Автор Тема: Вещий сон? Не?  (Прочитано 474 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Вещий сон? Не?
« : Липня 08, 2019, 11:47:22 11:47 »
очень очень давно мне приснился сон который я помню досконально спустя столько лет. Приснилось мне что я на Красной площади. Подхожу к кремлевской стене, вытаскиваю из неё кирпич, кладу туда динами, аккуратно кладу кирпич обратно так что бы шнур был наружу, поджигаю и ухожу. Яркий цветной сон. А днем после этого нас в школе собрали на линейку объявить что Брежнев сдох.
К чему я это вспомнила? да к тому что мн сегодня приснился такой же яркий цветной сон. Приснился мне шестой который проходил мимо и я смачно так умудрилась плюнуть ему в рожу. Вот сижу и думаю к чему бы это? :)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15810
Re: Вещий сон? Не?
« Reply #1 : Липня 08, 2019, 12:25:23 12:25 »
очень очень давно мне приснился сон который я помню досконально спустя столько лет. Приснилось мне что я на Красной площади. Подхожу к кремлевской стене, вытаскиваю из неё кирпич, кладу туда динами, аккуратно кладу кирпич обратно так что бы шнур был наружу, поджигаю и ухожу. Яркий цветной сон. А днем после этого нас в школе собрали на линейку объявить что Брежнев сдох.
К чему я это вспомнила? да к тому что мн сегодня приснился такой же яркий цветной сон. Приснился мне шестой который проходил мимо и я смачно так умудрилась плюнуть ему в рожу. Вот сижу и думаю к чему бы это? :)
Пропоную спитати у Зелі і його прихильників на ФБ, твіттері і де він там ще підписаний. Я, до речі, дописався Зелі - аккаунт відключили.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: Вещий сон? Не?
« Reply #2 : Липня 08, 2019, 05:13:51 17:13 »
очень очень давно мне приснился сон который я помню досконально спустя столько лет. Приснилось мне что я на Красной площади. Подхожу к кремлевской стене, вытаскиваю из неё кирпич, кладу туда динами, аккуратно кладу кирпич обратно так что бы шнур был наружу, поджигаю и ухожу. Яркий цветной сон. А днем после этого нас в школе собрали на линейку объявить что Брежнев сдох.
К чему я это вспомнила? да к тому что мн сегодня приснился такой же яркий цветной сон. Приснился мне шестой который проходил мимо и я смачно так умудрилась плюнуть ему в рожу. Вот сижу и думаю к чему бы это? :)

Як там казали у попередній партіі свєжих ліц: "візьми і зроби"(с)

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Re: Вещий сон? Не?
« Reply #3 : Липня 08, 2019, 10:15:19 22:15 »
Як там казали у попередній партіі свєжих ліц: "візьми і зроби"(с)
та все йде до того, що "візьмемо і зробимо"

Offline Листок

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 217
  • Стать: Чоловіча
  • Крим це Україна
Re: Вещий сон? Не?
« Reply #4 : Липня 08, 2019, 10:51:34 22:51 »
Коли я жи в ще в Криму, мені снився один і той же сон.


Що на Ай-Петрі велика жінка гукала нас перейти гори та піти. Цей сон я бачив декілько разів. Забрав усіх родичів до Києва. Залишилися там тільки гробки.
Головне - кінцевий результат

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Вещий сон? Не?
« Reply #5 : Липня 08, 2019, 10:51:40 22:51 »
Як там казали у попередній партіі свєжих ліц: "візьми і зроби"(с)

 "Свіжі писки" у партії Слуг Бєні , це це повні покидьки зі сміттєвого бачка.