Автор Тема: У "СЛУЗІ НАРОДУ" ВИЗНАЧИЛИСЯ З ПРЕТЕНДЕНТАМИ НА ГОЛОВНІ КРІСЛА У НОВІЙ ВЕРХОВНІЙ  (Прочитано 1480 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8219
У "СЛУЗІ НАРОДУ" ВИЗНАЧИЛИСЯ З ПРЕТЕНДЕНТАМИ НА ГОЛОВНІ КРІСЛА У НОВІЙ ВЕРХОВНІЙ РАДІ
УНІАН

Головою Верховної Ради може стати Дмитро Разумков (№1 у списку партії "Слуга народу"), його заступником - Руслан Стефанчук (№2, нинішній представник президента в парламенті), а фракцію "Слуги народу" можуть очолити або Давид Арахамія (№4), або глава передвиборчого штабу партії Олександр Корнієнко (№7).

Про це в інтерв'ю "Обозревателю" розповів майбутній нардеп Давид Арахамія.

"Я точно думаю, що (головою Верховної Ради) буде Дмитро Разумков. Він найдостойніший кандидат. Правда, зараз він боїться наврочити, але в залі за нього буде щонайменше 250 рук "за". Стефанчук, найімовірніше, буде на посаді віцеспікера, він близький до законодавчої роботи, а тут потрібна координаційна робота", – сказав Арахамія.

Раніше представник президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус заявив, що

"Слуга народу" претендує забрати усі крісла в Кабміні
коаліція в новообраному парламенті вже сформована, і вона забере усі міністерські крісла. Більше читайте тут: https://tsn.ua/politika/u-sluzi-narodu-viznachilisya-z-pretendentami-na-golovni-krisla-u-noviy-verhovniy-radi-1386399.html
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4781
  • Стать: Чоловіча
юльку вразить інфаркт аж до печінки.  :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
юльку вразить інфаркт аж до печінки.  :smilie5:
Мы ее в клинку Борис покладем - пусть ближе узнает будущего Министра МОЗ.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9310
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
юльку вразить інфаркт аж до печінки.  :smilie5:

Юля вже списаний матеріал. Її креатура Авакян і той не втримався в кріслі.


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19091
"Маладиє ригіони" прийшли до влади, шо нєясно?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15815
"Маладиє ригіони" прийшли до влади, шо нєясно?
До Регіонів їм як до Києва рачки, можна тільки "Маладиє".

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
До Регіонів їм як до Києва рачки, можна тільки "Маладиє".
:smiley24:  Озимое поколение - были такие... лихие комсомольцы...

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
Представник партії "Слуга народу" Галина Янченко (п'ятий номер у виборчому списку) заявила, що питання зняття депутатської недоторканності може бути замінене на її "істотне обмеження".

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19091
До Регіонів їм як до Києва рачки, можна тільки "Маладиє".

Як їм може бути "як до неба рачки" до самих себе? Це буквально ті ж самі люди. А розумкаков - бувший керівник отієї хуйні. 

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15815
Як їм може бути "як до неба рачки" до самих себе? Це буквально ті ж самі люди. А розумкаков - бувший керівник отієї хуйні.
Так знайдіть у їх складі таких як Януковича, Ландика чи Богуслаєва, знайдіть базовий регіон для партії, хоч близько подібні ресурси.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8219
Глава президентской партии Слуга народа Дмитрий Разумков может стать спикером новоизбранного парламента, а нынешний представитель президента в Верховной Раде Руслан Стефанчук – вице спикером.

Издание Новое время опубликовало предварительный список кандидатур от Слуги народа на должности  руководителей глав парламентских комитетов и во фракцию СН.

Список кандидатур на должности руководителей фракции выглядит таким образом: спикер парламента - Дмитрий Разумков, вице-спикер - Руслан Стефанчук, глава фракции СН - Давид Арахамия.

Заместители главы фракции:

1) Галина Янченко

2) Дмитрий Соломчук

3) Юрий Мисягин

4) Павел Халимон

5) Евгения Кравчук

6) Павел Сушко

7) Юрий Корявченков (Юзик)

8) Юрий Кисель

9) Николай Тищенко

10) Вадим Струневич

11) Ольга Савченко

12) Максим Ткаченко

13) Артем Культенко

14) Роман Мулик

15) Елена Шуляк

Кандидатуры на должности глав комитетов в Верховной Раде

1. Даниил Гетманцев — комитет налоговой, таможенной и финансовой политики (предложение СН объединить два комитета в один — налоговой и таможенной политики и финансовой политики и банковской деятельности)

2. Дмитрий Наталуха — комитет по вопросам экономической политики

3. Юрий Аристов — комитет по вопросам бюджета

4. Александр Ткаченко — гуманитарный и информационный комитет

5. Сергей Бабак — комитет по вопросам науки и образования

6. Михаил Крячко — комитет по цифровизации и IT

7. Ирина Венедиктова — комитет по вопросам правовой политики и правосудия

8. Николай Сольский — комитет аграрной политики и земельных отношений

9. Анастасия Красносельская — комитет по вопросам предотвращения и противодействию коррупции

10. Денис Монастырский — комитет по вопросам законодательного обеспечения правоохранительной деятельности

11. Андрей Герус — комитет по вопросам топливо-энергетического комплекса

12. Владислав Криклий — комитет по вопросам инфраструктуры

13. Андрей Клочко — госстроительства, местного самоуправления

14. Александр Завитневич — комитет по вопросам национальной безопасности и обороны

15. Михаил Радуцкий — комитет по вопросам охраны здоровья

16. Олег Бондаренко — комитет по вопросам экологической политики

17. Сергей Кальченко — комитет по вопросам регламента и организации работы ВРУ

18. Богдан Яременко — комитет по вопросам иностранных дел

19. Мария Мезенцева — комитет по вопросам европейской интеграции

20. Галина Третьякова — комитет по вопросам соцполитики
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
 :smiley23: Планов громадье - нова Рада працювати не почала, а вони вже собi Комiтети подiлили...

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Як їм може бути "як до неба рачки" до самих себе? Це буквально ті ж самі люди. А розумкаков - бувший керівник отієї хуйні.
Регіонали були гниди і вороги. Але масштаб особистостей там був на рівні. Зараз до влади прийшло щось настільки нікчемне, що я навіть боюсь спрогнозувати чим це все закінчиться.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Регіонали були гниди і вороги. Але масштаб особистостей там був на рівні.
Зараз до влади прийшло щось настільки нікчемне, що я навіть боюсь спрогнозувати чим це все закінчиться.
Просто зашибiсь - новые лiца во власти - анi досвiда, анi знань, анi волi - як Беня скаже, так колгосп й проголосуе...

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8219
Бо будуэться ком партія з політбюро, ті же принципи - депутати - безмозгла отара (як робітники і селяни у КП)
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)


Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8081
  • Стать: Чоловіча
Слуги нараду доведуть до того, що країна рухне.
Для того вони й підготовані людями Сороса для розстановки на всі важливі державні посади.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Слуги нараду доведуть до того, що країна рухне.
Для того вони й підготовані людями Сороса для розстановки на всі важливі державні посади.
:smiley24: А что же ваша Юлечка так тихо в сторонке стоит и смотрит на абырвалга?...
Или она думает, что выторгует у Бери кресло Премьера?..

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8081
  • Стать: Чоловіча
:smiley24: А что же ваша Юлечка так тихо в сторонке стоит и смотрит на абырвалга?...
Или она думает, что выторгует у Бери кресло Премьера?..

Юлі вже в політиці робити нічого. Бо що вона може тепер зробити?
Якщо в країні більша половина громадян - форменні ідіоти.

Я не думаю, що Юля, йдучи на вибори до ВР, сподівалась виторгувати в Бені прем"єрське крісло.
І для чого? Щоб відбулася ситуація 2008 року "а ля Балога"? Щоб оживити всіх таких навколо-політичних пацюків як Інна Богословсяка чи ще їй подібних ?( Їх вдосталь). Щоб її клювали, вже з 1-ї секунди голосування за її призначення на цей пост ?
(якби таке й сталось).

То тоді постає запитання, для чого ж тоді "Батьківщина"балотувалась до ВР ?
Такої відподі по-чесному не дасть ні сама Юля, ні будь-хто з її оточення. Бо прямих відповідей на таке запитання ніхто й не дає.
Хтось може здогадатись сам.

Особисто я - розумію причину. Якщо коротко - то чисто за інерцією.
Юля в політиці з 1996 року і зробила корисного для країни і людей дуже не мало. І не побоялась опинитися і в тюрмі.

І чим все закінчилось? Та тим, що через 5 років війни українці вибрали своїм вождем зеленого ЗЕбіла, який свою антиукраїнську сутність проявляв неодноразово. І ще й до керівництва країною не готовий в принципі, і навіть ніколи й не мав намірів керувати країною.
Але політика - то така штука, що дуже засмоктує. На Президентських виборах  Юля ще на щось сподівалась, принаймні, що потрапить в 2-й тур, а там вже "як карта ляже". Далі вже все розвивалось просто за інерцією. Парламентські вибори стались скоро після Президентських. Ну от і затягнуло.

Те, що Юля говорила під час парламентської виборчої кампанії, то не варто того було сприймати всерйоз.
Невже хтось думає, що Юля дійсно вірила, що хтось її допустить в Прем"єрське крісло ? Говорила "буду новому президенту допомагати робити реформи№" і т.д. і т.п. Говорила вона це для того, щоб виглядати нібито "в тон", щоб не виглядіти політиком-ретроградом.
Насправді, Юля й сама чудово розуміїє, що від усіх тих ЗЕлених дітей "з великими хуями" треба триматися якнайдалі.

Сьогодніша влада - це, пам"ятаю, в дитинстві була така красива книга для школярів молодших класів "Праздник Непослушания". Там розповідається, як в якомусь місті всі діти всіх  батьків довели до того, що вони залишили місто, - робіть що хочте. Вже на другий день діти перехворіли, а на третій, стали писати листа батькам, щоб ті поверталися до міста.

Але то була просто художня дитяча книжка. Зараз, в реальності,  країна підійшла до точки самоліквідації.

...Чи хтось не може в це повірити ??? А чи багато було громадян, які ще восени 2013-го навіть не уявляли собі, що станеться через півроку ? Чи вірив хтось тоді, що Крим буде анексовано блискавично? А коли голосували за Януковича і "противсіх" (2010, 2-й тур) теж не уявляли собі до чого все це призведе?

І т.д., і т.д., і т.д..

Тому Юля й не проявляє вже особливої політичної активності, і я сподіваюсь, що й не буде.
Вона заслужила, щоб спокійно спостерігати за політичною обстановкою, нічим не ризикуючи, щоб вже остаточно пересвідчитись і зробити висновки, заради якого їбонутого народа-довбойоба вона багато років тратила свої сили і нерви, заради кого не раз ризикувала і своїм життям і здоров"ям. :smilie2:

Все, досить. Далі хай проблеми українців допомагає вирішувати Зеленський з Разумковим.
Або Василь Противсіх з Віктором Ющенком.
Або навіть сам Хуйло з обома Північними Потоками.
Хуйло - той точно вирішить.
« Останнє редагування: Серпня 06, 2019, 01:37:23 01:37 від Бумеранг »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Буме, ти розумiеш, що кожний полiтик, який багато рокiв при Владi, добре розумiе, як треба йти до перемоги або програвати...
На твою думку,  чи буде твоя Багiня щось робити, з ким вона може поеднуватися чи сама буде йти по головах?...
Я бачу, що Опозицiя в Радi буде особливою - якщо Опариш збере 250 штикiв свого колгоспу, то голоси Пороха, Юлi та Бойка... йому нах... не треба - в такому разi Батькiвщiна... могла б робити власну Опозицiю, але у неi надто мало штикiв, аби робити погоду...

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Бумеранг, поки що єдиний "юльок", який не став зебілом з тих що я бачив в онлайні чи оффлайні. Мабуть щось від "порохоботів" підчепив.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33106
  • Стать: Чоловіча
Юлі вже в політиці робити нічого. Бо що вона може тепер зробити?
...

Ото наваяв буковок  :fp2

Ти тут сиротою казанською не прикидайся, а коротко скажи - бапця зєлєпукіних мочитиме так само, як в свій час того ж Юща чи Пороха ? Чи засуне язик в одне місце і спокійно колотитиме бабло для Жужі з Чєчьоткіним під прикриттям свого депутанства ?   :smilie7:   

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Бумеранг, поки що єдиний "юльок", який не став зебілом з тих що я бачив в онлайні чи оффлайні.
Мабуть щось від "порохоботів" підчепив.  :gigi:
Це тому що у юлькiв зараз велике розчарування - Беня скупив i Раду i През. кресло - Юльцi нiчого не свiтить, а фракцiя ii... взагалi без роботи буде...

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8081
  • Стать: Чоловіча
Бумеранг, поки що єдиний "юльок", який не став зебілом з тих що я бачив в онлайні чи оффлайні. Мабуть щось від "порохоботів" підчепив.  :gigi:

На протязі всього свого життя я не був "зебілом" жодної секунди, ніколи.
Але якби навіть ще рік тому назад, хтось би мені сказазав, що оте посереднє хрипляче антиукраїнське чмо з інтонацією наркомана стане першим політиком держави - я не повірив би ніколи (навіть 1% зі 100%).
Разом з цим, прихильником політика - Порошенка я теж не був ніколи. До Порошенка-політика в мене ставлення було завжди  достатньо критичне.

Тим не менше, на останніх президентських виборах в 2-му турі я прийняв рішення голосувати за Порошенка, вже 2-гого квітня, буквально через 2 доби після туру 1-го. Зваживши все. І навіть не роздумуючи, і не впадаючи в безвідповідальне "противсіхство". Побачивши, що суперником Порошенка став не якийсь там Гриценко чи навіть Смєшко. А побачивши, що до влади приводять прямого ставленика Держдепа США і МВФ.
Я не хочу емігрувати, я хочу дожити свій вік тут , де я народився. Але разом з цим, я й не хочу, щоб Україна перетворювалась в шматок "Руського Міра". Я прожив 24 роки в СРСР і я добре пам"ятаю що це таке.

Порошенко, який би він не був, але за ті 5 років в нього плюсів виявилось більше ніж мінусів.
І більшість мінусів було зумовлено отими "реформами", які наполегливо нав"язував Україні МВФ. Але ті "рехворми "для України нав"язувались не тільки в часи правління Порошенка, а  починаючи ще з 25 грудня 1991 року, коли з кремлівського флагштока було знято Держ. Прапор СРСР. Або ще й раніше: відразу після референдума 1 грудня 1991 і обрання Президентом Кравчука.

Крім цього, друга частина "мінусів" - так то ж хуйляче вторгнення, воно зумовило другу частину "мінусів". Така була обстановка і та обстановка була створена не особисто Порошенком. А тими, хто безпосередньо приводив до влади Януковича, в 2010 році. І політиками, і противсіхнутими виборцями.
Війни без корупції не буває. Тим не менше, Порошенко хоча б приблизно зберіг територіальну цілісність України ( крім Дебальцево). І працював він в дуже непростій обстановці.
Врешті- решт, особисто я вважаю, що за станом на 31 березня 2019 року в Порошенка "плюсів" накопичилось більше ніж "мінусів".

Я не став прихильником Порошенка, зараз моє особисте ставлення до нього нейтральне.
Крім цього, за останні 5 років я перестав бути прихильником приєднання України до Євросоюзу.
Але якби на останніх виборах до ВР в бюлетні не було б партії "Батьківщина", то я б голосував би за "Європейську Солідарність", навіть не роздумуючи. Хоча б тому, що це така політична сила, яка буде найбільше налаштована проти ЗЕбільної влади.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8081
  • Стать: Чоловіча
Ото наваяв буковок  :fp2

Ти тут сиротою казанською не прикидайся, а коротко скажи - бапця зєлєпукіних мочитиме так само, як в свій час того ж Юща чи Пороха ? Чи засуне язик в одне місце і спокійно колотитиме бабло для Жужі з Чєчьоткіним під прикриттям свого депутанства ?   :smilie7:

Коротко скажу так: не мочитиме. Її політична поведінка буде вже спокійно-нейтральною як і сьогодні, як і починаючи після 31 березня 2019 року.
...І для чого когось мочити, чи комусь допомагати?
Народ-довбойоб все одно забудькуватий, тупорилий і невдячний.
Пізніше, коли ( після 1-го січня) в країні почнеться "веселуха" або відверта капітуляція, яка зможе викликати які завгодно соціальні наслідки, можливо, хтось і звернетьтся до Юлі, щоб вона якось допомогла "розрулити" ситуацію. Головне - щоб Юля зберігала спокійний нейтралітет і ніяким чином не піддалася на ті ймовірні "прохання".
Або рухне вся країна, або хай Разумков чи Зебіл їдуть в Кремль "хіхікати".

І ще. Юля "по серйозному" в своєму політичному житті "мочила" тільки двох політиків - Кучму, починаючи з 2001 року і Януковича, починаючи десь так з 2002 року. ( чи з 2003-го, не пам"ятаю точно).
То в Кучми, напевно, ще й досі при слові "Юля" вуха трусяться, а Янукович опинився аж в Ростові. :gigi:

Ющенка до вересня 2008-го Юля навіть не зачіпала, весь час уникала критики ( і, між іншим, даремно, як показав час).
Та й на Порошенка по-серйозному теж ніколи не наїжджала.( за всі роки).

Одного разу (тільки єдиний раз!) Юля  в"їбашила  по лукавій жидівській морді Дмитра Табачника, так він той удар ще якось переніс, бо тоді при владі був Янукович і Юля вже була якраз в Лук"янівці :gigi: ( кінець грудня 2011-го року).
А от після Євромайдану Табачника вже десь відправили в кібуцу, бо він тут вже став не потрібен, щоб він тут і не відсвічував.:gigi:
« Останнє редагування: Серпня 06, 2019, 10:47:05 10:47 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8081
  • Стать: Чоловіча
Буме, ти розумiеш, що кожний полiтик, який багато рокiв при Владi, добре розумiе, як треба йти до перемоги або програвати...
На твою думку,  чи буде твоя Багiня щось робити, з ким вона може поеднуватися чи сама буде йти по головах?...
Я бачу, що Опозицiя в Радi буде особливою - якщо Опариш збере 250 штикiв свого колгоспу, то голоси Пороха, Юлi та Бойка... йому нах... не треба - в такому разi Батькiвщiна... могла б робити власну Опозицiю, але у неi надто мало штикiв, аби робити погоду...

Не це запитання я приблизно відповів в своєму попередньому пості.
Не знаю, але я думаю, що Юля вже ні в які політичні війни в ВР встрявати не буде. Ні за владу, ні проти влади.
Досидить цюкаденцію в ВР і все.
Чому - я теж недавно відповідав - просто інерція і звичка бути в політиці, "інеція", образно кажучи.
По головах - вже точно нікуди не йтиме.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Головою Верховної Ради може стати Дмитро Разумков

Як повідомляє «Обозреватель», на ток-шоу «Право на владу» політик заявив, що перейде на «мову», коли стане депутатом Верховної Ради України.

«Щойно я стану народним депутатом і у мене буде така можливість, я обов'язково перейду на українську», — відповів Разумков.


Подивимось...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Як повідомляє «Обозреватель», на ток-шоу «Право на владу» політик заявив, що перейде на «мову», коли стане депутатом Верховної Ради України.
«Щойно я стану народним депутатом і у мене буде така можливість, я обов'язково перейду на українську», — відповів Разумков.
Подивимось...
А до того - що - вiра не дозволяе?..
От жеж лайно...
 >:(