Автор Тема: Гарний міст Клічко побудував  (Прочитано 2132 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline екс-Радник

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
Re: Гарний міст Клічко побудував
« Reply #30 : Травня 29, 2019, 03:19:28 15:19 »
Побудувати міст - це вам не два пальці об асхвальт.
В Києві не так багато зручних під'їздів до річки.
А з іншого боку, всі зручні береги давно приватизовані різними садовими і не тільки товариствами.
Реально потрібен південний перехід, як продовження Окружної. Але це далеко за Києва.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Гарний міст Клічко побудував
« Reply #31 : Травня 29, 2019, 03:25:09 15:25 »
На мостах Києва сталось «ранкове стовпотворіння»
08:45 29 травня

....................
А ця кляча, тим часом, будує прогулянкові мостики в центрі міста, потроху відмиваючи кошти зібрані з місцевих платників податків.  :smilie9:

Що і метро встало?  :shuffle: Ой вей!

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8109
  • Стать: Чоловіча
Re: Гарний міст Клічко побудував
« Reply #32 : Травня 30, 2019, 08:07:43 08:07 »
Що і метро встало?  :shuffle: Ой вей!

Ти неуважно читав. Мова йшла тільки про автошляхове сполучення.
Метро - найнадійніший вид громадського транспорту.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2755
Re: Гарний міст Клічко побудував
« Reply #33 : Травня 30, 2019, 08:26:44 08:26 »
А ця кляча, тим часом, будує прогулянкові мостики в центрі міста, потроху відмиваючи кошти зібрані з місцевих платників податків.  :smilie9:

Це для туризму і вцідпочинку, все вірно робить

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Гарний міст Клічко побудував
« Reply #34 : Травня 30, 2019, 08:31:20 08:31 »
Це для туризму і вцідпочинку, все вірно робить
:smiley24: Справдi, мiст - дорога забаганка, але нам треба якнайбiльше туристiв, тому в цьому випаду я на сторонi Клiчка, хоча деякi його дii... як Мера... викликают сумнiв та дратування - переважно, райони староi забудови та проблеми з гарячкою та смiттям...

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8109
  • Стать: Чоловіча
Re: Гарний міст Клічко побудував
« Reply #35 : Травня 30, 2019, 08:46:37 08:46 »
Побудувати міст - це вам не два пальці об асхвальт.
В Києві не так багато зручних під'їздів до річки.
А з іншого боку, всі зручні береги давно приватизовані різними садовими і не тільки товариствами.
Реально потрібен південний перехід, як продовження Окружної. Але це далеко за Києва.

Да-да.
В Києві могли організовувати будівництво важливих і дуже значущих інфраструктурних проектів тільки чужинці, які, водночас, налаштовані достатньо вороже до України й українців.

...Знаєте, коли проклали бульвар Дружби Народів з Автовокзалу до моста Патона ? В 1941-1943 роках, німецька окупаційна адміністрація  :smilie5: Це ж важливий магістральний напрямок, а до 1941 року його не було. Зараз навіть дивно подумати, що його аж до 1941 року могло не бути. А чому не було? Бо він в Києві нікому був  не треба  :smilie5: Бо в Києві взагалі нікому нічого ніхуя не треба  :smilie5: В Києві дуже хороший м"який клімат, зима не  надто тривала, літо досить тепле, але не критично жарке, тому в Києві не хочеться нікому ні про що думати  :smilie5: В Києві не думається ні про мости , ні про автошляхи  :smilie5: Хочеться тільки сховатись на дачі, лягти в тіні на гамаку і навіть ліньки посилати нахуй, якщо хтось дає якісь нецікаві пропозиції  :smilie5:

Київ по серйозному почав розбудовуватись на початку 19 століття, після Наполеонівського вторгнення. Тоді й почалася русифікація. Бо почали з Петербурга й Москви приїздити чиновники й будівельники. До цього в Києві було тисяч 20 населення і всіх це влаштовувало :smilie5:
..............................................................
Короше кажучи.
Якби в Київ не було б вторгнення всіляких чужинців, і зі Сходу, і з Заходу то в Києві не було б ні мостів, ні хороших автошляхів, населення тут ще й досі на возах би їздило. Всі береги Дніпра були б просто розпайовані і забудовані дачами олігархів і владоможців місцевого пошибу. Все інше в Києві - всім по барабану. Бо тут і так всім добре й комфортно.

...Перший міст через Дніпро почав будуватися в 1853 році Другий - в 1870-му. Сьогодні в Києві 8 мостів через Дніпро і 9-й будується з 2003-го року. Отак от вже аж 16 років і будується.
Добудує його, напевно , вже якийсь черговий окупант.

Українці не люблять займатися тим, що є не критично необхідним.
« Останнє редагування: Травня 30, 2019, 08:52:57 08:52 від Бумеранг »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Гарний міст Клічко побудував
« Reply #36 : Травня 30, 2019, 08:59:34 08:59 »
Я не вважаю отой чортовий, "проблемний" мiст великою будовою - невеликий перехiдний мiст з одного парку в iншiй... справдi дае змогу мандрувати киiвськими горами без мандрiв по перевантаженому Хрещатику, Лiпках та Бесарабцi...
Iнша справа, що не треба робити звичайний парковий мiст з склом в основi - вирiшили розугялтися, то нехай знову все ремонтують.
Пiд час вiдкриття мосту там взагалi було майже декiлька тищ народу - а це дуже неприемно, як для споруди, де бажано не збирати натовп туристiв - мiст служить для переходу, а не для того, аби там тищi народу прийшли, стояли та "випробували" його не прочнiсть основ та скла...
На превеликий жаль, у нас ще дiе стара система - якщо центр мiста... неодмiнно треба робити щось супер-велике та коштовне...
Треба воно мiсту чi нi - iнше питання - примiром вiдовий майданчiк краще робити не на мосту, а в парковiй зонi, де для того буде гарне мiсце та чудовий вигляд...
Не варто порiвнювати стратегiчнi та великi шляхопроводи Киiва з парковими мостами - це рiзнi ваговi категорii...
Але е така дрiбничка, як Генеральний план Киiва, де треба, аби всi знали й бачiли, що у нас будуеться та за якi кошти...

Offline Werkstatt

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 85
Re: Гарний міст Клічко побудував
« Reply #37 : Травня 30, 2019, 05:10:28 17:10 »
Я скажу так... Я абсолютно не проти того прогулянкового моста в центрі.
Але ж коли будуть реалізовуватись необхідні для міста інфраструктурні проекти ? Коли ж буде добудовано той нещасний Подільський міст ???

Місцеві князьки і місцеві чинуші - це хто? В нас вже давно не існують районні ради. Абсолютно вся влада в місті обирається прямо на Хрещатик:  це депутати і мер. А все інше по Києву призначається і контролюється звідти.

Не знаю як буде далі. Але поки що, при новообраному Президенті я не бачу, що для покращення роботи київської влади можуть з"явитися якісь стимули і мотивації.
Хоча хто зна, я ж не Нострадамус  :smilie5:
 :Razom:
Якщо не помиляюсь, київський метрополітен досі не розрахувався з боргами Укррослізингу, то про який міст може йти мова?

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
Re: Гарний міст Клічко побудував
« Reply #38 : Травня 30, 2019, 07:30:19 19:30 »
Зверніть увагу, що міст 1853 року зводився англійцями під час Севастопольської війни (так сказав екскурсовод, тому ссилок не буде).

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19233
Re: Гарний міст Клічко побудував
« Reply #39 : Травня 30, 2019, 08:08:31 20:08 »
Якщо не помиляюсь, київський метрополітен досі не розрахувався з боргами Укррослізингу, то про який міст може йти мова?

Мені не подобається ця назва. Може їм локальний дефолтик влаштувати? Каломойша сказав, що дефолт - це корисно, от на "рослізінгу" і потренуватися... А якщо там ще й олігархішка якийсь завалявся у власниках - заодно і алігархам козу показати таким чином.  :gigi:

У нас канєц епохі бєднасці і жаднасці, ілі где?  :eyes:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8109
  • Стать: Чоловіча
Re: Гарний міст Клічко побудував
« Reply #40 : Травня 30, 2019, 10:25:09 22:25 »
Якщо не помиляюсь, київський метрополітен досі не розрахувався з боргами Укррослізингу, то про який міст може йти мова?

Якщо чесно - то особисто я сам не знаю що робити. Добре, що я не працюю ні в мерії, ні в метрополітені. Я просто розсуждаю як звичайний київський обиватель.

Отже,  висновок тоді такий: отой нещасний Подільський міст не побудується ніколи. І 4-та лінія метро не відкриється теж ніколи.
Такий висновок? Виходить так?
Хай кияни й надалі голосують за Кличка й любуються парковими мостами. На них гроші , напевно, знаходитимуться.
« Останнє редагування: Травня 30, 2019, 10:40:45 22:40 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8109
  • Стать: Чоловіча
Re: Гарний міст Клічко побудував
« Reply #41 : Травня 30, 2019, 10:36:16 22:36 »
Сьогодні я особисто сам був на тому мосту й бачив його своїми власними очима. Пройшов від Арки до пам"ятника князю Володимиру і повернувся назад.
Цілком пристойний міст. І зроблений продумано, щоб в потенційних самовбивць не виникали спокуси. І бачив я і те скло, воно зараз огорожене. Але не розумію, навіщо воно? Дивитися в низ на дахи авто, які мчать Володимирським узвозом? Що ж в цьому цікавого ? Треба було просто зробити все мостове перекриття суто бетонне і без ніякого скла і було б все так само і без зайвих проблем.
........................
Міст - як міст, нормальний міст. Бродитимуть там приїжджі. Підходи навколо скоро обростатимуть пиріжковими, кафешками, та всілякими забігаловками ( поки що їх нема, але будуть).

Найголовніше. Той міст - не є транспортним об"єктом. Той міст - суто парково-культурно-розважальний об"єкт.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33476
  • Стать: Чоловіча
Re: Гарний міст Клічко побудував
« Reply #42 : Травня 31, 2019, 07:11:18 07:11 »
А що Жулька побудувала ?  :love:

Кличку треба лднозначно дати писти за Шулявський міст. Півміста стоїть щодня, а вони вже котрий місяць там хернею страждають  :Ganba:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8109
  • Стать: Чоловіча
Re: Гарний міст Клічко побудував
« Reply #43 : Травня 31, 2019, 10:10:38 10:10 »
А що Жулька побудувала ?  :love:
Посприяла в початку будівництва метро від Либідської до Теремків. (2005 рік)

Кличку треба лднозначно дати писти за Шулявський міст. Півміста стоїть щодня, а вони вже котрий місяць там хернею страждають  :Ganba:
Ну то й хто б це міг би реально зробити сьогодні ???
Не Юлька - точно.Кличко той міст будуватиме як і Подільсько -Воскресенський, десь-так.