Автор Тема: Чергове Зедосягнення: МВФ  (Прочитано 613 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Чергове Зедосягнення: МВФ
« : Вересня 26, 2019, 11:19:18 11:19 »
Україна не домовилася з МВФ про новий кредит
Сьогодні, 10:48

Місія МВФ мала закінчити роботу 24 вересня, проте продовжила її на два дні і має намір завершити її в четвер, 26 вересня
Причин відсутності угоди між МВФ і Україною кілька: ситуація з Приватбанком, держбюджет і можлива зміна керівництва НБУ - експерти



Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) після двотижневої роботи покине Київ без підстав рекомендувати раді директорів МВФ укласти з Україною нову програму кредитування.

Про це повідомляють Українські Новини.

Зазначається, що причин відсутності угоди кілька: ситуація з Приватбанком, держбюджет і можлива зміна керівництва НБУ.

Експерти МВФ прибули в Україну 11 вересня, і в цей же день прем'єрміністр Олексій Гончарук заявив, що метою переговорів є отримання staff agreement (рекомендації раді директорів) для відкриття нової програми співпраці.



За інформацією агентства, місія МВФ мала закінчити роботу 24 вересня, проте продовжила її на два дні і має намір завершити її в четвер, 26 вересня.

«Однак в результаті не буде не те, що узгодженого меморандуму про співпрацю, не буде навіть проекту цього документа», - зазначають експерти.

Основною причиною відсутності домовленості з МВФ стала інформація про можливість мирової угоди між державою і колишніми власниками Приватбанку, повідомили агентству джерела, знайомі з процесом переговорів.



Буквально на наступний день після початку роботи місії МВФ 13 вересня колишній співвласник банку Ігор Коломойський заявив, що готовий на мирову угоду і на обмін $ 2 млрд, які у нього були в Приватбанку на акції банку. «Я визнаю, що була проведена емісія державою на 155 або 160 мільярдів. Віддайте мені акції на мої 60 з 200 мільярдів, і будемо разом співіснувати», - цитує Коломойського FinСlub.

Через кілька днів, 17 вересня Financial Times опублікувала матеріал, в якому говориться, що прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив про бажання Києва досягти компроміс з колишніми власниками банку.

Відразу ж після виходу публікації прем'єрміністр Гончарук дав коментар про те, що уряд не веде ніяких переговорів з пошуку компромісу.

Заяви Гончарука місією МВФ були сприйняті «з великою тривогою», зазначив агентству співрозмовник.

У МВФ вважають неможливим скасування націоналізації банку або повернення частини акцій колишнім власникам. На сьогоднішній в МВФ вирішують питання, яким чином не допустити зміни позиції держави в Приваті.

Перший варіант - отримати від України гарантії в усній, а можливо і в письмовій формі.



Другий, за інформацією агентства, найбільш ймовірний - прописати в меморандумі умову, що б заблокувала будь-які дії щодо повернення банку колишнім власникам.

На сьогоднішній день попередній власник акцій банку не має права вимагати від інвестора відшкодування будь-яких збитків, понесених в результаті придбання інвестором акцій банку - це визначено законом «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (ст.41 п.6).

У Нацбанку зазначають, що на сьогоднішній день валютні резерви НБУ не викликають побоювання, і найближчим часом великих зовнішніх виплат Україні робити не потрібно.

За даними НБУ, на 11 вересня резерви Нацбанку перевищують $ 22 млрд, з яких чистих - більше $ 12.

Як повідомлялося, 21 вересня президент Володимир Зеленський обговорив з МВФ реформи та ситуацію навколо «Приватбанку».

Раніше видання Bloomberg повідомило, що Україна отримає від МВФ 5 млрд доларів за новою програмою.

Для обговорення нової програми місія МВФ прибула до Києва у вересні.

Нагадаємо, новий Кабмін має намір працювати над тим, щоб програма співпраці з Міжнародним валютним фондом була останньою, і Україна могла «жити без кредитів». Повний текст читайте тут: https://m.glavcom.ua/economics/finances/ukrajina-ne-domovilasya-z-mvf-pro-noviy-kredit-627984.html

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Чергове Зедосягнення: МВФ
« Reply #1 : Вересня 26, 2019, 11:25:17 11:25 »
З такими ЗВР як залишив Порох, не дуже той МВФ попервах і потрібен. Якщо найближчим часом не гряне глобальний фінансовий шторм, то зебіли ще кілька років банкувати можуть - з'їзжатись-роз'їзжатись міністерствами, переставляти ліжка в офісі президента, чортів ганяти. А от далі - буде весело.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Чергове Зедосягнення: МВФ
« Reply #2 : Вересня 26, 2019, 11:27:02 11:27 »
дайте мені п'ять мільярдів, бо я тут бєні повине віддати два.   :smilie5:
ну й розходи рнбо виросли.  :smilie5: яка вам різниця як я їх витрачатиму?
ви і так мало даєте. навіть трамп сміється.

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Re: Чергове Зедосягнення: МВФ
« Reply #3 : Вересня 26, 2019, 11:48:39 11:48 »
Ожидаемо, предмет гордости зебилов в виде стабильной гривны доставшейся им в наследство от мерзкого алчного барыги и нбушной алкоголички в опасносте, но я верю что величайший презедент мира и его команда крепких проффессионалов все чётко и быстро разрулят  :smiley16:

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Чергове Зедосягнення: МВФ
« Reply #4 : Вересня 26, 2019, 11:58:17 11:58 »
жипа, це ти серйозно таке пишеш?

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Re: Чергове Зедосягнення: МВФ
« Reply #5 : Вересня 26, 2019, 12:02:10 12:02 »
жипа, це ти серйозно таке пишеш?

Вообще с сарказмом

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Чергове Зедосягнення: МВФ
« Reply #6 : Вересня 26, 2019, 12:16:56 12:16 »
З такими ЗВР як залишив Порох, не дуже той МВФ попервах і потрібен. Якщо найближчим часом не гряне глобальний фінансовий шторм, то зебіли ще кілька років банкувати можуть - з'їзжатись-роз'їзжатись міністерствами, переставляти ліжка в офісі президента, чортів ганяти. А от далі - буде весело.
З їхнім щастям вже в наступному році стане питання руба, там один тільки Беня як зголоднів.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Чергове Зедосягнення: МВФ
« Reply #7 : Вересня 26, 2019, 12:19:24 12:19 »
Вообще с сарказмом
та то я вже з переляку.  :smilie5:
останні новини геть відбили чуйку на розрінення дурі від здорового глузду.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Чергове Зедосягнення: МВФ
« Reply #8 : Вересня 26, 2019, 12:45:22 12:45 »
З їхнім щастям вже в наступному році стане питання руба, там один тільки Беня як зголоднів.
Нехай Ю. Тимошнко... вiзьме Беню за руку та поiде на молитовний снiданок в Бiлий Дiм.
ФБР завждий радий нагодувати жебракiв всiм тим, що у нього е в меню...
Бенi реально треба сiсти на дiету, бо у Малого пiсля зустрiчi з Трампом може початися нервовий стрес або ломка...
 :gb:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Чергове Зедосягнення: МВФ
« Reply #10 : Вересня 26, 2019, 03:31:10 15:31 »
 А як можна було очікувати інший результат? Ще весною все було зрозуміло.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Чергове Зедосягнення: МВФ
« Reply #11 : Вересня 26, 2019, 03:34:27 15:34 »
кабмін офіційно повідомив, що активна фаза перемовин ще триває.   :gigi:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Чергове Зедосягнення: МВФ
« Reply #12 : Вересня 26, 2019, 03:37:09 15:37 »
З такими ЗВР як залишив Порох, не дуже той МВФ попервах і потрібен. Якщо найближчим часом не гряне глобальний фінансовий шторм, то зебіли ще кілька років банкувати можуть - з'їзжатись-роз'їзжатись міністерствами, переставляти ліжка в офісі президента, чортів ганяти. А от далі - буде весело.
Наскільки я розумію, зєбіли хочуть в найближчі пів року розвалити Україну, продати її рештки Ху№лу та втекти в Ростов (чи Ізраїль). Тому їх не турбує те, що буде через кілька років.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Чергове Зедосягнення: МВФ
« Reply #13 : Вересня 26, 2019, 03:54:20 15:54 »
кабмін офіційно повідомив, що активна фаза перемовин ще триває.   :gigi:
А е ще не активна?..

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Чергове Зедосягнення: МВФ
« Reply #14 : Вересня 26, 2019, 04:02:00 16:02 »
а як же?
пасивна. це коли партнер лежить вгашений і ні бе, ні ме.
повний імпотент.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Чергове Зедосягнення: МВФ
« Reply #15 : Вересня 26, 2019, 04:04:24 16:04 »
а як же?
пасивна. це коли партнер лежить вгашений і ні бе, ні ме.
повний імпотент.
МВФ таке не влаштовуе...
Тут якась дiлема - грош дамо, але... не зараз...
Коли - не кажуть.
То нащо такi грошi?..
 :)

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Чергове Зедосягнення: МВФ
« Reply #16 : Вересня 26, 2019, 04:05:31 16:05 »
  Я не всрався, я не всрався, я не всрався:
У Мінфіні не визнають провалу перемовин із МВФ
ЕКОНОМІКА
26 вересня 2019, 15:27
Читать на русском
Місія МВФ під головуванням Рона Ван Родена, яка розпочала свою роботу у Києві 12 вересня, продовжує зустрічі з урядовцями згідно з розкладом.
Місія МВФ під_ головуванням Рона Ван Родена, яка розпочала свою роботу у Києві 12 вересня, продовжує зустрічі з урядовцями згідно з розкладом.

Про це повідомляє пресслужба Мінфіну.

Зазначається, що перемовини між Україною та МВФ перебувають в активній стадії, а 14-місячна програма Stand-by сьогодні залишається чинною.


 
Її було розроблено як перехідну програму для сприяння макроекономічній стабільності України в період двох виборів: президентських та парламентських.

У Мінфіні наголосили, що за час свого перебування в Києві у вересні 2019 року місія МВФ ознайомилася зі станом справ в Україні, планами уряду на найближчі кілька років та побажаннями щодо подальшої співпраці з Фондом.
 Я не всрався, я не всрався я не всравсч:
Порядком денним можливої підтримки з боку МВФ може стати Програма дій Уряду, яку буде презентовано Кабінетом Міністрів 29 вересня 2019 року.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9306
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Чергове Зедосягнення: МВФ
« Reply #17 : Вересня 26, 2019, 09:39:02 21:39 »
Мені наші урядовці своїми діями нагадують мартовських чи то б березневих зайців.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%97%D0%B0%D1%8F%D1%86

А Гончарук ще й чисто зовні схожий на того зайця.
« Останнє редагування: Вересня 26, 2019, 10:17:17 22:17 від Lina »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33101
  • Стать: Чоловіча
Re: Чергове Зедосягнення: МВФ
« Reply #18 : Вересня 26, 2019, 11:07:36 23:07 »