Автор Тема: Кабмин Зелепукина. Хроники.  (Прочитано 36053 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Кабмин Зелепукина. Хроники.
« Reply #210 : Січня 16, 2020, 12:32:45 12:32 »
НОВИНА 🇺🇦, [16.01.20 12:29]
В "Слузі народу" не бачать підстав для відставки Гончарука

Перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко запевнив, що на цей момент немає ні причин, ні законних підстав для того, щоб відправити уряд Гончарука у відставку.

На його думку, відставка уряду спровокує політичну кризу в Україні, яка країні точно не потрібна. Окрім того, згідно з українським законодавством, питання про відставку уряду не можна розглядати протягом року з моменту затвердження програми діяльності Кабміну. Таким чином, уряд Гончарука має імунітет до жовтня 2020 року.

НОВИНА (https://t.me/joinchat/AAAAAFZlNF1Fye--B9S6Jw)

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Кабмин Зелепукина. Хроники.
« Reply #211 : Січня 16, 2020, 12:34:25 12:34 »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Кабмин Зелепукина. Хроники.
« Reply #212 : Січня 16, 2020, 02:28:42 14:28 »
Денис Малюська, дружина, мама і "получка".

І ось, люди добрі, приходжу я додому...а дружина мені і каже: де гроші, паразіт? Які гроші? - кажу я. Зарплата, дєбіл, де?...запитую в останній раз -дружина тягнеться за пательнею...Я їй кажу: я ж 16 тисяч гривень копієчка до копієчки приношу! Ой, падла, не бреши....- каже дружина. Я ж у фейсбуці "лєнту" читаю...Ти ж 226 тисяч гривень в місяць отримуєш! Бабки де?...- запитую в останній раз! Дружина замахується пательнею...і тут моя мама з кімнати: - Не бий його, Людочка!...Брешуть порохоботи у Фейсбуці! 16 тисяч гривень у нього зарплата! Я ходила до нього на роботу в Кабмін і казала його начальнику, якомусь Гончаруку: ви як совісті не маєте, такі копійки моєму синочку сплачувати! А де він працює? - каже Гончарук... А я кажу - в юстиції головний. Гончарук каже: - зараз перевірю! А Ви хто? А я й кажу - мати його! Народила його і виростила! А ну, перевіряй давай бігом!.... Ну, він страшенно перелякався, Гончарук цей...і почав про ріст економіки розповідати мені з переляку....але я руки ось так на грудях склала...і дивлюсь на нього мовчки...ще й ногою притопую. Цей Гончарук таки поліз у відомості. Точно. Зарплата 16 тисяч гривень! А далі надбавки тільки якісь і премії... щось таке...я сильно не дивилась.....Ну, Мамо... - дружина моя каже...в тому й справа...що там ще "надбавки і премії".... а він тільки 16 тисяч приносить...226 тисяч мінус 16 тисяч....Де гроші, гад ?! І знову ця клята пательня перед носом! Мама моя в сльози! : Людочка! Сонечко! Та він же ж хороший! Я ж його народила, годувала, виростила, виховала чесним хлопчиком! І давай мою дружину обіймати....Плачееее....Моя Люда обійняла її...плачееее....сковорідку виронила...мені на ногу! Я плачууу....Ми обнялися втрьох і плачемоооо...Боже мій...16 тисяч! Як жити?...а тут вдома оказалася "прослушка". Гончарук прослуховував мене, коли його прослуховували. Думав, що я його прослуховую. Ну...і він слухав і теж плакав. Хороша він людина! Ось тепер у мене зарплата 226 тисяч гривень...ну і плюс "надбавки і премії". І автомобіль "Москвіч". Новая модель!.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Кабмин Зелепукина. Хроники.
« Reply #213 : Січня 16, 2020, 02:29:35 14:29 »
ЛізаЧЬка Багутцкая:

Ох і дєньок сегодня! Всє всєх пішут...І слушают. І я слушала, слушала і слушала... Вот Максік Бужанскій с друзьямі Санєй Дубінским пошлі в сердцах морду біть Льошику Гончаруку. За что? Он нє оскорблял нашего Володєньку. Вообщє! Просто сказал, что Прєзідєнт наш тупой і башка пустая....і в вопросах економікі! А что, нє так? Нє может чєловек во всьом разбіраться! Прєзідєнт наш і так - Вєлічайший Лідєр Соврємєнності! Єму не надо нікому нічєго доказивать. І он нє обязан бить умним. Я вот тоже дура-дурой с рождєнія і что? Я в отлічіє от Зєлєнского вообще ні в чьом нє разбіраюсь і бєзмозглая. А на то он і Прєзідєнт, что би бить умнєє мєня! А я - дєпутат Вєрховного Совєта і отвєчаю только за сєбя, ну і за тєррорістку Фєдіну. Что би она нічєго нє пєрєвєрнула государствєнним пєрєворотом! А он за всю страну отвєчаєт! Поетому нє надо под кабінєтом ждать Гончарука, рєбята! Ето всьо на руку Порошенко і порохоботам! Оні потом смєются, троллят і готовят заговори! Хотітє кого-то побіть...- бєйтє мєня! Я даже мєста скажу, гдє я особєнно люблю ето. Ох і дєньок!

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Кабмин Зелепукина. Хроники.
« Reply #214 : Січня 16, 2020, 03:02:18 15:02 »
Geo,  :smiley24: :smiley24: :smiley24:


но печально все это...

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Кабмин Зелепукина. Хроники.
« Reply #215 : Січня 16, 2020, 03:44:55 15:44 »
Прем’єр-міністр Олексій Гончарук написав заяву про відставку.

Про це повідомляє Telegram-канал “Легитимный” з посиланням на джерело в Офісі президента, передає Depo.ua.

“Наше джерело в Офісі президента повідомляє, що прем’єр-міністр Гончарук написав заяву про відставку. Президент може підписати її в будь-яку хвилину. Джерело доповнює, що сьогодні цього не станеться. Всі будуть чекати продовження “зливу” прослушки обговорення Гончаруком президента і державних справ. Наше джерело повідомляє, що в Кабміні була прослушка, але Гончарук “молодий” і не здогадувався, що його можуть слухати.
Ходять чутки, що Гончарука слухали всі силовики, питання тепер у тому, хто злив його. Битва за крісло прем’єра йде вже давно, а зараз цей кейс дуже актуальний”, – йдеться в повідомленні.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Кабмин Зелепукина. Хроники.
« Reply #216 : Січня 16, 2020, 03:48:05 15:48 »
Прем’єр-міністр Олексій Гончарук написав заяву про відставку.
Про це повідомляє Telegram-канал “Легитимный” з посиланням на джерело в Офісі президента, передає Depo.ua.
“Наше джерело в Офісі президента повідомляє, що прем’єр-міністр Гончарук написав заяву про відставку.
Президент може підписати її в будь-яку хвилину. Джерело доповнює, що сьогодні цього не станеться.
Всі будуть чекати продовження “зливу” прослушки обговорення Гончаруком президента і державних справ.
Наше джерело повідомляє, що в Кабміні була прослушка, але Гончарук “молодий” і не здогадувався, що його можуть слухати.
Ходять чутки, що Гончарука слухали всі силовики, питання тепер у тому, хто злив його.
Битва за крісло прем’єра йде вже давно, а зараз цей кейс дуже актуальний”, – йдеться в повідомленні.
:smiley24:
Плiвочки - вони таки плiвочки - прийшлося вiдбрехуватися, що то вороги пастки ставлять та пiд крiсло мiкрофони кладуть...
Воно оно что,  Валерiч...
Як далi жити?..
 :ap

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Кабмин Зелепукина. Хроники.
« Reply #217 : Січня 16, 2020, 03:49:02 15:49 »
Це мабуть рекорд - манда коЗЕ посипалася не пройшло і року.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Кабмин Зелепукина. Хроники.
« Reply #218 : Січня 16, 2020, 03:52:17 15:52 »
Це мабуть рекорд - манда коЗЕ посипалася не пройшло і року.
Ой, Svit, тримайте кулаки  - Гончар був таки кловун, який не тямив в своiй справi...
Але до Нового року вирiшили не раскачiвать лодку...
А тут... такi справи - Оманський Осел, троща лiтака МАУ та ще й Бюджет... такий-сякий...
Стрiлочника швикдо знайшли - ви помiтили - все йде сiнхронно з Москвою - наче змагаемося...
Погано це... дуже погано...
Кого Беня призначить на Премера?..
 :)

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Кабмин Зелепукина. Хроники.
« Reply #220 : Січня 16, 2020, 04:02:46 16:02 »
Милованов звернувся до людей з проханням зрозуміти високу зарплату чиновників.

Добров и Бобров

Глава 16. Союз осла и баранов.

— Граждане! — сказал Милованов, открывая заседание. — Жизнь диктует свои законы, свои жестокие законы. Я не стану говорить вам о цели нашего собрания — она вам известна. Цель святая. Отовсюду мы слышим стоны. Со всех концов нашей обширной страны взывают о помощи. Мы должны протянуть руку помощи, и мы ее протянем. Одни из вас служат и едят хлеб с маслом, другие занимаются отхожим промыслом и едят бутерброды с икрой. И те и другие спят в своих постелях и укрываются теплыми одеялами. Одни лишь маленькие дети, беспризорные, находятся без призора. Эти цветы улицы, или, как выражаются пролетарии умственного труда, цветы на асфальте, заслуживают лучшей участи. Мы, Слуги Народа, должны им помочь. И мы, Слуги Народа, им поможем.

Речь Неутомимого Милованова вызвала среди однопартийцев различные чувства.

Разумков не понял своего нового друга — молодого министра.

«Какие дети? — подумал он. — Почему дети?»

Руслан Алексеевич даже и не старался ничего понять. Он уже давно махнул на все рукой и молча сидел, надувая щеки.

Третьякова Галина Николаевна пригорюнилась.

Лизок и Давидик преданно глядели на голубую жилетку Милованова.

Владелец зоны рекреации на Трухановом был чрезвычайно доволен.

«Красиво составлено, — решил он, — под таким соусом и на вторую каденцию проскочить можно!. В случае удачи — почет! Не вышло — мое дело шестнадцатое. Помогал детям, и дело с концом».

Герус обменялся значительным взглядом с Леросом и, отдавая должное конспиративной ловкости министра экономики, продолжал гонять в смартфоне разноцветные шарики.

Беленюк был на седьмом небе.

«Золотая голова», — думал он. Ему казалось, что он еще никогда так сильно не любил беспризорных детей, как в этот момент.

— Товарищи! — продолжал Милованов. — Нужна немедленная помощь! Мы должны вырвать детей из цепких лап улицы, и мы вырвем их оттуда! Поможем детям! Будем помнить, что дети — цветы жизни. Я прошу вас сейчас же проголосовать закон о повышении зарплат министрам и депутатам и помочь детям. Только детям, и никому другому. Вы меня понимаете?

Тимофей Сергеевич вынул из бокового кармана Свидетельство о Браке и Счета за Коммуналку.

Все зааплодировали.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Кабмин Зелепукина. Хроники.
« Reply #221 : Січня 16, 2020, 04:04:49 16:04 »
Не розумiю, що це може бути - жарт чi справдi... Гончар сдает дела и забiрает свой самокат?..
https://www.rbc.ua/rus/styler/goncharuk-napisal-zayavlenie-uvolnenie-smi-1579117514.html
Аби мене не ловили на тому, що я пощу фейки, ось ще один лiнк...
https://zik.ua/ru/news/2020/01/15/v_sluge_naroda_zayavili_chto_goncharuk_napisal_zayavlenie_na_uvolnenie_954977
 :gb:
« Останнє редагування: Січня 16, 2020, 04:18:23 16:18 від Бувалий »

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Кабмин Зелепукина. Хроники.
« Reply #222 : Січня 16, 2020, 04:22:42 16:22 »
ітогі, мля.
з подивом відмічаю для себе, що друзяки зе росказали нам про презедента у якого в голові пусто. пряма мова оригіналу.

зуммазійти.
і скільки частин "бесіди" вже вийшло? бо мені попалися тіки дві. я трошки заклопотаний зараз.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Кабмин Зелепукина. Хроники.
« Reply #223 : Січня 16, 2020, 04:37:37 16:37 »
зуммазійти.
і скільки частин "бесіди" вже вийшло? бо мені попалися тіки дві. я трошки заклопотаний зараз.
Ну третя вже точно є.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Кабмин Зелепукина. Хроники.
« Reply #224 : Січня 16, 2020, 04:48:11 16:48 »
ітогі, мля.
з подивом відмічаю для себе, що друзяки зе росказали нам про презедента у якого в голові пусто. пряма мова оригіналу.
зуммазійти.
і скільки частин "бесіди" вже вийшло? бо мені попалися тіки дві. я трошки заклопотаний зараз.
Пригадав старий совковий анекдот...
- Рабiновiч, как здоговье?
- Не дождётесь!

 :ap

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15814
Re: Кабмин Зелепукина. Хроники.
« Reply #225 : Січня 16, 2020, 05:01:27 17:01 »
Borys Filatov
2 hrs ·

Моя позиция.

(click to show/hide)

Дуже відверто. Головне, що вже не боїться таке писати при 80% проголосувавших за віслюка.
Тобто відчуває зміну настроїв.
  :smiley24:

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8217
Re: Кабмин Зелепукина. Хроники.
« Reply #226 : Січня 16, 2020, 07:57:11 19:57 »
Первый ослиный пошела  :smiley14:

Міністерка Альона Бабак йде у відставку, – джерело

Очільниця Міністерства розвитку громад та територій України Альона Бабак йде у відставку. Вона першою покидає свою міністерську посаду в уряді Олексія Гончарука. Сам прем'єр вже має нову кандидатуру на її місце.

Журналіст Роман Кравець у своєму телеграмі повідомив, що Бабак вже написала заяву про відставку та подала її в уряд.

Важливо: Міністр Бабак: Мене хочуть дискредитувати представники олігархічних груп   Міністр Бабак: Мене хочуть дискредитувати представники олігархічних груп

Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак йде у відставку. Її заява вже є в Кабміні,
– пише Кравець.

Про відставку чиновниці нібито мають оголосити завтра, 17 січня, на профільному комітеті у Верховній Раді.


Ймовірним наступником Бабак у Мінрозвитку громад і територій може стати голова Івано-Франківської області Денис Шмигаль. Його кандидатуру наразі обгооврюють, повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на джерело у "Слузі народу".

Біографія: Хто така Альона Бабак – очільниця Міністерства розвитку громад і територій   Альона Бабак очолила нове Міністерство розвитку громад і територій: що про неї відомо

Сама Альона Бабак в інтерв'ю 24 каналу раніше наголошувала, що її хочуть дискредитувати представники олігархів, які пов'язані зі сферою будівництва.

Думаю, що зацікавленими в тому, щоб дискредитувати мою діяльність, є представники олігархічних груп, які відносяться до сфери будівництва. Безумовно, я маю прізвища. Проте, зараз я би не називала їх. Розумію, хто стоїть за тими чи іншими групами. Чому я називаю їх олігархічними? Бо це люди, які мають гроші і мають або мали владу,
– заявляла Бабак.

Вона пояснила, що ці люди незадоволені політикою Мінрозвитку, яка змінилася в напрямку наведення порядку у сфері містобудування, планування територій та архітектурно-будівельного контролю.

https://24tv.ua/ministerka_alona_babak_yde_u_vidstavku__dzherelo_n1264852
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Кабмин Зелепукина. Хроники.
« Reply #227 : Січня 17, 2020, 12:29:26 00:29 »
Березовец:


Бабак на выход, Шмыгаль на вход

Человека Ахметова, губернатора Ивано-Франковщины Дениса Шмыгаля, хотят повысить до вице-премьера. Кроме того, он должен стать министром развития общин и территорий вместо Алёны Бабак, которую планируют уволить в пятницу. Об этом сообщает нардеп от Слуги народа Александр Качура.

Официально Бабак уходит «по собственному желанию». На самом деле, переформатирование Кабмина уже началось и до февраля его могут покинуть ещё ряд министров. Речь идёт о Анне Новосад, Юлии Соколовской, Тимофее Милованове.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Кабмин Зелепукина. Хроники.
« Reply #228 : Січня 17, 2020, 12:31:58 00:31 »
Один нюанс по поводу смены в правительстве, которое состоится завтра. Алена Бабак уйдет с поста Минрегиона. На ее место придет глава Ивано-Франковской области Денис Шмыгаль. Но это не все. Денис Шмыгаль также станет вице-премьером. Полностью его должность будет звучать так: віце-прем'єр-міністр України - міністр розвитку громад та територій України. Подтверждающий этот факт документ здесь - https://nv.ua/ukraine/politics/denis-shmygal-stanet-vice-premerom-novosti-ukrainy-50064598.html

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Кабмин Зелепукина. Хроники.
« Reply #229 : Січня 17, 2020, 12:32:47 00:32 »
 :love:

Тимошенко послала команду Зеленского обратно в "95 квартал".

Лидер "Батькивщины" прокомментировала скандал с прослушкой Гончарука, заявив, что из-за своей некомпетентности команда президента должна уйти обратно в "95 квартал".

Украина 24/7

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Кабмин Зелепукина. Хроники.
« Reply #230 : Січня 17, 2020, 07:55:38 07:55 »
:love:
Тимошенко послала команду Зеленского обратно в "95 квартал".
Лидер "Батькивщины" прокомментировала скандал с прослушкой Гончарука, заявив, что из-за своей некомпетентности команда президента должна уйти обратно в "95 квартал".
Украина 24/7
Вместе с Юлечкой...
Её там как раз не хватает - как актрисы эротического жанра, которой Зеленский даст главную роль в Шоу "Мы их сделали!"

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Кабмин Зелепукина. Хроники.
« Reply #231 : Січня 17, 2020, 01:03:08 13:03 »
НОВИНА 🇺🇦, [17.01.20 09:39]
Кабмін визначився з кандидатом на Міністра розвитку громад і територій

Наступником Альони Бабак скоріш за все стане голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль. Відомо, що він займе посаду не тільки міністра, але і стане 3-м віце-прем’єром в складі Уряду.

«Вранці питання розгляне профільний комітет і буде зустріч фракції зі Шмигалем» — заявила заступниця голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук.

НОВИНА (https://t.me/joinchat/AAAAAFZlNF1Fye--B9S6Jw)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Кабмин Зелепукина. Хроники.
« Reply #232 : Січня 17, 2020, 01:05:29 13:05 »
Все хорошо, прекрасная Маркиза...
https://ua.interfax.com.ua/news/political/636108.html
 :bpn:

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Кабмин Зелепукина. Хроники.
« Reply #233 : Січня 17, 2020, 01:07:31 13:07 »
грьобаный цырк....




Украина 24/7, [17.01.20 12:18]
[ Video ]
После своего выступления Гончарук покинул Раду под крики "ганьба" и аплодисменты.

Некоторые депутаты хотели задать ему несколько вопросов, однако Разумов заявил, что отведенное время на вопросы правительству исчерпано.

Украина 24/7 (https://t.me/joinchat/AAAAAEoOOrRmKMT8dW7E6g)

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Кабмин Зелепукина. Хроники.
« Reply #234 : Січня 17, 2020, 01:18:20 13:18 »
Зеленi чоловічки, [17.01.20 11:19]
Гончарук подав заяву про відставку не туди, куди треба

Прем'єр-міністр забув, що ми живемо в парламентсько-президентській республіці. І заяву про відставку треба подавати у Верховну Раду, а не в Офіс Президента.

Такий крок не тільки демонструє нехтування основами конституційного права, а і загальну атмосферу авторитаризму, яку намагається вибудувати Зеленський.

Також заява про відставку – це спроба Гончарука вибачитись за формулювання, які могли б образити Президента.

Підлабузницькі настрої прем'єра ще більше послаблюють його і до того слабкі позиції та зміцнюють крило групи Коломойського, яке прагне розторгнення відносин з МВФ та повернення "Приватбанку" одіозному олігархові.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Кабмин Зелепукина. Хроники.
« Reply #235 : Січня 17, 2020, 01:19:23 13:19 »
+100




Шрайк, [17.01.20 10:56]
Премьер Гончарук написал (https://www.pravda.com.ua/rus/news/2020/01/17/7237622/) заявление об отставке и передал его президенту

Терпеть не могу подобную херь.

У нас в стране еще действует Конституция или в приоритете телевизионные сценарии?

Если Конституция еще имеет какое-то значение, то нужно ее раскрыть и почитать. Чтобы узнать, что у нас президент не назначает и не увольняет премьеров. При назначении премьера у него техническая роль, а при увольнении вообще никакой.

Премьера назначает и увольняет Верховная Рада, туда и нужно подавать заявы:

Прем'єр-міністр України, інші члени Кабінету Міністрів України мають право заявити Верховній Раді України про свою відставку.

Бесит этот цирк с царем-батюшкой и боярами, идущими на поклон. Украина - не Россия, блин.

По крайней мере, пока.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Кабмин Зелепукина. Хроники.
« Reply #236 : Січня 17, 2020, 02:09:09 14:09 »
ну вот и Зе!Бубочка голос подал




НОВИНА 🇺🇦, [17.01.20 14:07]
Зеленський вимагає встановити причетних прослуховування Гончарука

Зеленський вимагає від правоохоронних органів за два тижні встановити причетних до запису розмов за участю прем'єр-міністра Олексія Гончарука Відповідне завдання президент дав під час зустрічі з керівниками СБУ, Офісу Генерального прокурора, Міністерства внутрішніх справ, Національного антикорупційного бюро, Державного бюро розслідувань та Управління державної охорони.

Президент зауважив, що в межах кримінального провадження має бути чітко встановлене коло осіб, які були присутні на переговорах, і з’ясовані обставини, за яких вони відбувалися.

НОВИНА (https://t.me/joinchat/AAAAAFZlNF1Fye--B9S6Jw)

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Кабмин Зелепукина. Хроники.
« Reply #237 : Січня 17, 2020, 02:58:45 14:58 »
ну вот и Зе!Бубочка голос подал




НОВИНА 🇺🇦, [17.01.20 14:07]
Зеленський вимагає встановити причетних прослуховування Гончарука

Зеленський вимагає від правоохоронних органів за два тижні встановити причетних до запису розмов за участю прем'єр-міністра Олексія Гончарука Відповідне завдання президент дав під час зустрічі з керівниками СБУ, Офісу Генерального прокурора, Міністерства внутрішніх справ, Національного антикорупційного бюро, Державного бюро розслідувань та Управління державної охорони.

Президент зауважив, що в межах кримінального провадження має бути чітко встановлене коло осіб, які були присутні на переговорах, і з’ясовані обставини, за яких вони відбувалися.

НОВИНА (https://t.me/joinchat/AAAAAFZlNF1Fye--B9S6Jw)

Черговиї волонтерів-"терористів" кинуть за грати?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46486
  • Never give in!
Re: Кабмин Зелепукина. Хроники.
« Reply #238 : Січня 17, 2020, 05:24:05 17:24 »
Милованов звернувся до людей з проханням зрозуміти високу зарплату чиновників.

Добров и Бобров

Глава 16. Союз осла и баранов.

— Граждане! — сказал Милованов, открывая заседание. — Жизнь диктует свои законы, свои жестокие законы. Я не стану говорить вам о цели нашего собрания — она вам известна. Цель святая. Отовсюду мы слышим стоны. Со всех концов нашей обширной страны взывают о помощи. Мы должны протянуть руку помощи, и мы ее протянем. Одни из вас служат и едят хлеб с маслом, другие занимаются отхожим промыслом и едят бутерброды с икрой. И те и другие спят в своих постелях и укрываются теплыми одеялами. Одни лишь маленькие дети, беспризорные, находятся без призора. Эти цветы улицы, или, как выражаются пролетарии умственного труда, цветы на асфальте, заслуживают лучшей участи. Мы, Слуги Народа, должны им помочь. И мы, Слуги Народа, им поможем.

Речь Неутомимого Милованова вызвала среди однопартийцев различные чувства.

Разумков не понял своего нового друга — молодого министра.

«Какие дети? — подумал он. — Почему дети?»

Руслан Алексеевич даже и не старался ничего понять. Он уже давно махнул на все рукой и молча сидел, надувая щеки.

Третьякова Галина Николаевна пригорюнилась.

Лизок и Давидик преданно глядели на голубую жилетку Милованова.

Владелец зоны рекреации на Трухановом был чрезвычайно доволен.

«Красиво составлено, — решил он, — под таким соусом и на вторую каденцию проскочить можно!. В случае удачи — почет! Не вышло — мое дело шестнадцатое. Помогал детям, и дело с концом».

Герус обменялся значительным взглядом с Леросом и, отдавая должное конспиративной ловкости министра экономики, продолжал гонять в смартфоне разноцветные шарики.

Беленюк был на седьмом небе.

«Золотая голова», — думал он. Ему казалось, что он еще никогда так сильно не любил беспризорных детей, как в этот момент.

— Товарищи! — продолжал Милованов. — Нужна немедленная помощь! Мы должны вырвать детей из цепких лап улицы, и мы вырвем их оттуда! Поможем детям! Будем помнить, что дети — цветы жизни. Я прошу вас сейчас же проголосовать закон о повышении зарплат министрам и депутатам и помочь детям. Только детям, и никому другому. Вы меня понимаете?

Тимофей Сергеевич вынул из бокового кармана Свидетельство о Браке и Счета за Коммуналку.

Все зааплодировали.

 :bj :bj
If you are going through hell, keep going.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Кабмин Зелепукина. Хроники.
« Reply #239 : Січня 17, 2020, 05:49:10 17:49 »
Черговиї волонтерів-"терористів" кинуть за грати?
ну тут волонтеров не пришьешь, скажут что засланці Баріги все устроили и откроют на него еще стопиццот дел в ДБР. но тут другое шедеврально - Бубочька подтвердил что пленки правда и премьера прослушивали. вопрос ко всем єтим Ваням Куршовельским шо у них под носом творитсо