Автор Тема: Нацжоны уничтожили Cвободу  (Прочитано 2483 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #30 : Липня 23, 2019, 11:52:23 23:52 »
27 липня у Києві збирають збіговисько.
Там і НД, і С14, і Білецький з Тягнибоком і ще багато-багато. Буде розбір польотів свого прольоту.
Хоча навряд чи воно буде об*єктивним. Знову винним буде ... Порох. :lol:
:Sho_za: После драки кулаками не машут...

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20321
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #31 : Липня 24, 2019, 12:32:30 00:32 »
27 липня у Києві збирають збіговисько. Там і НД, і С14, і Білецький з Тягнибоком і ще багато-багато. Буде розбір польотів свого прольоту.
Хоча навряд чи воно буде об*єктивним. Знову винним буде ... Порох. :lol:


без шария список неполный

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #32 : Липня 24, 2019, 09:20:27 09:20 »
27 липня у Києві збирають збіговисько. Там і НД, і С14, і Білецький з Тягнибоком і ще багато-багато. Буде розбір польотів свого прольоту.

Сподіваюсь, що Бєлая Вошь свого дружбана Шарія приведе на збіговисько  :smilie7:
Упс, majesty випередив  :laugh:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #33 : Липня 24, 2019, 09:33:44 09:33 »
27 липня у Києві збирають збіговисько. Там і НД, і С14, і Білецький з Тягнибоком і ще багато-багато. Буде розбір польотів свого прольоту.
Хоча навряд чи воно буде об*єктивним. Знову винним буде ... Порох. :lol:
Звичайно.
І наприкинці, все те збіговисько, потужною факельною ходою піде до нього додому
спитати за все!
Відкрито і сміливо!
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #34 : Липня 24, 2019, 11:10:28 11:10 »
Свобода на президентских обсырала Порошенка, и ни слова про оппоблоки, Тимошонку, и зеленина

Хотя позиции Петра точно такие как у Свободы.

Вот и получили по заслугам..

І зі 112 каналу з Ньюсванями Тягнибок не вилазив. До речі, і Косата теж.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #35 : Липня 24, 2019, 12:16:52 12:16 »
Сподіваюсь, що Бєлая Вошь свого дружбана Шарія приведе на збіговисько  :smilie7:
Упс, majesty випередив  :laugh:
а шо, вони хіба корешувалися? я трохи випав з простору.
що може бути там спільного?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15812
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #36 : Липня 24, 2019, 12:18:50 12:18 »
а шо, вони хіба корешувалися? я трохи випав з простору.
що може бути там спільного?
Спонсор, ворог у Києві

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #37 : Липня 24, 2019, 01:00:28 13:00 »
а шо, вони хіба корешувалися? я трохи випав з простору.
що може бути там спільного?
Один куратор в ФСБ  :laugh:
І таки пишуть, що Бєлая Вошь та Шарій корешувалися. Я чесно кажучи не перевіряв інфу, але схоже на правду.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #38 : Липня 24, 2019, 08:53:43 20:53 »
Свобода будь она  национал-патриотической партией никогда бы не пошла в союз зашквареными нацжонами
и вообще дуали бы своей головой к чему ведет безмозглость

Хитрий ти агітатор.
Але це тільки тобі здається, що ти хитрий.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #39 : Липня 25, 2019, 11:10:35 23:10 »
Свобода будь она  национал-патриотической партией никогда бы не пошла в союз зашквареными нацжонами
и вообще дуали бы своей головой к чему ведет безмозглость

Є такі пропозиції, від яких неможливо відмовитись. Не зміг Порошенко, не зміг Вакарчук, не зміг Тягнибок... Навіть Притула не зміг. Зламана нога - сильний аргумент. Але далеко не найпереконливіший...

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15812
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #40 : Липня 25, 2019, 11:19:09 23:19 »
Є такі пропозиції, від яких неможливо відмовитись. Не зміг Порошенко, не зміг Вакарчук, не зміг Тягнибок... Навіть Притула не зміг. Зламана нога - сильний аргумент. Але далеко не найпереконливіший...
Порох в свій час відмовив Хуйлу, а та пропозиція була такого ж роду, це питання наявності моралі і волі, внутрішнього стрижня, коли знаєш, що тобі п@здець і ти приймаєш долю, бо інакше безчестя.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #41 : Липня 25, 2019, 11:50:04 23:50 »
Порох в свій час відмовив Хуйлу, а та пропозиція була такого ж роду, це питання наявності моралі і волі, внутрішнього стрижня, коли знаєш, що тобі п@здець і ти приймаєш долю, бо інакше безчестя.


+ 10000


Найбільше розчарування - Кошулинський. Він що, не бачив у що перетворюється весь цей націоналістичний рух з Бєлим Вошем? З людиною, яка координує свої рухи з Шарієм - україноневисником та педафілом? Невже не огидно приймати гроші від ФСБ та корупціонера Онищенка? А Іллєнко? А Михальчишин? Де ваш розум? Де ваша совість? Самім не огидно це товариство, у якому вони опинились? Невже примітивні бандюковсько-гопничинські методи боротьби з одним з депутатів ВР (Порошенко) це їх рівень, їх тактика та стратегія політичної боротьби, їх мета?
Розумію Яроша (якого вони зараз ненавидять). Він просто не бажає втрачати залишки здорового глузду.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15812
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #42 : Липня 25, 2019, 11:54:41 23:54 »

+ 10000


Найбільше розчарування - Кошулинський. Він що, не бачив у що перетворюється весь цей націоналістичний рух з Бєлим Вошем? З людиною, яка координує свої рухи з Шарієм - україноневисником та педафілом? Невже не огидно приймати гроші від ФСБ та корупціонера Онищенка? А Іллєнко? А Михальчишин? Де ваш розум? Де ваша совість? Самім не огидно це товариство, у якому вони опинились? Невже примітивні бандюковсько-гопничинські методи боротьби з одним з депутатів ВР (Порошенко) це їх рівень, їх тактика та стратегія політичної боротьби, їх мета?
Розумію Яроша (якого вони зараз ненавидять). Він просто не бажає втрачати залишки здорового глузду.
Гроші. Ярош один з них.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #43 : Липня 25, 2019, 11:57:30 23:57 »
Я вангую, що у цьому об*єднанні зчасом разосруться, як жоппо з за жиддям.
Там теж багато своїх наполеончиків. Тим паче, Вошь вже не депутат, а дуже хочеться. Приберуть Авакяна, так невідомо що стане з ними. Перший же виступ проти Зелені - і ти вже будеш ніхто, і звати тебе буде ніяк. Тож єдина стезя - шухарити для влади. А це не сподобається іншим.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #44 : Липня 25, 2019, 11:59:34 23:59 »
Гроші. Ярош один з них.


Так а що з Ярошем? Він не з ними. І на збіговісько він не запрошений. Що не поділили? Гроші?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15812
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #45 : Липня 26, 2019, 06:22:29 06:22 »

Так а що з Ярошем? Він не з ними. І на збіговісько він не запрошений. Що не поділили? Гроші?
Як не з ними? А на вибори з ким йшов? А в нього крім фейса організація є?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #46 : Липня 26, 2019, 07:25:47 07:25 »

+ 10000


Найбільше розчарування - Кошулинський. Він що, не бачив у що перетворюється весь цей націоналістичний рух з Бєлим Вошем? З людиною, яка координує свої рухи з Шарієм - україноневисником та педафілом? Невже не огидно приймати гроші від ФСБ та корупціонера Онищенка? А Іллєнко? А Михальчишин? Де ваш розум? Де ваша совість? Самім не огидно це товариство, у якому вони опинились? Невже примітивні бандюковсько-гопничинські методи боротьби з одним з депутатів ВР (Порошенко) це їх рівень, їх тактика та стратегія політичної боротьби, їх мета?
Розумію Яроша (якого вони зараз ненавидять). Він просто не бажає втрачати залишки здорового глузду.
Іллєнко, Михальчишин та Кошульський роками брали бабло в Каломойші, Вови Морди, ригоаналів і напевно в ФСБ. Вони не наївні романтики, а продажні політичні курви, ось вся розгадка.
По Ярошу приблизно та сама історія, тільки без Вови Морди та ригів. Ярош завжди був на утриманні Бєні.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #47 : Липня 26, 2019, 09:23:30 09:23 »
Іллєнко, Михальчишин та Кошульський
роками брали бабло в Каломойші, Вови Морди, ригоаналів і напевно в ФСБ.

А ще від сомалійських піратів...
Що, пацан, цитуєш рабіновічів?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #48 : Липня 26, 2019, 09:49:11 09:49 »
А ще від сомалійських піратів...
Що, пацан, цитуєш рабіновічів?
Про фінансування Сволоти Вовою Мордою та Каломойшою багато писав львіський "Експрес". Про те, як Тягнибакс отримував бабло в касі ригоаналів розказували на сесії тернопільської міськради.
Та власне кажучи всі дії Сволоти останні 5 років підтверджують, що це антиукраїнська сила, яка працює на Бєню та на Кремль.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #49 : Липня 26, 2019, 10:05:59 10:05 »
Про фінансування Сволоти Вовою Мордою та Каломойшою багато писав львіський "Експрес". Про те, як Тягнибакс отримував бабло в касі ригоаналів розказували на сесії тернопільської міськради.


І про чупакабру розказували, але її ніхто не бачив.
Але яка різниця? Народ вірить!

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #50 : Липня 26, 2019, 10:13:07 10:13 »
І про чупакабру розказували, але її ніхто не бачив.
Але яка різниця? Народ вірить!
Давайте не пересмикувати.
Про фінансування Сволоти Вовою Мордою в Експресі була ціла серія матеріалів, які базувались на інтерв'ю самого Вови.
Враховуючи його давні партнерські зв'язки з казначеєм Сволоти Пупсом, нема жодних підстав сумніватися в правдивості його слів.
Про те, що Каломойша утримував Сволоту писали менше і не так доказово. Проте дії Сволоти, коли вона фактично шестерила на Зеленого Наркошу теж дуже красномовні. Вона явно відпрацьовувала отримані від Бєні аванси.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #51 : Липня 26, 2019, 10:23:23 10:23 »
Давайте не пересмикувати.
Про фінансування Сволоти Вовою Мордою в Експресі була ціла серія матеріалів, які базувались на інтерв'ю самого Вови.
Враховуючи його давні партнерські зв'язки з казначеєм Сволоти Пупсом, нема жодних підстав сумніватися в правдивості його слів.
Про те, що Каломойша утримував Сволоту писали менше і не так доказово. Проте дії Сволоти, коли вона фактично шестерила на Зеленого Наркошу теж дуже красномовні. Вона явно відпрацьовувала отримані від Бєні аванси.

А ти вже договорюй до кінця! Що усі націоналістичні організації України створило ФСБ. Про це також пишуть.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15812
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #52 : Липня 26, 2019, 10:43:00 10:43 »
А ти вже договорюй до кінця! Що усі націоналістичні організації України створило ФСБ. Про це також пишуть.
Взагалі-то пишуть і навіть докази знаходять, що радикальні рухи Європи фінансує Пу.

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #53 : Липня 26, 2019, 11:28:52 11:28 »
Взагалі-то пишуть і навіть докази знаходять, що радикальні рухи Європи фінансує Пу.

А ще пишуть, що Степан Бандера був жидом і чекістом.
 І навіть докази знаходять.

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #54 : Липня 26, 2019, 11:30:30 11:30 »
А ти вже договорюй до кінця! Що усі націоналістичні організації України створило ФСБ. Про це також пишуть.
Всі, звичайно, ні. 
Але дивлячись на сволоту, нацжон, Семенченка, Білецького, Корчинського, Савченко  -  більшість точно.
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #55 : Липня 26, 2019, 11:44:07 11:44 »
Всі, звичайно, ні. 
Але дивлячись на сволоту, нацжон, Семенченка, Білецького, Корчинського, Савченко  -  більшість точно.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #56 : Липня 26, 2019, 12:57:32 12:57 »
А ти вже договорюй до кінця! Що усі націоналістичні організації України створило ФСБ. Про це також пишуть.
Ну добре, припустимо всьо про хорошу Сволоту брешуть. Тоді поясніть
- чому Сволота шестерила на Кремль та Каломойшу?
- звідки в Тягнибакса бабло на розкішний особняк та дорогі машини?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #57 : Липня 26, 2019, 03:58:30 15:58 »
Ну добре, припустимо всьо про хорошу Сволоту брешуть. Тоді поясніть
- чому Сволота шестерила на Кремль та Каломойшу?
- звідки в Тягнибакса бабло на розкішний особняк та дорогі машини?

У мене також двоповерховий особняк з садом. І я, і жінка маємо автівки. То що,
я шестерив на кремль і коломойшу?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15812
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #58 : Липня 26, 2019, 05:26:09 17:26 »
У мене також двоповерховий особняк з садом. І я, і жінка маємо автівки. То що,
я шестерив на кремль і коломойшу?
Якщо один з керівників "Свободи", то так.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Нацжоны уничтожили Cвободу
« Reply #59 : Липня 26, 2019, 08:50:07 20:50 »
У мене також двоповерховий особняк з садом. І я, і жінка маємо автівки. То що,
я шестерив на кремль і коломойшу?
Ви демагогією намагаєтесь втекти від питання: чому Сволота шестерила на Каломойшу та Кремль?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?