Автор Тема: Нац жони і моя мама))  (Прочитано 633 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Нац жони і моя мама))
« : Травня 25, 2019, 03:21:08 15:21 »
Пішла моя мама до крамниці. А біля крамниці нацгарєм намет предвиборчий поставив. І парубок з того пішов мою маму агітувати, що зветься "на свою голову" ))) Від моєї мами, котрій в цьому році 80, він дізнався що їх звуть "нацжОни", що Білецкій їхній білий вождь ))) Мама каже що образився, але запитав (до речі українською) за кого вона буде голосувати? Почув що за БПП і бахнув щелепу об асфальт )))
Видавив з себе що "то ви жіночко кажете на емоціях". На що почув про недоречність емоцій у подібних справах і голосувати мама буде за БПП бо Порох за ЄС і НАТО.  І ось тут увага!!!  Парубок з нацгарему заявиви "Яке ЄС коли усі з нього йдуть!" Зря він таке заявив бо йму прийшлось ще вислухати про брекзіт і той геморр який він наробив великобританцям )))
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33101
  • Стать: Чоловіча
Re: Нац жони і моя мама))
« Reply #1 : Травня 25, 2019, 03:48:07 15:48 »
Нацжони в Велику Вірменію підуть, їх Авакян поведе  :smilie5:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Нац жони і моя мама))
« Reply #2 : Травня 25, 2019, 04:10:50 16:10 »
Нацжони в Велику Вірменію підуть, їх Авакян поведе  :smilie5:

 :gigi: :hot:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Нац жони і моя мама))
« Reply #3 : Травня 25, 2019, 04:12:12 16:12 »
Пішла моя мама до крамниці. А біля крамниці нацгарєм намет предвиборчий поставив. І парубок з того пішов мою маму агітувати, що зветься "на свою голову" ))) Від моєї мами, котрій в цьому році 80, він дізнався що їх звуть "нацжОни", що Білецкій їхній білий вождь ))) Мама каже що образився, але запитав (до речі українською) за кого вона буде голосувати? Почув що за БПП і бахнув щелепу об асфальт )))
Видавив з себе що "то ви жіночко кажете на емоціях". На що почув про недоречність емоцій у подібних справах і голосувати мама буде за БПП бо Порох за ЄС і НАТО.  І ось тут увага!!!  Парубок з нацгарему заявиви "Яке ЄС коли усі з нього йдуть!" Зря він таке заявив бо йму прийшлось ще вислухати про брекзіт і той геморр який він наробив великобританцям )))

Класичні кремлівські шістки.
Мамці - решпект!

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нац жони і моя мама))
« Reply #4 : Травня 25, 2019, 08:14:22 20:14 »
 :smiley24:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20321
Re: Нац жони і моя мама))
« Reply #5 : Травня 25, 2019, 08:33:54 20:33 »
Нацжони в Велику Вірменію підуть, їх Авакян поведе  :smilie5:

 :weep:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20321
Re: Нац жони і моя мама))
« Reply #6 : Травня 25, 2019, 08:34:29 20:34 »
увижу намет - им писдец

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Re: Нац жони і моя мама))
« Reply #7 : Травня 25, 2019, 10:00:24 22:00 »
щось цей авакян почав викликати якусь огиду. рюкзаки пану  Петру тоді не впали в око, - от і маємо камандіра всіх внутрішніх справ над нами

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20321
Re: Нац жони і моя мама))
« Reply #8 : Травня 25, 2019, 10:04:41 22:04 »
щось цей авакян почав викликати якусь огиду. рюкзаки пану  Петру тоді не впали в око, - от і маємо камандіра всіх внутрішніх справ над нами

шекель главный бог авакянов и нацжон

Offline Krak

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 68
Re: Нац жони і моя мама))
« Reply #9 : Травня 31, 2019, 12:07:50 00:07 »
Пішла моя мама до крамниці. А біля крамниці нацгарєм намет предвиборчий поставив. І парубок з того пішов мою маму агітувати, що зветься "на свою голову" ))) Від моєї мами, котрій в цьому році 80, він дізнався що їх звуть "нацжОни", що Білецкій їхній білий вождь ))) Мама каже що образився, але запитав (до речі українською) за кого вона буде голосувати? Почув що за БПП і бахнув щелепу об асфальт )))
Видавив з себе що "то ви жіночко кажете на емоціях". На що почув про недоречність емоцій у подібних справах і голосувати мама буде за БПП бо Порох за ЄС і НАТО.  І ось тут увага!!!  Парубок з нацгарему заявиви "Яке ЄС коли усі з нього йдуть!" Зря він таке заявив бо йму прийшлось ще вислухати про брекзіт і той геморр який він наробив великобританцям )))

Це яскраво свідчить про те що  "Мінстець" в особі Стеця повинен відзвітувати перед громадою чим займалось міністерство упродовж п'яти років і на що були витрачені мільйони грошей. Особливо друге виділене болдом.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Нац жони і моя мама))
« Reply #10 : Травня 31, 2019, 12:49:41 00:49 »
 А мати не спитала його, а куди вони хотять вступмти? У Мутний Сортир? Бо в нас лише МС і ЄС. Так куди? До Ху*ла?

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 988
Re: Нац жони і моя мама))
« Reply #11 : Травня 31, 2019, 01:22:45 01:22 »
респект вашій мамусі  :smiley24:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: Нац жони і моя мама))
« Reply #12 : Травня 31, 2019, 04:22:54 04:22 »
Це яскраво свідчить про те що  "Мінстець"

Жонкам мізки на "політінформаціях" у їхніх "казармах" миють, їх так просто звичайним стецем не візьмеш - треба уколи прямо в голову робити.