Автор Тема: Якщо хтось піде до зєлєпуків в калоліцію...  (Прочитано 2245 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Якщо хтось піде до зєлєпуків в калоліцію...
« Reply #30 : Липня 25, 2019, 07:53:29 19:53 »
Не хватит, их сейчас совокупно 296 вроде, добирать будут самозасуванцами. Ну и интересно посмотреть как все эти ДавидыАрахамии и прочие грантоеды будут голосовать одноголосно с мудучаком, ведь такие кацапоборцы шо хавайся

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Якщо хтось піде до зєлєпуків в калоліцію...
« Reply #31 : Липня 25, 2019, 09:08:09 21:08 »
ОбРіГаний РіГ включив Ass-mode  :lol:
Враховуючи, що в цього чмошника є лише три режими:
- режим нахабної та відвертої брехні (блаженнійший зєбіл Святослав ні в чом нівінават, наприклад),
- режим Ass-mode (спостерігамо зараз),
- режим ДІдуса,
то напевно треба очікувати, що незабаром РіГ  почне на мене фотожаби постити  :laugh:

Хе-хе, кому ти потрібне, чмо миршаве. Лазиш тут на форумі, як бомж  :smilie7:   

Хоча що з підкацапного стрєбка взяти. Твої духовниє братья вже 1/6 частину земної кулі загидили і далі лізуть, школа зрозуміла  :moskali:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Якщо хтось піде до зєлєпуків в калоліцію...
« Reply #32 : Липня 25, 2019, 09:25:01 21:25 »
Хе-хе, кому ти потрібне, чмо миршаве. Лазиш тут на форумі, як бомж  :smilie7:   

Хоча що з підкацапного стрєбка взяти. Твої духовниє братья вже 1/6 частину земної кулі загидили і далі лізуть, школа зрозуміла  :moskali:
ОбРІГаний Асмєрдєюшка, на відміну від тебе я на форумі не брешу і підлості не чиню. Стосовно духовних братієв... Якщо врахувати, що ти ментальний двійник Дідуса та Асмєрдєя, то якби очевидно, хто тут смердючий кацап. І твоя відданість блаженнійшому зєбілу Святославчику справи не міняє.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Якщо хтось піде до зєлєпуків в калоліцію...
« Reply #33 : Липня 25, 2019, 09:30:53 21:30 »
ОбРІГаний Асмєрдєюшка, на відміну від тебе я на форумі не брешу і підлості не чиню. Стосовно духовних братієв... Якщо врахувати, що ти ментальний двійник Дідуса та Асмєрдєя, то якби очевидно, хто тут смердючий кацап. І твоя відданість блаженнійшому зєбілу Святославчику справи не міняє.

Бачу, тобі сьогодні серйозну клізму засадили, що так стрибаєш  :weep:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Якщо хтось піде до зєлєпуків в калоліцію...
« Reply #34 : Липня 25, 2019, 09:34:03 21:34 »
Бачу, тобі сьогодні серйозну клізму засадили, що так стрибаєш  :weep:
Ти явно маєш якісь проблеми чи то з головою, чи то задницею  :weep:
Все до клізм чи до анусів зводиш. Вас з Асмєрдєйкою так навили і ти інакше не можеш?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Якщо хтось піде до зєлєпуків в калоліцію...
« Reply #35 : Липня 25, 2019, 09:38:40 21:38 »
Ти явно маєш якісь проблеми чи то з головою, чи то задницею  :weep:
Все до клізм чи до анусів зводиш. Вас з Асмєрдєйкою так навили і ти інакше не можеш?

Чмошник, ти ж тут сам надривався, що ти дуже немічний і клізми різні стосуєш  :smilie7:

 

 

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Якщо хтось піде до зєлєпуків в калоліцію...
« Reply #36 : Липня 25, 2019, 09:40:10 21:40 »
Про всяк випадок для стороннього спостерігача, який не в курсі нашого з Асмєрдєйкою-РіГом срачу, нагадаю, що все почалось з того, що я згадав підлоту, яку вчинив глава УГКЦ Святослав в переддень виборів проти Порошенка та України. Супівському Асмєрдєю це не сподобалось, він спершу почав брехати, що нічого такого не було, а після того, як йому були надані пруфи, почав заявляти, що їх притягнув на СУП кацап. А після аргументу, що посилання веде на офіційний сайт УГКЦ почалось те, що ми зараз спостерігаємо - безперевний потік фекальної лексики від зєбіла Ріга.
« Останнє редагування: Липня 25, 2019, 09:43:50 21:43 від bоrderlander »
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Якщо хтось піде до зєлєпуків в калоліцію...
« Reply #37 : Липня 25, 2019, 09:43:18 21:43 »
Чмошник, ти ж тут сам надривався, що ти дуже немічний і клізми різні стосуєш  :smilie7:
Ну й хто з нас чмошник, якшо ти навіть в суперечці з немічним ніяких кращих за клізму аргументів знайти не можеш  :weep:?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Якщо хтось піде до зєлєпуків в калоліцію...
« Reply #38 : Липня 25, 2019, 09:45:58 21:45 »
Стрєбок, не надривайся, йди клізму чергову став  :smilie5:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Якщо хтось піде до зєлєпуків в калоліцію...
« Reply #39 : Липня 25, 2019, 09:47:43 21:47 »
Стрєбок, не надривайся, йди клізму чергову став  :smilie5:
Асмєрдєюшка, тобі не пора режим Дідуса включати? Бо як би тобі твої ефесьешні куратори клізму не поставили  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Якщо хтось піде до зєлєпуків в калоліцію...
« Reply #40 : Липня 25, 2019, 09:59:22 21:59 »
Асмєрдєюшка, тобі не пора режим Дідуса включати? Бо як би тобі твої ефесьешні куратори клізму не поставили  :weep:

Не, клізми куратори тобі ставлять, он як стрибаєш жваво   :smilie1:

Йди друзєй своїх клич на підмогу. Сідора там, гонту хруня  :smilie7: 

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15875
Re: Якщо хтось піде до зєлєпуків в калоліцію...
« Reply #41 : Липня 25, 2019, 10:46:58 22:46 »
 Як ви заїбали

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Якщо хтось піде до зєлєпуків в калоліцію...
« Reply #42 : Липня 25, 2019, 10:49:26 22:49 »
Як ви заїбали

Це стрєбок всьо, прилізло в мою тему і засирає  :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Якщо хтось піде до зєлєпуків в калоліцію...
« Reply #43 : Липня 26, 2019, 07:38:06 07:38 »
Це стрєбок всьо, прилізло в мою тему і засирає  :smilie7:
Асмодеюподібному зєбільному підору РіГу все мало пістонів? Ну то отримуй ще один.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Якщо хтось піде до зєлєпуків в калоліцію...
« Reply #44 : Липня 26, 2019, 07:45:58 07:45 »
Хе-хе, стрєбок з під клізми отстрєліваєтся   :smilie5:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Якщо хтось піде до зєлєпуків в калоліцію...
« Reply #45 : Липня 26, 2019, 07:46:52 07:46 »
Як ви заїбали
Ну що тут порадити? Напевно одне - пишіть доповіді модеру.
Зі свого боку можу сказати, що я цей срач не починав, зєбільного підара РіГа не чіпав і навіть пробачав йому деякі невеликі персональні наїзди. Але коли він перейшов певну межу, довелось давати відсіч.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Якщо хтось піде до зєлєпуків в калоліцію...
« Reply #46 : Липня 26, 2019, 07:54:47 07:54 »
Ну що тут порадити? Напевно одне - пишіть доповіді модеру.
Зі свого боку можу сказати, що я цей срач не починав, зєбільного підара РіГа не чіпав і навіть пробачав йому деякі невеликі персональні наїзди. Але коли він перейшов певну межу, довелось давати відсіч.

Пиздюк ти дешевий, стрєбок комуняцький   :moskali:

Я чітко написав, що срач припиняю. Але ти, підкацапник, мусиш засирати оточуюче середовище. Ето твойо, родімоє ...

Все, на роботу погнав. А ти давай клізми став, а то мудачук скоро зекономить на твоїй зарплаті  :smilie7: 

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Якщо хтось піде до зєлєпуків в калоліцію...
« Reply #47 : Липня 26, 2019, 08:08:26 08:08 »
Пиздюк ти дешевий, стрєбок комуняцький   :moskali:

Я чітко написав, що срач припиняю. Але ти, підкацапник, мусиш засирати оточуюче середовище. Ето твойо, родімоє ...

Все, на роботу погнав. А ти давай клізми став, а то мудачук скоро зекономить на твоїй зарплаті  :smilie7:
Підорко, я тебе не чіпав, а лише виклав свою позицію по тій підлоті, яку вчинив блаженнійший зєбіл Святослав, після чого ти й розпочав срач. Мабуть думав, що срачем зміниш мою позицію? Ну так ти помиляєшся, своєю фекальною лексикою ти можеш лише протилежного результату добитися.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Якщо хтось піде до зєлєпуків в калоліцію...
« Reply #48 : Липня 26, 2019, 08:12:21 08:12 »
Підорко, я тебе не чіпав, а лише виклав свою позицію по тій підлоті, яку вчинив блаженнійший зєбіл Святослав, після чого ти й розпочав срач. Мабуть думав, що срачем зміниш мою позицію?
Ну так ти помиляєшся, своєю фекальною лексикою ти можеш лише протилежного результату добитися.
Хлопцi, я перепрошую, ви вже тут тиждень лаятися - зробiть ласку, йдiть до бiса в приват...
 >:(

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Якщо хтось піде до зєлєпуків в калоліцію...
« Reply #49 : Липня 26, 2019, 08:19:13 08:19 »
Хлопцi, я перепрошую, ви вже тут тиждень лаятися - зробiть ласку, йдiть до бiса в приват...
 >:(
Це питання не до мене. Я срач не починав, але на публічні образи відповідатиму публічною образою.
А стосовно Святослава залишаю за собою право коментувати його негідні вчинки будь-де і будь-коли. Він нічим не кращий за Тягнипукса чи Білую Вошь, якщо ми маємо право писати правду про одних персонажів, то маємо право не залишати поза критикою і Святослава, як би в нього не був влюбльонний асмодейоподібний РІГ.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Якщо хтось піде до зєлєпуків в калоліцію...
« Reply #50 : Липня 26, 2019, 08:39:50 08:39 »
Це питання не до мене. Я срач не починав, але на публічні образи відповідатиму публічною образою.
А стосовно Святослава залишаю за собою право коментувати його негідні вчинки будь-де і будь-коли.
Він нічим не кращий за Тягнипукса чи Білую Вошь, якщо ми маємо право писати правду про одних персонажів, то маємо право не залишати поза критикою і Святослава, як би в нього не був влюбльонний асмодейоподібний РІГ.
:Vedy_sebe: