Автор Тема: Харківські совки тікають у Львів  (Прочитано 6731 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46503
  • Never give in!
Харківські совки тікають у Львів
« : Квітня 18, 2014, 10:26:00 22:26 »
Jurij Naumko

Сьогодні мав розмову з рекрутеркою одної з харківських ІТ компаній, яка розказувала про переїзд в Львів їхнього офісу і запрошувала на роботу. Робила це російською мовою, і на моя зауваження, що якщо вони хочуть працювати в Львові, то тут так не прийнято, прямим текстом заявила щось типу: "страна єдиная, какая разница, ви ітак всьо чудєсно понимаєтє, начего с вами не случиться, будем і в львове говорить по русски, тем болєє что весь менеджмент будет із харькова".

Так от питання, дорогі мої друзі, знайомі тощо... Це тільки мені здається, що це якось, курва, не дуже правильно? Якось ніби очікується, що люди які тікають від потенційної агресії в інший регіон, який їм здається кращим, мали би підлаштовуватися під нього, а не приносити сьоди свій Харків (Крим, Донбасссс тощо). Так мені здавалося. Виявляться - нє. Нєсобіраються. Скоро Львов загаваріт па русски.

Нам справді цього треба? Ми маємо тішитися що "кращі люди з сходу" переїдуть до нас? Ми усвідомлюємо, що ті "кращі люди" не збираються змінюватися зовсім, тільки збираються змінювати нас?

П.С. Питання не тільки в мові. Мова лише один з маркерів. Є суттєва різниця між "розмовляти російською" і "розмовляти російською з принципа".

Хай ...здують до Москви чбо до Симферорполя. :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #1 : Квітня 18, 2014, 10:27:51 22:27 »
Jurij Naumko

Сьогодні мав розмову з рекрутеркою одної з харківських ІТ компаній, яка розказувала про переїзд в Львів їхнього офісу і запрошувала на роботу. Робила це російською мовою, і на моя зауваження, що якщо вони хочуть працювати в Львові, то тут так не прийнято, прямим текстом заявила щось типу: "страна єдиная, какая разница, ви ітак всьо чудєсно понимаєтє, начего с вами не случиться, будем і в львове говорить по русски, тем болєє что весь менеджмент будет із харькова".

Так от питання, дорогі мої друзі, знайомі тощо... Це тільки мені здається, що це якось, курва, не дуже правильно? Якось ніби очікується, що люди які тікають від потенційної агресії в інший регіон, який їм здається кращим, мали би підлаштовуватися під нього, а не приносити сьоди свій Харків (Крим, Донбасссс тощо). Так мені здавалося. Виявляться - нє. Нєсобіраються. Скоро Львов загаваріт па русски.

Нам справді цього треба? Ми маємо тішитися що "кращі люди з сходу" переїдуть до нас? Ми усвідомлюємо, що ті "кращі люди" не збираються змінюватися зовсім, тільки збираються змінювати нас?

П.С. Питання не тільки в мові. Мова лише один з маркерів. Є суттєва різниця між "розмовляти російською" і "розмовляти російською з принципа".

Хай ...здують до Москви чбо до Симферорполя. :smilie9:

слати на юх цих гандонів
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #2 : Квітня 18, 2014, 10:29:25 22:29 »
хай пиз..... на йух
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #3 : Квітня 18, 2014, 10:31:48 22:31 »
Доречі, зараз всіх любітєлєй подзвонити та напарити якісь послуги російською - посилаю нахєр зі словами типу "вибачте, що перебиваю, коли ви до мене звертаєтесь російською, але я ніц не купую у окупантів"
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #4 : Квітня 18, 2014, 10:32:11 22:32 »
Довелось как-то работать с харьковским менеджментом в Киеве. Почему-то думаю, что русский язык - это не основная проблема, с которой придется столкнуться, если устроиться туда на работу ))

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #5 : Квітня 18, 2014, 10:32:16 22:32 »
та поговорить і перестане, асимілюється

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #6 : Квітня 18, 2014, 10:34:28 22:34 »
Це навіть не совок - елементарна відсутність виховання.

Я, наприклад, у Львові говорю таки українською. А деякі львівяни, чуючи мій акцент, навпаки -  ввічливо переходять на російську...

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #7 : Квітня 18, 2014, 10:48:21 22:48 »
Jurij Naumko

...

Хай ...здують до Москви чбо до Симферорполя. :smilie9:

  А кого ж тогда Путин во Львове защищать будет?  :laugh:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46503
  • Never give in!
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #8 : Квітня 18, 2014, 10:49:11 22:49 »
Jurij Naumko

...

Хай ...здують до Москви чбо до Симферорполя. :smilie9:

  А кого ж тогда Путин во Львове защищать будет?  :laugh:

До цього все йде.
If you are going through hell, keep going.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #9 : Квітня 18, 2014, 10:52:29 22:52 »
тут різні моменти є, наприклад коли ти бачиш шо людині важко розмовляти і по ній видно що він тут турист чи проїздом, вобщем не місцевий і навіть розмовляє по російські якось на пвтона нижче та не впевненно, то одне. Можна перейти на російську і помогти в якомусь питанні або навіть підтримати розмову, тут я себе відчую навіть якось нависоті тим, що вільно володію ШЕ одною мовою, якою б вона не була. Але коли якесь сране бидло веде себе ну ДУЖЕ ВИЗИВАЮЩіє, то треба так само нахабно відповідати - мая твая не понімать і слати на_куй або зробити максимум не зручностей в спілкуванні щоб воно себе відчуло тупаком. А ті наавіть якщо і зібрались сюди, то місцеві легко вичисляють російський ти турист, чи нагле узкоязичне педерило

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #10 : Квітня 18, 2014, 10:52:50 22:52 »
Вона недовго буде рекрутеркою якщо тільки її не трахає власник контори. Життя в айті дуже суворе

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #11 : Квітня 18, 2014, 10:53:20 22:53 »
А це на рівні рефлексів. Під узкій мір повинні всі прогинатися. Всі панімают, всі нагинаються. А якщо ні, то фашисти.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #12 : Квітня 18, 2014, 10:53:28 22:53 »
Jurij Naumko

Сьогодні мав розмову з рекрутеркою одної з харківських ІТ компаній, яка розказувала про переїзд в Львів їхнього офісу і запрошувала на роботу. Робила це російською мовою, і на моя зауваження, що якщо вони хочуть працювати в Львові, то тут так не прийнято, прямим текстом заявила щось типу: "страна єдиная, какая разница, ви ітак всьо чудєсно понимаєтє, начего с вами не случиться, будем і в львове говорить по русски, тем болєє что весь менеджмент будет із харькова".

Так от питання, дорогі мої друзі, знайомі тощо... Це тільки мені здається, що це якось, курва, не дуже правильно? Якось ніби очікується, що люди які тікають від потенційної агресії в інший регіон, який їм здається кращим, мали би підлаштовуватися під нього, а не приносити сьоди свій Харків (Крим, Донбасссс тощо). Так мені здавалося. Виявляться - нє. Нєсобіраються. Скоро Львов загаваріт па русски.

Нам справді цього треба? Ми маємо тішитися що "кращі люди з сходу" переїдуть до нас? Ми усвідомлюємо, що ті "кращі люди" не збираються змінюватися зовсім, тільки збираються змінювати нас?

П.С. Питання не тільки в мові. Мова лише один з маркерів. Є суттєва різниця між "розмовляти російською" і "розмовляти російською з принципа".

Хай ...здують до Москви чбо до Симферорполя. :smilie9:

Лаври Фаріон не дають спокою?

Брити з американцями колись зі Сталіним знайшли спільну мову, щоб перемогти...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46503
  • Never give in!
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #13 : Квітня 18, 2014, 10:57:06 22:57 »
Лаври Фаріон не дають спокою?
Брити з американцями колись зі Сталіним знайшли спільну мову, щоб перемогти...

Це була їхня помилка.
Якби вони Сталіну не помогли, то ядерна бомба упала б і на Берлін і на Москву.
If you are going through hell, keep going.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #14 : Квітня 18, 2014, 10:57:25 22:57 »
Впишеться у Львові в поріділе принципово рускоязичне віртуальне гетто - якось житиме, але кар'єри в рекрутингу не зробить  :moskali:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46503
  • Never give in!
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #15 : Квітня 18, 2014, 10:58:34 22:58 »
До речі, найшвидше в Одесі чи Києві русифікуються галичани.
If you are going through hell, keep going.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #16 : Квітня 18, 2014, 11:01:38 23:01 »
А це на рівні рефлексів. Під узкій мір повинні всі прогинатися. Всі панімают, всі нагинаються. А якщо ні, то фашисти.

Мають право. Вклали в "їзик" просто шалені ресурси. А за Ющенка, наприклад - вже вибачайте - але ж намагаюсь давати адекватні приклади - у даному разі про найукраїнськішу владу з усіх, що коли-небудь були в Україні - згідні?, -
так от, за Ющенка на пропаганду української культури витрачалось ~4 тисячі доларів на рік. Нагадаю, що телефон "Верту" y Андруші Ющенка коштував ~40 тисяч доларів (і не кажіть мені, що це не з бюджету).

Дикі російські царі мали більше розуміння важливості мови для держави, ніж українські "патріоти" (хтось із царів особисто цензурував Пушкіна, щоб недоумкуваті цензори бува не заборонили щось вартісне).

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #17 : Квітня 18, 2014, 11:04:24 23:04 »
Лаври Фаріон не дають спокою?


100%

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #18 : Квітня 18, 2014, 11:07:31 23:07 »
ТС, приймаючи до уваги, що у Львові біля 10% російськомовних (а може і більше) не бачу ніякої проблеми.

І взагалі, якщо ми хочемо в Європу, варто дотримуватися європейської хартії про мови. 

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #19 : Квітня 18, 2014, 11:07:32 23:07 »
Ті гроші, що йшли на популяризацію мови, можна було взагалі не виділяти. Їх тупо крали. Памятаю від криму була предява, що по бюджету там якісь гроші, а їх не дали. Всі ржали.

А Ющенку один жирний плюс все таки за мову є. Він заставив кіно дублювати українською. А це дуже важливо для поширення мови в маси.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46503
  • Never give in!
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #20 : Квітня 18, 2014, 11:08:26 23:08 »
Панове критики, якщо вам потрібна русскойазичнайа Украіна, то чому б просто не приєднати її дор Москви?
Бо наявність русскойазичних граждан однозначно буде приводом для приєднання, яке зробить Москва рано чи пізно. Незалежно від їхнього бажання.

“Хулі не ясно?“ (Л. Подеревянський)
If you are going through hell, keep going.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #21 : Квітня 18, 2014, 11:08:49 23:08 »
ТС, приймаючи до уваги, що у Львові біля 10% російськомовних (а може і більше) не бачу ніякої проблеми.

І взагалі, якщо ми хочемо в Європу, варто дотримуватися європейської хартії про мови.

Одна газета і один канал мають бути російською відповідно до тієї хартії. А тепер сходіть в будку преса і включіть телевізор. Хартія треба для української.

Offline Гонсалес

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 387
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #22 : Квітня 18, 2014, 11:09:00 23:09 »
До речі, найшвидше в Одесі чи Києві русифікуються галичани.


якби не галичани з їхньою готовністю  не розмовляти українською при першій же можливості то київ і одеса  давно  би були україномовними...  кілька раз спостерігав ситуація - банкет на загальноукраїнській конференції яка відбувається на сході чи в центрі. Львівяни падлюки  какають по коцапськи із страшним акцентом  а східняки,в тому числі кримські і донецькі,  всі намагаються розмовляти українською.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #23 : Квітня 18, 2014, 11:11:59 23:11 »
Панове критики, якщо вам потрібна русскойазичнайа Украіна, то чому б просто не приєднати її дор Москви?
Бо наявність русскойазичних граждан однозначно буде приводом для приєднання, яке зробить Москва рано чи пізно. Незалежно від їхнього бажання.

“Хулі не ясно?“ (Л. Подеревянський)


Ты хочешь Украину в границах Львовской области?
И еще выселить оттуда тех, кто говорит не по-украински (а таких там много)?

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #24 : Квітня 18, 2014, 11:12:39 23:12 »
Щось я нe розумeм, так що, прави донбасята, коли кажуть, що у Львовi нe можна розмовляти росiйскою?
А бити будуть?  :smiley25:

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #25 : Квітня 18, 2014, 11:14:17 23:14 »
Опять за йезык? Заеб..ли ДЕБИЛЫ. От точно других проблем в Украине сейчас нема. Фариоше - бурный поклон, наше вам с кисточкой!  :Ganba:

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #26 : Квітня 18, 2014, 11:16:41 23:16 »
Щось я нe розумeм, так що, прави донбасята, коли кажуть, що у Львовi нe можна розмовляти росiйскою?
А бити будуть?  :smiley25:

У Галичині не схвалюється взагалі не вживати української, хоча бити за це не будуть - знаю екземплярів, які роблять так все життя. Все наша українська толерантність і поступливість. Але масових симпатій така людина не здобуде.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46503
  • Never give in!
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #27 : Квітня 18, 2014, 11:17:01 23:17 »
Щось я нe розумeм, так що, прави донбасята, коли кажуть, що у Львовi нe можна розмовляти росiйскою?
А бити будуть?  :smiley25:

У СЛОВ'ЯНСЬКУ ОГОЛОСИЛИ "ПОЛЮВАННЯ" НА УКРАЇНОМОВНИХ
П'ятниця, 18 квітня 2014, 22:04
Версія для друку Коментарі0

Сепаратисти в Слов'янську оголосили полювання на людей, які говорять українською.

Про це заявив лідер сепаратистів Слов'янська В'ячеслав Пономарьов.

Він попросив місцевих жителів повідомляти "народній дружині" про всі підозрілі особистості в місті, "особливо тих, які розмовляють українською мовою", повідомляє кореспондент "Української правди" з місця події.

Пономарьов також пообіцяв, що в місцевих ЗМІ опублікують телефонний номер для повідомлень про "підозрілих особистостей".

Крім того, Пономарьов заявив, що в місті заборонені опозиційні політичні сили - "Удар", "Свобода", "Батьківщина" – та агітація за них.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/04/18/7022999/
If you are going through hell, keep going.

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #28 : Квітня 18, 2014, 11:17:33 23:17 »
а якщо у Львові на вулицях будуть говорити бусурманською, це буде краще? Якщо у неї совок та невихованність-нетолерантність-бидло, то у вас це конкретно нацизм

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #29 : Квітня 18, 2014, 11:19:13 23:19 »
Панове критики, якщо вам потрібна русскойазичнайа Украіна, то чому б просто не приєднати її дор Москви?
Бо наявність русскойазичних граждан однозначно буде приводом для приєднання, яке зробить Москва рано чи пізно. Незалежно від їхнього бажання.

“Хулі не ясно?“ (Л. Подеревянський)

Шановний, якщо хочете європейської України - то звикайте до того, що будуть тут і польськоязичні, і німецькоязичні, і багато з них будуть між собою спілкуватися англійською... "Яка розумная цьому альтернатива?" (Він же)