Автор Тема: Інфогігієна  (Прочитано 1866 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Інфогігієна
« Reply #30 : Вересня 09, 2019, 03:50:13 15:50 »
в чому його користь?
Пишуть прямо без темників

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Інфогігієна
« Reply #31 : Вересня 09, 2019, 03:53:03 15:53 »
 :fp2

Самуил Яковлевич Шниперсон умер. Поверят все, кто прочитал. Но! Это могут подтвердить или опровергнуть только родственники Самуила Яковлевича.

Но...если им заплатить....то "умер" или "не умер" будет зависеть от размера гонорара. И истина при этом сохраняется. Но о ней хер кто узнает.


Про что вообще спор...сцукко?

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Інфогігієна
« Reply #32 : Вересня 09, 2019, 04:33:25 16:33 »
окей я прочитав нєкій текст, написаний невідомою мені людиною, опублікований на невідомому мені ресурсі.

якби були саме такі плани...для чого це публікують?

якщо ці плани це фей, для чого це публікують?

Припустимо я журналіст, отримав цю інфу. З якою метою я буду її публікувати?


А з якою метою ми тут, взагалі, дописуємо?
 До речі, ми не журналісти і це важливе зауваження.
Ну, й сидіть собі з інфою з 2 - 3 своїх кошерних джерел. Цікаво, шо піпець! :smiley23:
Такий вже ментор знайшовся.
Чистіть й далі свої ланки з тією інфогігієною.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Інфогігієна
« Reply #33 : Вересня 09, 2019, 04:48:19 16:48 »

А з якою метою ми тут, взагалі, дописуємо?
 До речі, ми не журналісти і це важливе зауваження.
Ну, й сидіть собі з інфою з 2 - 3 своїх кошерних джерел. Цікаво, шо піпець! :smiley23:
Такий вже ментор знайшовся.
Чистіть й далі свої ланки з тією інфогігієною.

Тобто ви у мене запитували список кошерних джерел аби папіздєть?
Дотримуватися не хочете? Доповнювати нема бажання?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Інфогігієна
« Reply #34 : Вересня 09, 2019, 04:48:52 16:48 »
Єдине достовірне джерело інформації - господь Бог. Але в нього тяжко взяти інтерв'ю і повернутись в студію.

Всі інші - брешуть, шокапєц.  :gigi:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Інфогігієна
« Reply #35 : Вересня 09, 2019, 04:49:52 16:49 »
Єдине достовірне джерело інформації - господь Бог. Але в нього тяжко взяти інтерв'ю і повернутись в студію.

Всі інші - брешуть, шокапєц.  :gigi:
Мені більше не достовірні джерела цікавлять. А проукраїнські.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Інфогігієна
« Reply #36 : Вересня 09, 2019, 04:51:58 16:51 »
Мені більше не достовірні джерела цікавлять. А проукраїнські.

А хіба 73% - не Україна?

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Інфогігієна
« Reply #37 : Вересня 09, 2019, 04:53:03 16:53 »
А хіба 73% - не Україна?
25 це Україна
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Інфогігієна
« Reply #38 : Вересня 09, 2019, 04:58:35 16:58 »
- Петро, шо ж ти за падло таке? Тобі похєр, що коїться?
- Похєр глибоко. Мене це не стосується. Мене це не годує. Он...треба паркан полагодити, бо свині збіжуть.
- Тобі не похер свині, коли Україна гине?
- Україна? Де вона? Ось мій садочок, моя Галя, моя хата і є Україна. А ти і дали прапором по селу махай, придурок. Можеш знову у військомат піти повоювати, контужений.
- Тварюка ти, Петро. Кугут довбаний.
- Та пішов ти, патріот сраний...Галя! Ти куркам дала? Зараз іду, моя рибонько! А ти, Василь, йди впарюй про державу товаришу свому - Миколі. Два срані патріоти на все село.


Хто з них НЕ українець?

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Інфогігієна
« Reply #39 : Вересня 09, 2019, 05:18:12 17:18 »
Тобто ви у мене запитували список кошерних джерел аби папіздєть?
Дотримуватися не хочете? Доповнювати нема бажання?


Дотримуватися чого? Ви пропонуєте нові правила на форумі?
Оголосить їх офіційно. Надайте перелік джерел, на які можна спиратися і з яких можна надавати інфу. Ви ж ініціатор - вам і карти у руки.
І чи не для того і є обговорення на форумі, щоб дійти істини у новині, виявити її хибність або підтвердити справжність? Ми, навіть, новини у РосЗМІ надаємо та обговорюємо, а що ж казати про наші українські ЗМІ? Ігнорувати за те, що вони виступали проти Порошенка? Тому факт, викладений у Дзеркалі тижня вже є неприйнятним? Відео з каналу Громадського вже є провиною?
Я щось не розумію, мабуть? Ви вважаєте, що тут зібралися слабкі розумом і вони не обговорять, не розкладуть по кісточках інфу як вона є насправді і для чого вкинута? якщо це вкид.


ТС, чекаю від вас реєстру джерел, які можна використовувати та нові правила на СУПі.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Інфогігієна
« Reply #40 : Вересня 09, 2019, 05:21:24 17:21 »

Дотримуватися чого? Ви пропонуєте нові правила на форумі?
Оголосить їх офіційно. Надайте перелік джерел, на які можна спиратися і з яких можна надавати інфу. Ви ж ініціатор - вам і карти у руки.
І чи не для того і є обговорення на форумі, щоб дійти істини у новині, виявити її хибність або підтвердити справжність? Ми, навіть, новини у РосЗМІ надаємо та обговорюємо, а що ж казати про наші українські ЗМІ? Ігнорувати за те, що вони виступали проти Порошенка? Тому факт, викладений у Дзеркалі тижня вже є неприйнятним? Відео з каналу Громадського вже є провиною?
Я щось не розумію, мабуть? Ви вважаєте, що тут зібралися слабкі розумом і вони не обговорять, не розкладуть по кісточках інфу як вона є насправді і для чого вкинута? якщо це вкид.


ТС, чекаю від вас реєстру джерел, які можна використовувати та нові правила на СУПі.

Якщо мені дадуть повноваження відразу займуся реєстром
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч