона ніколи не була.
Якби Юля не була б віце-прем"єром з енергетики в 2000 році, то Ющ запам"ятався б як Кінах чи Пустовойтенко.

І свою нікчемнісь і боягузтво і дрібну підлість Ющ сповна проявив в 2005- в 2010 роках.
Про Юща я міг би ще сказати багато чого, але не буду.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Заява Пастора
« Reply #43 : Травня 17, 2019, 10:04:39 22:04 »
По-перше щлях в політику Юлі дав Павло Лазаренко і "воровкою на довєрії" вона ніколи не була.
Якби Юля не була б віце-прем"єром з енергетики в 2000 році, то Ющ запам"ятався б як Кінах чи Пустовойтенко.

І свою нікчемнісь і боягузтво і дрібну підлість Ющ сповна проявив в 2005- в 2010 роках.
Про Юща я міг би ще сказати багато чого, але не буду.

Шлях у ПОЛІТИКУ Лазаренко Юлі не давав! Юля при Лазаренку пиздила бабло в ЄЕСУ. Ще й мого дядька вбили! Войтова Віталія Лєонідовича. Головного Інспектора Енергонадзору України!

Зрозуміло?  :smilie9:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Заява Пастора
« Reply #44 : Травня 17, 2019, 10:05:08 22:05 »
Після її виступу,Пастор її прямо спитав,Ви пропонуєте нічого не робити? У відповідь вона почала якусь ахінею нести про запрошення західних партнерів у Крим на конференцію для консультацій. Ось тут і стало все на свої місця. І для Пастора також. Він на тот момент був головою держави з офігенним траблом на теріторії, а Юля просто вийшла з в'язниці... Ага.

Да, правильно, саме так і було. А хіба ні? Ну так я ж про це тільки що й сказав.
Два з половиною роки відсидівши в тюрмі, можна й не відразу правильно оцінити поточну політичну обстановку.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Заява Пастора
« Reply #45 : Травня 17, 2019, 10:09:21 22:09 »
Шлях у ПОЛІТИКУ Лазаренко Юлі не давав! Юля при Лазаренку пиздила бабло в ЄЕСУ. Ще й мого дядька вбили! Войтова Віталія Лєонідовича. Головного Інспектора Енергонадзору України!

Зрозуміло?  :smilie9:

Geo, я вибачаюсь, що через незнання, мимоволі, я затронув досить болісні твої спогади, пов"язані з твоїми родичами.
...................................
Але хто ж тоді привів Юлю в велику політику і в ЄЕСУ, якщо не Лазаренко ?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Заява Пастора
« Reply #46 : Травня 17, 2019, 10:12:16 22:12 »
Він траванувся "ботулізмом" від риби, коли у них була в Маріуполі нарада енергетиків України. Всі, хто був поруч ВПРИТУЛ, які те ж їли...ніхто не отруївся. Його перевезли літаком у Київ в "октябрьскую" і відкачали. Але у неділю (у вихідний день) йому "вогнали у вєну воздух". Тобто вбили повторно!

Він поперек горла стояв Юлє І Лазаренку! Бо він не давав пиздити бабло в енергетиці. Бо був Головний Державний Інспектор Енергонадзлру України! МІЙ ДЯДЬКО!

ЗРОЗУМІВ, БУМЕРАНГ?  :smilie9: Як я люблю Юлю?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Заява Пастора
« Reply #47 : Травня 17, 2019, 10:14:07 22:14 »
І так, це не мем. Це виступ Юлі на тому РНБО по її  ж наполяганню. Слово їй надали після її зауваження Пастору, що він її не помічає

І що ? Хіба той її виступ когось до чогось зобов"язував ? Ну кожен учасник там міг говорити що завгодно. Але рішення приймав Пастор.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Заява Пастора
« Reply #48 : Травня 17, 2019, 10:14:21 22:14 »
А "спецура" моєму братові двоюрідному так тоді і сказала: хочеш жити? Не лізь у цю справу щодо твого батька!  :smilie9:

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: Заява Пастора
« Reply #49 : Травня 17, 2019, 10:23:26 22:23 »
Тепер ви розумієте, в чому переваги протестантів.  :smilie7:
Справа не в протестантстві. А в тому, що люди з вірою та/або переконаннями є ідейними. А ідейних можна тільки грохнути.

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Re: Заява Пастора
« Reply #50 : Травня 17, 2019, 10:32:52 22:32 »
І що ? Хіба той її виступ когось до чогось зобов"язував ? Ну кожен учасник там міг говорити що завгодно. Але рішення приймав Пастор.

Не тре вдавати, що ви нічого не розумієте. Той її виступ показав всім хто є хто . От і все.'
А в політику вона сама поперлася. Перший раз в парламент пройшла як незалежний кандидат  від Бобринця. А вже потім в парламенті перехопила лазаренкіаську Громаду.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Заява Пастора
« Reply #51 : Травня 17, 2019, 10:34:08 22:34 »
Він траванувся "ботулізмом" від риби, коли у них була в Маріуполі нарада енергетиків України. Всі, хто був поруч ВПРИТУЛ, які те ж їли...ніхто не отруївся. Його перевезли літаком у Київ в "октябрьскую" і відкачали. Але у неділю (у вихідний день) йому "вогнали у вєну воздух". Тобто вбили повторно!

Він поперек горла стояв Юлє І Лазаренку! Бо він не давав пиздити бабло в енергетиці. Бо був Головний Державний Інспектор Енергонадзлру України! МІЙ ДЯДЬКО!

ЗРОЗУМІВ, БУМЕРАНГ?  :smilie9: Як я люблю Юлю?

Geo
Так багато подробиць з життя Лазаренка і Юлі я не знаю.
Лазаренко був відомий мафіозі, це багато хто знає.

Я, наприклад, чув колись, що гроші на вбивство Євгена Щербаня в донецькому аеропорту ніби то передавала Юля, ніби то на якусь фірму, пов"язану з Матросом.(вже його нема).
90-ті роки - то часи були дуже суворі і люди які займались серйозними ділами, так чи інакше були пов"язані з різними мафіозі ( чи регулярно їм платили). Викручувались і виживали кожен хто як міг.
.........................
Мотивація твого особистого ставлення до всього того, що пов"язано з ЮВТ теж зрозуміла.
........................................
Але якщо копатися в біографіях усіх політиків, особисто за період 90-х років, то там знайдеться багато чого.
От Коломойський. Багаторічний рейдер і мафіозі. Але якби він в 2014 році не проявив себе так, як він проявив, то історія України склалась би зовсім по іншому.
........
Тільки прохання не думати, що я до політика Зеленського можу хоч колись мати якусь повагу чи прихильність.
Але те, що зробив Коломойський в 2014 -му, то за це йому велечезний плюс і я вважаю забувати про це не можна.
Хоча Беня рейдером і кидалою не пестав бути й після цього.
.....................................................
Тому я дуже рідко оцінюю політиків повністю однозначно ( навіть таких як Ющенко).

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Заява Пастора
« Reply #52 : Травня 17, 2019, 10:38:17 22:38 »
Geo
Так багато подробиць з життя Лазаренка і Юлі я не знаю.
Лазаренко був відомий мафіозі, це багато хто знає.

Я, наприклад, чув колись, що гроші на вбивство Євгена Щербаня в донецькому аеропорту ніби то передавала Юля, ніби то на якусь фірму, пов"язану з Матросом.(вже його нема).
90-ті роки - то часи були дуже суворі і люди які займались серйозними ділами, так чи інакше були пов"язані з різними мафіозі ( чи регулярно їм платили). Викручувались і виживали кожен хто як міг.
.........................
Мотивація твого особистого ставлення до всього того, що пов"язано з ЮВТ теж зрозуміла.
........................................
Але якщо копатися в біографіях усіх політиків, особисто за період 90-х років, то там знайдеться багато чого.
От Коломойський. Багаторічний рейдер і мафіозі. Але якби він в 2014 році не проявив себе так, як він проявив, то історія України склалась би зовсім по іншому.
........
Тільки прохання не думати, що я до політика Зеленського можу хоч колись мати якусь повагу чи прихильність.
Але те, що зробив Коломойський в 2014 -му, то за це йому велечезний плюс і я вважаю забувати про це не можна.
Хоча Беня рейдером і кидалою не пестав бути й після цього.
.....................................................
Тому я дуже рідко оцінюю політиків повністю однозначно ( навіть таких як Ющенко).

Бумер...я не читав, що ти написав...Просто "тихо свали" Хорошо?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Заява Пастора
« Reply #53 : Травня 17, 2019, 10:41:34 22:41 »
Не тре вдавати, що ви нічого не розумієте. Той її виступ показав всім хто є хто . От і все.'
А в політику вона сама поперлася. Перший раз в парламент пройшла як незалежний кандидат  від Бобринця. А вже потім в парламенті перехопила лазаренкіаську Громаду.
Чесне слово, я не схильний оцінювати будь-якого політика по декількох виступах.
Порошенко після інаугурацції заявляв "Я Президент миру!" Це було в червні2014 року. І без кінці об"являлись перемир"я.
Я сам багато років був критиком Порошенка.
Але якщо оцінити Порошенка загалом, за 5 років, то він залишає плюсів набагато більше ніж мінусів.

Так само і Юля. Юля в політиці з того моменту як була обрана по мажоритарці в Бобринці, в грудні 1996 року. Це був початок її як політика. Але далі треба оцінювати всі її дії в політиці за весь наступний час, по сьогодні.
Да, в Юлі зрідка бувало, що вона говорила дурницю, не розібравшись в обстановці.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Заява Пастора
« Reply #54 : Травня 17, 2019, 10:43:34 22:43 »
Geo

Все, краще закриваємо цю тематику.
Вона ні до чого.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Заява Пастора
« Reply #55 : Травня 17, 2019, 10:46:27 22:46 »
Geo

Все, краще закриваємо цю тематику.
Вона ні до чого.

Юля - тварь. СУКУБ! Нечиста сила.Нічого святого! Нема таких людей більше. Я таких не бачив. Просто нєчість. 999 проби.

закриваємо цю тематику.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: Заява Пастора
« Reply #56 : Травня 17, 2019, 11:20:50 23:20 »
Було б купити окуляри і всі минулі 5 років уважніше читати мої пости й сабжі (тут).

Читали: ти всі п'ять років ніс нестерпну хуйню.  :smilie10:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33099
  • Стать: Чоловіча
Re: Заява Пастора
« Reply #57 : Травня 18, 2019, 11:37:04 11:37 »
Не забувай, Пастор - то БЮТівська школа (Лазаренківсько-Тимошенківська)
...

 :weep:

Пастор давно від бюторасії вилікувався   :smilie7: