Автор Тема: Мій "улюбленець" Садовий (фейк)  (Прочитано 861 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Мій "улюбленець" Садовий (фейк)
« : Серпня 06, 2019, 12:32:04 12:32 »
Нє подвьол, красавчік!

https://zapravdu19.home.blog/2019/08/06/%d0%b0%d0%bd%d0%b4%d1%80%d1%96%d0%b9-%d1%81%d0%b0%d0%b4%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%b9-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b4%d0%b0%d1%94-%d0%bc%d0%b5%d0%b4%d1%96%d0%b0%d1%85%d0%be%d0%bb%d0%b4%d0%b8%d0%bd%d0%b3/?fbclid=IwAR1w8Tz0m7fC_zyvSptQ__AB1CCtka6UUW21erA2a4HJwzxN9ePbGLG9x64

Андрій Садовий продає медіахолдинг «куму Путіна» Медведчуку
06.08.2019Леся Маньківська


Міський голова Львова Андрій Садовий продає куму Путіна медіахолдинг, в який входить інформаційний сайт Zaxid.net, телеканал «24» та ТРК «Люкс»

Як вдалося дізнатися нашим журналістам, Андрій Садовий після останніх соціологічних досліджень та аналізу підтримки, яку набрав він особисто та представники «Самопомочі», вирішив піти у ва-банк. На майбутніх місцевих виборах Садовий планує заручитися фінансовою та інформаційною підтримкою Віктора Медведчука, який за останній рік активно скуповує в Україні найбільші телеканали. Відвертий українофоб Медведчук погодився на співпрацю, за умови, що Садовий продає йому свої медіаактиви за 55 мільйонів доларів. Міський голова Львова, водночас, не бачить іншого шляху, як перемогти на майбутніх виборах міського голова, без необмеженої фінансової допомоги скандального олігарха.
До співпраці політиків ще й підштовхнула неочікувано висока підтримка партії Медведчука на Львівщині на виборах до парламенту. Тож, завдяки угоді Медведчук пропагуватиме через ЗМІ Садового на Львівщину сепаратистські настрої – це один з варіантів розколу України за російським сценарієм. Очікується, що впродовж серпня сторони повинні погодити усі деталі щодо продажу медіахолдингу.
« Останнє редагування: Серпня 06, 2019, 11:19:09 23:19 від Geo »

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Мій "улюбленець" Садовий
« Reply #1 : Серпня 06, 2019, 12:44:46 12:44 »
А Садовий розуміє, що "необмежена фінансова допомога", то гроші Ху*ла?
І що цього не розуміють львів*яни?
Ко-ко-ко-корупція :smiley23:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій "улюбленець" Садовий
« Reply #2 : Серпня 06, 2019, 12:47:36 12:47 »
А Садовий розуміє, що "необмежена фінансова допомога", то гроші Ху*ла?
І що цього не розуміють львів*яни?
Ко-ко-ко-корупція :smiley23:
Щоб щось розумiти треба мозок мати...
Пiсля поразки на виборах в Раду... Садовий може пiти хiба що... в гор. очiстку - Ze-Швондер йому зробить протекцiю...
 
« Останнє редагування: Серпня 06, 2019, 09:12:44 21:12 від Бувалий »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій "улюбленець" Садовий
« Reply #3 : Серпня 06, 2019, 12:48:43 12:48 »
А Садовий розуміє, що "необмежена фінансова допомога", то гроші Ху*ла?
І що цього не розуміють львів*яни?
Ко-ко-ко-корупція :smiley23:

Всі все розуміють. І Медведчук, і Садовий, і львів'яни, і кияни, і вся Україна, і 73%, і 25%...і 9%. Всі все розуміють. Товаріщ Шаріков теж був не наївна дитина. Це була кінчена, свідома мразота.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17197
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Мій "улюбленець" Садовий
« Reply #4 : Серпня 06, 2019, 12:50:51 12:50 »
 :smiley23: :at
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій "улюбленець" Садовий
« Reply #5 : Серпня 06, 2019, 01:09:44 13:09 »
А теперь вопрос к мовострадальцам. У вас есть какие-то претензии к перечисленным ресурсам на счет мовы?  Это я к тому как вас дешево купили. Я бы даже сказал примитивно. Они и раньше вам украинской мовой транслировали кремлевское всепропальство , а теперь тем более будут.   

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Мій "улюбленець" Садовий
« Reply #6 : Серпня 06, 2019, 01:17:57 13:17 »
Навіть не знаю, що нас може врятувати.
Тільки розпад Мордору і вбивство Ху*ла. Там голка кащея Мудачука.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій "улюбленець" Садовий
« Reply #7 : Серпня 06, 2019, 01:30:45 13:30 »
Есть на просторах интренета такой ресурс корупція. інфо Когда все СМІ только тем і занимлісь , что отрабатывали методичку кремля , он не очень выделялся среди других. Но сегодня когда основная масса стухла этот гадюшник продолжает яростно бороться с Порохом.  Я поинтересовался , что за такое вонбючее вещает и что характерно украинской мовой .


Оказалось , что это всепропальское из медиахолдинга Новинского. Все из себя такое украиномовное , и такое анти украинское.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Мій "улюбленець" Садовий
« Reply #8 : Серпня 06, 2019, 01:53:59 13:53 »
Есть на просторах интренета такой ресурс корупція. інфо Когда все СМІ только тем і занимлісь , что отрабатывали методичку кремля , он не очень выделялся среди других. Но сегодня когда основная масса стухла этот гадюшник продолжает яростно бороться с Порохом.  Я поинтересовался , что за такое вонбючее вещает и что характерно украинской мовой .


Оказалось , что это всепропальское из медиахолдинга Новинского. Все из себя такое украиномовное , и такое анти украинское.

Так. Кацапське ЗЛО мімікрує у різні обличчя.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Мій "улюбленець" Садовий
« Reply #9 : Серпня 06, 2019, 01:54:02 13:54 »
Писарчуку може запросто продати. Це людина Медведчука.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій "улюбленець" Садовий
« Reply #10 : Серпня 06, 2019, 04:04:43 16:04 »
Хто найбільше Садовому був би готовий вилизувати зад,крім самопомочі, то це електорат Вакарчука  :gigi:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46469
  • Never give in!
Re: Мій "улюбленець" Садовий
« Reply #11 : Серпня 06, 2019, 04:30:40 16:30 »
Садовий - комсомолець від КҐБ.
If you are going through hell, keep going.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4198
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: Мій "улюбленець" Садовий
« Reply #12 : Серпня 06, 2019, 06:19:40 18:19 »
джерело інформації якесь ненадійне ... думаю це качка
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Saaber

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Re: Мій "улюбленець" Садовий
« Reply #13 : Серпня 06, 2019, 06:28:48 18:28 »
А теперь вопрос к мовострадальцам. У вас есть какие-то претензии к перечисленным ресурсам на счет мовы?  Это я к тому как вас дешево купили. Я бы даже сказал примитивно. Они и раньше вам украинской мовой транслировали кремлевское всепропальство , а теперь тем более будут.
Кожне речення з сусіднім не пов"язано ніяк. Але нутро видно добре.  :smiley24:
Ніодин мертвечук не зробить в пропаганді розвалу України більше ніж такі висери. 

Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій "улюбленець" Садовий
« Reply #14 : Серпня 06, 2019, 07:28:31 19:28 »
Есть на просторах интренета такой ресурс корупція. інфо Когда все СМІ только тем і занимлісь , что отрабатывали методичку кремля , он не очень выделялся среди других. Но сегодня когда основная масса стухла этот гадюшник продолжает яростно бороться с Порохом.  Я поинтересовался , что за такое вонбючее вещает и что характерно украинской мовой .


Оказалось , что это всепропальское из медиахолдинга Новинского. Все из себя такое украиномовное , и такое анти украинское.
А це до чого?
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький

Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій "улюбленець" Садовий
« Reply #15 : Серпня 06, 2019, 07:31:22 19:31 »
Писарчуку може запросто продати. Це людина Медведчука.
Дуже добре знаю відношення Писарчука до Задового, правда це було давно коли йшла війна за Південний.
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Мій "улюбленець" Садовий
« Reply #16 : Серпня 06, 2019, 08:09:31 20:09 »
Дуже добре знаю відношення Писарчука до Задового, правда це було давно коли йшла війна за Південний.

Але що це має до грошей? Садовий продасть будь-кому, хто заплатить більше. Якщо Свобода запропонує йому найбільшу суму- він їм теж продасть. 

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Мій "улюбленець" Садовий
« Reply #17 : Серпня 06, 2019, 09:05:52 21:05 »
Садіка м’яко кажучи не люблю

Але кореляція між продажею медіабізнесу та балотуванням  на мера якась зовсім надумана


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33072
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій "улюбленець" Садовий
« Reply #18 : Серпня 06, 2019, 09:16:54 21:16 »
Об'єктивно кажучи, вся ця Садікова медіахуйня і 10-ї частини з названої суми не вартує.

Якщо він її впарить мудачукам за таке бабло, то це можна буде сміливо вважати вдалою диверсією проти кацапів  :smilie5:


Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Мій "улюбленець" Садовий
« Reply #19 : Серпня 06, 2019, 10:36:40 22:36 »
А це до чого?
у нього ,южаніна давно пердак каца рве від одного звуку мови.Узькомірний наш"українець".Борець на мовному фронті за узкоязикіє такими вкидами.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій "улюбленець" Садовий (фейк)
« Reply #20 : Серпня 06, 2019, 11:19:47 23:19 »
Роман Андрейко спростував інформацію про продаж медіахолдингу «Люкс» Медведчуку

Співвласник і генеральний директор медіахолдингу «Люкс» («Люкс ФМ», канал «24», «Максимум ФМ») Роман Андрейко прокоментував інформацію про продаж, яка з'явилась на одному з сайтів.

У розмові з «Детектором медіа» пан Роман здивувався, що його просять прокоментувати інформацію з маловідомого сайту «За правду!». На цьому ресурсі 6 серпня з'явилась новина, що міський голова Львова Андрій Садовий нібито продає куму Путіна - Віктору Медведчуку - медіахолдинг.

«Ви часто цей сайт відвідували раніше? Давайте я вам зараз кину кілька лінків, що Земля насправді плоска, там наводяться наукові докази. Ви будете в такому випадку дзвонити до фізиків, до астрономів і просити прокоментувати? Мене реально дивує, чому ви з таким питанням до мене дзвоните, посилаючись на таке джерело. Хто цей сайт? Хто ці люди? Ви ж ніколи туди не ходили», - сказав Роман Андрейко.

На уточнююче питання, чи може він прямо спростувати інформацію про продаж медіахолдингу, гендиректор відповів: «Давайте ви мені скажіть прямо: ви спростовуєте, що Земля плоска?». Після ствердної відповіді він додав: «Тоді і я спростовую».

Зазначимо, що на сайті «За правду!» є лише кілька новинних матеріалів від 25 липня, 5 та 6 серпня. Сайт не містить контактів редакції та будь-якої інформації про авторів та керівництво ресурсу.

До складу медіахолдингу «Люкс» входять мережеві радіостанції «Люкс ФМ» і «Максимум», телеканал новин «24», інтернет-видання Zaxid.net, 24tv.ua, Football 24 і рекламне агентство «Люкс». Співвласниками холдингу є мер Львова Андрій Садовий і гендиректор холдингу Роман Андрейко.

Перед президентськими виборами 2019 року Андрій Садовий в інтерв'ю «Детектору медіа» повідомив, що готовий з дружиною продати 24 канал та радіо «Люкс ФМ», якщо стане президентом. Серед ймовірних кандидатів на покупку медіахолдингу Садовий назвав Томаша Фіалу - генерального директора української інвестиційної компанії «Дрегон кепітал».

https://detector.media/rinok/article/169643/2019-08-06-roman-andreiko-sprostuvav-informatsiyu-pro-prodazh-mediakholdingu-lyuks-medvedchuku/

Offline Бандер1вець

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Re: Мій "улюбленець" Садовий (фейк)
« Reply #21 : Серпня 07, 2019, 11:40:22 11:40 »
а от Фіалі най продає.
буде голосний Голос реклямувати :)

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Мій "улюбленець" Садовий (фейк)
« Reply #22 : Серпня 07, 2019, 11:42:49 11:42 »
Напряму Медведчуку звичайно,що не продасть. Він що, ідіот? Навіть якщо продасть- то частку, і через десяті руки. З грошима у нього останнім часом тугувато, щемлять зі всіх сторін. Тому якусь частку продати може. На мерське крісло він більше претендувати не буде, бо однозначно продує. Ймовірно, на це місце буде претендувати Синютка.

Offline Бандер1вець

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Re: Мій "улюбленець" Садовий (фейк)
« Reply #23 : Серпня 14, 2019, 12:15:25 12:15 »
Напряму Медведчуку звичайно,що не продасть. Він що, ідіот? Навіть якщо продасть- то частку, і через десяті руки. З грошима у нього останнім часом тугувато, щемлять зі всіх сторін. Тому якусь частку продати може. На мерське крісло він більше претендувати не буде, бо однозначно продує. Ймовірно, на це місце буде претендувати Синютка.

Синютка ніби у зРаду зайшов.
Чи не пройшов ?

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Мій "улюбленець" Садовий (фейк)
« Reply #24 : Серпня 14, 2019, 12:22:07 12:22 »
Синютка пройшов з ЄС.