Автор Тема: США обнародовали телефонный разговор В. Зеленского и Д. Трампа  (Прочитано 1553 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Мир уже замер в предвкушении нового скандала и начал на картах гадать, что же такого ужасного сказали друг другу по телефону В. Зеленский и Д. Трамп...
https://delo.ua/econonomyandpoliticsinukraine/ssha-obnarodovali-stenogrammu-skandalnogo-razgov-358437/
 :)

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15919
 Пиз@ець Трампу.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Нічого особливого,  якби щось було Трамп не дозволив би публікацію

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Нічого особливого,  якби щось було Трамп не дозволив би публікацію
Особливе буде... без стенограми - невже Трамп такий наiвний, аби не знати,  що все пишуть?..

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15919
 У тирнетах пишуть, що оприлюднили не ту розмова, була ще одна

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
У тирнетах пишуть, що оприлюднили не ту розмова, була ще одна
:smiley24:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15919
Нічого особливого,  якби щось було Трамп не дозволив би публікацію
Угу, перше питання:" А чому ви згадали саме справу сина Байдена?"

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
СТЕНОГРАМА РОЗМОВИ ТРАМПА ЗІ ЗЕЛЕНСЬКИМ 25.07.2019 (ПОВНИЙ ПЕРЕКЛАД УКРАЇНСЬКОЮ)
Ситуативна кімната, Білий Дім, 25.07.2019
(Розсекречено 24.09.2019)
 
Трамп: Вітаю з великою перемогою. Ми всі спостерігали в США і ви зробили грандіозну роботу. Те, як ви вийшли знізвідки, кому не  давали багато шансів, і врешті легко перемогли. Це фантастичне досягнення. Вітаю!


 
Зеленський: Ви абсолютно маєте рацію, пане Президенте. Ми досягли великої перемоги і ми тяжко для цього працювали. Ми багато працювали, але я хотів би зізнатися вам, що я мав нагоду повчитися у Вас. Ми використали кілька ваших прийомів та технологій і зуміли скористатись ними як взірцем для наших виборів, і так, це правда, ці вибори були унікальними. Ми були в унікальній ситуації, і ми зуміли досягти унікального успіху. Я можу сказати Вам таке: вперше Ви зателефонували мені привітати мене коли я виграв президентські вибори, а вдруге Ви телефонуєте мені зараз, коли моя партія перемогла в парламентських виборах. Гадаю, що треба частіше брати участь у виборах, аби Ви частіше дзвонили мені і ми могли частіше розмовляти телефоном.


 
Трамп: (сміється) це гарна ідея. Я думаю що Ваша країна дуже втішена цим.



Зеленський: Ну, правду кажучи, ми намагаємося важко попрацювати адже ми хотіли «висушити болото» (цей мем використав Трамп у своїй виборчій кампанії – прим. Radio Lemberg) тут в нашій країні. Ми привели до влади багато-багато нових людей. Не старих політиків, не типових політиків, бо ми хочемо мати новий формат і новий тип уряду. Ви є великим вчителем для нас у цьому.


 
Трамп: Дуже приємно це чути від Вас. Я скажу, що ми багато робимо для України. На це йде багато зусиль і багато часу. Набагато більше ніж роблять европейські країни, а вони мали б допомагати вам більше ніж вони допомагають. Німеччина практично нічого не робить для вас. Все,що вони роблять – це розмови, а я думаю, що вам дійсно треба їх про це спитати. Коли я розмовляв з Анґелою Меркель, вона говорила про Україну, але вона нічого не робить. Так само вчиняють багато европейських країн, тож я гадаю, що вам треба на це звернути увагу, бо США є дуже дуже добрими до України. Я б не сказав що це взаємно, бо є речі, які не є добрими, але США є дуже дуже добрими до України.


 
Зеленський: Так, Ви абсолютно маєте рацію. Не лише на 100%, а на всі 1000%, і я вам можу сказати таке: я розмовляв з Анґелою Меркель і я зустрічався з нею. Я також зустрічався та розмовляв з Макроном, і я сказав їм, що вони недостатньо роблять у питаннях санкцій. Вони не посилюють санкції. Вони не працюють так, як би мали для України. Адже навіть чисто логічно, Евросоюз мав би бути нашим найбільшим партнером, та насправді США є набагато більшим партнером України і я вам дуже вдячний за те, скільки США роблять для України. Набагато більше ніж Евросоюз, особливо коли йдеться про санкції проти Московії. Я також хотів би подякувати Вам за Вашу велику підтримку в галузі оборони. Ми є готовими співпрацювати на наступних етапах, особливо ми є майже готовими купити більше джавелінів в США з метою оборони.


 
Трамп: Я хотів би попросити Вас про послугу, бо наша країна багато до чого приклалася, і Україна про це багато знає. Я хотів би щоб Ви з’ясували, що сталося з тією всією ситуацією в Україні, як кажуть, з Мегабомбою... Я маю на увазі у вас там є один багатій... Також сервер, кажуть він є в Україні. Є багато чого що мало продовження, вся ситуація. Я гадаю що Ви оточуєте себе деким з тих самих людей. Я хотів би аби генеральний прокурор США  подзвонив Вам або Вашим людям і я хотів би аби Ви з’ясували геть все. Як Ви вчора бачили, вся та нісенітниця завершилася дуже кволим звітом у виконанні людини на ім’я Роберт Мюллер, некомпетентним звітом, кажуть, що багато чого почалося з України. Все, що у Ваших силах, дуже важливо, все, що Ви можете зробити.
 
 
Зеленський: Так, все це важливо для мене, все що Ви раніше згадали. Для мене, як президента, це дуже важливо, і ми є відкритими для подальшої співпраці. Ми є готовими відкрити нову сторінку і співпраці між США й Україною. З цією метою я щойно відкликав нашого посла зі США, і його замінить дуже компетентний і дуже досвідчений посол, який ретельно працюватиме, аби впевнитись, що наші країни стануть ще ближчими. Я би хотів і я сподіваюсь, що Ви вірили та довіряли йому, і налагодили з ним особисті стосунки, аби ми могли ще більше співпрацювати. Також особисто скажу Вам, що один з моїх помічників (йдеться про Андрія Єрмака – прим. Radio Lemberg) зовсім недавно розмовляв з паном Джуліані, і ми дуже сподіваємося, що пан Джуліані зможе відвідувати Україну, і ми знову зустрінемося, щойно він сюди приїде. Хочу знову Вас запевнити, що довкола нас – лише Ваші друзі. Я перевірю, чи я оточую себе найкращими та найдосвідченішими людьми. Також хочу сказати Вам, що ми є друзями. Ми є великими друзями, і ви, пане Президенте, маєте друзів у нашій країні, тож ми можемо продовжувати наше стратегічне партнерство. Я також планую оточити себе великими людьми, і на додаток до того розслідування, я як президент України ґарантую, що всі розслідування пройдуть відкрито й щиро. Можу запевнити Вас у цьому.


 
Трамп: Гаразд, бо я чув, що у вас був прокурор, який був дуже хорошим, але його звільнили, і це було справді нечесно. Багато хто каже про це, про те, як саме звільнили вашого хорошого прокурора, і що ви взяли дуже поганих людей. Пан Джуліані є дуже поважною людиною. Він мером міста Нью Йорк, великим мером, і я хотів би аби він подзвонив Вам. Я попрошу його подзвонити Вам разом з генеральним прокурором США. Руді дуже добре знає, що трапилося, і він дуже здібний хлопець. Якби Ви могли порозмовляти з ним , то це було би чудово. Колишня посол США, та жінка, була поганою особою, і люди, з якими вона мала справу в Україні, теж були поганими, я просто хочу Вам про це сказати. З іншого боку, є багато розмов про сина Байдена, що це Байден зупинив розслідування, і багато людей хотіли би все це з’ясувати, тож все, що Ви можете зробити разом з генеральним прокурором США було би чудово. Байден вихвалявся, що він зупинив те розслідування, тож якщо ви можете з’ясувати... Це все якось жахливо звучить для мене.
 
 
Зеленський: Хотів сказати Вам про покурора. Насамперед я розумію і я розумію про що йдеться. Внаслідок того, що ми вибороли абсолютну більшість в нашому парламенті, наступний наш генеральний прокурор буде на 100% моєю людиною, моїм кандидатом, якого затвердить парламент і який почне роботу на посаді у вересні. Він чи вона з’ясують ситуацію, особливо довкола тієї фірми, про яку йдеться у цьому питанні. Завданням розслідування у цій справі є насправді відновлення справедливости, тож ми подбаємо про це, і попрацюємо над цим розслідуванням. Окрім того, я би ґречно попросив Вас, чи можете Ви надати нам будь яку додаткову інформацію, це би дуже допомогло у розслідуванні, аби ми вчинили справедливо в нашій країні стосовно посла США в Україні, наскільки я пригадую її прізвище було Йованович. Це дуже добре, що Ви були першим, хто сказав мені, що вона була поганим послом, бо я згоден з Вами на всі 100%. Її ставлення до мене було зовсім недобрим, адже вона захоплювалася попереднім президентом, і вона була на його боці. Вона би не сприйняла мене як нового президента належним чином.


 
Трамп: Ну, її ще чекають певні процедури. Я скажу панові Джуліані подзвонити Вам, також подзвоню генеральному прокуророві Барру, і ми все ретельно з’ясуємо. Я впевнений, що Ви теж все з’ясуєте. Я чув, що з тим прокурором поступили дуже несправедливо, і що він був дуже чесним прокурорм, тож бажаю Вам удачі у всьому. Як я бачу, ваша економіка зростатиме й зростатиме. Ви маєте багато активів. Це велика країна. Я маю багато українських друзів, це неймовірні люди.


 
Зеленський: Я хотів би сказати, що я теж маю кілька друзів, які мешкають у США. Насправді, коли востаннє я був у США, я зупинився у Нью Йорку біля Центрального Парку, і я зупинився в Trump Tower. Я говоритиму з ними, і сподіваюся, що побачу їх у майбутньому. Я також хотів подякувати Вам за Ваше запрошення відвідати США, особливо Вашинґтон. Водночас, я також хочу запевнити Вас,що ми дуже серйозно займемося тією справою і ми попрацюємо над розслідуванням. Щодо економіки, то в наших країн є великий потенціал, і одним  з найваживіших для України питань є енергетична незалежність. Я гадаю, що ми можемо досягти успіху в цьому, і вдало співпрацювати зі США в енергетичній незалежности. Ми вже працюємо над співпрацею. Ми купуємо американську нафту, але я дуже надіюсь на наступну зустріч. В нас буде більше часу і більше нагод обговорити ці можливості, і познайомится ближче один з одним. Хотів би дуже Вам подякувати за Вашу підтримку.


 
Трамп: Добре. Дуже Вам дякую і ціную все. Я скажу Руді та генеральному прокурорві Барру подзвонити. Дякую. Коли б Ви не захотіли приїхати до Білого Дому, просто подзвоніть. Назвіть нам дату і ми це пропрацюємо. До зустрічі.


 
Зеленський: Дуже Вам дякую. Я був би дуже радим приїхати і зустрітися з Вами особисто і краще познайомитися. Чекаю на зустріч з Вами і також хотів би запросити Вас відвідати Україну, приїхати до Києва, до чудового міста. У нас чудова країна, яка Вас ласкаво запрошує. Водночас, я думаю, що 1 вересня ми будемо в Польщі і зможемо там зустрітися. Попри все, думка про Ваш візит до України є дуже доброю. Ми можемо або взяти мій літак і полетіти до України, або можемо взяти Ваш літак, який напевно є набагато кращим ніж мій.


 
Трамп: Гаразд, ми пропрацємо це. Чекаю на Вас у Вашинґтоні і можливо у Польщі, бо я думаю що ми маємо бути там у той час.
 
 
Зеленський: дуже дякую пане президенте.


 
Трамп: Вітаю з фантастично проробленою роботою. Весь світ спостерігає. Не впевнений що розчаровано, скоріш вітає.


 
Зеленський: Дякую пане президенте, до побачення.


 
Переклад українською – Radio Lemberg

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
А якби надали стенограму телефонних розмов Зелі з Ху*лом???


https://twitter.com/politkyxnya/status/1176914413326147590

За злочинну зневагу до європейських партнерів, за ручне призначення "свого прокурора" і намір керувати його діяльністюТаку думку висловив у Facebook народний депутат від "Європейської Солідарності" Микола Княжицький."Імпічмент можна і Зеленському оголошувати. За злочинну зневагу до європейських партнерів, за ручне призначення "свого прокурора" і намір керувати його діяльністю. Але сам Зеленський провів закон про Імпічмент, який його унеможливлює. Листувався з цього приводу з товаришем. Ось що він пише:"До речі, ситуація з імпічментом для Трампа є красномовним показником, як виглядає імпічмент здорової ~людини~ демократії. Для того, щоб запустити процедуру не потрібно приймати рішення 3/4 конгресу, не потрібен висновок верховного суду - процедуру запускає парламент в особі його голови, який доручає 6 основним комітетам проводити свої розслідування. Ще більше для нас виглядає дивним те, за що проти президента відкритий імпічмент: сказане ним знаходиться на тому самому рівні, що і "я щас Баканову позвоню", і для нас то не виглядає якою дивиною.Головна відмінність в тому, що у нас в основі процедури імпічменту лягає теза "захистити президента від дрібних звинувачень". Натомість США нагадують нам, що імпічмент це не елемент нападок на президента, а частина системи відповідальності президента за зловживання владою всупереч цілей, для яких вона надана. Адже посада президента, це великі повноваження, але й одночасно велика відповідальність. І здорова процедура імпічменту за порушення не лише кримінального закону, але й Конституції, це і є те, що стримує президента і примушує його думати перш ніж «дзвонити Баканову", - написав Княжицький.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Зеля або недосвідчений, або брехло.


https://twitter.com/politkyxnya/status/1176937240024498178

В оприлюдненій розмові між главами України та США президент Володимир Зеленський каже Дональду Трампу, що Україна купує американську нафту, яку Україна ніколи не купувала.На це в ток-шоу "Прямий ефір" звернув увагу народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко."Дуже цікаво з усіх точок зору: починаючи від того, що і як обговорюється, і закінчуючи тим, що президент каже, що, так, будемо розглядати цю справу. Хотів би нагадати, що у нас взагалі-то є розділення влад… Там моя команда обере генпрокурора, і я скажу, щоб цю конкретно компанію розслідували. Тобто, ну, ми це знаємо. Сьогодні Зеленський має абсолютну владу і, об’єднавши її у своїх руках, фактично він такий "ЗеМонарх" сьогодні в Україні. І це є правда. І коли ми це кажемо відверто, в тому числі західним лідерам, воно викликає питання. Може, він це не розуміє. Але для західних лідерів це звучить досить дивно. І якщо би там сказали президенту Франції, що там відбувається по розслідуваннях, і він сказав би, що я там скажу, щоб це розслідували, – це була би просто катастрофа. А тут – нормально", - сказав Гончаренко.Він зауважив, що в оприлюдненій розмові Зеленського і Трампа є багато дивних речей, на які варто звернути увагу."Президент Зеленський каже Трампу, що Україна купує американську нафту, яку Україна ніколи не купувала – мабуть, маючи на увазі вугілля… Я раджу всім почитати. Бо часом є таке відчуття, що там десь на горі такі розумні люди, і вони таке роблять і так спілкуються, і там такий рівень, що ой куди там всім. Я вам можу сказати, що цю розмову можна легко перенести на "Одесский привоз" і абсолютно вона ляже. Повністю нормально, прямо один в один. І це для мене найбільше поки що враження від розмови, яку я прочитав", - додав Гончаренко.Він зауважив, що дуже погано те, що Україна опинилася в центрі внутрішньополітичних американських суперечок."Там, де б’ються два гіганти – це не наша бійка. І дуже погано, що там Україна стала розмінною монетою. І це не добре з усіх точок зору. І дуже хотілося б, щоб це щонайшвидше пройшло. Бо в будь-якому разі в цій розмові не дуже добре відгукується наш президент про Меркель і Макрона. Знаєте, тепер же вони це прочитають і побачать. А нам же далі треба співпрацювати з Німеччиною і з Францією", - завершив Гончаренко.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33605
  • Стать: Чоловіча
Об'єктивно кажучи, ніякого жахливого піздєца в тій розмові немає.

Ну похолуйствував Зєлєпукін перед Рудим без міри, в Макрона з Меркелихою покидав болотом (враховуючи, що розмова не планувалась для публіки, то це не таке страшне паливо. По суті - приклав їм навіть по ділу  :smilie5:).

Як я й казав, пацани по цій темі спокійно переведуть стрілки на 'боротьбу з корупцією'(c), ще й очки на цьому зароблять.
Рудого, звичайно, буде штатівський істеблішмент чмирити, що до внутрішніх розборок підключає іноземців. Але Трампон на це покладе, бо 'боротьба з корупцією'(с) ж  :smilie7:     

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
О, европейский политикум уже отгавкивается от зелепукинских откровений с Трампом, обиделись на зелю https://www.rbc.ua/rus/news/evrosoyuze-rezko-otreagirovali-stenogrammu-1569436656.html?fbclid=IwAR2f9QsyCC1vzEM0W7PN7uMxAgF5HAsPIkyF7tIAbTalryfOeA65U6MObfM

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Нічого крамольного для Зебіла немає. Для Додіка трохи гірше, але також на імпічмент мабуть не тягне.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Ну, от тепер ми опинились сам на сам з Ху*лом. :smilie2:

https://mobile.twitter.com/ukrpravda_news/status/1176955831310540801

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9474
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Це якась ганьба на наші голови, а не президент країни. Зовсім не розуміє, як потрібно себе поводити, що потрібно говорити, а про що потрібно промовчати. Не розуміє, що за ним стоїть країна зі своїми проблемами, інтересами та поглядами. Меле, що попало в його голову, розмови з Трампом на рівні містечкових пліток. :smilie9:

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Це тільки у мене відчуття що повністю макнули у лайно :( Бажання ще кілька разів піти під душ щоб відмитися від цього всього  :smilie9:
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Це тільки у мене відчуття що повністю макнули у лайно :( Бажання ще кілька разів піти під душ щоб відмитися від цього всього  :smilie9:

Це називається "іспанський сором": коли хуйню поре хтось інший, а соромно чомусь тобі.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15919
Нічого крамольного для Зебіла немає. Для Додіка трохи гірше, але також на імпічмент мабуть не тягне.
Саме прохання про поновлення розслідування вже достатньо, а за сукупністю зашкварів з головою, головне почати, а там щось та накопають. Пишуть, що 210 голосів для початку процедури вже є, залишилося 8

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15919
 Як цей даун буде в очі Меркель і Макрону дивитись? Хуйлу навіть робити нічого не треба, Зеля сам все розвалить:
Брюссель відреагував на скарги Зеленського про недостатню підтримку України
Вчора, 20:16

За ці п’ять років ми зібрали для України найбільший пакет підтримки в історії Європейського союзу, - заява



Підтримка України Європейським Союзом є «безпрецедентною».

Таку заяву оприлюднила речниця Верховного представника Євросоюзу з закордонних справ, віцепрезидента Єврокомісії Федеріки Моґеріні Майя Коціянчич.

Відповідна реакція з’явилася незабаром після того, як 25 вересня була опублікована стенограма розмови за 25 липня між президентом України Володимиром Зеленським та президентом США Дональдом Трампом, де обидва дійшли думки, що європейські держави роблять не достатньо кроків для допомоги Україні.



«За ці п’ять років ми зібрали для України найбільший пакет підтримки в історії Європейського союзу. Будучи переконаним прихильником України і її демократичного шляху, і визнаючи безпрецедентні проблеми, з якими стикається Україна, і безпрецедентні зусилля з проведення реформ після Революції 2014 року, Європейський союз разом з європейськими фінансовими інститутами мобілізував понад 15 мільярдів євро грантів і позик для підтримки процесу реформ», – йдеться у заяві речниці Моґеріні.

У тексті також вказується, що сума у понад 15 мільярдів євро не включає «численних внесків» від окремих країн-членів ЄС, що були надані Україні.



«Послідовним меседжем було – чим більше реформ в Україні, тим більше підтримки ЄС. І за останні 5 років в результаті цієї амбітної програми реформ, рішуче підтримуваної і супроводжуваної Європейським союзом, Україна досягла більшого, аніж два десятиліття тому», – йдеться у заяві.

Як повідомлялося, Володимир Зеленський під час телефонної розмови з Трампом поскаржився на Меркель і Макрона. Повний текст читайте тут: https://m.glavcom.ua/country/society/bryussel-vidreaguvav-na-skargi-zelenskogo-pro-nedostatnyu-pidtrimku-ukrajini-627891.html

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4797
  • Стать: Чоловіча
на чістом глазу, чіста по-пацанскі, гарант похвалився, що ген. прокурор у нього кишеньковий і свій в дошку.   :smilie5:
пздц правосуддю і розумінню демократичного устрою, згідо конституції. європа заздрить такому повороту.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Це якась ганьба на наші голови, а не президент країни. Зовсім не розуміє, як потрібно себе поводити, що потрібно говорити, а про що потрібно промовчати.
Не розуміє, що за ним стоїть країна зі своїми проблемами, інтересами та поглядами.
Меле, що попало в його голову, розмови з Трампом на рівні містечкових пліток. :smilie9:
А що ми очiкували вiд розмови двох клоунiв, яким свiтить як не iмпiчмент, так ганьба по всьому Свiту?
Трампу - байдуже - його проблеми не так больно бють по срацi...
А от Зеленський... з ганьбою й типу скаргою на погану допомогу ЕС... може взагалi в калюжу сiсти...
ЕС може й вiдмовитися вiд допомоги Украiнi - нi який Рябошапка на угоду Трампу... ситуацiю не врятуе...
А от 73% дурбеликiв можуть й далi чухати потилицю - якого вони на свою голову iдiота обрали Президентом Украiни...
 >:(

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Вишенка на тортик...
В США рассекретили текст жалобы разговора Д. Трампа и В. Зеленского
https://ru.slovoidilo.ua/2019/09/26/novost/mir/ssha-rassekretili-tekst-zhaloby-razgovor-trampa-i-zelenskogo
 >:(


Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Телефонный разговор двух тех самых знаменитых барыг с которыми 5 лет носились дегенераты, два дебила хвастающиеся друг перед другом "своими" прокурорами, пустой трёп с прицелом на личные интересы.. А так во внешней политике писдец полный уже наступил, правда по словам зебилов это великий президент, зебилы они реально или зомбированы 25 кадром в слуге урода или там тяжёлые психические заболевания

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
нормально кацапи зпрацювали

два клоуни розвалили підтримку України на найближчі роки, хто б де не прийшов до влади

ну і не забуваймо подякувати зебілам за їхню співпрацю з кацапотою