Автор Тема: Електропила  (Прочитано 1715 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline burda

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 286
Електропила
« : Лютого 21, 2021, 03:12:05 15:12 »
Шукаемо нову електропилу.
Стара добре відслужила не один рік, ще працює, але вже на наступний раз ніхто чистити її не буде. Потрібно шукати заміну.
Виробник зовсім байдуже який буде, важливо щоб максимально потужна була.
 Яку порадите?

Offline Филис

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 143
Re: Електропила
« Reply #1 : Лютого 21, 2021, 03:14:46 15:14 »
Так, вибір складно зробити, в цьому я вас повністю розумію. Тому раджу пройтися по магазинах, може проконсультуватися з продавцями, вони чого підкажуть вам, порадять, а взагалі відгуки читайте.

Offline burda

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 286
Re: Електропила
« Reply #2 : Лютого 21, 2021, 03:27:25 15:27 »
Нам на роботу приносили продавати недорогі варіанти, але реально щось мене трохи збентежив той момент, що вони недорогі. Чи можна купити за 5 тисяч хорошу електропилку чи ні?

Offline Филис

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 143
Re: Електропила
« Reply #3 : Лютого 21, 2021, 03:29:41 15:29 »
Ну що можу сказати, в першу чергу при виборі електропили ви повинні враховувати деякі особливості, які можуть допомагати або навпаки в роботі.
Ми коли дивилися електропили https://ars.ua/sad-i-gorod/sadova-tehnika/elektropili/ насамперед звертали увагу саме на потужність, хоча вирішили і купувати просту, але з гарними характеристиками.
Ось тільки найдовше визначалися з фірмою, ніби і все знайомі і хороші, але було бажання вибрати саме таку, щоб на кілька років. Ще не скаржимося, купівлею задоволені.
 У магазині багато варіантів, для себе теж підберете з легкістю

Offline Zayka

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 258
Re: Електропила
« Reply #4 : Лютого 28, 2021, 05:36:48 17:36 »
Лучше всего брать какую-то известную марку.. это техника и она должна быть надежной

Offline Parolka

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 89
  • Стать: Чоловіча
Re: Електропила
« Reply #5 : Лютого 28, 2021, 07:12:49 19:12 »
Мне нравится только хороший инструмент. Считаю, что лучше купить один раз в 10 лет надежный иснтумент, чем каждый год покупать кидай. В этом плане доверяю интернет магазину king https://king.if.ua/  У них широкий ассортимент я и доверяю качеству, так как не раз покупал и служит годами все, что я у них брал. Еще и гарантия.