Автор Тема: Мнение  (Прочитано 824 раз)

0 Користувачів і 8 Гостей дивляться цю тему.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4447
  • Be my guest
Мнение
« : Жовтня 31, 2019, 03:54:03 15:54 »
С чем-то можно соглашаться с чем-то нет, но данные публикации заслуживают внимания.


Після капітуляції: Що нас чекає

Капітуляція вже відбулася. Хоча б тому, що вчора ми, вустами віце-прем’єра Кулеби, відмовилися від НАТО. І одразу після цього Кулеба став керівником групи євроатлантичної інтеграції. І це один з маленьких штрихів.



Діагноз

Треба абсолютно чесно сказати собі, що зараз ми програли бій Росії, і, якщо не трапиться ніяких форс-мажорів, перш за все, зовнішнього характеру (в 2014 році це був МН17, наприклад) за півроку ми виконаємо весь російський план і, як вишенька на тортику, я не виключаю, що ми визнаємо анексію Криму, а 9 травня Зеленський відвідає парад в Москві.

Суспільство, в силу свого інфантилізму, взагалі не хоче бачити проблем і загроз. Він хоче насолоджуватися сьогоденнням і вважає, що все "розсмокчеться". Одним словом, наша віра в месію частково трансформувалася в віру одномоментного щастя.

Сценарій 1. Наша видозмінена Чечня

Базовий і найбільш вірогідний сценарій – влада йде на створення автономій в "Л-ДНР" з їхніми судами і прокуратурою. Під крики: "Наші хлопці зате не будуть гинути", навіть можна протягнути зміни в Конституцію. Але при цьому ми повинні всі пам'ятати наступне: як тільки це відбудеться – у нас буде не нашого Придністров'я, як багато хто вважає, тут буде наша Чечня. В чому відмінність цих двох анклавів?

Перша – застрягле в 90-х утворення, але в якому можуть вести бізнес навіть молдавани і в цілому, це просто напівзакритий анклав. Чечня ж – це напівзакінчена війна, це порохова бочка, яка може вибухнути в момент смерті Путіна, і головне – вона потребує величезних дотацій без права втручання центру.

В нашому сценаріі з "Л-ДНР" є, правда, одна глобальна відмінність. Гроші буде давати Київ, але Київ не контролюватиме ці території взагалі. Є ще один важливий момент: ця територія матиме власну армію і вона потрібна росіянам, щоб попереджувати будь-які можливі "майдани" і зміни курсу країни на Захід.

Сценарій 2. Третій Майдан

Це сценарій, в який вірить пасіонарна меншість, але поки він має дуже туманні обриси, і причин тут, як мінімум, дві. Перша: проти розведення військ люди не вийдуть, а влада своїми аморфними миротворчими заявами не дає приводу для злоби (всі "телевізори" вихваляють цю історію).

Друга причина значно глибша. Мотивація голосувати за Зеленського серед тих, хто міг би стати учасником Майдану звучала так: "Я дам йому шанс, а якщо він не виправдає очікування, я виїду з цієї країни". Люди не готуються до революції, їхня революція – це еміграція. Тому поки вірогідність серйозного Майдану дуже низька. Є ще й третя причина. Вибори-2019 були, де-факто, революцією, а двічі в рік революцію провести можна, але дуже складно без зовнішнього чинника.

Сценарій 3. Військовий переворот

Про це люблять розмірковувати "диванні експерти", але поки говорити про те, що нас чекають "чорні" полковники не доводиться (між іншим, дуже схоже на те, що і Зеленського лякають можливим переворотом). Найближчим часом, очевидно, новітня військова прокуратура і відповідні підрозділи СБУ приділятимуть левову частку свого часу виявленню "неблагонадійних" серед силовиків. Паралельно буде створена потужна ветеранська організація за Зеленського, і процес її створення уже йде повним ходом.

Якщо ми виходимо із базового сценарію створення нашої Чечні, можна з високою ймовірністю допустити, що на певному етапі буде проведений псевдопереворот, який дозволить зачистити масу офіцерів і політиків (давайте згадаємо переворот Ердогана). І також не треба виключати, що, за допомогою росіян, буде створено низку націоналістичних терористичних угрупувань, які дестабілізуватимуть ситуацію в країні, створюватимуть негативний імідж всьому проукраїнському і можуть, за певних обставин, призвести до військового конфлікту на західній Україні.

Що буде з Коломойським?

Головне завдання Коломойського спробувати вийти з-під санкцій Росії і США. І це можна зробити лише одним способом: стати незамінним для Зеленського, людиною, без якої неможливо вирішити нічого в Україні. Але поки він ще достатньо далекий від цього.

Поки Коломойський має три базові варіанти свого майбутнього: стати молодшим партнером Зеленського, стати людиною, без якої не можна вирішити жодного питання, або ж третій варіант: погрузнути в довготривалих судових справах, які куруватиме НАБУ.

Звичайно ж, для Коломойського найвигідніший другий варіант і вже найближчим часом, протягом кількох місяців, ми побачимо, чи відбудеться ротація уряду, чи будуть замінені так звані "соросята" і на кого вони будуть замінені. Власне, це буде перший серйозний виклик для Коломойського. Поки він створює свою групу в середині "слуг" і думає над розширенням цієї групи. Наразі в нього немає критичної маси людей, які б могли заблокувати рішення "слуг". А без цього він не зможе стати незамінним. Так, йому приписують успіхи в енергетиці, він проводить закони, які ослаблюють Ахметова і посилюють його позиції на цьому ринку, але поки це лише ситуативні перемоги, або, як дехто вважає, така собі плата за лояльність групи "1+1".

В той же час його справи передані в НАБУ, і поки незрозуміло, наскільки активно Бюро вестиме їх і наскільки вони будуть скоординовані з розслідуванням в США, про яке було голосно заявлено півроку тому, але поки ми не чули нічого, окрім самих "заявок". Власне, чи не найголовніша інтрига цього політичного сезону: чи вийдуть стосунки Зеленський-Коломойський на рівень прямого конфлікту? Поки Зеленський цього боїться, перш за все, через "плюси". Але й підсилювати Коломойського він боїться. Тому розвиток подій залежить від того, хто перший кого ослабить: Коломойський створить свою групу в Раді, яка дозволить диктувати умови і призведе до кадрових змін чи правоохоронні органи України та США випередять Коломойського. Але є й третій варіант: залишатиметься чинний статус-кво "ні війни, ні миру" з ситуативними загостреннями і ситуативними перемир'ями.

Що буде з Медведчуком?

На сьогодні Медведчук повністю програв гру раднику президента Андрію Єрмаку, який став головним комунікатором з Кремлем. Звичайно, списувати Медведчука дуже рано, він спробує взяти реванш на місцевих і на можливих дострокових виборах. Більше того, поява на каналах Медведчука Шарія говорить про те, що саме Медведчук вирішив його підтягнути під себе і, можливо, інтегрувати в майбутню політичну силу. Ключове питання полягає в тому, чи захоче Зеленський робити альтернативу ОПЗЖ і почати розкручувати нову партію. Поки такого бажання (розуміння) немає. Тому, це питання залишається відкритим. Але на цьому етапі ми можемо говорити, що Медведчук знову програв битву за "головного від Кремля по Україні".

Є ще один аспект, дуже важливий для росіян – довести, що Майдан-2014 був переворотом. І саме на це будуть направлені основні юридичні зусилля. І тут Медведчук відіграватиме вагому, хоча й не основну роль.

Що буде з Ахметовим?

Досі Ахметов умів домовлятися з усіма. Зараз його "природній" конкурент – Коломойський. Якщо Коломойський укріпиться, імперія Ахметова "посиплеться" (перш за все, через рішення антимонопольного комітету). Якщо Коломойський буде ослабленим, шанси "пропетляти" у нього ростуть.

Зараз Ахметов відійшов від політики і напевне в неї активно повертатися не буде. Але він має всі можливості допомогти Зеленському створити потужну альтернативу ОПЗЖ (попри поразку його партії на останніх виборах). Але поки він не гравець на політичному полі. Він об'єкт і суб'єктність його залежить від того, чи зможе він стати потрібним і Зеленському. Загрозою для нього, в середньостроковій перспективі, він не буде, хоча б через те, що він не хоче воювати.

Що буде з Пінчуком?

Пінчук хоче продати все і виїхати. Кажуть, що головний претендент на придбання – російська "Альфа". Зрештою, окрім росіян, ніхто його активи не купить. Якщо все це правда, можна буде колись писати монографії про роль Пінчука в розведенні сил на Донбасі.

Що буде з ідеєю українства?

Можна писати багато дурниць, але я вважаю, що потрібно просто вистояти. Можливо, відійти на півкроку в сторону, але головне – вистояти, знаючи, що це мине також. Не за півроку, але за 3-4 роки вони мають всі шанси стомити людей.

https://www.depo.ua/ukr/politics/pislya-kapitulyatsii-shcho-nas-chekae-201910311054900

С ролями, отведёнными олигархам - вообще мимо.
No money No honey

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Мнение
« Reply #1 : Жовтня 31, 2019, 04:10:40 16:10 »
"Я дам йому шанс, а якщо він не виправдає очікування, я виїду з цієї країни". Люди не готуються до революції, їхня революція – це еміграція. Тому поки вірогідність серйозного Майдану дуже низька. Є ще й третя причина. Вибори-2019 були, де-факто, революцією, а двічі в рік революцію провести можна, але дуже складно без зовнішнього чинника." -

Хуйня повна. Тих, хто голосував проти виблядка Мами-Рімми - декілька мільйонів і вони нікуди не збираються крім як на новий Майдан. А ті, хто “давав шанс“ - сміття під ногами..

Все решта - теж хуйня...  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
Re: Мнение
« Reply #2 : Жовтня 31, 2019, 06:50:08 18:50 »
 Я не став це перепощувати з-за відвертої маячні

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Мнение
« Reply #3 : Жовтня 31, 2019, 06:53:21 18:53 »
Я не став це перепощувати з-за відвертої маячні

+10000

Прогнозистів багато, але розумних нема.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Мнение
« Reply #4 : Жовтня 31, 2019, 06:59:08 18:59 »
С чем-то можно соглашаться с чем-то нет, но данные публикации заслуживают внимания.


Можна писати багато дурниць, але я вважаю, що потрібно просто вистояти. Можливо, відійти на півкроку в сторону, але головне – вистояти, знаючи, що це мине також. Не за півроку, але за 3-4 роки вони мають всі шанси стомити людей.

Оце основне.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Мнение
« Reply #5 : Жовтня 31, 2019, 08:29:18 20:29 »
Можна подумати, емігрувати - то так просто. Тим більше що, на мою думку, при такій ситуації кордони просто прикриють та і все.

На латифундіях Коломойського за миску баланди працювати ж комусь треба. Чи китайців йому накажете завозити?

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4447
  • Be my guest
Re: Мнение
« Reply #6 : Листопада 01, 2019, 10:16:00 10:16 »
"Я дам йому шанс, а якщо він не виправдає очікування, я виїду з цієї країни". Люди не готуються до революції, їхня революція – це еміграція. Тому поки вірогідність серйозного Майдану дуже низька. Є ще й третя причина. Вибори-2019 були, де-факто, революцією, а двічі в рік революцію провести можна, але дуже складно без зовнішнього чинника." -

Хуйня повна. Тих, хто голосував проти виблядка Мами-Рімми - декілька мільйонів і вони нікуди не збираються крім як на новий Майдан. А ті, хто “давав шанс“ - сміття під ногами..

Все решта - теж хуйня...  :smilie7:

Ещё раз. Это мнения. С ними можно соглашаться или не соглашаться, полностью или частично. Человек так видит и так чувствует - это не более чем повод для дискуссии.
Я, например, с ним согласен в части, что капитуляция уже произошла, а сейчас идёт её обёртывание в красивый фантик. Не согласен со исчерпывающим перечнем сценариев и ролью олигархов.

Решил вас ознакомить с вот таким мнением. Никого ни в чём переубеждать не собираюсь. Не более того. 
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4447
  • Be my guest
Re: Мнение
« Reply #7 : Листопада 01, 2019, 10:16:56 10:16 »
Оце основне.

Ну, да. А что ещё делать.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4447
  • Be my guest
Re: Мнение
« Reply #8 : Листопада 01, 2019, 10:18:04 10:18 »
Можна подумати, емігрувати - то так просто. Тим більше що, на мою думку, при такій ситуації кордони просто прикриють та і все.

На латифундіях Коломойського за миску баланди працювати ж комусь треба. Чи китайців йому накажете завозити?

Границы сразу не прикроют. Наши соседи в полной мере воспользуются ситуацией. Возможно, границы даже немного передвинут.
No money No honey

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Мнение
« Reply #9 : Листопада 01, 2019, 10:23:33 10:23 »
Ещё раз. Это мнения. С ними можно соглашаться или не соглашаться, полностью или частично. Человек так видит и так чувствует - это не более чем повод для дискуссии.
Я, например, с ним согласен в части, что капитуляция уже произошла, а сейчас идёт её обёртывание в красивый фантик. Не согласен со исчерпывающим перечнем сценариев и ролью олигархов.

Решил вас ознакомить с вот таким мнением. Никого ни в чём переубеждать не собираюсь. Не более того.
Як на мене, капітуляція дійсно відбулась, проте ворог війну продовжує і найближчим часом буде продовжувати шматувати Україну.
Тому перелік сценаріїв в автора занадто оптимістичний. Все буде набагато гірше, аж до повної ліквідації України та поділу її території між сусідами.  Південь та Схід однозначно відійдуть від України.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4447
  • Be my guest
Re: Мнение
« Reply #10 : Листопада 01, 2019, 10:39:56 10:39 »
Англоязычная статья. Стоит трудозатрат, чтоб её прочитать. О чём? В двух словах: Россия окажет огромное влияние на результаты всеобщих выборов в Британии. Для этого много сделано (раскрутка правых сил) и продолжает делаться.

How Russia will Fan the Flames in Britain’s General Election.

........................
Russia’s goals are advanced by its propaganda platforms such as RT. The motive of Vladimir Putin and his corrupt clan is not to promote their way of life as better, but to show the flaws of democracy – something that is denied to the Russian people. In order to achieve that, they must undermine the very principles of democracy. This enables them to carry on stealing and hiding wealth and – in the case of Brexit – to divide and weaken the EU, which has consistently renewed sanctions against Russia.

Have no doubt that Russia is not only preparing for war, but – from its perspective – it is at war. Its aim in the UK is to create chaos and it already has.
 :smiley24: :smiley24: :smiley24:
............................
источник

No money No honey

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Мнение
« Reply #11 : Листопада 01, 2019, 10:46:35 10:46 »
Прочитав перший абзац, і кинув. Маячня.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4447
  • Be my guest
Re: Мнение
« Reply #12 : Листопада 01, 2019, 10:49:04 10:49 »
Як на мене, капітуляція дійсно відбулась, проте ворог війну продовжує і найближчим часом буде продовжувати шматувати Україну.
Тому перелік сценаріїв в автора занадто оптимістичний. Все буде набагато гірше, аж до повної ліквідації України та поділу її території між сусідами.  Південь та Схід однозначно відійдуть від України.

Ну, по большому-то счёту сценариев всего два.

Первый - боле-менее мирный, а-ля "Компьенский лес 22 июня 1940 года". Полный захват ресурсов страны, полная коллаборация, зачистка неугодных или непримиримых с последующим полным решением "украинского вопроса" под бурные аплодисменты европидаров и прочего "прогрессивного сообщества".

Второй - а-ля сирийский вариант сегодняшнего дня. Оккупация и перетирание в пыль сопротивления вместе с городами, но уже под дипконсёрны европидаров и прочего "прогрессивного сообщества".

Где-то так, если грубо.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4447
  • Be my guest
Re: Мнение
« Reply #13 : Листопада 01, 2019, 12:20:25 12:20 »
Прочитав перший абзац, і кинув. Маячня.

Почему? Вы думаете, что РФия не сунет своё свинособачье рыло в выборный процесс в Британии?
No money No honey

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Мнение
« Reply #14 : Листопада 01, 2019, 12:29:44 12:29 »
Почему? Вы думаете, что РФия не сунет своё свинособачье рыло в выборный процесс в Британии?
Я про топікстарт писав. Про оце:

Треба абсолютно чесно сказати собі, що зараз ми програли бій Росії, і, якщо не трапиться ніяких форс-мажорів, перш за все, зовнішнього характеру (в 2014 році це був МН17, наприклад) за півроку ми виконаємо весь російський план і, як вишенька на тортику, я не виключаю, що ми визнаємо анексію Криму, а 9 травня Зеленський відвідає парад в Москві.

Якщо подібне станеться, то ми матимемо перший в історії України весняний Майдан.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
Re: Мнение
« Reply #15 : Листопада 01, 2019, 12:51:33 12:51 »
Я про топікстарт писав. Про оце:

Треба абсолютно чесно сказати собі, що зараз ми програли бій Росії, і, якщо не трапиться ніяких форс-мажорів, перш за все, зовнішнього характеру (в 2014 році це був МН17, наприклад) за півроку ми виконаємо весь російський план і, як вишенька на тортику, я не виключаю, що ми визнаємо анексію Криму, а 9 травня Зеленський відвідає парад в Москві.

Якщо подібне станеться, то ми матимемо перший в історії України весняний Майдан.
Зелень визнає Крим російський діями, офіційно невизнаваючи.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Мнение
« Reply #16 : Листопада 01, 2019, 02:37:01 14:37 »
Я про топікстарт писав. Про оце:

Треба абсолютно чесно сказати собі, що зараз ми програли бій Росії, і, якщо не трапиться ніяких форс-мажорів, перш за все, зовнішнього характеру (в 2014 році це був МН17, наприклад) за півроку ми виконаємо весь російський план і, як вишенька на тортику, я не виключаю, що ми визнаємо анексію Криму, а 9 травня Зеленський відвідає парад в Москві.

Якщо подібне станеться, то ми матимемо перший в історії України весняний Майдан.

Режим наркоманів вже зараз де факто визнає Крим російським і ніяким Майданом не пахне. Ба, більше, українські патріоти виходять на спільні акції з зєбілами-нацкурвами, дозволяючи Білецькому вдавати з себе лідера цих протестних акцій.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Vogel

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 346
  • Стать: Чоловіча
Re: Мнение
« Reply #17 : Листопада 01, 2019, 03:41:37 15:41 »
*В той же час його справи передані в НАБУ, і поки незрозуміло, наскільки активно Бюро вестиме їх і наскільки вони будуть скоординовані з розслідуванням в США, про яке було голосно заявлено півроку тому, але поки ми не чули нічого, окрім самих "заявок"

Розслідування в США (та і в Британії) просувається, вже дійшло до певних судових рішень, а от як Україна буде "координувати" свої дії з американцями та англійцями Рябошапка пояснив однозначно  :gigi: