Автор Тема: Розвінчайте чергову брехню!  (Прочитано 470 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Розвінчайте чергову брехню!
« : Червня 18, 2019, 11:02:34 23:02 »
Я вибачаюсь, що мова стосується ФУПу, але треба негайно розвінчати брехню. Бо там вже істерика. Та й не лише там.


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1046885.0


https://twitter.com/prm_ua/status/1141061548355608579

Власник телеканалу "Прямий" Володимир Макеєнко спростував чутки, які поширюються деякими ЗМІ, про можливий продаж каналу соратнику Віктора Медведчука Тарасу Козаку.
"Задовбали… "Прямий" канал нікому не продам! Тому, хочу заспокоїти співробітників телеканалу і розчарувати опонентів. Телеканал встиг завоювати довіру глядача та відстоює розвиток демократичних процесів в країні. Тому навіть мови не може бути про продаж телеканалу. Навпаки, в умовах загрози інформаційній безпеці я готовий розглянути питання купівлі таких каналів, як "112" та "ZiK", - заявив Макеєнко.
Появу інформації про продаж "Прямого" Володимир Макеєнко вважає спланованою провокацією, пов’язаною з активними політичними процесами в Україні.
Адже зараз українці віддають все більше переваги саме інформаційним телеканалам і саме вони стають ключовими гравцями в політичних процесах, відповідно за контроль над новинними медіа ресурсами йде активна боротьба, зокрема, і в інформаційному просторі.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Розвінчайте чергову брехню!
« Reply #1 : Червня 18, 2019, 11:04:07 23:04 »
Хто може, закинте їм спростування. Затикнить чорноротим пащу.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Розвінчайте чергову брехню!
« Reply #2 : Червня 18, 2019, 11:57:15 23:57 »
Керівник "5 каналу" Володимир Мжельський офіційно спростував чутки щодо можливого продажу медіа-ресурсу його власником – п'ятим президентом України Петром Порошенком."Прислали мені щойно повідомлення, що Порошенко продає "5 канал". Друзі мої – брехня. Реально брехня. Хто таке тільки не придумає між одними і другими виборами. Ну, а щодо кількості каналів Порошенка, то просто слідкуйте за новинами. Хтозна, може скоро в Порошенка їх стане більше", – зазначив він у відео, опублікованому на особистій Facebook-сторінці.


https://newsua.one/news/stezhte-za-novinami-kerivnik-5-kanalu-sprostuvav-chutki-pro-iogo-prodazh.html

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Розвінчайте чергову брехню!
« Reply #3 : Червня 19, 2019, 12:01:08 00:01 »
Вообще - уже похуй. У Путина в руках сконцентрировано около 70% укрмедиа.
No money No honey

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Розвінчайте чергову брехню!
« Reply #4 : Червня 19, 2019, 09:03:59 09:03 »
Вообще - уже похуй. У Путина в руках сконцентрировано около 70% укрмедиа.
100% - просто 30%... об этом не знают или не догадываются...
Керівник "5 каналу" Володимир Мжельський офіційно спростував чутки щодо можливого продажу медіа-ресурсу його власником – п'ятим президентом України Петром Порошенком."Прислали мені щойно повідомлення, що Порошенко продає "5 канал".
Друзі мої – брехня.
Реально брехня.
Хто таке тільки не придумає між одними і другими виборами.
Ну, а щодо кількості каналів Порошенка, то просто слідкуйте за новинами.
Хтозна, може скоро в Порошенка їх стане більше", – зазначив він у відео, опублікованому на особистій Facebook-сторінці.
https://newsua.one/news/stezhte-za-novinami-kerivnik-5-kanalu-sprostuvav-chutki-pro-iogo-prodazh.html
Може, у Пiнчука холдiнг прикупити, а може й у самого Коломоя - життя - це велика ЛОТЕРЕЯ - одному - дирка вiд бублiка, iншому - небо в дiамантах...
« Останнє редагування: Червня 19, 2019, 08:04:31 20:04 від Бувалий »

Offline екс-Радник

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
Re: Розвінчайте чергову брехню!
« Reply #5 : Червня 19, 2019, 09:20:10 09:20 »
Усі ці канали збиткові - такі собі чорні діри, які всмоктують мільйони без належної віддачі.
Тому смислу мати 10 каналів немає від слова взагалі.
Потрібні 1-2 канали, які доповнюють один одиного, але не дублюють, і виводити їх на якісний рівень.
У Прямого нормальний задум, але підбір ведучих викликає багато запитань.
Жінки ведучі там дають велику фору чоловікам, які на їхньому тлі виглядають якимись пережитками з палеозою.