Автор Тема: Масон Лемберг: Команда Пороха знову просирає вибори  (Прочитано 3641 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
:laugh:
Ну по-перше. Його хтось туди запропонував? Це ж типу наша з вами справа, пропонувати кандидатів на праймеріз.
По-друге, він один з "лідерів думок", й це не залежить ані від вашого, ані від мого до нього ставлення. Лайки, коментарі та перегляди (та й той факт, що всі тут знають, про кого мова) кажуть самі за себе.
Ну й третім пунктом від себе особисто додам, що він свою позицію чудово доніс до більшості з тих, хто зареєстрований на сайті ГО. Те, що вона нікому там не подобається - то справа десята.

Для початку він мусив би туди вступити, це відкрито для кожного.
А пиздіти з-під анонімного еккаунта - це  те саме, що писати тут з розрахунку вплинути на реальні процеси.
Коротше, Масон загрався в віртуальні ігрища, розраховуючи на якийсь осяжний результат.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6536
Яких фахівців? Я не бачу таких в Україні.
Ой, тільки не треба ставитися до пропаганди як до якогось термоядерного синтезу. Наприклад, Масон абсолютно коректно зазначив, що за великим рахунком сам принцип не дуже відрізняється від банальної комерційної реклами.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Він просто констатує той факт, що нічого не змінилося. Машини як не було, так й нема. Нема не те що машини, а й зеленого розуміння того, що пропаганда необхідна. Про активність на фронті якихось поясень він нічого не писав й не пише.
Я зазвичай в усьому з Вами погоджуюсь, але тут - ні. Я не думаю, що Порох дурніший за нас з Вами і немає "зеленого розуміння того, що пропаганда необхідна". Просто нема ресурсу для ефективної пропаганди омельок.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Ой, тільки не треба ставитися до пропаганди як до якогось термоядерного синтезу. Наприклад, Масон абсолютно коректно зазначив, що за великим рахунком сам принцип не дуже відрізняється від банальної комерційної реклами.

Знову фігня повна.
Петро - вже юзаний товар, тут реклама не допоможе. (Клован - в принципово іншій ситуації)
Тут слід працювати вже виключно з якістю самого товару.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15899
Моє бачення, що основна проблема Петра (він так, вочевидь, не вважає) - це відсутність чіткого ідеологічного позиціонування в класичній економічній площині. БПП яку ідеологію мала? - соціалістичну, ліберальну, консервативну?
Та ніяку взагалі.
Саме тому, велика частина потреблядського класу повелася на клована, бо побачила там фіктивний лібералізм.

Так от якщо немає ідеологічного контенту, то жодна технологія не допоможе.
Виборця взломали як вірус програму, яка на куй в такому випадку ідеологія? Як вона допоможе виграти вибори?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6536
Для початку він мусив би туди вступити, це відкрито для кожного.
А пиздіти з-під анонімного еккаунта - це  те саме, що писати тут з розрахунку вплинути на реальні процеси.
Коротше, Масон загрався в віртуальні ігрища, розраховуючи на якийсь осяжний результат.
Давайте все ж будемо трохи... ближчими до реальності, й не будемо наприклад порівнювати ЗМІ на кілька тисяч активних читачів (Масона) та наші теревені в колі трьох десятків осіб. :)

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Загалом, я зрозумів - більшість хоче бачити "хорошу картинку" прилизаного Петра.


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15899
Загалом, я зрозумів - більшість хоче бачити "хорошу картинку" прилизаного Петра.
Більшість хоче перемоги, а не помилок

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Давайте все ж будемо трохи... ближчими до реальності, й не будемо наприклад порівнювати ЗМІ на кілька тисяч активних читачів (Масона) та наші теревені в колі трьох десятків осіб. :)

Це те саме.
Ти аби ідеш з власними ідеями до політичної структури, або залишаєшся просто словоблудом, яких хоче впливати на процеси, без власної відповідальності за них.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Більшість хоче перемоги, а не помилок

Більшість хоче картинки перемоги, і не хоче мати нічого спільного з помилками, яки завжди є і будуть.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6536
Я зазвичай в усьому з Вами погоджуюсь, але тут - ні. Я не думаю, що Порох дурніший за нас з Вами і немає "зеленого розуміння того, що пропаганда необхідна". Просто нема ресурсу для ефективної пропаганди омельок.
Я вважаю, що Порох це питання просто делегував людям, котрі не мають зеленого розуміння. Власне, не те що "вважаю" - це медичний факт. Проблема в тому, що наразі м'яко кажучи не видно, що на цьому фронті щось змінилося. Бідолаха Масон, котрому оце миють кістки, винен лише тим, що про це заявив зі своєї поганої нікчемної віртуальної платформи, й тепер дві третини його читачів обрали його в якості громовідводу - бо самі, в принципі, те саме бачать, а що робити - неясно.
Ну, мені принаймі. Я теж не знаю, як на цьому фронті бути. Ясно, що не так як зараз, але за відсутності чіткого плану дій та можливості його втілити - кому то цікаво.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
А ще Порох ГАРАНТОВАНО програє змагання (і з цим треба щось терміново робити) "хто дальше пльунєт і хто громчє пьорднєт".

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Масон - це порохобот, який почувався комфортно, коментуючи перемоги і збився на істерику, коли пішли поразки.

Ось і все.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6536
Це те саме.
Ти аби ідеш з власними ідеями до політичної структури, або залишаєшся просто словоблудом, яких хоче впливати на процеси, без власної відповідальності за них.
Ой, давайте для простити просто візьмемо за аксіому, що Масон козел, й винен в потужній ефективності ГО СГ  :gigi: бо я його читаю раз на місяць для поверхневого моніторингу трендів інформаційної активності укрнету, й відмазувати три сторінки поспіль якось не дуже хочу.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Моє бачення таке.
Петро та ЄС повинні запропонувати чіткий ліберальний ідеологічний базис по економіці, або жодні припарки не допоможуть.
Ліберали підуть хоча й до маргінальних, але ідеологічно чітких д7, а без цього кістяка серед залишків порохоботів прогресуватиме срач стовно віртуальної маячі накшталт кольорів бігбордів рівня глянцевості буклетів.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
у Шрайка в Телеграмм

На УП вышла статья "Порошенко по-новому, або Що стоїть за "оновленням" БПП".

Выделю то, что показалось интересным:

Як переказують штабісти Порошенка, своїм старим соратникам Петро Олексійович запропонував жити далі за формулою "страждаю я, то і ви постраждайте". Якщо хтось хоче в Раду, нехай іде і спробує сили на окрузі, у списку людям із хоч трішечки підмоченою репутацією місця не буде.
...
Як розповідають інші штабісти Порошенка, екс-президент особисто відповідає за формування списку, сам веде усі переговори. Якщо якийсь список партії наразі і є, то про його вміст знає тільки Петро Олексійович.
...
Петро Порошенко очолить список своєї оновленої партії, але майже на 100% депутатом не стане. Оточенню Петра Олексійовича начебто таки вдалося переконати його, що після президентської висоти натискання кнопочки в парламенті – це не його рівень.
...
Зараз не варто виключати варіанту, що "УДАР" взагалі не піде на парламентські вибори.
Похід з Порошенком – це похід у жорстку опозицію. В умовах, коли гендиректор "1+1" Олександр Ткаченко мітить у крісло глави КМДА, а Дмитро Гордон обдумує варіант балотуватись у мери Києва, варіант опозиційності "УДАРу" у спайці з Порошенком може зіграти проти інтересів самого Кличка.
...
Ігоря Гринів відійшов від справ стратега у Порошенка, але продовжує постачати до штабу свіжі соцдослідження.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Ой, давайте для простити просто візьмемо за аксіому, що Масон козел, й винен в потужній ефективності ГО СГ  :gigi: бо я його читаю раз на місяць для поверхневого моніторингу трендів інформаційної активності укрнету, й відмазувати три сторінки поспіль якось не дуже хочу.

Він не козел, просто його проапозиції тхнуть суцільною поверхневістю і, більше того, він завжди може сказати: а я насправді мав на увазі зовсім не це. Він генерує срач. Це зрозуміло, бо срач - це емоції в ситуації політичного штилю, які створюють ілюзію якогось руху.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Масон - це порохобот, який почувався комфортно, коментуючи перемоги і збився на істерику, коли пішли поразки.

Ось і все.

Поразка Головного лікаря в Дурдомі на виборах. Гм. Треба Головному лікарю щось змінювати. Наприклад, хоча б надіти на голову пташину клітку і готуватись до наступних виборів.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Моє бачення таке.
Петро та ЄС повинні запропонувати чіткий ліберальний ідеологічний базис по економіці, або жодні припарки не допоможуть.
Ліберали підуть хоча й до маргінальних, але ідеологічно чітких д7, а без цього кістяка серед залишків порохоботів прогресуватиме срач стовно віртуальної маячі накшталт кольорів бігбордів рівня глянцевості буклетів.

Моє бачення таке. Скоро тобі на голову після всіх цих виборів посиплеться "пакет" з кацапського "Смерчу", і ти трохи порозумнішаєш. Пораскінєш мозгамі по вєткам... Будеш сцяти пунктіром і забудеш про ліберальну ідеологію на лавочці парку під "томік" Гьйооотеее.

А чим не бачення? Погодься?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Поразка Головного лікаря в Дурдомі на виборах. Гм. Треба Головному лікарю щось змінювати. Наприклад, хоча б надіти на голову пташину клітку і готуватись до наступних виборів.

Десь так.
Вєтєр пєрємєн вимагає бути "в тренді".

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Я

С

ВАС


ХУЕЮ!

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Десь так.
Вєтєр пєрємєн вимагає бути "в тренді".

Не вийобуйся, а? У нас ще війна не скінчилася...

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Моє бачення таке. Скоро тобі на голову після всіх цих виборів посиплеться "пакет" з кацапського "Смерчу", і ти трохи порозумнішаєш. Пораскінєш мозгамі по вєткам... Будеш сцяти пунктіром і забудеш про ліберальну ідеологію на лавочці парку під "томік" Гьйооотеее.

А чим не бачення? Погодься?


Прикольне бачення.
В якому ти ігноруєш один супер-фактор: війна вимагає великих грошей, а великі гроші можна отримати лише через лібералізм.

Чи ти сліпий до першопричин чому США змогли перемогти Совок в холодній війні?
Невже Штати у тебе асоціюються з томіком Гьоте, командире?
Пиздець...

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Не вийобуйся, а? У нас ще війна не скінчилася...

Читай мій допис вище, він першочергово саме про війну і як її фінансувати.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Смотришь....ну полностью ОТБИТЫЕ ИНФАНТИЛЫ КРУГОМ!!!!!!!!!!!

Что ни "эксперт" - то КОМНАТНЫЙ ЗАДРОТ, ИНФАНТИЛ...человек, говорящи про какие-то дикие мелочи...не понимающий, ЧТО РЕАЛЬНО может нас всех ждать через 10 минут с этими 75% ИДИОТОВ!!!

Порошенко, ОКАЗЫВАЕТСЯ, сделал ДИКУЮ, НЕПРОСТИТЕЛЬНУЮ, РОКОВУЮ ОШИБКУ, СЦУКО!!!!

Он....не оформил няшную презентацию Либеральной Идеи со слайдами и фуршетом для приглашенных.

ЕБАНУЛИСЬ?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Читай мій допис вище, він першочергово саме про війну і як її фінансувати.

Я твої дописи всі читаю. Ти - громадянин Країни Неляканих Ідіотів.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча

Прикольне бачення.
В якому ти ігноруєш один супер-фактор: війна вимагає великих грошей, а великі гроші можна отримати лише через лібералізм.

Чи ти сліпий до першопричин чому США змогли перемогти Совок в холодній війні?
Невже Штати у тебе асоціюються з томіком Гьоте, командире?
Пиздець...

Слово "Пиздець" ти будеш шепотіти при слові "ВИХОД!!"

Філософе...

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Слово "Пиздець" ти будеш шепотіти при слові "ВИХОД!!"

Філософе...

ОК, я зрозумів.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6536
Загалом, я зрозумів - більшість хоче бачити "хорошу картинку" прилизаного Петра.
Насправді ні. Особисто мене цікавлять два питання: техніка втримання свого електорату, та стратегія долучення інших проукраїнських голосів. Обидва питання стосуються інформаційної політики, й в обох особисто я маю погані передчуття, але оскільки я їх маю часто - то особливо на них не зважаю  :gigi:
Щодо брака стратегії долучення голосів пише той же Масон. Щодо техніки втримання... ну от наприклад в групі ГО висить допис від чєловєчка, котрий закликає голосувати за одну з трьох політсил (Сокира, Вакарчук, Порошенко), в якої будуть найвищі рейтинги по соцопитуванням.
 :smiley16:
Ну тобто це в групі порошенківської політсили, що премодерується, спокійно проходить отакий от допис.
 :smiley16: :smiley16:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6536
Моє бачення таке.
Петро та ЄС повинні запропонувати чіткий ліберальний ідеологічний базис по економіці, або жодні припарки не допоможуть.
Кому запропонувати?.. Частині свого власного електорату, а то побіжить голосувати за Сокиру (котра до речі йде по мажоритарці)?  :gigi: Й це план? Ну так а чого всі тоді ображаються на Масона, коли він каже що порохоботи намагаються загітувати самі себе, та й то невдало?  :gigi: