Автор Тема: А тим часом Венедіктова вирішила судитися з Яніною Соколовою  (Прочитано 251 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9302
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
...і агентом НАБУ Шевченком. Мова про 6 млн. доларів хабаря. Ото ризикує Венедіктова попасти на гострий язик Соколової

https://censor.net/ua/news/3251244/venediktova_podala_v_sud_na_veduchu_sokolovu_ta_agenta_nabu_shevchenka_dokument

Венедіктова подала в суд на ведучу Соколову та агента НАБУ Шевченка. ДОКУМЕНТ

Генпрокурор Ірина Венедіктова подала в суд на телеведучу Яніну Соколову і гостя її студії агента НАБУ Євгенія Шевченка.

Про це повідомили Соколова і Шевченко в Facebook, передає Цензор.НЕТ.

За словами Соколової, справа стосується інтерв'ю "таємного агента НАБУ" Євгена Шевченка для програми "Соромно".

В інтерв'ю йдеться про 6 млн доларів хабаря за закриття справи проти ексміністра екології Миколи Злочевського.

За словами Шевченка, Венедіктова намагається цю справу "загасити". На питання, чому, він відповідає, що у Злочевського є величезні гроші і йому "є за що купувати наших чиновників". Шевченко також стверджує, що Венедіктова отримала хабар від Злочевського, щоб закрити справу.

Ведуча Соколова зазначила, що їй "дивно бачити позов пані генпрокурорки проти неї як проти журналіста".

"Не знаю, чому я фігурую як "відповідач". Інтерв'ю - це спілкування журналіста з гостем. Моя справа питати. Відповідає в інтерв'ю гість", - зазначила Соколова.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча
БєняДіктова пуста, як барабан  :fp2

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9302
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Ось коротке відео про суть справи. А взагалі Яніна цій події присвятила передачу.


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Гребаний Цирк...
Веня-Дiктова - красава - треба було ще кокошнiк на голову одiти...
 >:(