Автор Тема: Запущена капитуляция  (Прочитано 19067 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Запущена капитуляция
« Reply #120 : Жовтня 30, 2019, 07:05:45 19:05 »
Я не ведусь, мова про використання у наших цілях всього, що нам допомага. Ще раз: мова П Р О   В И К О Р И С Т А Н Н Я. КОЛИ ВИ СПОЖИВАЄТЕ ГОРОДИНУ, ТО ВАМ ВСЕОДНО, ЩО ВОНА УГНОЄНА ЛАЙНОМ.

А що нам допомага? Шоу зебілів-нацжон в Золотому?
 :weep:

Ну значить, технологія спрацювала, судячи з тебе. Вітаю сценаристів та постановщиків.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15814
Re: Запущена капитуляция
« Reply #121 : Жовтня 30, 2019, 07:06:51 19:06 »
А що нам допомага? Шоу зебілів-нацжон в Золотому?
 :weep:
Так, у частині хамської поведінки Зелі.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Запущена капитуляция
« Reply #122 : Жовтня 30, 2019, 07:09:46 19:09 »
Так, у частині хамської поведінки Зелі.

Коли ти вже прокинешся і зрозумієш, шо всі перформанси клована розраховані саме на його бидло-електорат.
Зіграв він дуже неякісно, бо є нездарою. Але саме хамство було прописане сценарієм.
А ти сидиш та споживаєш весь цей квартальний фарс в якості "інформації для роздумів".

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15814
Re: Запущена капитуляция
« Reply #123 : Жовтня 30, 2019, 07:16:59 19:16 »
Коли ти вже прокинешся і зрозумієш, шо всі перформанси клована розраховані саме на його бидло-електорат.
Зіграв він дуже неякісно, бо є нездарою. Але саме хамство було прописане сценарієм.
А ти сидиш та споживаєш весь цей квартальний фарс в якості "інформації для роздумів".
Правильно але Янека не бидло скинуло, Янека скинули ті, кому таке спілкування глибоко огидне.
 Інформацією є все, питання в розумінні інформації , ідентифікації джерела, мотивів, в розумінні тактикчних прийомів , статегій і використанні на свою користь.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #124 : Жовтня 30, 2019, 07:43:49 19:43 »
Коли ти вже прокинешся і зрозумієш, шо всі перформанси клована розраховані саме на його бидло-електорат.
Зіграв він дуже неякісно, бо є нездарою.
Але саме хамство було прописане сценарієм.
А ти сидиш та споживаєш весь цей квартальний фарс в якості "інформації для роздумів".

 :gb:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26917
Re: Запущена капитуляция
« Reply #125 : Жовтня 30, 2019, 08:30:46 20:30 »
Українська сторона проводить заміри електоральних настроїв на окупованих територіях Донбасу.  :smilie10: :smilie10: :smilie10:

Про це в інтерв'ю LB.ua заявив радник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Сивохо.

Зокрема, він підтвердив, що його команда проводила заміри електоральних настроїв в окремих районах Донецької і Луганської областей. У той же час він не став коментувати, як вдалося опитати жителів окупованих територій.

"Ви знаєте, що вже є люди, які перебуваючи там, готові йти на вибори від "Слуги народу"? Люди, які перебувають там, і не бояться озвучити...", - додав Сивохо, уточнивши, що мова йде про людей, що будуть висуватися від правлячої партії, коли Україна оголосить місцеві вибори в ОРДЛО.

https://prm.ua/komandi-zelenskogo-vdalos-provesti-elektoralni-zamiri-na-okupovanomu-donbasi-vzhe-ye-kandidati-vid-slugi-narodu/

Они реально ебанутые  :fp

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46489
  • Never give in!
Re: Запущена капитуляция
« Reply #126 : Жовтня 30, 2019, 08:41:16 20:41 »
Вони просто вороги України. На клітинному рівні.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46489
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #128 : Жовтня 31, 2019, 03:05:06 15:05 »
имхо, это тоже фишечка из сценария ЗЕкапитуляции


Serg Marco
2 ч. ·
Про Совет Волонтеров при офисе президента скажу ка я своё мнение.

Итак, начнем с того, кто такой "волонтер" и что такое "Волонтерская организация". Проведем ликбез. Волонтер это человек который занимается общественно полезной деятельностью на безвозмездной основе. Именно на этой формулировке мы остановимся. Я например - волонтер. Конечно есть гавноеды типа Сережи Иванова который называет меня псевдоволонтером, но я действительно за более чем пять лет не получал ни зарплату, ни какие то материальные блага от своей деятельности. Общий объем помощи доставленый мною на фронти за эти годы давно перевалил за миллион долларов.
Единственной фактически волонтерской организацией с высоким КПД помощи на сегодня является Народний тил. Может есть еще, но я таких мощных еще не знаю.
Есть Повернись живим и Центр волонтерів "People's Project", и это не волонтерские организации, это благотворительные фонды. То есть с пожертвованых денег там платится зарплата сотрудникам. Это в общем то хорошее решение, потому что ты можешь правильно организовать процесс с высоким КПД оплачивая услуги узкоспециализированых людей которые затрачивают много времени на помощь например солдатам, но не имеют дополнительного дохода, чтоб заниматься волонтерской деятельностью вне основной занятости.
Повернись Живим сам определяет цели и задачи, и платит за это зарплату специалистам. Очень эффективный фонд.
Пипл проджект это сборка различных проектов, это площадка на которую может прийти волонтер и запилить там проект, как например я когда то занимался там проектом "Защитники Мариуполя". Ты можешь вести проект и Пипл Проджект соберет деньги и отчитается за них, закупит и выложит акты, а так же проведет всю бухгалтерию. Это великолепная площадка. Но ты не получишь с этого зарплату. Зарплата там платится людям которые содержат эту систему.
Так вот, к чему я этот весь ликбез.

При Офисе Президента создадут Совет волонтеров и назначат уполномоченного

Об этом заявил президент Владимир Зеленский во время выступления на II Международном ветеранском волонтерском форуме "Там, где мы — там Украина".

Он также заверил, что знает о наболевших для ветеранов и волонтеров вопросы. Он обещает, что государство будет решать вопросы медицинского обеспечения, реабилитации, социальной адаптации, получения земли, жилья, льготного растаможивания автомобилей.

"У власти больше не будет правильных или неправильных ветеранов, угодных или неугодных волонтеров. Я могу вам гарантировать на 100 % одно: наше отношение к вам будет основываться на трех вещах — уважение, уважение и еще раз уважение", - заявил Зеленский.

По итогу в ОП собирают шайку лейку в которой пара человек имеет отношение к военному волонтерству, просто они уже позеленели, а главой назначается человек который не то что не был волонтером, но и имел материальный интерес по продаже своей продукции своей компании в Министерство обороны. Не пригласили так же основателей и сотрудников вышеуказаных благотворительных фондов, которые делают действительно много для армии.
Эпичненько конечно.
Знаете, не надо пытаться ссорить волонтеров друг с другом. Мы и так отлично с этой задачей справляемся. Без сторонней помощи. Но вы всё же решили не только нам помочь, но и угандонить вообще понятие "волонтер". Итог этого обесценивания один - в ОП будут бурей в стакане заниматься одни, а реальной помощью армии - другие. Но и те, и другие будут волонтерами в глазах общественности, и никчемность одних будет информационно передаваться на других. И всё ради того чтоб вы могли примкнуть к движению, имеющему высокий рейтинг доверия в Украине.
Спасибо большое власти что она стала на путь обесценивания слова "волонтерство", той деятельности которой я и многие другие отдали годы. Спасибо ей за то, что несмотря на то, что Зеленский пистякнул что то на тему "не будет угодных и неугодных", в ОП собрали три с половиною угодных волонтера и назвали всё это Советом волонтеров. Спасибо за эту инициативу, гребаные мрази. Именно это нужно в воюющей стране. Обесценивание движения, которое Украине нужно было критически для выживания и вбивание клина между угодными и неугодными.
Честно сказать я в такой ярости, что если бы существовало какое то другое обозначения слова "волонтер", я бы попросил бы именно им меня называть и никогда больше не упоминать изначальное определение.
Вот такое вот мнение по совету волонтеров. От неугодного псевдоволонтера Карпюка Александра.

_tn__=K-R1.g

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46489
  • Never give in!
Re: Запущена капитуляция
« Reply #129 : Жовтня 31, 2019, 03:44:37 15:44 »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46489
  • Never give in!
Re: Запущена капитуляция
« Reply #130 : Жовтня 31, 2019, 04:04:59 16:04 »
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9310
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Запущена капитуляция
« Reply #131 : Жовтня 31, 2019, 06:43:56 18:43 »


Ніхто не скаже оцьому президентику, що українці нікому нічого не винні, бо самі є постраждалою стороною? Особливо вони не винні жителям Донбасу, які за дурної голови полізли в цю халепу. Й  донині служать у сепарів, хоча можливість вибратися звідти є у всіх. Єдиний, хто їм винен - то це рашка, до якої вивезли заводи з Донбасу і місцеві, що на метал, на які заводи, що не вивезли, просто попиляли.
Нема чого там відновлювати - маємо те, що маємо. А заводи, що попиляли нехай самі олігархи й відновлюють,яким ці заводи належали.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26917
Re: Запущена капитуляция
« Reply #132 : Жовтня 31, 2019, 06:46:20 18:46 »
имхо, это тоже фишечка из сценария ЗЕкапитуляции

ЧТо бы загубить дело надо его возглавить

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15814
Re: Запущена капитуляция
« Reply #133 : Жовтня 31, 2019, 07:05:54 19:05 »
ТЕКСТ ДОКУМЕНТА, КОТОРЫЙ ПРИМУТ НА "НОРМАНДСКОМ САММИТЕ", УЖЕ ГОТОВ, - РОССМИ
Четверг, 31 Октября 2019, 17:42
Проект итогового документа, который планируется принять на встрече лидеров "нормандской четверки", готов

 
Об этом говорится в материале "Коммерсанта", передает "ДС".

Отмечается, что этот проект согласовали советники и помощники лидеров Германии, России, Украины и Франции Ян Хеккер, Владислав Сурков, Андрей Ермак и Эмманюэль Бонн.

Содержание не раскрывалось. По информации "Коммерсанта", в проекте итогового документа описаны задачи на будущее. Как пишет газета, в их числе с большой долей вероятности — разведение сил по всей линии соприкосновения, а также закрепление "формулы Штайнмайера" в украинском законодательстве. "Коммерсант" отмечает, что все это уже содержится в Минских соглашениях, но пока остается нереализованным.

Если отвод сил, предполагающий создание 50-километровой зоны безопасности, произойдет по всему фронту, огонь на Донбассе прекратится, отмечает газета. Это, как пишет издание, будет означать переход конфликта из горячей фазы в холодную.

http://www.dsnews.ua/politics/tekst-dokumenta-kotoryy-primut-na-normandskom-sammite--31102019174200

Offline zhudyuk

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 93
Re: Запущена капитуляция
« Reply #134 : Жовтня 31, 2019, 07:28:37 19:28 »
Ой, а 50 км - це Слов'янськ.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26917
Re: Запущена капитуляция
« Reply #135 : Жовтня 31, 2019, 08:50:20 20:50 »
Это пиздец

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #136 : Листопада 06, 2019, 12:18:33 12:18 »
Liga.net, [06.11.19 12:16]
🗣 Советник секретаря СНБО по вопросам реинтеграции и восстановления Донбасса и депутат фракции Слуга народа Максим Ткаченко не исключает, что чиновники, которые работают в "администрации" боевиков на оккупированных территориях, могут остаться в команде новой власти - http://bit.ly/2pCHnt0

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #137 : Листопада 06, 2019, 01:06:19 13:06 »
ЗЕбубочки не хотят чужих глаз в местах разведения, туда можно только зелупе со своей съемочной группой и лохторату положено хавать видосик, который зелупа им склепает и ничего другого. вони зробили це разом



Sonya Koshkina (official), [06.11.19 13:02]
Думаю, мы решим этот вопрос.
Во всяком случае, я как шеф-редактор, сделаю все возможное.
И невозможное тоже.

Но в данный конкретный момент я зла.
Очень сильно зла.
Слов нет просто, одни выражения.

Макс прошёл Иловайск - чудом остался жив после трёх обстрелов там.
В зоне АТО ему знакома каждая кочка - ездит туда практически каждый месяц (а бывает, что и каждую неделю) все эти годы.
Смело можно сказать, что он - один из лучших репортеров по этой теме.

И вот на тебе, здрасьте((
Ехал в Петровское с коллегами - развернули.

Очень зла

https://lb.ua/news/2019/11/06/441516_fotokorrespondentu_lbua_maksu.html

Offline Vogel

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 346
  • Стать: Чоловіча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #138 : Листопада 07, 2019, 07:14:14 19:14 »
https://sprotyv.info/news/bojoviki-na-donbasi-zastosuvali-protitankovi-raketi-v-shtabi-oos-povidomili-podrobici

За сьогодні в нас 1 загиблий і 4 поранених, і в тому ж повідомленні штабу ООС в наступному абзаці: "Українська сторона готується до розведення сил та засобів на ділянці №3 (Богданівка — Петрівське)"  :smilie9:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #139 : Листопада 10, 2019, 02:15:05 14:15 »
Соцопитування на непідконтрольному Донбасі: Крим - російський, на сході - "внутрішній конфлікт", майбутнє регіону - з Росією. ІНФОГРАФІКА :be
https://censor.net.ua/ua/n3158765


Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Запущена капитуляция
« Reply #140 : Листопада 10, 2019, 02:26:27 14:26 »
Соцопитування на непідконтрольному Донбасі: Крим - російський, на сході - "внутрішній конфлікт", майбутнє регіону - з Росією. ІНФОГРАФІКА :be
https://censor.net.ua/ua/n3158765

Щодо думки далбасян сумнівів бути не може.
Але виключно технічно жодні опитування в тому узкомірному ГУЛАГу не можуть розглаядатися як достовірні.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15814
Re: Запущена капитуляция
« Reply #141 : Листопада 10, 2019, 03:05:10 15:05 »
Пацифістська пропаганда є важливою складовою процесу капітуляції, – професор Лосєв
Сьогодні, 13:25

Росія почала процес виходу з міжнародної конвенції про відповідальність за злочини у збройних конфліктах



Слабкість і неготовність до опору, прагнення поступок провокуватиме Росію на широкомасштабну агресію. У Кремлі бачать, що влада в Києві їх боїться, що вона не готова захищати свою країну, а отже, такою сприятливою ситуацією треба скористатися.

Про це написав у своїй статті для газети День філософ та політолог, професор Національного університету «Києво-Могилянська академія» Ігор Лосєв.

«Ця слабкість, пацифізм і пораженство Банкової є сьогодні головною небезпекою для України. Зупинити Путіна може лише готовність української нації, армії й влади захищати свою країну. Постійна ж демонстрація розгубленості, боязкості, прагнення випрошувати мир і пощаду є найпотужнішим стимулом для російського вторгнення», – наголосив вчений.

При цьому він звернув увагу та те, що Росія почала процес виходу з міжнародної конвенції про відповідальність за злочини у збройних конфліктах.

«Такий вихід має сенс лише тоді, коли країна готується до скоєння вищезгаданих злочинів, тобто до військової агресії. На Банковій звернули увагу на цей факт? Ось про що треба було б задуматися верховному головнокомандувачу України, а не «танцювати» перед Путіним. До речі, пригадаймо, як 2008 року, незадовго до російсько-грузинської війни, президент Грузії Михеїл Саакашвілі зустрічався з Путіним. Але ця зустріч не врятувала Грузію від російського нападу. А Зеленський розраховує, що він скаже російському диктаторові якесь «магічне слово» і змінить всю традиційну політику Москви по відношенню до України?», – зазначив Лосєв. Повний текст читайте тут: https://m.glavcom.ua/country/politics/patsifistska-propaganda-je-vazhlivoju-skladovoju-protsesu-kapituljatsiji-profesor-losjev-638985.html

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 952
  • Стать: Чоловіча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #142 : Листопада 10, 2019, 08:53:37 20:53 »
Лосєв відомий гандон і юльдук, який гнав на Пороха і сприяв приходу опариша, а тепер і йому дійшло? А таку хуйню писав у 2014-16 роках, упаси Боже..

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Запущена капитуляция
« Reply #143 : Листопада 10, 2019, 09:00:01 21:00 »
Лосєв відомий гандон і юльдук, який гнав на Пороха і сприяв приходу опариша, а тепер і йому дійшло? А таку хуйню писав у 2014-16 роках, упаси Боже..
Йурас-Йурас і сьогодні жене фігню на Пороха, так що нічого дивного, що йому Лосєв нравіцца
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #144 : Листопада 10, 2019, 10:51:57 22:51 »
сукасукасука  :smilie9:



Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15814
Re: Запущена капитуляция
« Reply #145 : Листопада 11, 2019, 05:51:52 05:51 »
Йурас-Йурас і сьогодні жене фігню на Пороха, так що нічого дивного, що йому Лосєв нравіцца

 Предметна розмова буде чи тільки на рівні срачу? Лосєв нічого так колись писав але мені більше Макаров подобається.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15814
Re: Запущена капитуляция
« Reply #146 : Листопада 11, 2019, 05:56:27 05:56 »
сукасукасука  :smilie9:



Ми маємо справу з підарасами, треба це прийняти. По армії ситуація гірша, насправді. Оті всі кримінальні справи на Марченко, Гладковського, Пашинського - це те ж атаки на армію.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #147 : Листопада 11, 2019, 10:36:42 10:36 »
сукасукасука  :smilie9:




А в Києві оборонятись ващє о*уєнно. ВСЕ Є.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Запущена капитуляция
« Reply #148 : Листопада 11, 2019, 10:44:46 10:44 »

 Предметна розмова буде чи тільки на рівні срачу? Лосєв нічого так колись писав але мені більше Макаров подобається.
Погляньте, хто тут триндіти про предметну розмову почав  :lol:
Коли я про Білецького та його нацкорпус писав аргументовано, Йурас-Йурас написав лише один аргумент - що я схибнувся від ненависті. І це тіпа не щіталось срачем  :laugh:. А коли Йурас-Йурас пише, що Порох займався дешевою коньюктурщиною, то йому аргументовану відповідь подавай  :lol:. А не в коня корм  :smilie7:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Запущена капитуляция
« Reply #149 : Листопада 11, 2019, 10:45:35 10:45 »
Вчора на ФБ МО їм в коментах понаписували люди...
Яка ганьба.