Автор Тема: Почалися заклики.  (Прочитано 4306 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Почалися заклики.
« Reply #91 : Липня 04, 2019, 10:25:22 10:25 »
Кабс...

Ты в курсе, "що крокодили літають, але тільки низенько-низенько"?

Ты знаешь, кто там "движевал" на Майдане, оказывается? РНЕ и "Финикс". Они там, оказывается, гоняли нас, порохоботов, сцаными тряпками. И то, что отменили регистрацию Клюеву и Шарию, это их личная заслуга. Вот как.
А еще они требуют, что бы нас, порохоботов, Зеленский пересадил по тюрьмам или депортировал. Вот как.
А еще там, на Майдане, против Зеленского никто и слова не говорил. Вот как.

Ты запоминай. Это годная методичка от Суркова!  :laugh:

Ты хоть одного там видел "движевателя"? А вони там були "але тільки низенько-низенько". Опять нам с тобой Финикс "ебало не набил" (с). А ведь он не мог меня не видеть, когда я на Садика наехал. Вот такая она, загадочная душа верных поклонников товарища Дугина.

Капец, ТРЭШАК.  :fp2  :bj Перманентный дурдом.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Почалися заклики.
« Reply #92 : Липня 04, 2019, 10:32:06 10:32 »
Хто завтра (точніше вже сьогодні) збирається бути?

ХЗ. Я еще не решил. Ща тебе перезвоню.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Почалися заклики.
« Reply #93 : Липня 04, 2019, 11:37:49 11:37 »
Ты знаешь, кто там "движевал" на Майдане, оказывается? РНЕ и "Финикс".
а вот зеленолупый бог.дан грит, что все движиватели проплачены Порохом, получается что РНЕ и всевсевсе за деньги барыги движевали?  :smilie8:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Почалися заклики.
« Reply #94 : Липня 04, 2019, 12:24:51 12:24 »
Під КСУ нацики влаштовували бійки, як я зрозуміла.

https://mobile.twitter.com/viatrovych/status/1146705626401247233


Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Почалися заклики.
« Reply #96 : Липня 04, 2019, 01:32:29 13:32 »
https://mobile.twitter.com/vysotskys/status/1146703772757966848
Практично усі наші "націоналісти" - агентура спецслужб Росії. І Сволота, і національні скво Білецького, і йопані правосєки.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Почалися заклики.
« Reply #97 : Липня 04, 2019, 01:56:56 13:56 »
Практично усі наші "націоналісти" - агентура спецслужб Росії. І Сволота, і національні скво Білецького, і йопані правосєки.

Стоп!

Я в "Правосєках" ТЕПЕР не розбираюсь.

Ті "Правосєкі", які були з нами під Гнутово (КПВВ "Чєрнєнко")...то були БІЙЦІ. Ці анархісти, правда, нікому нічого ніколи не говорили (тому ми їх ледь не повбивали, думаючи, що це сєпари)...але воювали, шо пестець. Сміливі хлопці. Я бачив і підтверджую.

Яка різниця між бойовоими "Правосєками"...і міськими теперішніми "Правосєками"...я не спеціаліст.

По "Свободі" я вже тут писав своє бачення.
По НК (РНЕ) я теж писав своє бачення.

Хто РОЗУМНИЙ і не вляпався в цю гнилоту...це Мазур (Тополя) і його люди з УНА-УНСО. Сподіваюсь, що розум Мазура його і далі не підведе..."бути на подтанцовке" ФСБ.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Почалися заклики.
« Reply #98 : Липня 04, 2019, 02:01:36 14:01 »
Стоп!

Я в "Правосєках" ТЕПЕР не розбираюсь.

Ті "Правосєкі", які були з нами під Гнутово (КПВВ "Чєрнєнко")...то були БІЙЦІ. Ці анархісти, правда, нікому нічого ніколи не говорили (тому ми їх ледь не повбивали, думаючи, що це сєпари)...але воювали, шо пестець. Сміливі хлопці. Я бачив і підтверджую.

Яка різниця між бойовоими "Правосєками"...і міськими теперішніми "Правосєками"...я не спеціаліст.

По "Свободі" я вже тут писав своє бачення.
По НК (РНЕ) я теж писав своє бачення.

Хто РОЗУМНИЙ і не вляпався в цю гнилоту...це Мазур (Тополя) і його люди з УНА-УНСО. Сподіваюсь, що розум Мазура його і далі не підведе..."бути на подтанцовке" ФСБ.
А я про рядових бійців з фронту і не пишу. Я пишу про їхній керівний склад. Усі ці Тягнибакси, Білецькі, Кошульські, Яроші свідомо і самовіддано пашуть на Кремль.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Почалися заклики.
« Reply #99 : Липня 04, 2019, 02:05:32 14:05 »
А я про рядових бійців з фронту і не пишу. Я пишу про їхній керівний склад. Усі ці Тягнибакси, Білецькі, Кошульські, Яроші свідомо і самовіддано пашуть на Кремль.

Ярош розколовся з "Правим Сектором". Я не знаю, що там і як там. У нього тепер свій "Правий Сектор"... (як завжди серед націоналістів) ще з часу ОУН-УПА.  :smiley23:

Тягнибок, Білецький мене зовсім не їбуть. Мені похєр глибого на них. Кошулинський - людина ХОРОША, але не далекоглядна. Хороший дядько зв'язався з "мутняками".

Тобто...я під ПРАПОРАМИ БУДЬ-ЯКИХ ПАРТІЙ на Майдан не виходив і хєр вийду! Бо це не вже український Майдан. Це - ХУЙНЯ.
« Останнє редагування: Липня 04, 2019, 02:09:19 14:09 від Geo »

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Почалися заклики.
« Reply #100 : Липня 04, 2019, 02:14:15 14:14 »
У нас з 1991 року словом націоналіст назвали себе перефарбовані комуняки , які ховаючись від народної "подяки" напялили на себе вишиванки.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Почалися заклики.
« Reply #101 : Липня 04, 2019, 02:17:12 14:17 »
У нас з 1991 року словом націоналіст назвали себе перефарбовані комуняки , які ховаючись від народної "подяки" напялили на себе вишиванки.

Саме так. Будь-яка червонопуза, триколорова, двоголовогербова козлота, яка начепила на себе ТРИЗУБ, ліпить з себе націоналіста. Але ж не всі мудаки, що б вірити цьому.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Почалися заклики.
« Reply #102 : Липня 04, 2019, 02:21:53 14:21 »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Почалися заклики.
« Reply #103 : Липня 04, 2019, 02:27:54 14:27 »
Путінські "Ястребкі" з РНЄ потоптались по прапору "ЄС".

Охуєть!

Поясню....Хто такі путінські "Ястребкі" з РНЄ - знають всі притомні українці.

Питання в іншому.

Який ІДІОТ з "ЄС" вирішив зробити з цього всього ПОЛІТИЧНУ акцію і вийти під ПАРТІНИМИ ПРАПОРАМИ? Хочуть попіаритись? Єбануті?

Люди, ви розумієте, що ПАРТІЙНА ШКОЛОТА ТУПОРИЛА зводить нанівець УКРАЇНСЬКИЙ протестний рух? Навмисно (ФСБ), чи не навмисно (тупа бошка з народження)...то вже НЕ питання. Я ніколи не грав в ці ігри і грати не буду!

Тільки прапор України. Все інше - нахєр!

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Почалися заклики.
« Reply #104 : Липня 04, 2019, 02:31:26 14:31 »
бозибози, какие бусечки - народ вышел к КС и у тех внезапно голосов перестало хватать


Цитувати
Конституційний суд України (КСУ) сьогодні, 4 липня, не буде приймати рішення щодо конституційності закону про очищення влади (закон про люстрацію). Про це РБК-Україна повідомило джерело в КСУ.

КСУ сьогодні не прийме остаточне рішення через відсутність частини суддів.
"Зараз неможливо передбачити, чи буде прийнято рішення КСУ щодо закону про люстрацію. Все залежить від суддів, коли буде достатня кількість голосів для того, щоб прийняти рішення. Вони говорили, що сьогодні буде рішення, а тепер вони кажуть, що сьогодні не буде рішення. Тобто судді навіть самостійно не можуть передбачити це", - повідомив співрозмовник агентства.

За даними джерела РБК-Україна, в КСУ не вистачає голосів суддів.

"Голосування може бути, але це не означає, що може бути рішення. Якщо б були голоси, то рішення було б, розумієте. Зараз немає інформації, що рішення буде. Також судді не всі поки є. Сьогодні рішення не буде", - додало джерело.

Також цю інформацію підтвердила голова комітету Верховної ради з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар за підсумками зустрічі з головою КСУ Наталією Шапталою.

"Донесли настрої, які є сьогодні у людей щодо можливої відміни декомунізації і люстрації. Ключове - розгляд цих питань буде після обіду, і, як нас запевнили, проміжним, без остаточного рішення. Оскільки частина суддів відсутня", - написала вона в Facebook.

Нагадаємо, біля будівлі Конституційного суду України вранці у четвер, 4 липня, розпочався протест проти скасування закону про люстрацію.
https://www.rbc.ua/ukr/news/ksu-segodnya-primet-finalnoe-reshenie-zakonu-1562233665.html

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Почалися заклики.
« Reply #106 : Липня 04, 2019, 07:46:12 19:46 »
Тепер вже усім видно, що нацики та й Свобода перетворились на ворогів України. Грають на млин реваншу.


https://twitter.com/ian_tanya/status/1146784469988327424

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Почалися заклики.
« Reply #107 : Липня 04, 2019, 08:11:47 20:11 »
Ну, що ще казати, якщо сьогодні перед КСУ ці потвори, які з себе корчать "патріотів", розірвали прапор України.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Почалися заклики.
« Reply #108 : Липня 04, 2019, 11:20:02 23:20 »
Ну, що ще казати, якщо сьогодні перед КСУ ці потвори, які з себе корчать "патріотів", розірвали прапор України.

Що таке прапор України для РНЕ?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Почалися заклики.
« Reply #109 : Липня 04, 2019, 11:49:05 23:49 »
Сьогодні мав нагоду поспілкуватися з функціонерами тут у Миколаєві від ЄС, які тут організовують вибори. Після спілкування настрій дуже мінорний.  Не буду розповідати зараз, хтілося тільки спитати  у когось з ЄС, хто там у них затерся від Балоги? Бо сьогодні я бачив Балог , таких яких бачив ще у 2007 році і які у підсумку вбили НУ.