Автор Тема: Росія завдасть військового удару по півдню України - Клімкін  (Прочитано 1076 раз)

0 Користувачів і 12 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9772
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
В мене декілька днів тому з"явилося стійке відчуття, що війна буде. Я вже почала була думати, чи не з"їхала я з глузду. Але ж мабуть, що ні, бо людина не сповна розуму ніколи не сумнівається в тому, що вона нормальна.
В результі я прийшла висновку, що це, мабуть, вибрики підсвідомості. З-за великого об"єму інформації підсвідомість спрацювала і видала результат.
Або ж я Ванга і Кейсі в одному флаконі. :smilie11:
Це звичайно невтішний висновок, але є й позитив - Україна переможе. :Prapor2:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
:smilie11:


Розведення (лохів) для того і робиться, щоб зайняти вигідніші позиції для кидка на Маріуполь і далі.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
А тепер давайте заспокоїмося та подумаємо . А що цей кидок дасть Раші? Раша за 6 років війни не брала жодного великого населеного пункту. 8 місяців вона брала не пристосований до оборони ДАП. Ну кинеться вона на Маріуполь . Далі що? Маховик санкцій , який було важко розкрутити спочатку вже крутиться.  Раші вже занадто дорого обходиться те , що вона захапала в перші дні нападу на Україну. Ви думаєте , що вона горить бажанням збільшити свої витрати? Після шести років про переможну прогулянку може мріяти тільки повний ідіот. Може ідіот про це мріє, тільки реальність буде іншою і ця реальність скоро накриє ідіота.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
А тепер давайте заспокоїмося та подумаємо . А що цей кидок дасть Раші? Раша за 6 років війни не брала жодного великого населеного пункту. 8 місяців вона брала не пристосований до оборони ДАП. Ну кинеться вона на Маріуполь . Далі що? Маховик санкцій , який було важко розкрутити спочатку вже крутиться.  Раші вже занадто дорого обходиться те , що вона захапала в перші дні нападу на Україну. Ви думаєте , що вона горить бажанням збільшити свої витрати? Після шести років про переможну прогулянку може мріяти тільки повний ідіот. Може ідіот про це мріє, тільки реальність буде іншою і ця реальність скоро накриє ідіота.
Клімкін розповіда про логіку Раші і вони вже заявляли саме такий план, тепер дещо відкоригований. І захоплювати будуть корпуса ОРДЛО. Ви забуваєте , що нами теж правлять ідіоти .

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4447
  • Be my guest
Маховик санкцій , який було важко розкрутити спочатку вже крутиться. 

Вот что? Что заставляет умных трезвых людей так думать? И тем самым загонять себя в розовое облако зефирных фантазий и расслабляться вместо того, чтоб сгруппироваться.

Бля :smilie2:
No money No honey

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
Вот что? Что заставляет умных трезвых людей так думать? И тем самым загонять себя в розовое облако зефирных фантазий и расслабляться вместо того, чтоб сгруппироваться.

Бля :smilie2:
+
 То у Южаніна шок, він же десь там живе.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Вот что? Что заставляет умных трезвых людей так думать? И тем самым загонять себя в розовое облако зефирных фантазий и расслабляться вместо того, чтоб сгруппироваться.

Бля :smilie2:
Мене ще більше дивують самовпевнені заяви супчиків про те, що вони виженуть КалоМойшу та Зеленського за допомогою Майдану. Мовляв Янука вигнали і цих виженем. А те, що ситуація сильно змінилась, просто ігнорують.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4447
  • Be my guest
+
 То у Южаніна шок, він же десь там живе.

Та я сам с Николаева и прекрасно понимаю его защитную реакцию :smilie2:
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4447
  • Be my guest
Мене ще більше дивують самовпевнені заяви супчиків про те, що вони виженуть КалоМойшу та Зеленського за допомогою Майдану. Мовляв Янука вигнали і цих виженем. А те, що ситуація сильно змінилась, просто ігнорують.

Это по Селье: адаптационный синдром и его стадии.
1-я. Реакция тревоги (мобилизация адаптационных возможностей — возможности эти ограничены).
2-я. Стадия сопротивляемости.
3-я. Стадия истощения.

Сейчас где-то 2-я стадия.
No money No honey

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Не завдасть, це повна маячня. Писати чому ні просто влом.
Невже 5 років безкінечних лякалок нічому не навчили?

П.С. Зараз будуть гнівні коменти, шо ОСЬ цього разу лякалки точно справдяться.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
Та я сам с Николаева и прекрасно понимаю его защитную реакцию :smilie2:
А я в 15 км від кордону

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
Не завдасть, це повна маячня. Писати чому ні просто влом.
Невже 5 років безкінечних лякалок нічому не навчили?

П.С. Зараз будуть гнівні коменти, шо ОСЬ цього разу лякалки точно справдяться.
Про Новоросію не чули чи вже забули?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Ну насправді Клімікін все досить правильно сказав. Поки Хуйло буде задоволений тим як він вирішує свої питання політичним шляхом через своїх зебільних маріонеток і єврогеїв, він буде це робити. Паралельно ослаблюючи українську армію, суспільство, економіку та посилюючи політичне протистояння в Україні. А в випадку загостреннь всередині країни, він цілком може почати нову військову операцію.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Ну насправді Клімікін все досить правильно сказав. Поки Хуйло буде задоволений тим як він вирішує свої питання політичним шляхом через своїх зебільних маріонеток і єврогеїв, він буде це робити. Паралельно ослаблюючи українську армію, суспільство, економіку та посилюючи політичне протистояння в Україні. А в випадку загостреннь всередині країни, він цілком може почати нову військову операцію.

Ключове.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Про Новоросію не чули чи вже забули?

Давай, накручуй себе.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Тут якось всі ігнорують той факт, що по суті в існуючому форматі Україна таки повільно вигравала війну у кацапів.
Тому "розведення" вигідне саме кацапам.
Але тут починаються знову лякалки про "путін нападьот".

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
Давай, накручуй себе.
Мені достатньо 2014 згадати.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Мені достатньо 2014 згадати.

Так, згадувати 2014, ігноруючи все, що сталося після - геніальна аналітика.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
Тут якось всі ігнорують той факт, що по суті в існуючому форматі Україна таки повільно вигравала війну у кацапів.
Тому "розведення" вигідне саме кацапам.
Але тут починаються знову лякалки про "путін нападьот".
А він не напав?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
Так, згадувати 2014, ігноруючи все, що сталося після - геніальна аналітика.
Це не аналітика, а аналогія.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
А він не напав?

Займайся пересмикуванням з кимись іншим, притомив.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
Займайся пересмикуванням з кимись іншим, притомив.
Дай просту відповідь: Крим і Донбас окуповані внаслідок чого? Чи не нападу? Це пересмикування?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Ключове.
А є сумніви що з зебілячою владою це станеться рано чи пізно? Але поки ми будемо Зебіла скидати на черговому Майдані, Хуйло собі ще території наріже. А не скидати також не можна. Бо Зебіл здасть тоді все.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
А є сумніви що з зебілячою владою це станеться рано чи пізно? Але поки ми будемо Зебіла скидати на черговому Майдані, Хуйло собі ще території наріже. А не скидати також не можна. Бо Зебіл здасть тоді все.
Якщо швидко, розумно і неочікувано, то не наріже. Ветерани можуть дати нам фору.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
+
 То у Южаніна шок, він же десь там живе.

Та не надо меня здесь обсуждать. Николаев последний на юге Украины , который может быть оккупирован , поскольку прикрыт со всех сторон. Прежде чем оккупировать Николаев с юга нужно оккупировать Херсонскую область , а с востока полностью Донецкую , Часть Днепропетровской и может даже Кировоградскую.  Так , что про шок не нужно. Реально на Московии нет столько сил. Плюс логистическое плечо снабжения требующее охраны и обороны. Я с 2014 года особо за Одессу не переживал . Там могло юыть что-то чахлое , локальное , посккольку оторванное от снабжения Раши регион. А Приднестровская группировка сама находится в полном окружении.

Может это из-за того , что я по молодости колымил делая за деньги ленивым тыловикам из училища тыла расчеты по снабжению войск.
« Останнє редагування: Листопада 01, 2019, 01:06:22 13:06 від Южанин »

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
А є сумніви що з зебілячою владою це станеться рано чи пізно? Але поки ми будемо Зебіла скидати на черговому Майдані, Хуйло собі ще території наріже. А не скидати також не можна. Бо Зебіл здасть тоді все.

Нічого він не наріже, поки не демонтовані ЗСУ і вся система оборони, вибудувана за Петра.
Я розумію несприйняття зебіла, але волати про те, що все ВЖЕ злито  - це такий собі хворобливий алармізм.
Зебіл - не всемогутній, попри його особисту деструктивність.
Навіщо ліпити з нього всесильного путінського гнома, який вже все розвалив і видчиняє хвіртку кацапам?
« Останнє редагування: Листопада 01, 2019, 01:14:28 13:14 від arrow »

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Дай просту відповідь: Крим і Донбас окуповані внаслідок чого? Чи не нападу? Це пересмикування?

Так, це конкретне пересмикування.
Бо ти носишся з 2014 роком, як з писаною торбою.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
Так, це конкретне пересмикування.
Бо ти носишся з 2014 роком, як з писаною торбою.
Бо саме тоді напад і стався. А от на вашу думку, мабуть, тоді повстали народи Донбасу і Криму

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Ключове.
Загострення в Україні практично неминучі найближчим часом.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?