Автор Тема: Дякую новій владі! Пільг УБД більше нема.  (Прочитано 760 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Дякую новій владі! Пільг УБД більше нема.
« : Листопада 16, 2019, 05:15:50 17:15 »
Прийшли рахунки тільки що за комуналку.

100% оплати. БЕЗ ПІЛЬГ "учасника бойових дій" по всіх рахунках.

Дякую
Зелені
Підараси!

 :smiley24:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Дякую новій владі! Пільг УБД більше нема.
« Reply #1 : Листопада 16, 2019, 05:20:18 17:20 »
Це монетизація. Тепер буде трохи гемору. Треба рахунок відкривати.
Пільги залишились.
Для зебуїнів то ВМ. Це Гройсман
Mocsia delenda est

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Дякую новій владі! Пільг УБД більше нема.
« Reply #2 : Листопада 16, 2019, 05:24:05 17:24 »
Це монетизація. Тепер буде трохи гемору. Треба рахунок відкривати.
Пільги залишились.
Для зебуїнів то ВМ. Це Гройсман

Який рахунок в жопу і де відкривати? Якщо мені НІ*УЯ ніхто не казав. Тільки рахунки поприходили нові. І ТИША.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Дякую новій владі! Пільг УБД більше нема.
« Reply #3 : Листопада 16, 2019, 05:28:10 17:28 »
Якщо ти не вибираєш норми споживання, то так навіть тобі вигідніше. Мій брат атошник після монетизації взагалі не буде сплачувати комуналку, бо компенсація пільг більше, ніж він витрачає.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Дякую новій владі! Пільг УБД більше нема.
« Reply #4 : Листопада 16, 2019, 05:39:23 17:39 »
З понеділка ставлю на вуха Собєс, чи як воно зветься...

ЧОМУ
СУКА
ВСІ
МОВЧАТЬ?

Я в ветеранських громадських організаціях "нє состою". Я - мізантроп і інтравєрт! З дому не виходжу. Гомосапієнсів боюсь і терпіти не можу. Одинак-маньяк. Чому жондна блядюга півслова не сказала таким людям, як я? ГА?  :smilie9:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Дякую новій владі! Пільг УБД більше нема.
« Reply #5 : Листопада 16, 2019, 05:40:51 17:40 »
Справа не в грошах. Я заплатив, як є.

Справа в підарасах.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Дякую новій владі! Пільг УБД більше нема.
« Reply #6 : Листопада 17, 2019, 09:38:25 09:38 »
Справа в підарасах.

Хіба це новина?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Дякую новій владі! Пільг УБД більше нема.
« Reply #7 : Листопада 17, 2019, 09:42:24 09:42 »
Справа не в грошах.
Я заплатив, як є.
Справа в підарасах.
Кажу мамцi - вiдрахуйте своi 25% дiтей вiйни та вiдсилайте всiх нах...
Чекайте грудня - ще опалення буде...
Кiнець епохи бiдностi...
 >:(

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: Дякую новій владі! Пільг УБД більше нема.
« Reply #8 : Листопада 17, 2019, 10:06:41 10:06 »
Гео,я не киянин,але якщо б був-зайнявся твоєю справою в соцзабесі.Напевне треба подати рахунок на який треба перечислити субсидію.Не варто спускати цій прокацапській владі жодної гривні.Краще дати зекономлене на допомогу пораненим або на адвокатів для Марченка.Є опція пересилки документів через пошту

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Дякую новій владі! Пільг УБД більше нема.
« Reply #9 : Листопада 17, 2019, 10:15:16 10:15 »
Гео,я не киянин,але якщо б був-зайнявся твоєю справою в соцзабесі.Напевне треба подати рахунок на який треба перечислити субсидію.Не варто спускати цій прокацапській владі жодної гривні.Краще дати зекономлене на допомогу пораненим або на адвокатів для Марченка.Є опція пересилки документів через пошту
В іншій гілці вказував, що на "Арміяінформ" є покрокова інструкція

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Дякую новій владі! Пільг УБД більше нема.
« Reply #10 : Листопада 18, 2019, 11:22:54 11:22 »
Ха!
 :laugh:
 :smilie9:

Подзвонив в "Собєс": Перша баба хамським голосом на будь-яке запитання: "читайте постанову кабінету міністрів номер***!!!! І Дзвоніть в Ощадбанк! Все одно грошей нема! До побачення! Кинула трубку.
Заходжу на сайт Ощабанку. Читаю. Треба номер мобільника для цього процесу...Номер мобільника надається в...Собєс....Добре....дзвоню другий раз....

Другий опереатор нормальний: ми розклеювали оголошення на домах. Ви читали? Ніхєра я не читав, бо оголошень сотні і їх зривають. Добре, дайте номер вашого мобільного. (Я там у них в базі є)....Дав. Дякую. Питаю її...я тепер зможу зареєструватись в Ощаді в перснональному кабінеті пільговика? Раз номер дав? Відповідь. НІ. В Ощаді глючить "кабінет". Вони над цим працюють. І взагалі грошей нема.

Охуєть. Заходжу в Ощад знову. Читаю. Нова цукерочка....Тільки послуги тих підприємств, які ЗАКЛЮЧИЛИ ДОГОВІР з "Ощадом" будуть сплачуватись пільги "Ощадом" на ці підприємства. Охуєть! А якщо підприємства не заключили договір? НЕ БУДУТЬ. Так написано.

Заєбца! Дякую!  :smilie9:

У військоматі все вирішилось за один день...і вже на другий день ми були на полігоні.

А тут...."ідєтє на хуй, грошей нема, нічого не працює, ми над цим працюємо, ощадбанк над цим працює...всі ПОСИЛЕННО працюють над цим, але хуя вам по всій морді, читайте постанову кабінету міністрів". Тобто іншими словами: Всє іщут вашу шапку! Ми вас туда нє посилалі. Ми работаєм над етім. Всі равно деніх нєт.

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: Дякую новій владі! Пільг УБД більше нема.
« Reply #11 : Листопада 18, 2019, 12:02:14 12:02 »
Гео. Якщо не писав заяву на отримання готівкою, то все буде так, як і було. СОБЕЗ передає наші дані в Ощад і Ощад сам переказує кошти. Я ні копійки не платитиму, поки не прийдуть квитанції з зазначенням суми оплаченої пільги.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Дякую новій владі! Пільг УБД більше нема.
« Reply #12 : Листопада 18, 2019, 12:20:56 12:20 »
Гео. Якщо не писав заяву на отримання готівкою, то все буде так, як і було. СОБЕЗ передає наші дані в Ощад і Ощад сам переказує кошти. Я ні копійки не платитиму, поки не прийдуть квитанції з зазначенням суми оплаченої пільги.

Накуя мені готівка? Мене влаштовує стандартний варіант. Але, сцуко..."всьо так сложно...". Там не працює, тут грошей нема, там читайте постанову кабінету міністрів і вщє, чого до*бався до нас? Ми - відділ пільг і субсидій Голосіївського району! Шо нє ясно, читай постанову КМ! Звонят тут всякіє! До свіданія!"

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: Дякую новій владі! Пільг УБД більше нема.
« Reply #13 : Листопада 18, 2019, 12:26:41 12:26 »
Накуя мені готівка? Мене влаштовує стандартний варіант. Але, сцуко..."всьо так сложно...". Там не працює, тут грошей нема, там читайте постанову кабінету міністрів і вщє, чого до*бався до нас? Ми - відділ пільг і субсидій Голосіївського району! Шо нє ясно, читай постанову КМ! Звонят тут всякіє! До свіданія!"
Якщо не писав на готівку, то все залишиться так, як і було.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Дякую новій владі! Пільг УБД більше нема.
« Reply #14 : Листопада 18, 2019, 12:32:42 12:32 »
В нас лише пільга на електрику, завжди віднімали від загальної кількості квт в платіжці. Цього разу повна сума. Ну ми тихо поржали і сидимо дивимося, як в зелених субсидіантів петарди рвуться. :gigi:
 

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Дякую новій владі! Пільг УБД більше нема.
« Reply #15 : Листопада 18, 2019, 01:20:14 13:20 »
Якщо не писав на готівку, то все залишиться так, як і було.

Мені ВЖЕ рахунок прийшов на 100%. Я вже оплатив 100%. Яке "як і було"????


Ще раз!

Як це ВЖЕ ДІЄ!

Мені виставляють рахунок БЕЗ ПІЛЬГ УБД. Комунальні підприємства, ЯКІ ЗАКЛЮЧИЛИ ДОГОВІР  :lol: з Ощадбанком....(а вони нікуя жодне ще не заключило договір)....будуть ПРОВОДИТИ мою платіжку через Ощадбанк. Ощадбанк буде ВИРАХОВУВАТИ за мене цю мою пільгу тільки тим підприємствам, які заключили договір!

А МЕНІ
ВОНИ (Ощадбанк)
Висилатимуть СМСку "о продєланной работє".


Ти розумієш ЦЕЙ *ИЗДЕЦЬ", що буде по факту?

А по факту НІ*УЯ не буде ця схема працювати, і я буду платити ці платіжки 100%. Бо один договір не заключив, іншому гроші не перерахували, тут про*бали, там забули, тут не відправили, там просто на*бали...і поко вони між собою СРАТИМУТЬСЯ...

Мені буде накопичуватись БОРГ!
« Останнє редагування: Листопада 18, 2019, 01:23:16 13:23 від Geo »

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: Дякую новій владі! Пільг УБД більше нема.
« Reply #16 : Листопада 18, 2019, 01:33:57 13:33 »
Мені ВЖЕ рахунок прийшов на 100%. Я вже оплатив 100%. Яке "як і було"????


Ще раз!

Як це ВЖЕ ДІЄ!

Мені виставляють рахунок БЕЗ ПІЛЬГ УБД. Комунальні підприємства, ЯКІ ЗАКЛЮЧИЛИ ДОГОВІР  :lol: з Ощадбанком....(а вони нікуя жодне ще не заключило договір)....будуть ПРОВОДИТИ мою платіжку через Ощадбанк. Ощадбанк буде ВИРАХОВУВАТИ за мене цю мою пільгу тільки тим підприємствам, які заключили договір!

А МЕНІ
ВОНИ (Ощадбанк)
Висилатимуть СМСку "о продєланной работє".


Ти розумієш ЦЕЙ *ИЗДЕЦЬ", що буде по факту?

А по факту НІ*УЯ не буде ця схема працювати, і я буду платити ці платіжки 100%. Бо один договір не заключив, іншому гроші не перерахували, тут про*бали, там забули, тут не відправили, там просто на*бали...і поко вони між собою СРАТИМУТЬСЯ...

Мені буде накопичуватись БОРГ!
Я вирішив взагалі не платити пару місяців. Поки не устаканиться. В вересні я телефонував до СОБЕЗу, уточнив свої дані і повідомив, що ніфуя не хочу отримувати готівкою. Сказали, що все залишиться як і було. Тому хай ідуть лісом.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Дякую новій владі! Пільг УБД більше нема.
« Reply #17 : Листопада 20, 2019, 07:05:44 19:05 »
 Пару атошників сьогодні слухав щодо пільг, так один погрожував, що до Києва поїдуть. Там, на скільки зрозумів, автоматом буде переход на монетизацію, і передбачені законом % ідуть на куй: якось вони вираховують суму пільги, а потім у порядку убування на цю суму погашаються рахунки на газ, електрику і що там далі; якщо сума за газ більша за суму пільги, то вся сума йде в погашення рахунку за газ, а за все інше платите самі.