Автор Тема: Пздць - Папа римский наградил Владимира Путина медалью «Ангел-Хранитель мира»  (Прочитано 811 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Папа римский наградил Владимира Путина медалью «Ангел-Хранитель мира»
5 июля 2019

Папа римский Франциск наградил президента России Владимира Путина во время его визита в Ватикан уникальной медалью «Ангел-Хранитель мира». Данную информацию агентству «Интерфакс» подтвердил пресс-секретарь президента РФ Дмитрий Песков.
Медаль выпущена в честь шестого года понтификата и посвящена 100-летней годовщине окончания Первой Мировой войны. На ней, согласно СМИ, приводится цитата из радиообращения папы Пия XII от 24 августа 1939 года: «Ничто не утрачивается с миром. Все можно потерять в войне».
Как сообщало EADaily, 4 июля президент РФ Владимир Путин и папа римский Франциск обсудили ситуацию в Сирии, Венесуэле и на Украине. В ходе беседы затрагивались некоторые значимые вопросы жизни Римско-католической церкви в России, а также острые вопросы международной политики. Прощаясь с папой Франциском, Владимир Путин поблагодарил его «за уделенное время и интересную содержательную беседу».
Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2019/07/05/papa-rimskiy-nagradil-vladimira-putina-medalyu-angel-hranitel-mira
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Путин - убийца более 10 тыс украинцев, включая детей

а также многих других народов, включая Сирию, Грузию и др...

куда катится мир денег...
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Очевидно, у КДБ є відео на якому нинішній Папа їбе у сраку хлопченят. Звідти вся ця запопадливість перед хуйлом.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Про що це говорить?
Як це можна все це розуміти ?
 
А це все говорить про те, що абсолютна більшість українців ( і тутешніх форумчан теж) абсолютно нерозуміють світових потітичних реалій.

Даю підказку: Весь Західний світ (Західна Європа + Північна Америка) проти Росії і проти Хуйла, насправді, НЕ ВОЮЮТЬ.

Бо в них там у всіх є власні інтереси.
Все інше -то  "понти для приїжджих".

А дехто живе з надією про "силу санкцій проти Росії", про задіяння Джевелінів у війні  проти Росії, - дехто живе з усіма цими надіями, наче дурень з писаною торбою.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33097
  • Стать: Чоловіча
Про що це говорить?
Як це можна все це розуміти ?
 
А це все говорить про те, що абсолютна більшість українців ( і тутешніх форумчан теж) абсолютно нерозуміють світових потітичних реалій.

Даю підказку: Весь Західний світ (Західна Європа + Північна Америка) проти Росії і проти Хуйла, насправді, НЕ ВОЮЮТЬ.

Бо в них там у всіх є власні інтереси.
Все інше -то  "понти для приїжджих".

А дехто живе з надією про "силу санкцій проти Росії", про задіяння Джевелінів у війні  проти Росії, - дехто живе з усіма цими надіями, наче дурень з писаною торбою.

Краще скажи, що там Владіміровна ?  :love:

Сьогодні виходжу з дому, а на стовпах передвиборчі пальтрети бапці і напис 'Пора діяти'  :smilie10:

Невже буде жидьониша насіловать ? :weep:

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
Папа римский наградил Владимира Путина медалью «Ангел-Хранитель мира»

У Папи з почуттям гумору все в порядку.
Затролив знатно.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33097
  • Стать: Чоловіча
У Папи з почуттям гумору все в порядку.
Затролив знатно.

Нормально під'їпнув   :smilie5:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Краще скажи, що там Владіміровна ?  :love:

Сьогодні виходжу з дому, а на стовпах передвиборчі пальтрети бапці і напис 'Пора діяти'  :smilie10:

Невже буде жидьониша насіловать ? :weep:

 :smilie5:
Цікавишся? Молодець!  :smilie5:
Через 2 дні святкуватимемо 20-РІЧЧЯ утворення партії "Батьківщина"  :smilie5:
( сподіваюсь, форумчани широко братимуть участь в цій ювілейній події  :smilie5:)

Оце, власне кажучи, і є відповіддю на твоє запитання  :love:

Тобто. Юліна партія вже існує 20 років, а чого варті всі інші політ.сили в т.ч. й партія "Слуга Єврейського Народу" ?

Чого вартий отой жидьониш і всі ті аферисти які його проштовхнули й штовхають далі і чого варті всі оті електоральні ЗЕдебіли, які голосували за нього навесні і голосуватимуть через 2 тижні ?  :gigi:

Того Жидьониша Юля буде навіть не "насілувать", а просто посадить його на старпон, весело посміхаючись і обнімаючи, "як брата"  :laugh:

Жидьониш не здатен зрозуміти, що його чекатиме після виборів ( хай розпитає Кучму, Януковича і Ющенка, - воно йому роз"яснять докладно, буквально "на пальцях"  :laugh:).
...................
Юля зараз просто м"яко говорить. Але невдовзі після виборів тонональність зміниться.
Коли долар поїде "ліфтом" на гору, тарифи залишаться ті самі, ціни на все скаконуть так, що ці підарастичні айтішники ( та й просто всі інші ЗЕбіли) шукатимуть як каже Піховшек, "П"ятого Кута"  :gigi:

Юля Прем"єром вже більше не буде.  І те, що вона зараз щось там говорить, планує -  то просто перед виборами.
І таким політиком, яким вона була в 2000-ні роки вона вже теж не буде ( та вже давно й не є таким)
Просто, по інерції, хоче ще трохи посидіти в ВР, побути в політиці.

Оці всі обіцянки об"єднуватись зі "Слугою" чи з "Голоском" - то це теж, вже ніякого змістовного й серйозного навантаження не містить. Я ж кажу - просто за інерцією.

Але якщо, все ж таки, обставини якось складутьсяч так, що вона знову стане Прем"єром, то жидьонишу я просто не заздрю.
Він крутитиметься як муха в окропі  :laugh:

І його політ.кар"єра закінчиться за аналогією з Януковичем ( тільки не в Ростові на Дону, а в Хайфі чи Ашкелоні, бо Жидьониш веселий і теплолюбивий  :laugh:).

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
У Папи з почуттям гумору все в порядку.
Затролив знатно.

Да-да, після всього того, що відбувається в Сирії ( я вже навіть не кажу про Україну), після збитого 5 років назад малайзійського Боїнга, де всі загинули, де Хуйло просто цинічно сміється всьому світові з приводу хоча б того Боїнга,а Папа Римський "проявляє почуття гумору", то, напевно, Папа Франциск не відповідає займаній посаді.
В 95-му кварталі нещодавно звільнилась супе-значуща вакансія і Папі варто йти саме туди, там Папа Франциск буде у повній відповідності зі своїм життєвим кредо.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33097
  • Стать: Чоловіча
:smilie5:
Цікавишся? Молодець!  :smilie5:
Через 2 дні святкуватимемо 20-РІЧЧЯ утворення партії "Батьківщина"  :smilie5:
( сподіваюсь, форумчани широко братимуть участь в цій ювілейній події  :smilie5:)

Оце, власне кажучи, і є відповіддю на твоє запитання  :love:

Тобто. Юліна партія вже існує 20 років, а чого варті всі інші політ.сили в т.ч. й партія "Слуга Єврейського Народу" ?

Чого вартий отой жидьониш і всі ті аферисти які його проштовхнули й штовхають далі і чого варті всі оті електоральні ЗЕдебіли, які голосували за нього навесні і голосуватимуть через 2 тижні ?  :gigi:

Того Жидьониша Юля буде навіть не "насілувать", а просто посадить його на старпон, весело посміхаючись і обнімаючи, "як брата"  :laugh:

Жидьониш не здатен зрозуміти, що його чекатиме після виборів ( хай розпитає Кучму, Януковича і Ющенка, - воно йому роз"яснять докладно, буквально "на пальцях"  :laugh:).
...................
Юля зараз просто м"яко говорить. Але невдовзі після виборів тонональність зміниться.
Коли долар поїде "ліфтом" на гору, тарифи залишаться ті самі, ціни на все скаконуть так, що ці підарастичні айтішники ( та й просто всі інші ЗЕбіли) шукатимуть як каже Піховшек, "П"ятого Кута"  :gigi:

Юля Прем"єром вже більше не буде.  І те, що вона зараз щось там говорить, планує -  то просто перед виборами.
І таким політиком, яким вона була в 2000-ні роки вона вже теж не буде ( та вже давно й не є таким)
Просто, по інерції, хоче ще трохи посидіти в ВР, побути в політиці.

Оці всі обіцянки об"єднуватись зі "Слугою" чи з "Голоском" - то це теж, вже ніякого змістовного й серйозного навантаження не містить. Я ж кажу - просто за інерцією.

Але якщо, все ж таки, обставини якось складутьсяч так, що вона знову стане Прем"єром, то жидьонишу я просто не заздрю.
Він крутитиметься як муха в окропі  :laugh:

І його політ.кар"єра закінчиться за аналогією з Януковичем ( тільки не в Ростові на Дону, а в Хайфі чи Ашкелоні, бо Жидьониш веселий і теплолюбивий  :laugh:).

Так а вдіяти що вона хоче ?

А то зебіли, наприклад, кажуть, що вони якусь куйню будуть робити, але ще не визначились, яку саме  :smilie5:

Ну бапця ж не така, вона знає наперед, яку куйню планує робити   :gigi:

Чи просто згвалтує жидьонка орально за прем'єрську табуретку  :love:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
   RG

Що вона хоче вдіяти?
Ну, можливо, хоче щось там зробити з тарифами (якось їх зменшити) чи якось призупинити мед.реформу.
 Да, я особисто сам, всі  ці її прагнення гаряче підтримую.

Але водночас я й розумію, що всі ці наміри ( і також її обіцянки й побажання) є нездійсненні.
Чому? Тому що за останні 15-20 років помінялось і населення (зкурвилось і кардинально зтупішало) і помінялись всі політичні обставини в Україні.

Залишаючись прихильником ЮВТ і її партії, тим не менше, я розумію, нездійсненість їхніх передвиборних обіцянок.
Ну, можливо, якось так складуться обставини, що якщо вона стане Прем"єром, то зможе хоч деякі  свої обіцянки реалізувати.
А так,  по-серйозному - більше нічого. А вся ота риторика "Новий Курс" - то це просто, щоб не виглядати "політичними ретроградами".
..............................................
Я не є прихильником "європейського шляху" для України. Бо за останні 5 років я побачив, що той шлях для України є такий само згубний, як і "Руський мір", який нам нав"язує Хуйло щонічними обстрілами і шантажем. Ще 5  з половиною років назад я мав іншу думку щодо того, чи варто Україні рухатись "до Європи"
Чесне слово, я завжди дуже критично ставився до Порошенка ( не тільки останні 5 років, а років 15), але зараз, якби я бачив би що Батьківщина непрохідна, я б нероздумуючи голосував би за "Європейську солідарність" хоча б заради того, що вона буде найжорсткішою опозицією до ЗЕбільної влади. (так як я це зробив в 2-му турі 21 квітня).

(Це навіть не зважаючи на назву цієї політ.сили). За останні 5 років я зробився просто-таки антиєвропейцем.
За Юліну партію я голосуватиму, бо знаю всі віхи її політичної біографії за останні 20 років.
Але зараз до самого Порошенка і до його нової партії я ставлюсь без якоїсь прихильності, однак абсолютно без агресії.
Бо зараз в Україні радикально змінились політичні обставини.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
   
(Це навіть не зважаючи на назву цієї політ.сили). За останні 5 років я зробився просто-таки антиєвропейцем.
За Юліну партію я голосуватиму, бо знаю всі віхи її політичної біографії за останні 20 років.
Але зараз до самого Порошенка і до його нової партії я ставлюсь без якоїсь прихильності, однак абсолютно без
агресії.
Бо зараз в Україні радикально змінились політичні обставини.

Та це дефакто одна і та ж сама партія. Всі юльки на фупі горлянку деруть за зе і голосували за зе. Юлька сподівається видертися на табурет і підігрує зеленим, ось нещодавно закликавши до арешту Пороха. Хоча це марні сподівання, бо зе поставить свого.

Голос за Батьківщину = голос за Слугу Народу.

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Папа наградил дьявола медалью? О времена... :smilie10:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Краще скажи, що там Владіміровна ?  :love:

Сьогодні виходжу з дому, а на стовпах передвиборчі пальтрети бапці і напис 'Пора діяти'  :smilie10:

Невже буде жидьониша насіловать ? :weep:

Ога, залиже йому мінєта до гладкого місця.  :smilie8:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Нормально під'їпнув   :smilie5:
Ти думаєш? Оцей комуняка папа? Який в молодості мабуть з портретом Чк Гевари кадебешні курси проходив?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46474
  • Never give in!
Жиди вони ваші Зє і Ю. Звідти й ноги ростуть... Такі пархаті й містечкові злодійкуваті жиди..
А їбанута на всю голову і нев'їбенно християнська нація на них голосує.
Бумере - як ти можеш за таке голосувати?!
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Папа наградил дьявола медалью? О времена... :smilie10:

Цей папа - сам чортяка добрий. Покриває гвалтівників дітей  :smilie9: А якщо правда про цю медальку, то горіти йому в пеклі ще довше.

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220

Offline екс-Радник

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
Нема нічого дивного. Цей папа латиноамериканський комуняка (пероніст).
А латиноамериканці ще з часів совка готові лизати сраку москалям, як ідеологічно близьким і ворогам США, котре для них є уособленням зла.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Нема нічого дивного.
Цей папа латиноамериканський комуняка (пероніст).
А латиноамериканці ще з часів совка готові лизати сраку москалям, як ідеологічно близьким і ворогам США, котре для них є уособленням зла.
- Папа - ви комунiст?
- Я - католiк, син мой...
- Так i запiшем - соцiалiст...

 :smilie1:

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
...Причина поездки одна: неприятные для РФ последствия ее нападения на Украину и поиск средств их смягчения или устранения. Высокая вероятность объединения в Украине греко-католической и православной церквей. Вероятность его существенно выросла после Томоса, что сильно беспокоит Кремль и РПЦ...
https://patrioty.org.ua/politic/est-dve-tem-kotore-putyn-zondyroval-v-vatykane-y-ryme--klymovskyi-286207.html

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17199
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
:smilie5:
Цікавишся? Молодець!  :smilie5:
Через 2 дні святкуватимемо 20-РІЧЧЯ утворення партії "Батьківщина"  :smilie5:
( сподіваюсь, форумчани широко братимуть участь в цій ювілейній події  :smilie5:)

Оце, власне кажучи, і є відповіддю на твоє запитання  :love:

Тобто. Юліна партія вже існує 20 років, а чого варті всі інші політ.сили в т.ч. й партія "Слуга Єврейського Народу" ?

Чого вартий отой жидьониш і всі ті аферисти які його проштовхнули й штовхають далі і чого варті всі оті електоральні ЗЕдебіли, які голосували за нього навесні і голосуватимуть через 2 тижні ?  :gigi:

Того Жидьониша Юля буде навіть не "насілувать", а просто посадить його на старпон, весело посміхаючись і обнімаючи, "як брата"  :laugh:

Жидьониш не здатен зрозуміти, що його чекатиме після виборів ( хай розпитає Кучму, Януковича і Ющенка, - воно йому роз"яснять докладно, буквально "на пальцях"  :laugh:).
...................
Юля зараз просто м"яко говорить. Але невдовзі після виборів тонональність зміниться.
Коли долар поїде "ліфтом" на гору, тарифи залишаться ті самі, ціни на все скаконуть так, що ці підарастичні айтішники ( та й просто всі інші ЗЕбіли) шукатимуть як каже Піховшек, "П"ятого Кута"  :gigi:

Юля Прем"єром вже більше не буде.  І те, що вона зараз щось там говорить, планує -  то просто перед виборами.
І таким політиком, яким вона була в 2000-ні роки вона вже теж не буде ( та вже давно й не є таким)
Просто, по інерції, хоче ще трохи посидіти в ВР, побути в політиці.

Оці всі обіцянки об"єднуватись зі "Слугою" чи з "Голоском" - то це теж, вже ніякого змістовного й серйозного навантаження не містить. Я ж кажу - просто за інерцією.

Але якщо, все ж таки, обставини якось складутьсяч так, що вона знову стане Прем"єром, то жидьонишу я просто не заздрю.
Він крутитиметься як муха в окропі  :laugh:

І його політ.кар"єра закінчиться за аналогією з Януковичем ( тільки не в Ростові на Дону, а в Хайфі чи Ашкелоні, бо Жидьониш веселий і теплолюбивий  :laugh:).

Партія БЮТоматки існує 20 років, і нічого для народу і України не зробила, крім кабальних з Рашкою угод  :Ganba:

Тимош9онка і її партія займаються у ВР тільки продажем місць і голосів , цим і живуть..
« Останнє редагування: Липня 08, 2019, 12:57:40 12:57 від Мазепа Київ »
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Цей папа - сам чортяка добрий. Покриває гвалтівників дітей  :smilie9: А якщо правда про цю медальку, то горіти йому в пеклі ще довше.

"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Кремль: папа римский подарил Путину уникальную медаль


Владимир Путин действительно получил от папы римского Франциска медаль «Ангел — Хранитель мира», подтвердил Дмитрий Песков.
29580Поделитесь этой новостью
«Папа римский подарил Путину эту медаль», — сказал пресс-секретарь президента.

Ранее сегодня о том, что понтифик вручил российскому президенту медаль «Ангел — Хранитель мира», рассказал глава Чечни Рамзан Кадыров. Он отметил эта награда присуждается раз в сто лет и за последние 462 года Путин стал пятым лауреатом.

Напомним, встреча Путина и папы Франциска состоялась накануне в Ватикане. Российский президент сказал, что у него с понтификом состоялась «очень добрая беседа».

Как сообщалось, после встречи Путин и папа Франциск обменялись подарками. Сообщалось, что президент подарил понтифику икону с изображением апостолов Петра и Павла, а также диск с фильмом «Грех» Андрея Кончаловского. Папа римский в ответ преподнес Путину Послание ко Всемирному дню мира, медаль в честь шестого года понтификата, посвященную 100-летней годовщине окончания Первой мировой, а также гравюру 1774 года.

https://www.ntv.ru/novosti/2210480/
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Кремль: папа римский подарил Путину уникальную медаль


Владимир Путин действительно получил от папы римского Франциска медаль «Ангел — Хранитель мира», подтвердил Дмитрий Песков.
29580Поделитесь этой новостью
«Папа римский подарил Путину эту медаль», — сказал пресс-секретарь президента.

Ранее сегодня о том, что понтифик вручил российскому президенту медаль «Ангел — Хранитель мира», рассказал глава Чечни Рамзан Кадыров. Он отметил эта награда присуждается раз в сто лет и за последние 462 года Путин стал пятым лауреатом.

Напомним, встреча Путина и папы Франциска состоялась накануне в Ватикане. Российский президент сказал, что у него с понтификом состоялась «очень добрая беседа».

Как сообщалось, после встречи Путин и папа Франциск обменялись подарками. Сообщалось, что президент подарил понтифику икону с изображением апостолов Петра и Павла, а также диск с фильмом «Грех» Андрея Кончаловского. Папа римский в ответ преподнес Путину Послание ко Всемирному дню мира, медаль в честь шестого года понтификата, посвященную 100-летней годовщине окончания Первой мировой, а также гравюру 1774 года.

https://www.ntv.ru/novosti/2210480/

Так он ВРУЧИЛ медаль или ПОДАРИЛ? Бо это разные вещи.  И какую тоже не ясно

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Папа  - ма-ла-дєц! Італія...зараз це МОДНИЙ ТРЕНД - робити мін'єт *уйлу привселюдно!

 :smiley23:

п*дараси...