Автор Тема: Уже досягнуто домовленості, щоб повернути моряків  (Прочитано 1684 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Україна досягла домовленостей з Росією про повернення українських військовополонених моряків, захоплених в Чорному морі в листопаді 2018.

Про це 24 липня повідомила українська омбудсвумен Людмила Денисова, пише "Громадьске". За її словами, країни вже готують необхідні документи.

"Уже досягнуто домовленості, щоб повернути моряків. Є рішення Міжнародного трибуналу з морського права. Оформляються останні документи, думаю, скоро будемо зустрічати моряків на Батьківщині", – пояснила вона.
----

What's the price tag?
If you are going through hell, keep going.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча

What's the price tag?
конституционное большинство с мудучуком (формально 4 голоса не хватает, но доберут беспартийными, имхо), ну и изменение Конституции Украины по путинскому сценарию

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!

Людмила Денісова
47 mins ·
Хочу уточнити інформацію стосовно 24 військовополонених моряків.

18 липня я підписала клопотання до керівника Слідчого управління ФСБ РФ Михайла Шишова щодо прийняття рішення про обрання мого особистого зобов’язання як запобіжного заходу для військовополонених моряків, які перебувають у Лефортовському СІЗО. Посольство України в РФ передало через МЗС РФ ці документи до ФСБ РФ і наразі вони перебувають на розгляді керівника Слідчого Управління.

Мені відомо, що проводяться переговори щодо повернення моряків у рамках виконання рішення Міжнародного трибуналу ООН з морського права.

Сподіваюсь на те, що усі необхідні документи будуть направлені та враховані. Чекаємо на моряків вдома!
If you are going through hell, keep going.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18462
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Нажаль!


:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
проводяться переговори щодо повернення моряків у рамках виконання рішення Міжнародного трибуналу ООН з морського права.

было бы хорошо, если бы вернули по решению Трибунала

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17675
  • Стать: Чоловіча
Моряков Хуйло просто так не отдаст.

Только в обмен на Украину.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16158
Моряков Хуйло просто так не отдаст.

Только в обмен на Украину.
Як на мене, навіть Зеля вже на це не погодиться, все ж таки царювати краще

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17675
  • Стать: Чоловіча
Як на мене, навіть Зеля вже на це не погодиться, все ж таки царювати краще

Варіантів - уйма. І Зєлє буде ПО*УЙ. Бо він навіть не зрозуміє.

- Особливий статус ОРДЛО...САМЕ.... в складі України. Звиздець.
- Фактичне (навіть не юридичне) визнання Криму - кацапським. Звиздець.
- Відмова від судового рішення по 38 міліардному газовому боргу рашки. Поновлення газопостачання по "старим лєкалам". Звиздець.
- Відмова від НАТО, ЄС, безвізу і т.п. Позаблоковий статус. Зміна цих пунтків в Конституції. Звиздець.
- Поновлене перепідпорядкування УПЦ до "хазяйки" РПЦ. Томос - нафіг. Звиздець.

Тобто..БУДЬ ЩО, що зробив Порох і його команда, виводячи Україну з орбіти клятих московітів. Ціль - поступове знищення державності України і перетворення її на Лукашенківську БССР.

Тільки на це вони будуть міняти наших моряків.
« Останнє редагування: Липня 24, 2019, 06:20:50 18:20 від Geo »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16158
Варіантів - уйма. І Зєлє буде ПО*УЙ. Бо він навіть не зрозуміє.

- Особливий статус ОРДЛО...САМЕ.... в складі України. Звиздець.
- Фактичне (навіть не юридичне) визнання Криму - кацапським. Звиздець.
- Відмова від судового рішення по 38 міліардному газовому боргу рашки. Поновлення газопостачання по "старим лєкалам". Звиздець.
- Відмова від НАТО, ЄС, безвізу і т.п. Позаблоковий статус. Зміна цих пунтків в Конституції. Звиздець.
- Поновлене перепідпорядкування УПЦ до "хазяйки" РПЦ. Томос - нафіг. Звиздець.

Тобто..БУДЬ ЩО, що зробив Порох і його команда, виводячи Україну з орбіти клятих московітів. Ціль - поступове знищення державності України і перетворення її на Лукашенківську БССР.

Тільки на це вони будуть міняти наших моряків.
Аби таке провести, Зелі доведеться поставити на карту все, до того ж треба неабищо розуму. А вони пруть як бульдозер, то й вийде у них так само як у Янека. Ще по газу може якось пройти але я ніяк не зрозумію навіщо їм пов'язувати себе з кацапами у цьому питанні, жодної вигоди один гемор. Все інше, особливо Томос, може занадто ускладнити їм життя, а то й вибухнути. Правда,вони не зразу це усвідомлять але коли усвідомлять доведеться щось думати.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Як на мене, навіть Зеля вже на це не погодиться, все ж таки царювати краще

Рівно те саме казали про овоча.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16158
Рівно те саме казали про овоча.
Так Овоч пручався

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Так Овоч пручався

Знімати штани, ставати раком і розсувати булки тепер називається "пручатися"?  :Sho_za:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Зелі я не вірю і не довіряю. Всі сценарії йому пишуть у ФСБ.

Offline Vogel

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 346
  • Стать: Чоловіча
СБУ та військова прокуратура затримали російський танкер, що використовувався для блокування наших кораблів в Керченській протоці
https://defence-line.org/2019/07/pojmannaya-neyma/

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Зелі я не вірю і не довіряю.
Всі сценарії йому пишуть у ФСБ.
Це падло дало заднiй хiд - не мiняти, а повернути...
Диви, який хiтрий - дражнить Хуйло...
 :smilie1:
СБУ та військова прокуратура затримали російський танкер, що використовувався для блокування наших кораблів в Керченській протоці
https://defence-line.org/2019/07/pojmannaya-neyma/
От i ответочка на понти ФСБ шних "прикордонникiв"...
 :smiley24:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16158
 Щось покращення стосунків з кацапами якось не так виглядає.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Щоб знайти гарний привід відпустити моряків, ФСБ разом хі сценаоистами 95 кварталу розігрують сцену затримання судна РФ. Плебсу пояснять, щопровели обмін судна на моряків. Аби не за виконанням Трибуналу.
От так я бачу увесь цей цирк.
Просто якого рожна цьому зашквареному танкеру пертимя в Ізмаїл???

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16158
Щоб знайти гарний привід відпустити моряків, ФСБ разом хі сценаоистами 95 кварталу розігрують сцену затримання судна РФ. Плебсу пояснять, щопровели обмін судна на моряків. Аби не за виконанням Трибуналу.
От так я бачу увесь цей цирк.
Просто якого рожна цьому зашквареному танкеру пертимя в Ізмаїл???
Не думаю, нема сенсу, Зеля вже ж анонсував, що відпустять моряків, після чого кацапи можуть спокійнісінько його шантажувати, а ще краще виставити зрадником перед патріотами, армією, дурнуватим  хохлом перед власними громадянами ще й ніштякі всілякі вимагати. Мабуть, неприйнятно багато захотіли, Клімкін вчасно зірвав угоду, а чим далі, тим умови стають все неприйнятніші, стосунки погіршуються . Думаю, наші заручників взяли.
 Кацапи цю ситуацію сприймуть як шантаж.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Не думаю, нема сенсу, Зеля вже ж анонсував, що відпустять моряків, після чого кацапи можуть спокійнісінько його шантажувати, а ще краще виставити зрадником перед патріотами, армією, дурнуватим  хохлом перед власними громадянами ще й ніштякі всілякі вимагати. Мабуть, неприйнятно багато захотіли, Клімкін вчасно зірвав угоду, а чим далі, тим умови стають все неприйнятніші, стосунки погіршуються . Думаю, наші заручників взяли.
 Кацапи цю ситуацію сприймуть як шантаж.

Ну, подивимось з подальшою долею цього корита.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16158
 Як варіант затримання цього корита: в фб інфа, що нібито насправді виявили його прикордонники під час перевірки, а СБУ тут ніяким боком, зафіксували, можливо інфу злили, а далі вже не було можливості приховати.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Просто якого рожна цьому зашквареному танкеру пертимя в Ізмаїл???
на наших судоремонтных заводах, которые к тому же принадлежит братьям Урбанским, младший был депом ВР, а старший - пред.облсовета, сейчас на досрочных старший прошел в ВР самовыдвиженцем, рос.суда ремонтировались все эти годы, тобишь в эту пятилетку, не говоря что до войны с кацапией тем паче. вот сейчас Баканов-телефонист и сделает самовыдвиженца зельоным...



Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Ну, подивимось з подальшою долею цього корита.

Ну що?
Корито вже відпустили.
Так чий це сценарій???

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Ну що?
Корито вже відпустили.
Так чий це сценарій???
так судно тоже отдали или только экипаж отпустили?

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
вроде только экипаж


Цитувати
Экипаж задержанного в Украине судна отправляется домой, судно остается в Измаиле, сообщил "Интерфаксу" пресс-атташе посольства РФ в Киеве Денис Голенко.

"Удалось подтвердить информацию о том, что экипаж по решению судовладельца отправляется домой, само судно пока остается в Измаиле", - сказал Голенко.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
От дивіться. Це пише Євген Магда. Чесно. Навіть не читала його, а думки співпади на 100%

https://mobile.twitter.com/rozumaha/status/1154370312294850565

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Цитувати
Решение судовладельца танкера NEYMA, который 25 июля был задержан украинскими спецслужбами, в Измаил, может быть спланированной провокацией украинских спецслужб.

Об этом пишут российские СМИ с ссылкой на источник в морских службах РФ, который напомнил, что с 2016 года Украина не признает Российский реестр судоходства, о чем известно "каждому судовладельцу".

"Действия владельца судна NEYMA, отправившего его на ремонт в Измаил, можно считать халатностью или заранее спланированной провокацией", – заявил источник.

NEYMA является нефтеналивным теплоходом. Российская компания "Альтомар шиппинг" из Геленджика приобрела его весной этого года и хотела перестроить его в сухогруз. Якобы именно с этой целью его и отправили на Измаильский судоремонтный завод, хотя подобный ремонт можно было совершить в Турции. И это также вызывает вопросы.

Прежде NEYMA работал в украинском порту Днепробугский, Туркменбаши на Каспии, турецком Гебзе и российском Темрюке.
https://www.segodnya.ua/ukraine/halatnost-ili-provokaciya-zaderzhanie-tankera-v-izmaile-vyzyvaet-voprosy-1307444.html

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
А чого Ви чекали від юлькашні? Тіко зрада під виглядом перемоги

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Мабуть, юльці пообіцяли щось на місцевих виборах. Тепер зелюкам тре ще одна перемога для взяття влади на місцях. Залі неї оцей фарс з моряками юльчіна шобла і розігрує. І їм пох, що хлопці будуть ходити під карною справою і по першому свистку їх повернуть с рашку.