Автор Тема: "Шукаємо компроміс": Аваков пояснив...  (Прочитано 722 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
"Шукаємо компроміс": Аваков пояснив...
« : Грудня 13, 2019, 05:46:27 17:46 »
"Шукаємо компроміс": Аваков пояснив, яким може бути варіант спільних патрулів в ОРДЛО у перехідний період
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков пояснив, який компромісний перехідний варіант спільного патрулювання і гарантування безпеки Національною поліцією України, спеціальною поліцейською місією ОБСЄ і "представниками територіальних громад" в ОРДЛО, коли там у перспективі відбуватимуться місцеві вибори.
"Шукаємо компроміс": Аваков пояснив, яким може бути варіант спільних патрулів в ОРДЛО у перехідний період

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він повідомив в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" у четвер увечері.

"Усім не подобається "формула Штайнмаєра", але в цій частині вона мені дуже подобається. Ми виходимо з того, що виборів не буде, поки не будуть розпущені всі незаконні формування. Вибори можуть відбуватися лише під українським прапором, з ЦВК і всіма державними органами України. З іншого боку, в Мінських угодах записано "народна міліція", якої ніде не існує в нашому законодавчому полі. І потрібно це питання якось вирішувати. Зараз існує "народна міліція ЛНР" і "народна міліція ДНР", але вони ж мають бути розпущені. І ми знову шукаємо компроміс", - сказав він

Аваков зазначив, що Україна готова, як тільки буде укладено дипломатами адекватну угоду, своїми поліцейськими силами зайти і забезпечувати порядок.

"І ідея була така, що ми заходимо своїми поліцейськими силами, наприклад, патруль із п'яти осіб: двоє - з Національної поліції України, одна людина - зі спеціальної поліцейської місії ОБСЄ, і двоє представників територіальних громад, в яких відбуваються вибори", - зазначив він.

Також читайте: У Суркова здали нерви, папери кинув, кричав "ми так не домовлялися", - Аваков про переговори в "нормандському форматі"

Глава МВС зауважив, що такий варіант узято, зокрема, з досвіду світових конфліктів.

"Така ситуація була в Хорватії. Це перехідний період такої спеціальної складної поліцейської місії. Він триває недовго, він надзвичайно важкий для самих поліцейських, він може спричинити гігантські конфлікти всередині і навіть жертви, тому що сутички все одно виникають. Але, мабуть, іншого шляху немає , і це найбільш мінімальний обсяг складнощів, які ми можемо отримати, відновлюючи свій суверенітет", - вважає він.

If you are going through hell, keep going.

Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Re: "Шукаємо компроміс": Аваков пояснив...
« Reply #1 : Грудня 13, 2019, 06:36:26 18:36 »
Їбааааать... Я не уявляю собі такого дискурсу рік тому. Від слова "взагалі".

Короче, ріцепт (прям на прикладі Нац.поліції): розпускаються незаконні Міліції ДНР і ЛНР, а їхні учасники після цього переатестуються і стають до лав "комбінованої патрульної служби".


Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1771
Re: "Шукаємо компроміс": Аваков пояснив...
« Reply #2 : Грудня 13, 2019, 06:58:09 18:58 »
А коли Аброськіна, що був причетний до референдуму в Криму призначав чи Голубана, який воював на боці ДиНиРи, чи коли організовував вбивство Сашка Білого чи провокацію під ВРУ з гранатою не помічали? А кришування грального бізнесу не помічали? А призначення малолітньої соски Дєєвої, предтечі маладой зєльоной каманди, заступником міністра(!) не помічали? У Вас або проблеми з очима або зі здатністю до аналізу навколишніх подій.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: "Шукаємо компроміс": Аваков пояснив...
« Reply #3 : Грудня 13, 2019, 07:05:18 19:05 »
Їбааааать... Я не уявляю собі такого дискурсу рік тому. Від слова "взагалі".

Короче, ріцепт (прям на прикладі Нац.поліції): розпускаються незаконні Міліції ДНР і ЛНР, а їхні учасники після цього переатестуються і стають до лав "комбінованої патрульної служби".


Моя мася....

Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Re: "Шукаємо компроміс": Аваков пояснив...
« Reply #4 : Грудня 13, 2019, 07:07:07 19:07 »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: "Шукаємо компроміс": Аваков пояснив...
« Reply #5 : Грудня 13, 2019, 07:07:10 19:07 »
А модератор...жжжж....не дурак...это же не ФУП....

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: "Шукаємо компроміс": Аваков пояснив...
« Reply #6 : Грудня 13, 2019, 07:07:22 19:07 »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: "Шукаємо компроміс": Аваков пояснив...
« Reply #7 : Грудня 13, 2019, 07:08:58 19:08 »
Проверить надо....сепаров на украинский патриотизм...а потом брать на службу...Это же прекрасно! :)

Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Re: "Шукаємо компроміс": Аваков пояснив...
« Reply #8 : Грудня 13, 2019, 07:11:12 19:11 »
А коли Аброськіна, що був причетний до референдуму в Криму призначав чи Голубана, який воював на боці ДиНиРи, чи коли організовував вбивство Сашка Білого чи провокацію під ВРУ з гранатою не помічали? А кришування грального бізнесу не помічали? А призначення малолітньої соски Дєєвої, предтечі маладой зєльоной каманди, заступником міністра(!) не помічали? У Вас або проблеми з очима або зі здатністю до аналізу навколишніх подій.

Я сказав, що сказав. Є щось заперечити? Я що, сказав, що Рюкзакян раптом помінявся? Що він був душкою? Нащо ото заламування рук, якщо мова йдеться про інше?

Рік тому Авакян не зміг би собі дозволити навіть теоретично таке сказанути. Бо загальна політична позиція (перш за все, завдяки Пороху і його команді у ЗСУ і МЗС) була така, що його б з лайном змішали миттєво. А тепер можна.

Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Re: "Шукаємо компроміс": Аваков пояснив...
« Reply #9 : Грудня 13, 2019, 07:12:02 19:12 »
Проверить надо....сепаров на украинский патриотизм...а потом брать на службу...Это же прекрасно! :)

Ну... Так а я про що?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: "Шукаємо компроміс": Аваков пояснив...
« Reply #10 : Грудня 13, 2019, 07:12:36 19:12 »
Ну... Так а я про що?

І я про це.... :laugh:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: "Шукаємо компроміс": Аваков пояснив...
« Reply #11 : Грудня 13, 2019, 07:13:09 19:13 »
Ваша фамілія нє Мірошнічєнко із Партіі Рєгіонов?  :laugh:

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1771
Re: "Шукаємо компроміс": Аваков пояснив...
« Reply #12 : Грудня 13, 2019, 07:13:29 19:13 »
Проверить надо....сепаров на украинский патриотизм...а потом брать на службу...Это же прекрасно! :)
Вже було. Голубан.

Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Re: "Шукаємо компроміс": Аваков пояснив...
« Reply #13 : Грудня 13, 2019, 07:52:58 19:52 »
Ваша фамілія нє Мірошнічєнко із Партіі Рєгіонов?  :laugh:

Чесно - я взагалі не вдупляю, про що ви. Я навів цитату Авакяна. Ви стали закочувати очі і на щось незрозуміло натякати - так от, я не можу зрозуміти, на що саме. Я тут до чого?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: "Шукаємо компроміс": Аваков пояснив...
« Reply #14 : Грудня 13, 2019, 08:01:06 20:01 »
Ваша фамілія нє Мірошнічєнко із Партіі Рєгіонов?  :laugh:
Може, чоловік Звьоздочки? Чи її третього ніка.

Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Re: "Шукаємо компроміс": Аваков пояснив...
« Reply #15 : Грудня 13, 2019, 08:10:41 20:10 »
Може, чоловік Звьоздочки? Чи її третього ніка.

Бобьор, видихай!! (с)

Чувакі, жоден з персонажів мені невідомий.

Ви, взагалі, читаєте, що я пишу?

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5594
Re: "Шукаємо компроміс": Аваков пояснив...
« Reply #16 : Грудня 13, 2019, 08:35:40 20:35 »
Бобьор, видихай!! (с)

Чувакі, жоден з персонажів мені невідомий.

Ви, взагалі, читаєте, що я пишу?

засланий агент не інакше, Гео вимикай сервери :smilie8:

Offline elgie

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Re: "Шукаємо компроміс": Аваков пояснив...
« Reply #17 : Грудня 14, 2019, 01:04:44 01:04 »
засланий агент не інакше, Гео вимикай сервери :smilie8:

Та ви заїпли вже.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: "Шукаємо компроміс": Аваков пояснив...
« Reply #18 : Грудня 14, 2019, 01:15:17 01:15 »
До речі посліца Йобановічь дуже хвалила Авакова.
Це так,до слова.
If you are going through hell, keep going.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: "Шукаємо компроміс": Аваков пояснив...
« Reply #19 : Грудня 14, 2019, 02:24:44 14:24 »
Я сказав, що сказав. Є щось заперечити? Я що, сказав, що Рюкзакян раптом помінявся? Що він був душкою? Нащо ото заламування рук, якщо мова йдеться про інше?

Рік тому Авакян не зміг би собі дозволити навіть теоретично таке сказанути. Бо загальна політична позиція (перш за все, завдяки Пороху і його команді у ЗСУ і МЗС) була така, що його б з лайном змішали миттєво. А тепер можна.
Ви дарма це пану Старому пояснюте, він на останніх парламентських за Рюкзакянівських вилупків (нацкурв та Сволоту) голосував. Для нього головний ворог - Порох, а не Рюкзакян.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: "Шукаємо компроміс": Аваков пояснив...
« Reply #20 : Грудня 14, 2019, 02:28:25 14:28 »
засланий агент не інакше, Гео вимикай сервери :smilie8:
Блін, ну що за звичка новачків щемити?!
Я з паном elgie трохи полаявся в темі про брифінг Бубочки і Рюкзакяна, але "засланий агент" - це вже занадто. Засланці так себе не поводять.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?