Автор Тема: Нова інформаційна політика - “прекратіть сообщать“...  (Прочитано 251 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46473
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46473
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46473
  • Never give in!
 :eyes: :eyes: :eyes: :eyes: :eyes: :eyes: :eyes: :eyes: :eyes: :eyes: :eyes: :eyes:
Сергій Місюра
1 hr ·
Шановні Українці!

Зараз мережою поширюється негативна інформація, що начебто Пресс Центр ООС поширює дані про занижені втрати на фронті.

Звертаюсь до всіх, хто слідкує за новинами з фронту на Сході України та вірить, що інформація про втрати може бути заниженою!

Я сам не раз бачив втрати в АТО. Я знаю, що всі втрати доповідаються і повідомляються. Я знаю, що багато людей маніпулюють такою інформацією. А ще багато, поширює вброс від свинособак, про «потєрь нєт». Це постійна війна та поливання брудом Міністерства оборони України. Так потрібно ворогу. І запам'ятайте це назавжди!

І я точно знаю, що приховати бойову втрату на фронті - НЕМОЖЛИВО! Про це від родичів, знайомих, волонтерів - дізналися б усі!

Єдиний момент, коли військовослужбовець загинув, але про нього не вказано в зведені - це не бойова втрата. Він не загинув в ході бойових дій, під час обстрілу, вогневого контракту з противником. Він загинув від інших обставин, а тому не МОЖЕ БУТИ ВКАЗАНИЙ В ЗВЕДЕНІ!

Такими вкидами ви тільки допомагаєте ворогу в інформаційній війні проти України! Робите їхню роботу, приводите до занепаду морального стану інших і збільшення недовіри до Міністерства оборони України!

Так, це стосовно зведення і бойових дій за 15 серпня. Чому смерті не вказані - читайте вище. Якщо ви вже дізнались і прізвища - можете звернутись до Прокуратури та НацПоліції. Міністерство оборони України завжди подає актуальну і правильну інформацію - не треба піддавати її сумніву. Це в інтересах самого ж відомства - говорити тільки правду, тому що більше чим МОУ і військовим - не довіряють нікому в Україні.

Дякую за увагу, дякую що думаєте, вірите в Армію і дякую за репост.

Слава Україні!
Слава ЗСУ!
If you are going through hell, keep going.