Автор Тема: Причини поразки на думку штабу Пороха  (Прочитано 3068 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15815
Причини поразки на думку штабу Пороха
« : Червня 09, 2019, 03:31:26 15:31 »
 Як на мене, висновки не зроблені
Глава виборчого штабу “Європейської солідарності” Сергій Березенко розповів про основні причини поразки на президентських виборах 2019 року.

Березенко заявив, що першою причиною поразки стала відсутність необхідної комунікації з виборцями через телебачення і соціальні мережі, повідомляє РБК-Україна.

“Ми вважали, що країна поділиться умовно на проукраїнських державників, і на тих, хто хотів би жити сито, спокійно, нехай навіть у важкому мирі з Росією. І що перших буде більше, в пропорції приблизно 60/40. А виявилося, що поява Зеленського сформувала зовсім інший запит, поділивши країну на тих, хто за нове, абсолютно нове, проти старого”, – розповів глава виборчого штабу “Європейської солідарності”.

Він вважає, що всі політичні діячі були записані в старий блок, а в новому полі залишався тільки Володимир Зеленський.

“Всі діючі політики залишилися позаду Порошенко за результатами першого туру виборів. Але, на жаль, цього було мало, щоб перемогти несистемного Зеленського в другому турі”, – додав Березенко

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Причини поразки на думку штабу Пороха
« Reply #1 : Червня 09, 2019, 03:51:10 15:51 »
Як на мене, висновки не зроблені
Глава виборчого штабу “Європейської солідарності” Сергій Березенко розповів про основні причини поразки на президентських виборах 2019 року.

Березенко заявив, що першою причиною поразки стала відсутність необхідної комунікації з виборцями через телебачення і соціальні мережі, повідомляє РБК-Україна.

“Ми вважали, що країна поділиться умовно на проукраїнських державників, і на тих, хто хотів би жити сито, спокійно, нехай навіть у важкому мирі з Росією. І що перших буде більше, в пропорції приблизно 60/40. А виявилося, що поява Зеленського сформувала зовсім інший запит, поділивши країну на тих, хто за нове, абсолютно нове, проти старого”, – розповів глава виборчого штабу “Європейської солідарності”.

Він вважає, що всі політичні діячі були записані в старий блок, а в новому полі залишався тільки Володимир Зеленський.

“Всі діючі політики залишилися позаду Порошенко за результатами першого туру виборів. Але, на жаль, цього було мало, щоб перемогти несистемного Зеленського в другому турі”, – додав Березенко

Березенко - ідіот! Школота срана!

Ватники поділяються на

1. УПОРОТИХ. ІДЕЙНИХ. Тобто так, як і ми...вони сидять в окопах і ризикують своїм життям.

2. Офісну сволоту. Тихушників. Які НІКОЛИ не знімуться з диванів, але ЧЕКАЮТЬ...Чекають халяви, дискотек, єблю, жор, смузі, кар'єру на "фірмі", бугагашечок 95 кварталу, і пр. фішечок. Ці бляді народились, не знаючи, ЩО ТАКЕ СССР

3........СССР, колбасу по 2.20, Сталіна, Вєлікіх Просторов, все равни - всє на 120 рублєй, нє било завісті. Бєднєнько, жопу витєрєть нєчєм...(туалетна бумага - жутки дефіцит) але без войни. Анголу, Афганістан і інші режими, де "нас там нєт" в СССР, де гинули совки...вони категорично не пам'ятають. Чорнобиль 1 травня....демонстрацію на кістках...1968 рік Чехословаччину...розстріл робітників Новочеркасьького тєпловозостроітєльного...1962 року! ГУЛАГ, голодомори,....

Ці СОВЄЦЬКІ СУКИ цього НЕ БАЖАЮТЬ згадувати!

Так ось....

Битва йде проти ОРКІВ! Це - НЕ ЛЮДИ. Що перші, що інші. Це - генетичне СМІТТЯ. Діти й онуки "Шарікових". Кліми Чугункіни.

― Но кто он? Клим. Клим Чугункин. 2 судимости, алкоголизм, "всё поделить", хам и свинья. (с)


КОЛИ ВЖЕ ви почнете називати все своїми іменами, дебіли політичні?!!!
« Останнє редагування: Червня 09, 2019, 04:08:36 16:08 від Geo »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Причини поразки на думку штабу Пороха
« Reply #2 : Червня 09, 2019, 04:10:40 16:10 »
Тварюки ШКОЛОТНІ! Сцикота, народжена при Горбачові....

Слухайте СОВКІВ! Що вам кажемо МИ! Бувші "совки"! Ті, хто ДІЙСНО розуміє, що тут твориться!

Дебілятня айфонна!

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15815
Re: Причини поразки на думку штабу Пороха
« Reply #3 : Червня 09, 2019, 04:12:50 16:12 »
 
. А виявилося, що поява Зеленського сформувала зовсім інший запит, поділивши країну на тих, хто за нове, абсолютно нове, проти старого”,
Та тут усе хоч на цитати розбирай. От хоч би, що значить "виявилося"? У них же об'єктивна соціологія була? Вони що, не бачили вала лайна на Пороха? Вони не бачили і не знали коли Зеля почав передвиборчу кампанію, як почав?
 Що значить "поява Зеленського сформувала зовсім інший запит"? "Поява" ніяк не могла його сформувати, частково той запит і раніше був, частково команда Зелі його сама сформувала і він його пов'язав із собою. Цей політолух виправдовується у власній недолугості та ще й так недолуго.
 А що значить "абсолютно нове проти всього старого"? Це що? Типу, корупціонер проти корупції?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Причини поразки на думку штабу Пороха
« Reply #4 : Червня 09, 2019, 04:16:41 16:16 »
Ці НЕЛЮДИ, які прийшли в 1917 році з Кацапстану...це ДИЯВОЛ в історичному розкладі! Я без пафосу! ДИЯВОЛ!

Ці виблядки - ДІТИ диявола! А не громадяни, "наші люди" і інша хрєнотєнь! Коли ВИ будете ЖЕРТИ СВОЇХ ДІТЕЙ в 21 сторіччі...згадаєте мої слова! Тупорилі молокососи 1985 р.н.

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1439
  • Стать: Чоловіча
Re: Причини поразки на думку штабу Пороха
« Reply #5 : Червня 09, 2019, 04:31:16 16:31 »
Какая-то хроническая системная ошибка

типа
их называют в лицо ворами и барыгами,
а они в ответ поют гимн Украине и орут Слава Украине ...
и абсолютно ни фига не делают для своей защиты,
не говоря уже о нападении.
А потом удивляются результатам выборов.




Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Причини поразки на думку штабу Пороха
« Reply #6 : Червня 09, 2019, 04:42:44 16:42 »
Какая-то хроническая системная ошибка

типа
их называют в лицо ворами и барыгами,
а они в ответ поют гимн Украине и орут Слава Украине ...
и абсолютно ни фига не делают для своей защиты,
не говоря уже о нападении.
А потом удивляются результатам выборов.


Цитата з мого улюбленого ЦИНІЧНОГО, кацапського ресурсу:

Лурк!

Гопника отличает магическая способность к прямому действию. Для него нет никакой разницы между такими вещами, как подумать о том, чтобы разбить неприятное ему лицо, и разбить это лицо — он не рефлексирует. Пока думающий человек приводит в порядок свои мысли и собирает воедино фрагменты своего сложного внутреннего мира, гопник успевает нанести много-много ударов по лежащему уже телу, причем особой доблестью считается пинать ботинком по голове с многократным произнесением заклинания «НАНАХУЙ».


ІДДДІОТИ!!  :smilie9:
« Останнє редагування: Червня 09, 2019, 05:31:05 17:31 від Geo »

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1439
  • Стать: Чоловіча
Re: Причини поразки на думку штабу Пороха
« Reply #7 : Червня 09, 2019, 04:48:50 16:48 »
На сплетни от BBC
довольно долго чухались в суд подать
мало того,
результат -  ну найдите там сами.

 а такая сволочь как Дубинский
должен в суды ходить был как на работу,
а не быть новой жопой зебила ))

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Причини поразки на думку штабу Пороха
« Reply #8 : Червня 09, 2019, 05:28:07 17:28 »
Какая-то хроническая системная ошибка

типа
их называют в лицо ворами и барыгами,
а они в ответ поют гимн Украине и орут Слава Украине ...
и абсолютно ни фига не делают для своей защиты,
не говоря уже о нападении.
А потом удивляются результатам выборов.
Ви забуваєте, що множити на нуль журнашюх та продажне Г+Г не давала Послиця Йобановіч, яка переконала Держдеп в доцідьності знищення українських післямайданних еліт. Порох не міг умовно кажучи дати по рукам брехливим Мусі та Сірожі, бо моментально був би в Вашингтоні оголошений диктатором і Україна була би знищена за лічені тижні в результаті повної економічної блокади.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1439
  • Стать: Чоловіча
Re: Причини поразки на думку штабу Пороха
« Reply #9 : Червня 09, 2019, 05:36:43 17:36 »
Ви забуваєте, що множити на нуль журнашюх та продажне Г+Г не давала Послиця Йобановіч, яка переконала Держдеп в доцідьності знищення українських післямайданних еліт. Порох не міг умовно кажучи дати по рукам брехливим Мусі та Сірожі, бо моментально був би в Вашингтоні оголошений диктатором і Україна була би знищена за лічені тижні в результаті повної економічної блокади.

ну ее уже нет
сегодня
лещ наслаждается над тем, что юща будут по судам таскать
а придурки иски на пороха уже нарисовали

а косоглазый  брехливый пидар герус стал икспердом по энергетике
у зебилкина

придется снова себе придумывать версии про хреновых послов, не ?
а танцорам там ничего случайно не мешает ?)

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Причини поразки на думку штабу Пороха
« Reply #10 : Червня 09, 2019, 05:37:32 17:37 »
Ви забуваєте, що множити на нуль журнашюх та продажне Г+Г не давала Послиця Йобановіч, яка переконала Держдеп в доцідьності знищення українських післямайданних еліт. Порох не міг умовно кажучи дати по рукам брехливим Мусі та Сірожі, бо моментально був би в Вашингтоні оголошений диктатором і Україна була би знищена за лічені тижні в результаті повної економічної блокади.

Йованович - рідкісна кацапська сучара!

ЧИСТО....тупо кацапська сучара! І те, що вона ДІЯЛА...і до американських барбєшоппєров "ето нє доходіло"...тому я і хочу ухєрачити у Австралію.

СВІТ - СВІТ НЕЛЯКАНИХ ДЕГЕНЕРАТІВ ІНСТАГРАМУ! Господи! До якого часу ти нас всіх будеш випробувати? Дай..дай намм шанс...ми в'їбемо зі всіх стволів за ТЕБЕ. Проти ОРКІВ.
« Останнє редагування: Червня 09, 2019, 05:42:10 17:42 від Geo »

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Причини поразки на думку штабу Пороха
« Reply #11 : Червня 09, 2019, 05:47:35 17:47 »
Ви забуваєте, що множити на нуль журнашюх та продажне Г+Г не давала Послиця Йобановіч, яка переконала Держдеп в доцідьності знищення українських післямайданних еліт. Порох не міг умовно кажучи дати по рукам брехливим Мусі та Сірожі, бо моментально був би в Вашингтоні оголошений диктатором і Україна була би знищена за лічені тижні в результаті повної економічної блокади.
То все твої припущення.з реальністю не мають ніякого звязку.Програли і далі програємо власне у не вмінні різко відповісти,підкріпивши то інфоатакою.Каци прекрасно ту тактику використовували і використовують.І не жаліють на то бабок.жертимуть ягель але куплять як західного політика так і західного журналюгу.І то до сьогодні дає їм можливість плювати на все,бо у них з дитинства одна мисля вкладається в голову-велич расєї ЗА ВСЯКУ ЦІНУ.тому вони і гнуться під лбюбий уряд,бо у них то в крові-уряд і родіна одне і теж.І царя для них потрібно-бо то символ моці.Викривлено,глупо але дієво для параші як узької "цивілізації" .Ми інакші,хоч бацила того у нас за три століття міцно засіла,тому і на розкарячках завжди у відношення близькому до половини.Одні за своє,другі за то що дала їм трьохсотлітня окупація в генах. тому  маємо українців і хохїлів,ідейних і шлунковиків.І ми не виняток-в європі ті ж пропорції,просто вони ДАЛЕКО від мордору.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46501
  • Never give in!
Re: Причини поразки на думку штабу Пороха
« Reply #12 : Червня 09, 2019, 05:55:25 17:55 »
Я повністю погоджуюся із Geo.

Ось слова гуру:

Donald J. Trump
@realDonaldTrump
I know it is not at all “Presidential” to hit back at the Corrupt Media, or people who work for the Corrupt Media, when they make false statements about me or the Trump Administration. Problem is, if you don’t hit back, people believe the Fake News is true. So we’ll hit back!

 :smiley24:
« Останнє редагування: Червня 09, 2019, 05:59:23 17:59 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Причини поразки на думку штабу Пороха
« Reply #13 : Червня 09, 2019, 06:00:09 18:00 »
Тільки що мала дискусію на цю тему із своїм чоловіком-канадцем. Питає, а як там твої родичі? ось, кажу, говорила з деким вчора на тему зе і повного триндецю, який наступає. Вони - "пора зупинити цю бойню!" Я така - що? яку бойню? у вас іде війна за незалежність вашої держави і ви це називаєте бійнею?? хочете зупинити війну за незалежність?? хочете просто здатися, злитися і назад в совок? за що патріоти голови клали? все, що досягнуто за 5 років, коту під хвіст чи як??

Системна причина поразки - у головах тих, хто називається населенням України. Я навіть не хочу використовувати тут термін "нація". А системна помилка уряду і преза - що, напевно-таки, треба було увести воєнний стан з перших днів і зачистити всю антидержавницьку пропаганду. Хтось кладе голови на фронті, віддає останні копійки на армію, а хтось на телеканалах з розумним видом віщає за путінське і не  тільки бабло про зраду, мародерів, свинарчуків і т.п. або сидить на патіо чи трусить дупою по клубах па пріколу і мекає про катли і прадажнава пораха. А треба було таких в стійло і окопи копати  :smilie9:

Демократія працює не завжди. Хоча це проблема не тільки України.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Причини поразки на думку штабу Пороха
« Reply #14 : Червня 09, 2019, 06:04:18 18:04 »
Йованович - рідкісна кацапська сучара!

ЧИСТО....тупо кацапська сучара! І те, що вона ДІЯЛА...і до американських барбєшоппєров "ето нє доходіло"...тому я і хочу ухєрачити у Австралію.

СВІТ - СВІТ НЕЛЯКАНИХ ДЕГЕНЕРАТІВ ІНСТАГРАМУ! Господи! До якого часу ти нас всіх будеш випробувати? Дай..дай намм шанс...ми в'їбемо зі всіх стволів за ТЕБЕ. Проти ОРКІВ.
Гео, а ось пан Stanton вважає, що ми на бідну пОслицю наговорюємо, що вона насправді харошая  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Причини поразки на думку штабу Пороха
« Reply #15 : Червня 09, 2019, 06:13:17 18:13 »
То все твої припущення.з реальністю не мають ніякого звязку.Програли і далі програємо власне у не вмінні різко відповісти,підкріпивши то інфоатакою.Каци прекрасно ту тактику використовували і використовують.І не жаліють на то бабок.жертимуть ягель але куплять як західного політика так і західного журналюгу.І то до сьогодні дає їм можливість плювати на все,бо у них з дитинства одна мисля вкладається в голову-велич расєї ЗА ВСЯКУ ЦІНУ.тому вони і гнуться під лбюбий уряд,бо у них то в крові-уряд і родіна одне і теж.І царя для них потрібно-бо то символ моці.Викривлено,глупо але дієво для параші як узької "цивілізації" .Ми інакші,хоч бацила того у нас за три століття міцно засіла,тому і на розкарячках завжди у відношення близькому до половини.Одні за своє,другі за то що дала їм трьохсотлітня окупація в генах. тому  маємо українців і хохїлів,ідейних і шлунковиків.І ми не виняток-в європі ті ж пропорції,просто вони ДАЛЕКО від мордору.
:lol:
Циніку, це твої слова не мають ніякого зв'язку з реальністю, бо твоя любов до дєрьмократів затьмарює тобі розум. Тому й фігню пишеш, можливо й не повну, але все ж таки фігню. Фактори, про які ти згадуєш,  якийсь вплив звичайно мали, але десь на рівні похибки. А в конкретній ситуації з українськими продажними ЗМІ склалась ситуація, коли насправді щось більше зробити було просто не реально в обставинах, які мали місце. Ви це з Паном Stanton теж можливо би допетрали, якби не вважали себе дуже розумними, а Пороха клінічним ідіотом.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1439
  • Стать: Чоловіча
Re: Причини поразки на думку штабу Пороха
« Reply #16 : Червня 09, 2019, 06:14:20 18:14 »
Гео, а ось пан Stanton вважає, що ми на бідну пОслицю наговорюємо, що вона насправді харошая  :weep:

зачем же так быстро писать глупости ))

ослица та при трапусике два года вроде отсидела
и все устраивало штаты в банановой республике ))
так что ...
образ вечной жертвы - это все классно
но ...
может ... может , пора и свою уже голову иметь?))

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Причини поразки на думку штабу Пороха
« Reply #17 : Червня 09, 2019, 06:17:36 18:17 »
А системна помилка уряду і преза - що, напевно-таки, треба було увести воєнний стан з перших днів і зачистити всю антидержавницьку пропаганду. Хтось кладе голови на фронті, віддає останні копійки на армію, а хтось на телеканалах з розумним видом віщає за путінське і не  тільки бабло про зраду, мародерів, свинарчуків і т.п. або сидить на патіо чи трусить дупою по клубах па пріколу і мекає про катли і прадажнава пораха. А треба було таких в стійло і окопи копати  :smilie9:

Демократія працює не завжди. Хоча це проблема не тільки України.
Цю антидержавну пропаганду захищала пОслиця Йобановіч та її попередники. Якби Порох рипнувся вводити надзвичайний стан, Україна моментально втратила би всю підтримку Заходу  і слідом втратила державність, бо ніяк не можна воювати з повністю порожньою казною.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Причини поразки на думку штабу Пороха
« Reply #18 : Червня 09, 2019, 06:20:26 18:20 »
зачем же так быстро писать глупости ))

ослица та при трапусике два года вроде отсидела
и все устраивало штаты в банановой республике ))
так что ...
образ вечной жертвы - это все классно
но ...
может ... может , пора и свою уже голову иметь?))
Ну Ви в темпі написання дурниць не відстаєте  :lol:
Бо то Ваша теза, що я ВИГАДУЮ версії про поганих послів (а отже Йобановічь для вас харощая)  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33118
  • Стать: Чоловіча
Re: Причини поразки на думку штабу Пороха
« Reply #19 : Червня 09, 2019, 06:21:11 18:21 »
Про таку тупу куйню від Березенка навіть коментувати щось немає сенсу   :smilie2:

Я взагалі дивуюсь Пороху. Ніби розумна людина, мислить і раціонально і масштабно, а такий бездарний просер в PR напрямку   :fp2

Не знаю, хто там в Пороха за напрямок відповідає (на виборах чув про Гриніва ну і медвєдєвих-березовців макаківських), але йому явно треба перевірити, на кого вони працюють.

Навіть на презівських він повинен був брати десь 35%, незважаючи на всю ту куйню, яку парили зебіли. Я трохи з маркетингом та відвоюванням долі ринку знайомий (нехай тільки в бізнесі), тому знаю, про що кажу.

Тому на місці Пєці я б дещо пошерстив відповідальних за напрямок, на скільки в кого рахунки чи нерухомість приросли за останніх півроку. Те, що зливали його з ближчого оточення, в мене чомусь сумніву не викликає.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Причини поразки на думку штабу Пороха
« Reply #20 : Червня 09, 2019, 06:26:20 18:26 »
Цю антидержавну пропаганду захищала пОслиця Йобановіч та її попередники. Якби Порох рипнувся вводити надзвичайний стан, Україна моментально втратила би всю підтримку Заходу  і слідом втратила державність, бо ніяк не можна воювати з повністю порожньою казною.

Політика США у всій цій ситуації - це взагалі окрема тема. Нагадую, що ослиця була призначена Обамою. Ну а яка була його позиція по Україні, і так зрозуміло. Він фактично санкціював здачу Криму.  Коли до влади прийшов Трамп, то у нього була купа внутрішніх проблем і Україна не була і напевно, навіть зараз не є приорітетом. Але хоча б почали розслідування діяльності ослиці і у тому числі розтрату коштів "антикорупціонерами".

Показово те, як Аваков за день до виборів відвідував ослицю і фоткався з нею. Ми ще не все знаємо про ці нюанси.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Причини поразки на думку штабу Пороха
« Reply #21 : Червня 09, 2019, 06:28:52 18:28 »
Про таку тупу куйню від Березенка навіть коментувати щось немає сенсу   :smilie2:

Я взагалі дивуюсь Пороху. Ніби розумна людина, мислить і раціонально і масштабно, а такий бездарний просер в PR напрямку   :fp2

Не знаю, хто там в Пороха за напрямок відповідає (на виборах чув про Гриніва ну і медвєдєвих-березовців макаківських), але йому явно треба перевірити, на кого вони працюють.

Навіть на презівських він повинен був брати десь 35%, незважаючи на всю ту куйню, яку парили зебіли. Я трохи з маркетингом та відвоюванням долі ринку знайомий (нехай тільки в бізнесі), тому знаю, про що кажу.

Тому на місці Пєці я б дещо пошерстив відповідальних за напрямок, на скільки в кого рахунки чи нерухомість приросли за останніх півроку. Те, що зливали його з ближчого оточення, в мене чомусь сумніву не викликає.

А я не розумію, чому Порох за відверту брехню і наклеп не подає в суд. Ось останнє з моніторами. Це ж "свинарчуки-2" за негативністю піару.

Притягни кожного, починаючи з Данилюка і закінчуючи Дубинським, хто бездоказово робив наклеп. Тому що лохторат все це хаває тільки так.

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1439
  • Стать: Чоловіча
Re: Причини поразки на думку штабу Пороха
« Reply #22 : Червня 09, 2019, 06:45:42 18:45 »
Ну Ви в темпі написання дурниць не відстаєте  :lol:
Бо то Ваша теза, що я ВИГАДУЮ версії про поганих послів (а отже Йобановічь для вас харощая)  :weep:

у вас с логикой грабли

по вашей логике
если вы сами в постельке не айс
то должен быть в этом виноват сосед , жек, телеелевизор
и  там по списку

ну, а вы -  жертва собственного бессилия и обстоятельств ))

воплощение "не судьба"

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Причини поразки на думку штабу Пороха
« Reply #23 : Червня 09, 2019, 06:54:22 18:54 »
Гео, а ось пан Stanton вважає, що ми на бідну пОслицю наговорюємо, що вона насправді харошая  :weep:

Сербка кацапська? Нехай почитають її біогрфіію. Чи цих дебілів у ФБР в ГУГЛІ забанили?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Причини поразки на думку штабу Пороха
« Reply #24 : Червня 09, 2019, 06:55:43 18:55 »
Тільки що мала дискусію на цю тему із своїм чоловіком-канадцем. Питає, а як там твої родичі? ось, кажу, говорила з деким вчора на тему зе і повного триндецю, який наступає. Вони - "пора зупинити цю бойню!" Я така - що? яку бойню? у вас іде війна за незалежність вашої держави і ви це називаєте бійнею?? хочете зупинити війну за незалежність?? хочете просто здатися, злитися і назад в совок? за що патріоти голови клали? все, що досягнуто за 5 років, коту під хвіст чи як??

Системна причина поразки - у головах тих, хто називається населенням України. Я навіть не хочу використовувати тут термін "нація". А системна помилка уряду і преза - що, напевно-таки, треба було увести воєнний стан з перших днів і зачистити всю антидержавницьку пропаганду. Хтось кладе голови на фронті, віддає останні копійки на армію, а хтось на телеканалах з розумним видом віщає за путінське і не  тільки бабло про зраду, мародерів, свинарчуків і т.п. або сидить на патіо чи трусить дупою по клубах па пріколу і мекає про катли і прадажнава пораха. А треба було таких в стійло і окопи копати  :smilie9:

Демократія працює не завжди. Хоча це проблема не тільки України.

Бо він  - ЛЮДИНА, а не СМІТТЯ.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33118
  • Стать: Чоловіча
Re: Причини поразки на думку штабу Пороха
« Reply #25 : Червня 09, 2019, 06:56:29 18:56 »
А я не розумію, чому Порох за відверту брехню і наклеп не подає в суд. Ось останнє з моніторами. Це ж "свинарчуки-2" за негативністю піару.

Притягни кожного, починаючи з Данилюка і закінчуючи Дубинським, хто бездоказово робив наклеп. Тому що лохторат все це хаває тільки так.

З судами і раніше було херово, а зараз ще й портнових жиди позвозили для підтримки. Плюс нацжони Макакяна під судами будуть робити двіжухи проплачені, так що це хід тупиковий.

Так що не збивайте нас з путі, пані Звьоздочка  :Prapor2:

 

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Причини поразки на думку штабу Пороха
« Reply #26 : Червня 09, 2019, 07:01:21 19:01 »

Я взагалі дивуюсь Пороху. Ніби розумна людина, мислить і раціонально і масштабно, а такий бездарний просер в PR напрямку   :fp2



Величезний Пройоп Пороха...як у Ющенка з кадровим питанням, бо Ющ...ВЗГАЛІ - ПОВНИЙ НУЛЬ у питанях "характеру людини, як такої"

у Пороха - питання пропаганди. НУЛЬ, сцуко! Порох у всьому - красава. Одна проблема....НУЛЬ у питаннях інформаціїі і інформаційної війни. Він НАЧИСТО її проїбав! Не тільки рашкє! Він би її проїбав навіть Нелє Штєпє! В НУЛЬ!

А Стець - просто СВОЛОТА.

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1439
  • Стать: Чоловіча
Re: Причини поразки на думку штабу Пороха
« Reply #27 : Червня 09, 2019, 07:03:00 19:03 »
Сербка кацапська? Нехай почитають її біогрфіію. Чи цих дебілів у ФБР в ГУГЛІ забанили?

реально проблема есть и без ослицы
весь твой силовой блок и  парламент - и не понимание задач и целей инфо
войн.
и вот теперь ... когда этого всего не будет (силового блока и большинства в парламенте)
и все по факту просрано (без лирики),
то все будет иначе уже ))
и вот мы им как покажем ...



Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Причини поразки на думку штабу Пороха
« Reply #28 : Червня 09, 2019, 07:16:46 19:16 »
реально проблема есть и без ослицы
весь твой силовой блок и  парламент - и не понимание задач и целей инфо
войн.
и вот теперь ... когда этого всего не будет (силового блока и большинства в парламенте)
и все по факту просрано (без лирики),
то все будет иначе уже ))
и вот мы им как покажем ...

А шанс есть. Шанс всегда есть у людей, которые не за кресла. Они - непредсказуемые. Раз - и вышло 500 тысяч. Купить нельзя. Тимошенко (опытный блядский политик уже 14 лет) боялась именно этого.

Для тупых, дегенартивных политиков, у которых слюна изо рта течет (олигофрены), а именно у олигофренов нет тормозов, и они за счет физичесого отсутствия человеческой совести становятся, как Ахметов...от "паяльника в жопу - и в шурф" и до СКМ...бАгАтыми...для них Майданы - это нечто непостижимое и страшное. Ибо БЫДЛО не понимает этих процессов. ОНО вместо соски сосало марлю с хлебом, пропитанной водкой. Что бы спать.

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1439
  • Стать: Чоловіча
Re: Причини поразки на думку штабу Пороха
« Reply #29 : Червня 09, 2019, 07:16:59 19:16 »
и еще
безнаказанное вранье журналюг стало стандартом де факто
и просто нормой.

а это в у пор не видят и по ныне
и пожинают плоды сюсюкая про новые лица.