Автор Тема: Вигнання юльків  (Прочитано 1626 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4781
  • Стать: Чоловіча
Re: Вигнання юльків
« Reply #30 : Липня 11, 2019, 08:53:01 08:53 »
саме мерзенне, то це швідкі і бурхливі аплодесменти в залі, якими ляскали підлабузники на це дійство

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Вигнання юльків
« Reply #31 : Липня 11, 2019, 09:39:47 09:39 »
Я подивилася все відео цієї наради і мушу констатувати, що зелена гнида не просто тупа, а психічно хвора  :smilie10: Там повний неадекват.

Це скандал міжнародного масштабу. Може, про це не напишуть іноземні газети, але розвідки ведучих країн занотують і зроблять висновки.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Вигнання юльків
« Reply #32 : Липня 11, 2019, 09:58:22 09:58 »
Я подивилася все відео цієї наради і мушу констатувати, що зелена гнида не просто тупа, а психічно хвора  :smilie10:
Там повний неадекват.
Це скандал міжнародного масштабу. Може, про це не напишуть іноземні газети, але розвідки ведучих країн занотують і зроблять висновки.
Були у нас часи, коли Украiною керували старiчкi - Кравчук, Кучма... - молодь хоче бачiти новi обличчя, тому обрало... щось нове - навiть з ящiку, а воно виявилося... трошки дурним, навiть хворим, повним неадекватом - Наполеоном, якому все пох, поки санiтари його в палату не вiдправлять.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Вигнання юльків
« Reply #33 : Липня 11, 2019, 11:34:30 11:34 »
Zoya Kazanzhy
11 ч. ·
 
Про сьогоднішній конфлікт президента і секретаря Бориспільської міської ради. Про оці всі: вийди отсюда; плохо чуєш? мені все одно, де ти; іди вже, госпаді; ти, іді гуляй; не люблю бандитів просто; коли людина дуже кричить, я прошу знайти мені щось в інтернеті про неї.

І я згадала давнє інтерв’ю тоді ще актора Зеленського, який розповідав про поневіряння в Києві після повернення з Москви. І про те, як намагалися знайти спонсорські кошти. Як оббивали пороги різних кабінетів і так далі. А потім стався злет, прийшов успіх. І тоді вже сильні світу цього потяглися до Зеленського і компанії. «І я не зразу їх приймав, нехай чекають. Як я колись чекав», - приблизно так говорив тоді Зеленський.

Схоже, що нинішнє президентство – це помста всім тим, у кого він виступав на корпоративах і дивився на їхні гулянки; помста всім тим, хто футболив і надавав погані гримерки; помста тому, хто і досі винен гроші за телеефіри 95-го кварталу; помста тим, хто тримав в коридорах і змушував очікувати.

У нас багато чого лізло з тих, хто очолював державу. Тикали Ющенко, Янукович, Порошенко. Стали крилатими фрази «візьми той рахунок і кинь в морду журналісту», «казли, каториє мєшают нам жить», «нездари» і так далі.

І ще повно тих, хто не слідкує ні за словами, ні за поведінкою, рулячи районом, містом, областю.

Ображені і закомплексовані люди не можуть берегти чужу гідність. Вони просто не знають, що це таке, не відчувають межі, перед якою варто зупинитися.

Я не обирала цього президента. Але він став президентом нашої країни. І запевнив, що буде іншим.

Ну, з кадровими призначеннями друзів, кумів і однокурсників друзів ми вже все зрозуміли. Побачили і привселюдну обіцянку -доручення заступнику голови СБУ , другу дитинства Баканову "розібратися з цим чортом". Точно завдання для Служби безпеки України - за масштабами і важливістю.

У нього справді може вийти стати іншим. Бо феодалів у нас ще не було.

"Для лакея не может быть великого человека, потому что у лакея свое понятие о величии". Лев Толстой. Война и мир.


Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Вигнання юльків
« Reply #34 : Липня 11, 2019, 12:30:51 12:30 »
 :weep: :weep:


Секретар міськради Борисполя Ярослав Годунок відмовився від наміру подавати до суду на президента України Володимира Зеленського і назвав непорозумінням вчорашню ситуацію, коли Зеленський вигнав його із зали, назвавши розбійником.
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Главком, про це Годунок розповів у спеціальному відеозверненні.

"Я хотів би, щоб всі зрозуміли, що я один з тих, хто закликав голосувати за нашого президента. Те, що сьогодні, хтось із його оточення подав неправдиву інформацію і спровокував цей конфлікт - це маленьке непорозуміння, яке сьогодні-завтра мине ... я не йду в СБУ, я планую звернутися в спецслужбу із запитом про те, чи є на мене якась компрометуюча інформація. Президент розбереться в цій прикрій ситуації :weep:, в яку ми обидва втрапили, і відповідно зреагує і покаже, що ніякий я не бандит" :weep:, - сказав Годунок.
https://m.censor.net.ua/ua/video_news/3136926/godunok_peredumav_podavaty_v_sud_na_zelenskogo_tse_malenke_neporozuminnya_yiogo_otochennya_podalo_yiomu?fbclid=IwAR12RYhMR12jvgu9xia3u--UHJTrO20fCsfrB6s6p0wTG_fDO8VOeLAPTSE

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Вигнання юльків
« Reply #35 : Липня 11, 2019, 01:11:51 13:11 »
:weep: :weep:
Секретар міськради Борисполя Ярослав Годунок відмовився від наміру подавати до суду на президента України Володимира Зеленського і назвав непорозумінням вчорашню ситуацію, коли Зеленський вигнав його із зали, назвавши розбійником.
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Главком, про це Годунок розповів у спеціальному відеозверненні.
"Я хотів би, щоб всі зрозуміли, що я один з тих, хто закликав голосувати за нашого президента. Те, що сьогодні, хтось із його оточення подав неправдиву інформацію і спровокував цей конфлікт - це маленьке непорозуміння, яке сьогодні-завтра мине ... я не йду в СБУ, я планую звернутися в спецслужбу із запитом про те, чи є на мене якась компрометуюча інформація. Президент розбереться в цій прикрій ситуації :weep:, в яку ми обидва втрапили, і відповідно зреагує і покаже, що ніякий я не бандит" :weep:, - сказав Годунок.
https://m.censor.net.ua/ua/video_news/3136926/godunok_peredumav_podavaty_v_sud_na_zelenskogo_tse_malenke_neporozuminnya_yiogo_otochennya_podalo_yiomu?fbclid=IwAR12RYhMR12jvgu9xia3u--UHJTrO20fCsfrB6s6p0wTG_fDO8VOeLAPTSE
Годунок - таки Годунок - очко грае проти Сцикуна скаржится в СБУ - воно й правильно - як можно писати скаргу на ВОВКА, коли в Судах... сидять такi ж самi ВОВКИ...

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Re: Вигнання юльків
« Reply #37 : Липня 11, 2019, 03:36:48 15:36 »
Ууууухахахахаха закиньте последнюю фото жабу юлькам :weep: :smiley24:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Re: Вигнання юльків
« Reply #39 : Липня 11, 2019, 10:13:58 22:13 »
 :rotate:

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Re: Вигнання юльків
« Reply #40 : Липня 12, 2019, 10:11:49 10:11 »
 :lol:

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Re: Вигнання юльків
« Reply #41 : Липня 12, 2019, 07:37:53 19:37 »
 :super:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15816
Re: Вигнання юльків
« Reply #42 : Липня 19, 2019, 05:53:39 17:53 »
У міськраді Борисполя розкрито схему отримання відкатів, організована групою чиновників на чолі із заступником мера, - Нацполіція. ФОТО
Правоохоронці задокументували факт вимагання та отримання хабарів посадовими особами Бориспільської міської ради.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліція.

У міськраді Борисполя розкрито схему отримання відкатів, організована групою чиновників на чолі із заступником мера, - Нацполіція 01

Досудовим розслідуванням було встановлено, що за укладення договорів на виконання робіт та поставку товарів за бюджетні кошти та в подальшому підписання актів виконаних робіт суб’єкти господарювання повинні були надати посадовцям "винагороду" у розмірі 10 відсотків від загальної суми договору.

У міськраді Борисполя розкрито схему отримання відкатів, організована групою чиновників на чолі із заступником мера, - Нацполіція 02

Правоохоронці встановили, що до корупційної "схеми" причетні один із заступників міського голови та ряд посадових осіб Бориспільської міської ради.Під час процесуальних заходів було задокументовані факти отримання посадовцями неправомірної вигоди та розподілу коштів між ними.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Заступник мера райцентру на Кіровоградщині упіймався на 30% відкатах, - СБУ. ФОТОрепортаж

У міськраді Борисполя розкрито схему отримання відкатів, організована групою чиновників на чолі із заступником мера, - Нацполіція 03

Зараз у Бориспільської міськраді, а також за місцем проживання фігурантів проводяться обшуки.

У міськраді Борисполя розкрито схему отримання відкатів, організована групою чиновників на чолі із заступником мера, - Нацполіція 04

Вирішується питання про вручення посадовцям повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (Одержання неправомірної вигоди службовою особою за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33126
  • Стать: Чоловіча
Re: Вигнання юльків
« Reply #43 : Липня 19, 2019, 08:36:36 20:36 »
10% - це зовсім по божому. Ще й за бюджетні кошти  :smilie5:

Якщо би так всюди було, то в країні б не слабий такий економічний підйом мав місце  :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15816
Re: Вигнання юльків
« Reply #44 : Липня 25, 2019, 05:45:23 17:45 »
Секретарь Бориспольского городского совета Ярослав Годунок, который стал широко известен после визита в Борисполь президента Украины Владимира Зеленского, нанял адвоката. И сообщил, что все же намерен судиться с президентом о защите чести и достоинства.

«Сегодня подписал соглашение с известным и смелым адвокатом Дмитрием Килько. Все остальные боятся судиться против преЗЕдента. Мы настроены на победу в деле по защите моей чести, достоинства и деловой репутации, пострадавших от противоправных обвинений гаранта Конституции», - написал Годунок в Facebook.