Автор Тема: Хтось риє під Портнова?  (Прочитано 721 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Хтось риє під Портнова?
« : Липня 31, 2019, 03:54:50 15:54 »
В мене питань більше, ніж відповідей.
Чому тільки зараз???? Херсонський міський суд тільки прокинувся??? Дивно!
Хто ці люди? Яке СБУ? Баканівське чи ще Грицака? Чи дозволить Богдан Баканову рити під Портнова?
На 99% впевнена, що з цього рая не вийде ні х*я. Так і помре цей випадок?


https://twitter.com/5channel/status/1156528717511835650





Херсонський міський суд надав Головному управлінню СБУ в Криму дозвіл на тимчасовий доступ до аудіозаписів
Колишній заступник глави адміністрації президента Януковича фігурує у справі про державну зраду. Про це повідомляє "Главком" із посиланням на ухвалу суду від 26 липня.
Як зазначається, Херсонський міський суд надав Головному управлінню СБУ в Криму дозвіл на тимчасовий доступ до аудіозаписів перемовин радника Путіна Сергія Глазьєва, які 1 березня 2014 року зафіксувала українська розвідка, – у них згадується колишній заступник глави адміністрації президента Януковича Андрій Портнов.
У розмові Глазьєв повідомляє співрозмовнику, що Верховна Рада АРК має ухвалити якусь постанову, яку підготував Андрій Портнов. І пояснює, що потрібно прийняти цей документ, "щоб було зрозуміло, що не вся Україна прямо-таки хоче підписувати угоду про асоціацію з Євросоюзом".
Доступ до аудіозаписів СБУ отримала у рамках розслідування за ч. 1 ст. 111 КК України (Державна зрада).Крім цього, СБУ з’ясувала, що наразі кримінальне провадження щодо радника Путіна Сергія Глазьєва зупинено Головною військовою прокуратурою через те, що підозрюваного оголошено у розшук.
Крім того, СБУ зацікавилася публікацією у ЗМІ під назвою "Проект постановления ВР АРК во время начала окупации готовил Портнов", де міститься інформація щодо можливої причетності колишнього високопосадовця часів Януковича до підготовки тексту постанови, яку надалі прийняла Верховна Рада Автономної Республіки Крим на виправдання та прикриття тимчасової окупації території України Автономної Республіки Крим та Севастополя.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Хтось риє під Портнова?
« Reply #1 : Липня 31, 2019, 04:08:39 16:08 »
Він вже давно мав би бути заритий. На метра півтора...
If you are going through hell, keep going.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Хтось риє під Портнова?
« Reply #2 : Липня 31, 2019, 04:14:37 16:14 »
І все ж???
Україна програвала йому у міжнародних судах. Але СБУ чомусь мовчало. Чому???
Для кого ця інфа була невигідна?
А які ще записи чи документи ховають?
Чи це фейк?
Чому мовчить Прямий за цю інфу?

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Хтось риє під Портнова?
« Reply #3 : Липня 31, 2019, 04:20:55 16:20 »
В нас юристів греблею гати. Куди не плюнь - попадеш в юриста. А довести не можуть, майже, жодної справи. Чому так виходить? Хтось "високий" дуже ретельно покриває бувших януковичей?Навіщо цей цирк з об*явою у розшук подібних глаз*євих-курченок і їм подібних? Є заочне засудження. Так користуйтеся! Виносить обвинувачення. Проводіть конфіскації.
От, наприклад, справа Оніщенко.
Чому він не засуджений досі? У розшуку? Це аж не смішно! Засуджуйте заочно і не будуть тікати. Грузини засудили заочно Сааку і молодці!

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Хтось риє під Портнова?
« Reply #4 : Липня 31, 2019, 04:23:17 16:23 »
В нас юристів греблею гати. Куди не плюнь - попадеш в юриста. А довести не можуть, майже, жодної справи. Чому так виходить? Хтось "високий" дуже ретельно покриває бувших януковичей?Навіщо цей цирк з об*явою у розшук подібних глаз*євих-курченок і їм подібних? Є заочне засудження. Так користуйтеся! Виносить обвинувачення. Проводіть конфіскації.
От, наприклад, справа Оніщенко.
Чому він не засуджений досі? У розшуку? Це аж не смішно! Засуджуйте заочно і не будуть тікати. Грузини засудили заочно Сааку і молодці!
Досвідчені і потенційно кваліфіковані зазвичай з держ структур тікають, хоча загалом усі тікають.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Хтось риє під Портнова?
« Reply #5 : Липня 31, 2019, 04:27:01 16:27 »
Досвідчені і потенційно кваліфіковані зазвичай з держ структур тікають, хоча загалом усі тікають.


Не вистачає державних кадрів, можна звернутися за консультацією до приватних. Можна, навіть, укласти певні контракти для проведення конкретної роботи з приватними та й міжнародними чи іноземними юристами. Хто забороняє? Для розслідування фактів та їх кваліфікації немає значення, які консультанти приймали участь.

Offline Бандер1вець

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Re: Хтось риє під Портнова?
« Reply #6 : Липня 31, 2019, 04:32:08 16:32 »
:smilie5: програвала йому у міжнародних судах.

та я вас прошу.
ніхто з ним не судився.
він сам подавав якісь позови і вигравав їх бо тільки він про них і знав  :smilie5:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Хтось риє під Портнова?
« Reply #7 : Липня 31, 2019, 04:39:38 16:39 »
Я вам більше скажу. Причина програшу Порошенка криється саме в цьому. В повній беззубості правоохороної системи. Люди відчувають несправедливість. І їм байдуже на причини, чому ніхто не сидить з бувших топових чинуш. До речі, і на Мудачука можна було б нарити і статтю знайти.
Ну, от така моя думка.
Тому за одне слово, що Зе буде саджати, народ і побіг голосувати.
От тільки саджати тепер вони будуть тих, хто не саджав у свій час.
Мабуть, замазані там усі! Один на одного мають компру.
Пам*ятаєте, як ходили чутки, що Наливай з Авакяном за певні гроші надали можливість Овочу збігти, хоча він вже був у них в руках? Так от я здатна повірити в це. І поведінка Луценка в багатьох випадках в мене викликає подив.
Нещодавна зустріла в мережі, що Британія опублікувала переписку Суркова, з якої виходить, що події у Одесі 2 травня відбулися через Кремль. Я про це написала
http://ukrpravda.net/index.php?topic=54510.0
І що, у ВБ вони лише зараз з*явились? Та фігня!
Або все фейки, або таки наші правоохоронці, м*яко кажучи, пагано працювали.  :smilie9:


Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Хтось риє під Портнова?
« Reply #8 : Липня 31, 2019, 04:45:03 16:45 »
А зараз бачте, як можна стати популярним та гарним? От тупий Радуцький сказав, що посадить Уляну Супрун і 80% населення вже його любить.
Народ одного чекає - ПОСАДОК!!! Все!
Якщо не буде топових почадок - Зелень здується до розмірів партії Гройсмана.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Хтось риє під Портнова?
« Reply #9 : Липня 31, 2019, 05:20:01 17:20 »

Не вистачає державних кадрів, можна звернутися за консультацією до приватних. Можна, навіть, укласти певні контракти для проведення конкретної роботи з приватними та й міжнародними чи іноземними юристами. Хто забороняє? Для розслідування фактів та їх кваліфікації немає значення, які консультанти приймали участь.
Що дасть консультації хоч з Богом, коли слідчий неправильно зафіксував доказ?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Хтось риє під Портнова?
« Reply #10 : Липня 31, 2019, 05:23:57 17:23 »
Я вам більше скажу. Причина програшу Порошенка криється саме в цьому. В повній беззубості правоохороної системи. Люди відчувають несправедливість. І їм байдуже на причини, чому ніхто не сидить з бувших топових чинуш. До речі, і на Мудачука можна було б нарити і статтю знайти.
Ну, от така моя думка.
Тому за одне слово, що Зе буде саджати, народ і побіг голосувати.
От тільки саджати тепер вони будуть тих, хто не саджав у свій час.
Мабуть, замазані там усі! Один на одного мають компру.
Пам*ятаєте, як ходили чутки, що Наливай з Авакяном за певні гроші надали можливість Овочу збігти, хоча він вже був у них в руках? Так от я здатна повірити в це. І поведінка Луценка в багатьох випадках в мене викликає подив.
Нещодавна зустріла в мережі, що Британія опублікувала переписку Суркова, з якої виходить, що події у Одесі 2 травня відбулися через Кремль. Я про це написала
http://ukrpravda.net/index.php?topic=54510.0
І що, у ВБ вони лише зараз з*явились? Та фігня!
Або все фейки, або таки наші правоохоронці, м*яко кажучи, пагано працювали.  :smilie9:
А правоохоронна система звідки взялася? Знаєте скільки часу треба , щоб підготувати опера? 4-5 років навчання в ВУЗі і 5 практики(за умови, що є кому вчити і є час аби вчитись) і так у всьому. А скільки тоді треба аби система запрацювала?

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Хтось риє під Портнова?
« Reply #11 : Липня 31, 2019, 05:40:42 17:40 »
А правоохоронна система звідки взялася? Знаєте скільки часу треба , щоб підготувати опера? 4-5 років навчання в ВУЗі і 5 практики(за умови, що є кому вчити і є час аби вчитись) і так у всьому. А скільки тоді треба аби система запрацювала?


Ми про різні речі говоримо. Ви - про оперів. Я - про ЮРИСТІВ! Це робота з документами! а не з якоюсь раптом виникненою оперативною ситуацією.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Хтось риє під Портнова?
« Reply #12 : Липня 31, 2019, 05:42:13 17:42 »
Скоріше, сголошуся з такою думкою:


у портнова дуже чутлива дупа і він сцикливий. якщо є реальна загроза - він звалить з країни. Якщо не валить - це все не матиме наслідків і цілком можливо що його відмиють у такий спосіб.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Хтось риє під Портнова?
« Reply #13 : Липня 31, 2019, 05:53:23 17:53 »

Ми про різні речі говоримо. Ви - про оперів. Я - про ЮРИСТІВ! Це робота з документами! а не з якоюсь раптом виникненою оперативною ситуацією.
А опер -  це будівельник? А правника, ви вважаєте, можна за три місяці підготувати? Слайдами "Знайди оленя"? Що дасть робота з документами, коли практична робота завалена?

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Хтось риє під Портнова?
« Reply #14 : Липня 31, 2019, 07:52:28 19:52 »
О! Реакція Портняжки.
Погрози, погрози, погрози. А він сам білий та пухнастий. То чому ж він побіг у 2014 році?


https://mobile.twitter.com/jozefkneht1/status/1156586930756313088

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21644
Re: Хтось риє під Портнова?
« Reply #15 : Липня 31, 2019, 07:54:28 19:54 »
нуну
опарыш который вылитый сексот сталинских времен погрожуе служивым

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Хтось риє під Портнова?
« Reply #16 : Липня 31, 2019, 08:19:24 20:19 »
нуну
опарыш который вылитый сексот сталинских времен погрожуе служивым
Тяжкi наркотики до добра не доведуть...
Лише до цугундера.
На зонi...
 >:(

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Хтось риє під Портнова?
« Reply #17 : Липня 31, 2019, 09:49:08 21:49 »
Тепер Портняжка буде бігати з поясненнями.

https://mobile.twitter.com/5channel/status/1156621076752764928