Автор Тема: Менеджер Коломойского предложил всем министерствам переехать в здание на Грушевс  (Прочитано 1151 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8625
Менеджер Коломойского предложил всем министерствам переехать в здание на Грушевского, а их помещения продать
 :smiley16:
Министр Кабинета министров Дмитрий Дубилет предлагает коллегам съехаться в одно здание на ул. Грушевского, а свой кабинет он хочет переделать в опенспейс на 20+ человек. Об этом он написал в Facebook.
“Месяц назад, когда я начал работать в Кабмине, меня поразило, как много площади здесь используется неэффективно. Много залов для совещаний. Большие неуютные коридоры. Огромные кабинеты руководителей. По предварительным подсчетам, в здание теоретически могут въехать дополнительно до 1000 человек. А в центре столицы офисная недвижимость стоит дорого, знаете ли!”, — написал Дубилет.
По его словам, хотя бы часть министерств, которые разбросаны в отдельных зданиях по Киеву, могли бы переехать в центральное здание на Грушевского и передать свои здания на приватизацию.
Также Дубилет поделился планами переехать из своего кабинета в более маленький, а в своем огромном рабочем помещении сделать опенспейс на 20+ человек.

http://ukrrudprom.com
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Нехай скопом переїздять до київсього цирку.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Нехай скопом переїздять до київсього цирку.
Краще до дніпровського. А ще краще до "Цирку на Цвєтном бульварє".
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Серг

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2001
  • Стать: Чоловіча
А я с Дмитрием согласен. Здание кабмина очень не эффективно используется в плане площадей. Огромное, пафосное, не современное. Там из одного кабинета в другой пол часа идти можно. А это рабочее время, которое мы оплачиваем из своих налогов.  И думаю он прав. Если  с умом подойти , то там еще под 1000 сотрудников разместить можно. И нормально сэкономить бюджета.

Offline Werkstatt

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 85
Думаю, что здесь ключевое слово передать на приватизацию. А желающих поучаствовать в дерибане среди зекоманды более чем достаточно.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
А я с Дмитрием согласен. Здание кабмина очень не эффективно используется в плане площадей. Огромное, пафосное, не современное. Там из одного кабинета в другой пол часа идти можно. А это рабочее время, которое мы оплачиваем из своих налогов.  И думаю он прав. Если  с умом подойти , то там еще под 1000 сотрудников разместить можно. И нормально сэкономить бюджета.

Ну десь так. Я тої будівлі не бачив, тим більше всередині не був, але Дубілет - то мабуть єдина людина в цій банді, хто має практичний розум і прагнення до розвитку. Як відомо, Приват24 - одна з найдосконаліших банківських систем (кажуть, у світі, в Україні навіть приблизних аналогів немає, є але все тупе та криве).

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Ну десь так. Я тої будівлі не бачив, тим більше всередині не був, але Дубілет - то мабуть єдина людина в цій банді, хто має практичний розум і прагнення до розвитку. Як відомо, Приват24 - одна з найдосконаліших банківських систем (кажуть, у світі, в Україні навіть приблизних аналогів немає, є але все тупе та криве).
Цієї ж команди Monobank. Там ще зручніше  :smilie5:
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Цієї ж команди Monobank. Там ще зручніше  :smilie5:

І що там поганого? Рекламувалося скрізь, мене не зацікавило, але віртуальний банк - це непогана ідея, проте у них же здається лише кредитні картки, без дебетних, це не так цікаво, хочу комусь мабуть треба.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18449
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Нехай відразу у Золотоє або Петрівське пиздують.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
А я с Дмитрием согласен. Здание кабмина очень не эффективно используется в плане площадей. Огромное, пафосное, не современное. Там из одного кабинета в другой пол часа идти можно. А это рабочее время, которое мы оплачиваем из своих налогов.  И думаю он прав. Если  с умом подойти , то там еще под 1000 сотрудников разместить можно. И нормально сэкономить бюджета.
Є міністерства які самі по собі більші за КМУ. Наприклад МО.

Я уже мовчу про те що звести всі міністерства в одну будівлю в воюючій країні, в місті з підльотним часом мордорських крилатих ракет в кілька хвилин, це державна зрада.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Ці довбойоби просто не розуміють, що таке державне управління.
Прийшли схемщики та фігляри, які звикли все вирішувати по понятіям по ресторанах та саунах.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
І що там поганого? Рекламувалося скрізь, мене не зацікавило, але віртуальний банк - це непогана ідея, проте у них же здається лише кредитні картки, без дебетних, це не так цікаво, хочу комусь мабуть треба.
Легкiм двiженiем рукi брюкi превращаются...
Я теж так вважав, а коли врубив голосову пiдказку, то знайшов пункт, де можно стерти "кредит" - у вас буде проста банк. карта.
Аби вона працювала туди треба покласти мiнiмальний внесок - 20 гр. - i нi про який кредит-удавку вам думати не треба - система Привату його миттево закрила, наче й не було...
Але цi Таемницi Привату менеджери не розкривають - iм треба, аби клiенти не знали про це, залазили в кредитнi кошти, пiд якi ще й % будуть капати...

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Ну десь так. Я тої будівлі не бачив, тим більше всередині не був, але Дубілет - то мабуть єдина людина в цій банді, хто має практичний розум і прагнення до розвитку. Як відомо, Приват24 - одна з найдосконаліших банківських систем (кажуть, у світі, в Україні навіть приблизних аналогів немає, є але все тупе та криве).

Ога, а сцякошвілі був великий рехворматор.

Може того дубілєта татусь просто поставив "рукамі водіть", а справжній розум і прагнення до розвитку було у тих, хто під ним працював?

Бо зараз з його висловів тільки "дурость відна"(с), а аж ніяк не "практичний розум". Якщо не приймати за такий бажання погрітися біля розпродажу столичної нерухомості.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Ога, а сцякошвілі був великий рехворматор.

Може того дубілєта татусь просто поставив "рукамі водіть", а справжній розум і прагнення до розвитку було у тих, хто під ним працював?

Бо зараз з його висловів тільки "дурость відна"(с), а аж ніяк не "практичний розум". Якщо не приймати за такий бажання погрітися біля розпродажу столичної нерухомості.

Хз. Якби він був тупий, то ті хто під ним під його керівництво навряд что створили би такий продукт як Приват24.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Дубілєт - це проксі та смотрящій від Бєні в КМУ.
Тож прородно, шо вони намагаються навіть операційні схеми кабміну перепрошити цілковито під себе, включно з діловодством та документообігом. Бєня керуватиме державою через смартхвон, як і обіцялося.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Дубілєт - це проксі та смотрящій від Бєні в КМУ.
Тож прородно, шо вони намагаються навіть операційні схеми кабміну перепрошити цілковито під себе, включно з діловодством та документообігом.
Бєня керуватиме державою через смартхвон, як і обіцялося.
:telephone:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Хз. Якби він був тупий, то ті хто під ним під його керівництво навряд что створили би такий продукт як Приват24.

Та запросто: "ти касманавта-насяльніка, будєш главний на станціі: кармі абізяну і нє трогай ричагі".  :smilie8: Чому б татусю і не потримати синка "весільним генералом"?  :smilie7:

А зараз він сам свого рота відкриває і видає "геніальні думки".  :gigi:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Та запросто: "ти касманавта-насяльніка, будєш главний на станціі: кармі абізяну і нє трогай ричагі".  :smilie8: Чому б татусю і не потримати синка "весільним генералом"?  :smilie7:
А зараз він сам свого рота відкриває і видає "геніальні думки".  :gigi:
Дурня то все...
 >:(

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Дурня то все...
 >:(

Близько працював з тим штіблєтом? То розкажи про його могутній розум, бажано з прикладами.  popcorn1

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Близько працював з тим штіблєтом? То розкажи про його могутній розум, бажано з прикладами.  popcorn1
Щось Дубiлет занадто активний став...

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Хуцпа поперла.
Беня друкарський верстат врубив...
Дубiлет несе якусь х.. про економiю ресурciв...
Треба скорочувати Мiнiства а не саджати в Будинок Уряду...
 :vinsent:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Беня друкарський верстат врубив...
Дубiлет несе якусь х.. про економiю ресурciв...
Треба скорочувати Мiнiства а не саджати в Будинок Уряду...
 :vinsent:

Ога, цим їбанькам дай скорочувати міністерства - вони з МО почнуть.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ога, цим їбанькам дай скорочувати міністерства - вони з МО почнуть.
Вони йдуть шляхом бiльшовикiв 1917 року...
 :vinsent: