Автор Тема: Які будуть реалії українського короткостволу...  (Прочитано 9146 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9306
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Двоє поліцейських і двоє цивільних пристрілювали рушницю, жінка сховала її - з інтерв'ю Авакова

Угу...постріляти їм захотілось - хай би в АТО їхали і стріляли там донесхочу. А то дорослі вже давно чоловіки, а розуму катма. Ще й пики такі, що огидно дивитись - від"їжені та пропиті на державних харчах(злюсь). :smilie9:

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Очманілі від безкарності, бухущі в сраку прокурори ледь не повбивали відвідувачів Черкаського ресторану.

П‘ятниця, 7 червня. «Тарас Бульба».

У Барбаша, начальника відділу процесуального керівництва по кримінальним справам ДБР прокуратури Черкаської області день народження.

На відео він тримає Ковтуна, заступника голови прокуратури області, який в п‘яному угарі рветься в бій.

Пістолет вдалося забрати, не ясно що воно з ним зробило б...

Я поки що не отримав відео, де це чмо , діставши свій статевий орган намагається помочитися на дівчат, але це справа часу.

Це виродки , що мають стояти на сторожі громадського порядку і розслідувати справи проти злочинців.


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15810
Очманілі від безкарності, бухущі в сраку прокурори ледь не повбивали відвідувачів Черкаського ресторану.

П‘ятниця, 7 червня. «Тарас Бульба».

У Барбаша, начальника відділу процесуального керівництва по кримінальним справам ДБР прокуратури Черкаської області день народження.

На відео він тримає Ковтуна, заступника голови прокуратури області, який в п‘яному угарі рветься в бій.

Пістолет вдалося забрати, не ясно що воно з ним зробило б...

Я поки що не отримав відео, де це чмо , діставши свій статевий орган намагається помочитися на дівчат, але це справа часу.

Це виродки , що мають стояти на сторожі громадського порядку і розслідувати справи проти злочинців.


А яким боком тут право манюпаса на короткоствол? Я вважаю, що якби у цивільного був би ствол, він міг би захиститися але швидше сів би. А ви як думаєте?

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
А яким боком тут право манюпаса на короткоствол? Я вважаю, що якби у цивільного був би ствол, він міг би захиститися але швидше сів би. А ви як думаєте?

Якщо профі в п'яному угарі розмахує пістолем, то уяви що буде робити звичайне п'яне українське бидло?  :lol:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Якщо профі в п'яному угарі розмахує пістолем, то уяви що буде робити звичайне п'яне українське бидло?  :lol:

І навпаки. Бухущій "Профі" (який він там в сраку профі) з коркою прокурора в одній руці і пістолетом в іншій не буде розмахувати пістолетом і посвідченням, якщо звичайний українець буде теж озброєний і ще й тверезий.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Розсказую типовий діалог у типовому ресторані. Гуляє прокуратура. Лабає "Владімірскій централ". Бухуще отаке чмо нажирається до полусмєрті і починає чиплятись до всіх і приставати. Жінок хапає за жопу, а чоловікам каже: "ти чьо, бля, смотріш на мєня, сука? Я тє 100 баксов должен, ілі мне подойті?"
- Пєтя...сіді, бля... ти п'яний. Мужик, ти ето ізвіні...
- Чо ти дєржиш мєня? А-ннну,..іді сюда...бля...Ідді, сюдддда...Ща я встану...і будєт кому-то *уйово...Ідді сюддда...А ти, коза, сєла на мєсто! Бистро! Ви тут всє о*уєлі? Ппадла...Нє знаєтє, кто я? Я ща, бля покажу! (Дістає корку прокуратури і пістолет "макарова")
- Петя...нуна*уй, Ппппєтя...Стой, Петя. сядь спокойно...Мужикі, ізвініте...биваєт...Перєпіл он...Дєнь рождєнія...
- Тооооолька рассс в гааадууууу!! Ідддді сюда, уйопок! Суккка, ти на каво глаза поднял!! (Ба-бах! в стелю) Я за*башу тєбя січас на мєстє і нічево мне нне бббудєт! Поннялл? Прокуратура, бля! (Ба-бах! в стелю) Лізе через стол, все падає, баби візжать...
- Ппппєтя...Стой, Петя. Сядь!!!! (Ба-бах! в підлогу, Ба-бах! офіціанту в живіт) Суккааааа!!! Ви на каво батон крошитєєє!!!! Я вас всєх за*башуууу!!! ("Ба-бах! мужику навпроти за століком  в грудяку)

Кафе орьтот благім матом, всі ломляться до виходу. Мабуть хтось викликав ментів, але мєнти, взнав, що гуляє "прокуратура" взагвлі не приїхали. Колєгі - прокурорські таки збивають його з ніг і скручують.

Ітогі подвєдьом...Офіціанта вбито на місті від потєрі крові. Мужик "за століком" в реанімації через три години помер. Сьомий місяць триває слідство. Прокурор - на подпіскє о нєвиєздє.


Ви таке хочете?

Чи міг хтось вхєрачити йому в ногу ще з самого початку з відвідувачів кафе?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15810
Якщо профі в п'яному угарі розмахує пістолем, то уяви що буде робити звичайне п'яне українське бидло?  :lol:
Профі він у чому? Так на власні очі у цьому відео ви й бачите бидло і що? У нього зброя буде у будь-якому випадку, а у манюпаса не буде. Наявність зброї у манюпаса виконує різні функції і одна з них захист у випадку зловживання владою урядовців, право на повстання. Це важко зрозуміти? І урядовці, знаючи про таку можливість, будуть уважніші до манюпаса. Майдани - це і є відповідь навіщо манюпасу потрібна зброя.

Offline pirat

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 439
Профі він у чому? Так на власні очі у цьому відео ви й бачите бидло і що? У нього зброя буде у будь-якому випадку, а у манюпаса не буде. Наявність зброї у манюпаса виконує різні функції і одна з них захист у випадку зловживання владою урядовців, право на повстання. Це важко зрозуміти? І урядовці, знаючи про таку можливість, будуть уважніші до манюпаса. Майдани - це і є відповідь навіщо манюпасу потрібна зброя.

які чудові тези інформаційної війни на підрив держави зсередини!
браво!  :super:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
які чудові тези інформаційної війни на підрив держави зсередини!
браво!  :super:

Ні. Це американські конституційні тези....взагалі-то.... :lol:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15810
Ні. Це американські конституційні тези....взагалі-то.... :lol:
І практика. Там теж хотіли обмежити право на зброю але обстановка була не на користь влади.
 І в ООН є якісь правові норми про право народу на повстання

Offline pirat

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 439
Ні. Це американські конституційні тези....взагалі-то.... :lol:

пане, ми в Америці, чи що?

наскільки масовим є явище зловживання владою українськими урядовцями, наприклад? ну, в ступені, щоб звичайному манюпасу знадобилася зброя?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15810
які чудові тези інформаційної війни на підрив держави зсередини!
браво!  :super:
А те, що у нас купа бойової зброї розлізлася по країні, то не підриває. Он за тиждень двох підривників з вибухівкою в тилу спіймали, то що 1,5 кг тротилу безпечніші від легального пістолета? А як ці обмеження впливають на легальні і нелегальні арсенали орган.злочинності?

Offline pirat

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 439
А те, що у нас купа бойової зброї розлізлася по країні, то не підриває. Он за тиждень двох підривників з вибухівкою в тилу спіймали, то що 1,5 кг тротилу безпечніші від легального пістолета? А як ці обмеження впливають на легальні і нелегальні арсенали орган.злочинності?

так, ще одна цікава теза в скарбничку. а де масові прояви того, що купа бойової зброї розлізлася по країні? де масові застосування зі сторони криміналітету? чомусь чутно лишень про флобери та перероблені травмати, а не про бойові пістолети та автомати.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15810
пане, ми в Америці, чи що?

наскільки масовим є явище зловживання владою українськими урядовцями, наприклад? ну, в ступені, щоб звичайному манюпасу знадобилася зброя?
У нас цілий презедент кожен день штампує укази , які нічого спільного не мають з законністю, суди можуть винести найбожевільніше рішення, прокурор дозволяє собі п'яним махати стволом, мажори спокійнісінько уникають відповідальності, наприклад,при смертельних ДТП, Лозинський разом з начальником РВ і ще там кимось сафарі на селян влаштував; "беркутята"веселилися на Майдані, а потім чогось їм не подобалось, що то в них каміння кидали, то запалювальною сумішшю, а коли почали відстріл, то аж плакати почали, скаржитись чогось, бідосі.

Offline pirat

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 439
У нас цілий презедент кожен день штампує укази , які нічого спільного не мають з законністю, суди можуть винести найбожевільніше рішення, прокурор дозволяє собі п'яним махати стволом, мажори спокійнісінько уникають відповідальності, наприклад,при смертельних ДТП, Лозинський разом з начальником РВ і ще там кимось сафарі на селян влаштував; "беркутята"веселилися на Майдані, а потім чогось їм не подобалось, що то в них каміння кидали, то запалювальною сумішшю, а коли почали відстріл, то аж плакати почали, скаржитись чогось, бідосі.

тобто, якщо у Івана з Радомишля буде пістолет, то все стане на свої місця?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15810
так, ще одна цікава теза в скарбничку. а де масові прояви того, що купа бойової зброї розлізлася по країні? де масові застосування зі сторони криміналітету? чомусь чутно лишень про флобери та перероблені травмати, а не про бойові пістолети та автомати.
Так читайте кримінальне чтиво і враз дізнаєтесь, що у нас тиждня не проходить аби десь не вилучили арсенал зброї, хтось десь когось підірвав, чи то хтось влаштував сафарі то з гранатометами, то з дашкою.
 Флобер не зброя аби їм вбити тре рукояткою по кумполу молотити; травмати тим і небезпечні, що їх сприймають як пугало, а по факту маємо трупи.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15810
тобто, якщо у Івана з Радомишля буде пістолет, то все стане на свої місця?
А яким боком цей Іван до не своїх місць?

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
у меня вопрос.
что ещё они должны МНЕ запретить, чтобы ИХ полицейские больше не стреляли в детей, и чтобы ИХ прокуроры не дебоширили в ресторанах?
вы, надеюсь, понимаете, что любые запреты - это борьба с законопослушными гражданами?

Offline pirat

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 439
у меня вопрос.
что ещё они должны МНЕ запретить, чтобы ИХ полицейские больше не стреляли в детей, и чтобы ИХ прокуроры не дебоширили в ресторанах?
вы, надеюсь, понимаете, что любые запреты - это борьба с законопослушными гражданами?

о ще, краще  :weep:
а чому "ІХ"? влада це не той же народ? марсіанє чи нємєцко-фашистскіє окупанти?
і чому заборона вживання наркотиків це боротьба з "законопослушными гражданами"?  :smiley25:

Offline pirat

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 439
на сайті Генпрокуратури є повна статистика по кримінальним правопорушенням
в тому числі і з застосуванням вогнепальної зброї
ось посилання: https://www.gp.gov.ua/ua/stst2011.html?dir_id=113653&libid=100820&c=edit&_c=fo

хто хоче - читайте, аналізуйте, думайте
а не тиражуйте тези ворожої пропаганди

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
 :fp3

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
я взагалі вас не розумію.
про яких марсіан чи "фашистів" мова?
що ви маєте на увазі?
що я стріляю в дітей?
що я напиваюсь в ресторанах?
що я вживаю наркотикі?
ні, ничого з переліку я не роблю навіть без заборон.
я - законослухняний громадянин. коли влада щось забороняє, вона це забороняє мені.

поліції чи прокуратури заборони не стосуються.

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!

Ітогі подвєдьом...Офіціанта вбито на місті від потєрі крові. Мужик "за століком" в реанімації через три години помер. Сьомий місяць триває слідство. Прокурор - на подпіскє о нєвиєздє.

Ви таке хочете?

Чи міг хтось вхєрачити йому в ногу ще з самого початку з відвідувачів кафе?

Яскравий приклад, що кожен хто має зброю, хоче отримати "масовий легалайз" і просто "херячити" замість, створення суворішої законодавчої системи  :laugh:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15810
на сайті Генпрокуратури є повна статистика по кримінальним правопорушенням
в тому числі і з застосуванням вогнепальної зброї
ось посилання: https://www.gp.gov.ua/ua/stst2011.html?dir_id=113653&libid=100820&c=edit&_c=fo

хто хоче - читайте, аналізуйте, думайте
а не тиражуйте тези ворожої пропаганди
І що ви  заналізували?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15810
Яскравий приклад, що кожен хто має зброю, хоче отримати "масовий легалайз" і просто "херячити" замість, створення суворішої законодавчої системи  :laugh:

 Я зброї не маю але за легальний короткоствол.
 І до вашого відома, у нас зброя й так легальна, і спокійно можна купити такі зразки і обвєси, які в  багатьох державах навіть в голову не прийде продавати. І зброї на руках купа але йдеться про зброю ДЛЯ САМООБОРОНИ.
 У СРСР була  суворіші як законодавча система так і практика. То тепер взад у СРСР? Так тоді  ,при вбивстві представником місцевої еліти манюпаса , з велетенською вірогідністю  представнику місцевої еліти  нічого б не було. Лозинського, наприклад, набридло б саджати.

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Все оружейные запреты - это борьба с законопослушными гражданами.
На террористов, равно как и на пьяных прокуроров, запреты не распространяются.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15810
Все оружейные запреты - это борьба с законопослушными гражданами.
На террористов, равно как и на пьяных прокуроров, запреты не распространяются.
+
Але ж спробуй це пояснити

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
не знаю как объяснить.
глупо бороться с вещами, с предметами, которые сами по себе не опасны (конечно, пока наши стволы не вышли из повиновения, и не стали ходить по улицам и стрелять самостоятельно, без нашего ведома, как у Стивена Кинга).
когда власти не смогли победить явление в целом (преступность, терроризм), они начинают бороться с отдельными людьми, которые олицетворяют явления (с преступниками, с террористами). людей они побеждают, но явление не исчезает, и на место одних людей приходят другие, ещё более опасные. и тогда власти начинает имитировать бурную деятельность (перед выборами), и бороться хоть с чем-нибудь, хоть с перочинными ножиками, например, да, да, они очень опасны!
в итоге страдаем мы, законопослушные граждане, поскольку это мы будем соблюдать новые бессмысленные и бесполезные законы, которые в очередной раз что-то нам запрещают.
запрещают нам, законопослушным гражданам, поскольку преступникам и террористам хрен что-то запретишь.
это можно было бы терпеть если бы речь шла только о перочинных ножиках. но мы знаем, что власти не сумели победить преступность и терроризм, не сумели переловить всех преступников и террористов, и на кону личная безопасность людей, поэтому бессмысленные и бесполезные запреты становяться вредными, даже опасными.
« Останнє редагування: Червня 14, 2019, 12:19:19 12:19 від GreenGhost »

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
не знаю как объяснить.
глупо бороться с вещами, с предметами, которые сами по себе не опасны (конечно, пока наши стволы не вышли из повиновения, и не стали ходить по улицам и стрелять самостоятельно, без нашего ведома, как у Стивена Кинга).
когда власти не смогли победить явление в целом (преступность, терроризм), они начинают бороться с отдельными людьми, которые олицетворяют явления (с преступниками, с террористами). людей они побеждают, но явление не исчезает, и на место одних людей приходят другие, ещё более опасные. и тогда власти начинает имитировать бурную деятельность (перед выборами), и бороться хоть с чем-нибудь, хоть с перочинными ножиками, например, да, да, они очень опасны!
в итоге страдаем мы, законопослушные граждане, поскольку это мы будем соблюдать новые бессмысленные и бесполезные законы, которые в очередной раз что-то нам запрещают.
запрещают нам, законопослушным гражданам, поскольку преступникам и террористам хрен что-то запретишь.
это можно было бы терпеть если бы речь шла только о перочинных ножиках. но мы знаем, что власти не сумели победить преступность и терроризм, не сумели переловить всех преступников и террористов, и на кону личная безопасность людей, поэтому бессмысленные и бесполезные запреты становяться вредными, даже опасными.
Я Вам неприємну новину зараз повідомлю. Ніде в світі злочинність та тероризм не подолали.
Стосовно зброї. В світі є різні підходи. В Штатах - вільне володіння зброєю, а в Англії до недавнього часу навіть поліцейські були неозброєними. При чому безпека громадян в Англії була вища. Зараз в Англію наїхало повно емігрантів і з безпекою громадян теж почались проблеми. Мій висновок - безпека громадян залежить не так від права на зброю, як від культурного рівня громадян. Про всяк випадок нагадаю, що в Україні 73 відсотка зєбілів.
Стосовно заборон. Зброя напевно не найдурніша заборона в Україні. Я би на перше місце поставив заборону вирощування  маку.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15810
Я Вам неприємну новину зараз повідомлю. Ніде в світі злочинність та тероризм не подолали.
Стосовно зброї. В світі є різні підходи. В Штатах - вільне володіння зброєю, а в Англії до недавнього часу навіть поліцейські були неозброєними. При чому безпека громадян в Англії була вища. Зараз в Англію наїхало повно емігрантів і з безпекою громадян теж почались проблеми. Мій висновок - безпека громадян залежить не так від права на зброю, як від культурного рівня громадян. Про всяк випадок нагадаю, що в Україні 73 відсотка зєбілів.
Стосовно заборон. Зброя напевно не найдурніша заборона в Україні. Я би на перше місце поставив заборону вирощування  маку.
Я вам теж неприємну новину повідомлю:вирощувати мак, коноплю, виробляти синтетичні наркотики заборонено вже давно. Результати заборон підказати?
 Безпека громадян - складна і багатогранна проблема. Наприклад, я не уявляю, як право на зброю чи культурний рівень може забезпечити продовольчу безпеку, екологічну безпеку чи    "захист від дурня". А ви уявляєте?
 Британці за Брексіт проголосували.
 І ще: зброя в Україні не заборонена.