Автор Тема: "Офіційного ритуалу поховань діючого Президента України" "  (Прочитано 400 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20316
11-30 Нежная душа Данилюка не вынесла этого... Ушел. Владыками почти полу тысячи  документов остались три работника аппарата. Вот они истинные правители Украины :)  Кстати Данилюк ушел зря. Самый интересный документ он не увидел. Там  пятистраничном документе от службы протокола кроме всякой ерунды, есть пункт с просьбой разрешить разработку "Офіційного ритуалу поховань діючого Президента України". " 
Это просто шедевр !  28 лет никто не додумался, а вот стоило Вове сто дней поправить, как служба протокола уже озаботилась. Они что то знают ?

https://timeze2019.blogspot.com/p/bp.html?fbclid=IwAR2ZIJJShAyVaDf4eY_yfhdh7LEGw2mm9ReKdbICYDRcUZgDy6SiMeVZ7I8


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Блазнів ховають за парканом цвинтаря.  :al

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Блазнів ховають за парканом цвинтаря.  :al
Самовбивць...
Самый интересный документ он не увидел. Там  пятистраничном документе от службы протокола кроме всякой ерунды, есть пункт с просьбой разрешить разработку "Офіційного ритуалу поховань діючого Президента України". " 
Это просто шедевр ! 
28 лет никто не додумался, а вот стоило Вове сто дней поправить, как служба протокола уже озаботилась. Они что то знают ?
https://timeze2019.blogspot.com/p/bp.html?fbclid=IwAR2ZIJJShAyVaDf4eY_yfhdh7LEGw2mm9ReKdbICYDRcUZgDy6SiMeVZ7I8
Ви можете смiятися, але в еврейських родинах так завжди було - в шафi навiть окрема полка була, де клали недоторканий одяг, взуття, тобто, до смертi готувался ще за життя - тому й не дивно, що Служба протоколу... вже готуеться до часу Ч...
Нiчого дивного - ще раз ВОНО нирне в Чорне море... й не буде нам лiдера команди КВН Вечiрнiй Квартал - Вовчiка Зеленського...
 :smilie1:

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
Теща зятю:
- Що хоч те й роби, але я  хочу щоб мене поховали біля Кремлівської стіни!
Через декілька годин зять тещі:
- Мамо, що хочите те й робіть, але похорон через дві години...

ПС: вимагаю репетицію поховання ЗЕлупи в прямому ефірі г+г!

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Теща зятю:
- Що хоч те й роби, але я  хочу щоб мене поховали біля Кремлівської стіни!
Через декілька годин зять тещі:
- Мамо, що хочите те й робіть, але похорон через дві години...

ПС: вимагаю репетицію поховання ЗЕлупи в прямому ефірі г+г!

Хулі там репетирувати? Треба зразу по-справжньому.  :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Теща зятю:
- Що хоч те й роби, але я  хочу щоб мене поховали біля Кремлівської стіни!
Через декілька годин зять тещі:
- Мамо, що хочите те й робіть, але похорон через дві години...
ПС: вимагаю репетицію поховання ЗЕлупи в прямому ефірі г+г!
:smiley24: Пригадався анекдот з 3 варiантами поховання...
Урочистий, але дорогий - сiмф. окрестр, краща труна, артисти та масовка, автiвки вищого класу, купа квiтiв, батюшка, служба тощо.
Середнiй рiвень - труна б/у, але чиста, оркестр - 3 алкаша - грають будь що - навiть Мурку,  единий автобус - для труни та гостей.
Бюджетний варiант - з моргу тiло везуть на каталцi, а в могилу кладуть в стару труну - анi квiтiв, анi оркестру, анi батюшки...