Автор Тема: Реінтеграція Криму  (Прочитано 325 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Реінтеграція Криму
« : Листопада 02, 2019, 06:20:56 18:20 »
Щось я про реінтеграцію Криму ніц не чую. Всі телеканали і до хєра блохєрів тириндять про реінтеграції ю і відбудову окупованої частини Донбасу. Он Сівоха якась незрозумілої стАті весь час пиздить про те как Україна будєт рєінтєгріровать Данєцк.
Пріпіздєнт в Маріуполі закликає інфєстіровать в рєінтєхрірованиє тіріторіі,а про реінтеграцію Криму - мовчок!
 :Sho_za: :Sho_za:
« Останнє редагування: Листопада 02, 2019, 06:37:40 18:37 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Реінтеграція Криму
« Reply #1 : Листопада 02, 2019, 07:02:21 19:02 »
Щось я про реінтеграцію Криму ніц не чую. Всі телеканали і до хєра блохєрів тириндять про реінтеграції ю і відбудову окупованої частини Донбасу. Он Сівоха якась незрозумілої стАті весь час пиздить про те как Україна будєт рєінтєгріровать Данєцк.
Пріпіздєнт в Маріуполі закликає інфєстіровать в рєінтєхрірованиє тіріторіі,а про реінтеграцію Криму - мовчок!
 :Sho_za: :Sho_za:

Їм хуйло заборонив про Крим пиздіти, а то не зустрінеться у нармацькаму форматі.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5591
Re: Реінтеграція Криму
« Reply #2 : Листопада 03, 2019, 10:31:01 10:31 »
Їм хуйло заборонив про Крим пиздіти, а то не зустрінеться у нармацькаму форматі.

Не, думаю по телефону путін сказав що Крим не поверне, а Зе йому "ну Владими Владимирич, ну меня же не паймут, можна я про крим буду вспоминать а ви не отдавайте" :smilie5: