Автор Тема: Якщо дивитись Пояркова, то більше не потрібно дивитись нічого ;)))))  (Прочитано 536 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
 :Sho_za:
Скiльки можна жувати одну й та саму гумку?..

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Та ні, я просто трохи зайнятий був,  а сьогодні й вчора продивлявся те, що ще не продивилявся.

Все зрозуміло й без Пояркова, але його стиль викладення - неповторний  :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Та ні, я просто трохи зайнятий був,  сьогодні й вчора продивлявся, те, що ще не продивилявся.
Все зрозуміло й без Пояркова, але його стиль викладення - неповторний  :smilie5:
Перепрошую, в чому його неповторнiсть - в тому, що вiн досi на Державну мову перейти не може, а гне матюки, як па-рашний пацанчiк?...
Такий самий кловун, як i Зеленський, хiба що Зе вiдсмоктав у Бенi, а Поярков... й досi свого "таточка" шукае - Надо работать, что бы налоги платить...
 :an

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Поярков недавно розповідав про своїх двохз дітей. Син - в 2-му класі. Вони з жінкою з російськомовних сімей. Але дітей виховали так, що вони ( діти) між собою спілкуються тільки українською. Про це він розповідав в своєму блозі. Його він веде російською. Але свою авторську предачу на Прямому тільки українською.
Я не фанат Пояркова. Свої гроші він заробив ніби то з картин. Але важливо не це . Те,  як він філігранно висловлюється на адресу тих кого він не любить ( зараз - Зеленб зі своїми ЗЕбілами), то від сміху вмерти можна )))

Я не знаю, але Пояков в антиукраїнських діяннях помічений, здається, не був.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Поярков недавно розповідав про своїх двохз дітей. Син - в 2-му класі. Вони з жінкою з російськомовних сімей. Але дітей виховали так, що вони ( діти) між собою спілкуються тільки українською. Про це він розповідав в своєму блозі. Його він веде російською. Але свою авторську предачу на Прямому тільки українською.
Я не фанат Пояркова.
Свої гроші він заробив ніби то з картин.
Але важливо не це .
Те,  як він філігранно висловлюється на адресу тих кого він не любить ( зараз - Зеленб зі своїми ЗЕбілами), то від сміху вмерти можна )))
Я не знаю, але Пояков в антиукраїнських діяннях помічений, здається, не був.
Починати розмову з матюкiв - де ж та межа, що не можна переходити культурному чуваку?...
Та й чому один кловун не любить iншого - от не вiрю я в щiрiсть Пояркова...
 :)
« Останнє редагування: Жовтня 28, 2019, 08:08:43 08:08 від Бувалий »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Не оцінюючи щирість Пояркова, однак даю високу оцінку його розумінню ЗЕбіла, ЗЕ команди і розумінню ним процесів, що відвідбуваються у владі і навколо неї і головне - точності  визначень і характеристик окремих сьогоднішнніх політиків найвищого рівня.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Не оцінюючи щирість Пояркова, однак даю високу оцінку його розумінню ЗЕбіла, ЗЕ команди і розумінню ним процесів, що відвідбуваються у владі і навколо неї і головне - точності  визначень і характеристик окремих сьогоднішнніх політиків найвищого рівня.
З Пояркова такий саме полiтик, як з мене - Англiйська Королева...
Поярков... якось швидко став Патрiотом - таке вреження, що в його сундуку... маскаради... на всi випадки життя.
Художнiк должен быть голодным...
 :vinsent:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Поведение криворогого гопника четко указывает , что он слуга какого-то другого народа или другого хозяина , поскольку слуга посмел тыкать номинальному хозяину.