Автор Тема: Ідеальний інтернет маганзин.  (Прочитано 3552 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline EveNA

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Ідеальний інтернет маганзин.
« : Липня 26, 2019, 12:08:03 12:08 »
Взялась займатись просуванням сайту інтернет-магазину аксесуарів для мобільних телефонів. Досвід в просуванні сайтів є, але особистий на прикладі блогів та інформаційних сайтів. Конкурентів в даній сфері багато, більшість з них на ринку вже декілька років.
Питання ось яке: Що особисто для вас було б важливо при виборі чохлів, підставок та інших аксесуарів для мобільних телефонів?
У мене є своє бачення, але хочу знати вашу думку, щоб зробити сайт максимально зручним для користувача.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ідеальний інтернет маганзин.
« Reply #1 : Липня 26, 2019, 12:10:20 12:10 »
Взялась займатись просуванням сайту інтернет-магазину аксесуарів для мобільних телефонів. Досвід в просуванні сайтів є, але особистий на прикладі блогів та інформаційних сайтів. Конкурентів в даній сфері багато, більшість з них на ринку вже декілька років.
Питання ось яке: Що особисто для вас було б важливо при виборі чохлів, підставок та інших аксесуарів для мобільних телефонів?
У мене є своє бачення, але хочу знати вашу думку, щоб зробити сайт максимально зручним для користувача.
Ну от чого всi, хто заходить, займаються суто чохлами а не пошуком нових технологiй - сумно за вас, коли ви не бачiте окрiм чохлiв, чогось нового, iновацiйного...

Offline Useynd

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 39
  • Стать: Жіноча
Re: Ідеальний інтернет маганзин.
« Reply #2 : Липня 26, 2019, 12:14:14 12:14 »
Для мене якість товару. Чохли купую на алі експресс, бо там дешевше ніж в наших магазинах, а якість однаково ніяка і там і тут  :smilie1:

Offline EveNA

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Re: Ідеальний інтернет маганзин.
« Reply #3 : Липня 26, 2019, 12:19:34 12:19 »
Ну от чого всi, хто заходить, займаються суто чохлами а не пошуком нових технологiй - сумно за вас, коли ви не бачiте окрiм чохлiв, чогось нового, iновацiйного...
Я взялась за проект, бо раніше працювала над своїми невелиуими проектами, а тут цікаво спробувати "вийти в світ" і працювати з кліентами (хто погодився з тим і працюю)
Думаю таких магазинів багато через те, що потрібні мінімальні затрати для старту. Навіть в плані фотографій, якби був одяг, то потрібно шукати моделей щоб зробити гарні фото. А чохли можна і на підвіконні на iPhone пофоткати.

Offline Joker

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 271
  • Стать: Чоловіча
Re: Ідеальний інтернет маганзин.
« Reply #4 : Липня 26, 2019, 01:14:30 13:14 »
Учитесь на примере конкурентов. Согласен с предыдущими комментариями качество решает, но в интерент-магазине важны удобные фильтры. Чтобы быстро можно было выбрать модель, цвет, тип чехла. В плане помощи, могу еще посоветовать почитать вот здесь кейс, по продвижению и оптимизации интернет-магазина, другие статьи и выбрать то, что подойдет под вашу ситуацию.

Offline IvannaBishop

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 141
Re: Ідеальний інтернет маганзин.
« Reply #5 : Липня 29, 2019, 11:19:03 23:19 »
Для прикладу ось інтернет магазин Київстар, не самий популярний, але тут можна придбати різну технічку та мобільні телефони зі знижкою. Особливо під час розпродажу ціни добре просідають - не нові моделі можна навіть до треть ціни економії отримати. Доставка в них та адресу відділень КС у місті, гарантія, інші види послуг також без проблем є. На можму рахунку там близько 5 покупок, так що все честно.

Offline EveNA

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Re: Ідеальний інтернет маганзин.
« Reply #6 : Липня 30, 2019, 09:45:03 09:45 »
Дякую за допомогу. Наразі розробила план структури, віддала замовнику на затвердження. Вирішила, що фільтри будуть в пріорітеті. Чекаємо. Будуть ще ідеї пишіть.

Offline elenakrasnova

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 65
  • Стать: Жіноча
Re: Ідеальний інтернет маганзин.
« Reply #7 : Вересня 01, 2019, 06:31:57 06:31 »
Я вот сейчас задумалась над покупкой новой материнской платы для своего компьютера, ибо он давно уже поломан как-раз таки из-за старой материнки. решили реанимировать его.

Правда я не особо разбираюсь во всех этих комплектующих поэтому спрошу совета на форуме. нашла вот варианты материнок от фирмы-производителя Асус https://hard.rozetka.com.ua/motherboards/c80082/ Как вы думаете, можно ли смело покупать продукцию данной фирмы?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ідеальний інтернет маганзин.
« Reply #8 : Вересня 01, 2019, 08:35:28 08:35 »
Я вот сейчас задумалась над покупкой новой материнской платы для своего компьютера, ибо он давно уже поломан как-раз таки из-за старой материнки. решили реанимировать его.
Правда я не особо разбираюсь во всех этих комплектующих поэтому спрошу совета на форуме. нашла вот варианты материнок от фирмы-производителя Асус https://hard.rozetka.com.ua/motherboards/c80082/
Как вы думаете, можно ли смело покупать продукцию данной фирмы?
Вряд ли серьезные сервисы будут заморачиваться с настройками и драйверами вашей материнки... - все это время и нервы...
Может подойти, а может и пролететь...
Проще и дешевле купить новый ноут, только не в комиссионке, а в магазинах комп. техники, где вам все покажут и расскажут.
Возня и ремонт деталей к старым материнкам + обновление элементной базы... это такой геморрой, что ни кто не будет тратить время - теперь это не модно и на этом ничего не заработаешь...
Потому часто вижу, как целые ноуты,  пусть и рабочие, но морально старые... выбрасывает в утиль - время ноута - 5 лет, а морочиться с зап. частями... ни кто не хочет...

Offline Yulyka

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 33
  • Стать: Жіноча
Re: Ідеальний інтернет маганзин.
« Reply #9 : Жовтня 12, 2020, 09:06:16 21:06 »
А мне друзья советуют использовать прокси для раскрутки сайта с товарами. Говорят, что как то через соц сети и доски объявлений можно тоже продвигать. Это рабочая тема, реально?

Offline Borisko

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 45
Re: Ідеальний інтернет маганзин.
« Reply #10 : Жовтня 13, 2020, 12:27:08 12:27 »
Если не хочешь делать все вручную, то конечно нужно автоматизировать и роботизировать монотонную работу. Это касается в первую очередь продвижения товаров и услуг в нете. Так что темка рабочая, вот тебе подсказка по прокси https://proxys.io/, сам пользуюсь и друганам советую, еще никто не обижался  :smiley24:

Offline Вика1

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 296
Re: Ідеальний інтернет маганзин.
« Reply #11 : Липня 24, 2023, 03:37:05 15:37 »
Для інтернет-магазину, потрібнй номер 0800. До кого звернутися?

Offline Vlad

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 166
Re: Ідеальний інтернет маганзин.
« Reply #12 : Липня 27, 2023, 11:56:21 11:56 »
Для інтернет-магазину, потрібнй номер 0800. До кого звернутися?

   По выгодной цене, номера 0800 в Украине, предлагает "Stream Telecom" https://streamtele.com/ru/service-0800/
 Выгодные тарифы, красивый номер, бесплатные звонки для клиентов. У нас сделок стало больше, поэтому рекомендую.      

Offline vitalina

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 366
Re: Ідеальний інтернет маганзин.
« Reply #13 : Липня 29, 2023, 11:31:59 11:31 »
Відмінний варіант – telegram bot магазин https://tgmall.io/
Я звернувся до "TGMall" і отримав платформу, на яку можу завантажувати продукцію, створювати каталоги та контролювати весь свій бізнес... Приємні ціни роблять все швидко і якісно, ​​тому рекомендую.